Bemutatkozások - fontos infók

Több
13 éve 1 hónapja #402844 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
...császármorzsás? :mrgreen:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402340 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Mindenféle ruhadarab ami van, mindegy hogy nadrág és póló, nadrág vagy póló, az a lényeg hogy olyan legyen amit nem bántok ha nem úgy fog kinézni ahogy az előtt. Lehet akár zokni, szakadt kendő, akármi. Meg lehetőleg ne túl színes, szóval a már sokat használt, lyukacsos színes virágos vagy Nightwish-es fekete póló nem lesz jó, de egy világos színű szakadt, olajfoltos molyrágta igen. :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402315 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Köszi, akkor igyekszünk majd nagyon. :)
Épp most szerkesztem a "mit vigyünk táborba" listámat :mrgreen:

Szakadt póló és nadrág, vagy szakadt póló vagy nadrág? Tehát egy komplett öltözet ruha kell ilyen célra, vagy egy ruhadarab?

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #402295 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Ha négyre értek le az már jó lenne, még nagyjából ki is tudnátok pakolni. Ötkor kezdődik az első nemzetségi idő, amikor majd meglátjuk, hogy kikkel is fogunk együtt örömködni 11 napig. Az általános tábornyitó korábban lesz, de a nagyon hivatalos és pozőr majd csak este.

Most viszont következzék egy hosszabb lélegzetű lista. Mivel már csak egy hét van a táborig, érdemes elkezdeni készülődni, itt egy kis segítség hozzá:

„Hozz magaddal!” lista:
-mindenek előtt jó kedvet és lelkesedést! :)
- nyári ruha értelemszerűen, fürdőruha ha olyan meleg lesz, hogy már máshogy nem tudnál meglenni
- meleg ruha is, több pulcsi és hosszúnadrág , mert kevés a zárt hely, meg ne fagyjunk, este meg főleg
- esőkabát, gumicsizma, nem átázós cipő, mert ha esik akkor mindenki vizes lesz, ha meg sokáig esik akkor nincs hol megszárítani a cuccokat, de így meg lehet előzni a dolgokat
- zárt cipő, futkorászós-ugrabugrálós kényelmes cipő és hasonlók
- pohár bögre, kiskanál, ezek bármikor kellhetnek
- zseblámpa
- zsepi, wcpapír a biztonság kedvéért
- papucs, idén a közös zuhanyzó miatt még inkább fontos
- naptej, szúnyogriasztó, fejfájás csillapító, saját gyógyszered ha kell, persze lesz a táborban is elvileg mindenféle, de sose árt ha van nálad
- plüssállat, kispárna, kinek mi az alváshoz elengedhetetlen szükséglete :)
- pokrócot esetleg, az bármikor jól jöhet
- kekszet, gyümölcsöt, rágicsát az első napokra, mert az evészetek között nem biztos hogy annyi szünet telik el amennyit megszoktatok és éhen ne haljatok!
- Dol Amrothi zenét, hogy hallgathassuk az összegyűléseink alatt
- fiúknak fehér ing/póló a tabard alá, öv a tabardot összefogni
- lányoknak a lapszoknyához valami fehér felső
- szakadt póló/nadrág és ilyesmi, amit össze lehet trutymákolni (ne kérdezzétek miért, szupertitkos)
- egyéb cuccot amit úgy gondolsz hogy hasznára lehet a nemzetségnek vagy saját magadnak (dobolós, ütögetős, csörgős hangszer például, gyertya, mécses, dekorációs elemek, bár most nem a 20méteres karácsonyfaizzóra gondoltam)
- mivel korlátozott lesz az áramellátás a nem létszükséglet hajvasalót és hasonlókat mindenki nyugodtan otthon hagyhatja, hajszárítót lehet hozni, de azt is inkább a közös vizesblokk épületében használjuk mert lecsapja az áramot az egész tábor területén és az nekünk ne lesz jó (az ilyen áramos cuccokról szó van a házirendben is, azt tanulmányozzátok még át!)

