EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
16 éve 2 hónapja #363765 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363763 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Isilrohir írta:

Gandalf írta:

Isilrohir írta: Egyébként lehet hozni mobiltelefont? (ahogy elnézem, igen, de biztos akarok lenni benne)

Persze, miért ne lehetne? :D

Háát... megszoktam, hogy táborba mp3, mobil, gameboy és gamegirl, PSP, Ps2 és egyebek nem jöhetnek... 8) :)


ÓÓigen a jó öreg Szabó Antal táborok :P PP

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363761 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Gandalf írta:

Isilrohir írta: Egyébként lehet hozni mobiltelefont? (ahogy elnézem, igen, de biztos akarok lenni benne)

Persze, miért ne lehetne? :D

Háát... megszoktam, hogy táborba mp3, mobil, gameboy és gamegirl, PSP, Ps2 és egyebek nem jöhetnek... 8) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363755 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Isilrohir írta: Egyébként lehet hozni mobiltelefont? (ahogy elnézem, igen, de biztos akarok lenni benne)

Persze, miért ne lehetne? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363754 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Egyébként lehet hozni mobiltelefont? (ahogy elnézem, igen, de biztos akarok lenni benne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363747 Írta: Sötét Úr
Tünde, Estel, Alyr: köszönöm szépen! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363580 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
SÚ: pannonnal a tábor minden pontján tökéletes volt a vétel :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363578 Írta: Estel Adániel
Ha ló nincs, jó a gugli is... :) 48° 22' 36.81" N, 21° 35' 27.64" E ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363572 Írta: Alyr Arkhon

Sötét Úr írta: Nem tud valaki GPS-koordináthákat a táborról? (Google Maps / Google Earth miatt kérdezem.)


Sebcsaba tud ilyeneket mindig.
Google Earth-en nehéz megtalálni, mert (legalábbis amikor én néztem még így volt) meglehetősen kis felbontású képet ad a területről.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363569 Írta: Sötét Úr

Missy írta: :D :D :D Majd viszek "hnq.t ndm.t"-et, meg "antjw"-t is, és így rituálisan áldozhatunk is.

(gyk: khirály, haver, khirály! - na jó, nem egészen, de úgy 80%-os fordításban.)

Rayan: köszi! Én Pannont használok, és az "valamivel" jobb szokott lenni ilyen helyeken, mint a Voda vagy a T-mobile, úgyhogy bizakodom. Maga a banki tranzakció nem nagy adatforgalom, ráadásul céges, úgyhogy nyugodt lélekkel intézem majd céges telefonnal, ha sikerül. A wp rnp.t-tel kapcsolatos teendőkre meg majd megkérek valakit... Mondjuk Ben és Acho kilőve, ha jól látom :D :D

Pedig mekkora lenne, livecam a táborról TolkienHU-n? :D

Nem tud valaki GPS-koordináthákat a táborról? (Google Maps / Google Earth miatt kérdezem.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363559 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Két új tábori jelentkezőnk Finduilas és Isilrohir! :D Besorolásuk hamarosan megtörténik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363541 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Arra nem emlékszem volna, hogy ne tudtam volna telefonálni, bár a térerő tartósan alacsony volt (Vodafone).

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363538 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Na már a rend kedvéért: aki netezni szeretne, a saját szolgáltatójánál tud érdeklődni a részletekről. Néztem a lefedettségi térképeket, de mindhárom szolgáltatónál maximum GPRS hálózaton megy, vagy az se és kültéri lefedettség van (köszönhetően a hegyeknek, nem túl gazdaságos arrafelé bázisállomást létesíteni, ráadásul Kácsárd annyira pici hely, hogy rajta sincs a térképen). Szóval jó esetben 40 kbit a letöltési sebesség - magyarul nem érdemes, maximum az olcsóbb wapra gyúrni, mivel nincs megfelelő lefedettség.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363534 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Sötét Úr írta: Ezt a GPRS dolgot valahogy ki kellene deríteni... Közben jutott eszembe, hogy július 19-e is beleesik, és az, mint mindenki tudja, a wp rnp.t, újév napja, amivel szintén kötelezettségeim vannak*. És a bankra is csak jóval bonyolultabb megoldásokat tudok csak találni - a legnagyobb baj, hogy csak nekem van hozzáférésem a cégnél. Telefonnal kinek mi volt a tapasztalata?