Pár megjegyzés még:
A táboros leveleket és a házirendet még mindenképp tanulmányozzátok át!
Ha hoztok inni magatokkal az útra ne dobjátok ki a műanyag flakont, mert majd lehet bele tölteni vizet, ami a nemzetségi gyűléssekkor lehet hogy jól jön a nagy melegben.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."
Utolsó szerkesztés: 13 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402280 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Bocsánat, hogy nem vagyok aktív a fórumon (azért olvasom!) De egyelőre a gyakorlati oldala foglalkoztat a tábornak. Most pl. az, hogy mi valószínűleg (biztos) csak délután tudunk indulni 21-én, és szerintem legjobb esetben is csak négyre érnénk le. Kérdésem, hogy mikor kezdődnek a programok? Tábornyitás, első csapatgyűlés? Ha már kivételesen 11 napra megyek, nem szeretnék lemaradni semmiről.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402246 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Halihó, Dol Amroth^^

Megkésve némiképp megejteném a bemutatkozást, egyúttal elnézést kérve, hogy eleddig nem nagyon látogattam a táboros topikokat (eleinte a vizsgák, a vizsgák után meg a munka foglalt le).
A roppant hosszú nicknevem becézetére, azaz a Mirire hallgatok (de a Dóriért sem haragszom meg, ha netán az valakinek könnyebben jön a szájára). Ez lesz a harmadik táborom, és sajnos most nem a teljes 11 napot, hanem csak egy hetet fogok majd veletek, vagyis az MTT nevezetű furcsa-csodás entitás berkein belül leledzeni. A tábort követő héten fogom betölteni a húszat, most zártam az első egyetemi évemet a Bárczin - gyógypedagógus leszek majd egyszer, művészet(- és mese!)terapeuta.
Barátom a szél, szeretem az erdőket, vizeket, felhőket. Gyakorta tüsténkedem a konyhában, minden kezem közé kerülő papírfecnit összerajzolok-firkálok. Folyton írok valamit: mostanság ritkábban verset, olykor novellát, leginkább meséket. Cuéval hozunk is néhány tábortűz mellé való mesét, elmondani valót. :)

Pillangós-szép nyári napokat addig is, amíg találkozunk!

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401976 Írta: Tintin
Tintin válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok!
Elnézést, hogy még csak most írok, de baráti nyaralások, edzőtábor és hasonlók miatt egyelőre csak olvasgattam a fórumot.
Dóri vagyok, de hallgatok a Riikára is, amúgy 19 éves, és még mindig gimnazista (éljenek a kéttannyelvű sulik =P) Az idei lesz a 2. táborom, Tolkiennel még anno a TLV-n kerültem kapcsolatba.
Húú, nem is tudom, hirtelen, hogy mit írjak le. Karatézom, szeretem a küzdősportokat is, meg a keleti országokat is, szóval a kettőt kombinálva lett ez. Még ilyen általános dolgok, h szeretem a zenét, a barátaimmal lenni, és hasonlók is igazak rám, de ezek nagyon alap dolgok.
Húú, annyira szerettem volna valami frappánsat írni, de nemrég értem haza, és nagyon lefárasztott a legutóbbi csajbuli, hogy most nem nagyon fog menni. De lehet később írok még valami okos dolgot is ^^

Sick of crying, sick of lying inside I'm dying but all you see is me smiling =)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Nimrod
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #401877 Írta: Nimrod
Nimrod válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Uhh, látom már hogy szarvashibát vétettem, botorság volt részemről összekeverni két ennyire különböző lényt. Ide a fakarót a mellemre hogy többet nem teszek ilyet, mi több, megkövetek minden kedves vimpárt és vámpírt, hamuval a fejemen, szaggatott trikóban bizonytalan ideig nem borotválkozom, nem fürdök hogy bűnbocsánatot nyerjek GusztávAtyától, az alkesz plüssdenevértől ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401770 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
:lol: A vámpírról mostanában sajna tényleg csillámDiggory :mrgreen: jut eszébe az embereknek először, a jó öreg Drakula gróf helyett :| ; amikor azonban a vimpárság (egyébként egy véletlen elírás kapcsán - 'interjú a vimpárral' :roll: ) kialakult 2002 elején, még az első Anne Rice regények, és a Vampire: The Masquerade RPG voltak a fő kiindulási alapok, hálistennek. ;) (Az alapítóatya, Gusztáv pedig konkrétan egy plüssdenevér alakját öltötte magára ezen a létsíkon... :lájk: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401761 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
OFF de nagyon.