Missy, Lamy: megünnepeljük? :D


:D :D :D Majd viszek "hnq.t ndm.t"-et, meg "antjw"-t is, és így rituálisan áldozhatunk is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363503 Írta: Sötét Úr
Ezt a GPRS dolgot valahogy ki kellene deríteni... Közben jutott eszembe, hogy július 19-e is beleesik, és az, mint mindenki tudja, a wp rnp.t, újév napja, amivel szintén kötelezettségeim vannak*. És a bankra is csak jóval bonyolultabb megoldásokat tudok csak találni - a legnagyobb baj, hogy csak nekem van hozzáférésem a cégnél. Telefonnal kinek mi volt a tapasztalata?

Missy, Lamy: megünnepeljük? :D

Amúgy engem legkevésbé a korcsmázási lehetőségek érdekelnek, bár, a csapatom / rendem érdekében akár még arra is hajlandó vagyok. Nem árt azonban tudnom, hogy elem, öngyújtó, pipadohány :) és más, esetleg itthonfeljthető vagy alulbecsülhető dolgok beszerzésére milyen lehetőségek vannak. (Egyszer egy kéthetes nyaralásra elfelejtettem borotvát vinni, és egy idő után határozottan kellemetlen volt.)
No meg erősen kötődöm a vízhez, még ha nem is lehet fürdeni benne. (Évtizedekig egy Dunára néző lakásban laktam, azóta, uszkve 8.5 éve pedig egy tó partján, és, ha hiszitek, ha nem, ez függőséget okoz. :D Más a komfortérzetem, ha vizet látok. Persze kibírom nélküle, csak szeretem előre tudni, hogy mire készüljek.)

Ulmo: a FireWire a kamerámhoz kell, a fényképezőgép sima USB-n ontja a biteket. Ha kell, kártyaolvasót is tudok vinni, bár az én gépem kutyaközönséges mini-USB-t használ, tehát a magam részéről nem feltétlenül szükséges.

Nem tudom, hogy ki hogy áll az Activityvel, de hazafelé a vonaton az jutott eszembe, hogy kellene csinálni tolkienita kártyákat. :) Kár, hogy ez erre a táborra már késő bánat, de kiváncsi vagyok, hogy hosszú távon mit szóltok hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363495 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta: Tipp: ha kitöltitek a jellapot és valamelyik szülőd aláírja, akkor scanneljétek be, és küldjétek el úgy mailben. Így olyan lesz, mintha postán küldenéd, csak sokal gyorsabb és megbízhatóbb.

De jó ötlet! Van scannerünk... rendben, akkor lehet, hogy úgy küldöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363494 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Igen, ezt személyes tapasztalattal megerősíthetjük :(

Viszont a buszmegállónál található kocsma, ami 6-20:00-ig tart nyitva (egy perccel se tovább!!!), és remek tájjellegű borokat kínál.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363491 Írta: Nóli i linantea

dorwinion írta: bezárt.

hö?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363488 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Sötét Úr írta:
Tech jellegű kérdések, talán Ulmóhoz: FireWire lesz letöltéshez? És net / GPRS van? Lesz valamelyik nap egy sürgős intéznivalóm (céges átutalás), de a nem teljesen erkölcsös életét üzletszerű kéjelgéssel színesebbé tevő bankom külön díjat számít fel azért, ha előre megadom az átutalást - ráadásul nem is biztos, hogy időben meg fogom tudni az összeget... Esetleg vigyek én is notebook-ot? (fqqdk, ez a kérdés neked is szól, mint redveznek...)