Lamy írta: Fölhívnám a figyelmet (főleg az újakét) arra, hogy nem vÁmpÍr, hanem vImpÁr: vimpar.uw.hu/ ; )=

Mindig ez jut eszembe a vimpár szóról, eskü nem tehetek róla. khm és egyáltalán nem bántásból, igazából nem tudom, hogy miért. Vámpír és vimpárrajongó vagyok egyébként, abszolút, csak szegény vámpírokkal az elmúlt években annyi, de annyi rossz dolog történt.

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401758 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Fölhívnám a figyelmet (főleg az újakét) arra, hogy nem vÁmpÍr, hanem vImpÁr: vimpar.uw.hu/ ; )=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Nimrod
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #401697 Írta: Nimrod
Nimrod válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok!
Mézes Ádám vagyok, és csak pár napja jelentkeztem a táborba, ezért írok ilyen későn, de nagyon igyekszem bekapcsolódni a csapatba :-) .
Nem igazán vagyok otthon Tolkien bácsiban, de olvastam a Gyűrűk urát meg a Babót is és persze a filmeket is láttam párszor. Morgana és Vewy révén kerültem kapcsolatba az MTT-vel, de eddig még nem voltam táborban, csak két Halloweenen, azok nagyon tetszettek és úgy gondoltam, megnézek egy ilyen tábort is, írtó izgi dolgokat hallottam róla, szóval nagyon várom, annál is inkább, mert szerintem szuper csapatunk lesz, egyiptológus gótvámpírtól testépítő vikingen át fizikus basszbaritonig mindenféle, csak izgi dolgok sülhetnek ki belőle! :-)
Töri-angol szakon vagyok végzős éppen, imádok mindent ami mese, mitológia, folklór vagy úgy egyáltalán fantázia, nem véletlen hogy démoni megszállottakból írtam a szakdogát is. De szeretek kirándulni, bogarászni és egyáltalán, minden élőlény jöhet, fák és pókok, zuzmók és siklók :-) Ja igen, és mindenféle mozgást, sportot is szeretek, kosarazom, karatézom is, és a kalandor rendbe jelentkeztem.
Élőre, Dol Amroth!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401696 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok!

Ille / Lórien vagyok, ebből az Illét használom, a Lórien csak úgy van, mert tetszik. Ez lesz a nyolcadik táborom.
Civil életemben angolt tanítok. Érdekel a színjátszás, szeretek olvasni, kézműveskedni, kirándulni, moziba járni.
Az idén, csakúgy, mint tavaly, a táncos rendet fogom boldogítani. ;)
Röviden ennyit magamról. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401499 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Ez itt most nem bemutatkozás, hanem fontos infó lesz. :)

Kérünk benneteket, hogy olvassátok el legalább egyszer a Tábori Házirendet, amit ebben a hozzászólásban találtok. Hogyha kérdésetek merülne fel, akkor azt nyugodtan tegyétek fel és természetesen próbáljuk közösen betartani majd a tábor során.

Külön megemlíteném a 12. pontot, ami a fegyverekre vonatkozik. Mivel az identitásunk kapcsán beszéltünk róla, hogy hozzatok fegyvert, ha tudtok, ezért most itt szeretnék néhány dolgot nyomatékosítani. Várhatóan nagy népszerűségnek örvendenek majd a különböző eszközök, ezért fokozott figyelemmel bánjuk majd velük, mivel a díszfegyverek is veszélyesek, könnyen okozhatunk velük véletlenül is balesetet. Várhatóan lesz majd egy zárható hely a táborban, ahol félreteszik azokat számunkra és onnan vehetjük majd ki, amikor szükségünk lesz rá. Ez a nagy keretjátékos jelenetek, előadások, bemutatkozások során mindenképpen így lesz majd, illetve próbák során is valószínűleg. Készüljetek arra is, hogy mivel nagyon népszerűek lesznek a fegyverek, biztos lesznek majd olyanok, akik hosszabb-rövidebb időre kölcsön akarják kérni majd a holmitokat. Hogy odaadjátok-e és hogy milyen feltételekkel, az természetesen a ti dolgotok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401304 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Hát akkor most jobb híján bemásolom, amit már harcos topikba írtam (mert ugyanis harcos leszek : )))=)
(mégiscsak kiegészítettem)