Firewire lesz a letöltéshez, a videóknak is kelleni fog. Bár én tavaly nem voltam a táborban, szerintem nincs net. GPRS jó kérdés... Filóztam mobilinternet előfzetésen, de aztán letettem róla, táborban nem akarok netezni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363485 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Isilrohir írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Isilrohir írta: Hm... nos, dorwinion bíztatott, hogy jelentkezzek, még nem késő... és el is küldeném a jelentkezést, de az aláírást hogyan kezeljem, ha mailben akarom küldeni? Köszönöm a segítséget... és persze elnézést, hogy ilyen későn...


Ha 18 éven aluli vagy, mindenképp el kell küldd postán is (a szülői aláírás elsősorban a befizetés miatt kell, hiszen egy diák nem tudja garantálni h. befizeti ezt az összeget), de nagyon jó ha elküldöd addig is e-mailben, hogy tudjuk (-ják a tábvezek) már az adataidat. :idea: :wink:

(Csak azért pof bele mert titkárként úgyis gyakran van dolgom levelezéssel-pénzbefizetéssel :P )

Rendben, akkor mindent értek. És köszönöm!


Tipp: ha kitöltitek a jellapot és valamelyik szülőd aláírja, akkor scanneljétek be, és küldjétek el úgy mailben. Így olyan lesz, mintha postán küldenéd, csak sokal gyorsabb és megbízhatóbb. :)

: nincs az a falu olyan messze. :) A tábortól 1560 m-re volt az a sokak számára kedves vendéglátóipari egység, ami bezárt.
A raktár és a műszaki szoba "kulcsos" lesz, illetve valószínű, hogy az étkező épületében kapunk még zárható helyet.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363439 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Kincső (Thilanna) írta:

Isilrohir írta: Hm... nos, dorwinion bíztatott, hogy jelentkezzek, még nem késő... és el is küldeném a jelentkezést, de az aláírást hogyan kezeljem, ha mailben akarom küldeni? Köszönöm a segítséget... és persze elnézést, hogy ilyen későn...


Ha 18 éven aluli vagy, mindenképp el kell küldd postán is (a szülői aláírás elsősorban a befizetés miatt kell, hiszen egy diák nem tudja garantálni h. befizeti ezt az összeget), de nagyon jó ha elküldöd addig is e-mailben, hogy tudjuk (-ják a tábvezek) már az adataidat. :idea: :wink:

(Csak azért pof bele mert titkárként úgyis gyakran van dolgom levelezéssel-pénzbefizetéssel :P )

Rendben, akkor mindent értek. És köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363436 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Isilrohir írta: Hm... nos, dorwinion bíztatott, hogy jelentkezzek, még nem késő... és el is küldeném a jelentkezést, de az aláírást hogyan kezeljem, ha mailben akarom küldeni? Köszönöm a segítséget... és persze elnézést, hogy ilyen későn...


Ha 18 éven aluli vagy, mindenképp el kell küldd postán is (a szülői aláírás elsősorban a befizetés miatt kell, hiszen egy diák nem tudja garantálni h. befizeti ezt az összeget), de nagyon jó ha elküldöd addig is e-mailben, hogy tudjuk (-ják a tábvezek) már az adataidat. :idea: :wink:

(Csak azért pof bele mert titkárként úgyis gyakran van dolgom levelezéssel-pénzbefizetéssel :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363435 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Hm... nos, dorwinion bíztatott, hogy jelentkezzek, még nem késő... és el is küldeném a jelentkezést, de az aláírást hogyan kezeljem, ha mailben akarom küldeni? Köszönöm a segítséget... és persze elnézést, hogy ilyen későn...

A másik: hogyha részesülök az elbírálásban, és alkalmasnak találtatok, szívesen felajánlom szerény szolgálataimat a Kreatív szekcióban, már ami a helyszínt illeti, és nem a csapatba tartozik... ha sok is a jelentkező, attól még itt vagyok, ha esetleg szükség lenne kreativitásra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363432 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Gandalf: Snuf arra gondolt, hogy kimentek a mélek arról, hogy ki hová került (mert Ulmo létrehozta a csoportokat), de topikok még nem nyíltak.