Lamy, és csak Lamy : )=
27, egyiptológus, germanista, jelenleg doktorandusz a heidelbergi egyiptológia szakon. 2010 szeptembertől Németországban élek, és nem tervezem visszaköltözni Budapestre, ellenben sokszor hazalátogatni, mint pl. táborra : )=
MTT-ben 2005 óta, ez a 6. táborom. Pár hónapja íjászkodni tanulok (régi álom volt), amúgy röplabdázom, falat mászom (sziklán és teremben), etc. etc.
A heidelbergi gótikus-reneszánsz kastély vezetője leszek 2 héten belül, ha sikerül letennem a vizsgát (ezért érek rá csak ritkán idenézni)
Amúgy gót (azoknak, akik szeretik az embereket besaktulyázni), gót zenét hallgatok (amibe minden belefér a gót rocktól, a mittelalter gothic-on át, a tücc-tücc gótig, bár utóbbiból inkább kevesebb.)
Ja, és vimpár ; )=
fekete-fehér, vagy neonzöld-fekete, kócos fej ; )=
Kreatív, kedves (csak ha már megitta a reggeli kávéját) és lelkes, néminemű amatőr színészi gyakorlattal.
Ja, és ami még fontos: (préri)farkas, denevér : )))=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400971 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok!

Gabi/Finc vagyok, régi/új résztvevő. Régi, mert az alapítástól tagja vagyok az MTT-nek, és az első táborokban csapatvezetőként működtem. Új, mert tavaly nem voltam, sőt az azt megelőző négy táborban sem végig, és a jelenlegi résztvevők minimum felét nem ismerem, egy jó részét viszont "ősidők" óta :)
Családostul megyek, férjem (Brandir), és kislányunk, Emi is a csapatot fogja erősíteni. Szeretnék aktív tagja lenni a csapatnak, remélem ezt Emi is hagyni fogja. Ő másfél éves, úgyhogy még eléggé anyás. Amúgy két éve pocaklakóként már részt vett egy táborban 8-)

Magamról még annyit, hogy 31 éves vagyok, pszichológus, egy gyermekotthonban dolgoztam, de jelenleg gyeden vagyok. Most a szakmai életem kimerül a szakképzésem befejezésében, amihez már csak egy államvizsga hiányzik ősszel.

A középkort én is szeretem. Mindenféle középkoros (meg 2. világháborús) kurzusokat látogattam egyetem alatt, de már nem emlékszem semmire :oops: Mindenesetre a lelkesedésemet valószínűleg könnyen fel lehet kelteni a kor hangulata iránt. :D

A táborban a szakács rendben leszek. Főleg azért, mert most a háziasszonyi énemet akarom leginkább kibontakoztatni. :)

Nagyon várom már, hogy elkezdődjön a kaland! :lájk:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400957 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Kedves Dol Amrothiak!

Kiss Koppány néven futok a világban! Mtt-s berkekben Koppány néven leledzem(bár a nick/szerepjátékos nevem Trithyn, de mivel a Koppány egy "erős" név az előbbi homályba merült... :) ).
A táborban a szakács rendet fogom vezetni Elrenor társaságában... Ezt azért is válalltam el, mert a valós életben szakácsként dolgozom... ez a hobbim is, szóval közel áll hozzám a gasztronómia csodás és rejtett világa ;)
Nagyon régóta ismerem az MTT-t, kisebb-nagyobb kihagyásokkal és nagy lelkesedéssel vettem mindig részt a társaság