SÚ: van egy tengerszem a "közelben", tavaly volt oda egy kirándulás, de nem hinném, hogy lehet benne fürödni. :)

Rossz hír: valószínű, hogy nem tudom hozni a jobb fényképezőgépet, a kicsi meg nem olyan jó. Lehet, hogy elkiabáltam ezt a fotózós dolgot... :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363427 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
SÚ:
Még mindig szükség lenne kamerázó emberekre is a sok fényképész mellett, ezért örömmel fogadnánk a felajánlásodat. :wink:

Net nincsen, GPRS-t nem tudom, majd az okosabbak felvilágosítanak. :lol:

A táborhelyszín több kilóméteres távolságban van a falutól, ezért odáig gyalogolni kell elég sokat. Vízpart nincsen a közelben, strandolási lehetőség ezért nem lesz, de egymás leöntése vödör vízzel, lefröcskölése mindenféle kegyetlen eszközökkel viszont lesz, ezért fürdőruhát érdemes hozni!

Mivel faházban alszol ott lesz némi tárolási lehetőséged.


Snuff: ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363425 Írta: Sötét Úr
Kamerászós emberből van má' elég? Mer' ha nem, akkor én is viszek jól, de ha igen, akkor nem. Viszont ha nem, és van facér kamera, be tudok szállni (meg ki is) a felvételkészítésbe. Fényképevőgépet, vakut (sírni fogtok!) és állványt viszek...

Tech jellegű kérdések, talán Ulmóhoz: FireWire lesz letöltéshez? És net / GPRS van? Lesz valamelyik nap egy sürgős intéznivalóm (céges átutalás), de a nem teljesen erkölcsös életét üzletszerű kéjelgéssel színesebbé tevő bankom külön díjat számít fel azért, ha előre megadom az átutalást - ráadásul nem is biztos, hogy időben meg fogom tudni az összeget... Esetleg vigyek én is notebook-ot? (fqqdk, ez a kérdés neked is szól, mint redveznek...)

Esetleg pár közelebbi infót az elsőbálozóknak tudnátok adni a helyről? Mi van, mi nincs a közelben-távolban? (Pl. víz - de nem csapvízre gondoltam...) Nagyobb értékű, de mégis szükséges dolgoknak megfelelő elhelyezési lehetőség? (Nota bene, végigolvastam a teljes topikot [ez az, amire a verses topiknál már nem vállalkoznék], de ezekre a kérdésekre nem találtam választ...)

Ha jól tudom, én a teljes összeget átutaltam. Kár volt? Feltétlen kp kell a harmadik rész? (Ha igen, megoldható...)

Legyen a ti szíveteknek nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #363423 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Wow, csapatok :)

szerk.: hm, de hogy annyira titkosak legyenek, hogy még mi se' látjuk a sajátunkat... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363418 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta: Olosta: privi ment!


Köszi! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363404 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Olosta: privi ment!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363403 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta:

Olosta írta:

Tünde írta:

Olosta írta: Van egy kis problémám:
13-án vasárnap érkezem, és nem tudom, hogy Sátoraljaújhelyről hogyan juthatok el a táborba. :?
Segítsetek!

Köszi!


belevau

ha senki kocsis nem ér rá, akkor még Jácint is megkérdezhető, ha épp akkor megy ki a vacsihoz, de kérdés hogy hányra érsz be :)


14:11-re, reményeim szerint. Jó lenne nem az állomáson dekkolni vacsiig. :)


Asszem van valami busz.
Kérdezd meg Lorát.


Már megnéztem, olyat találtam, ami csak Károlyfalva bejárati útnál tesz le, utána megy tovább Sárospatakra. Olyan busz meg nincs vasárnap, ami bemegy a faluba. :? (Ha Kácsárddal keresek, hasonló a helyzet.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.562 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére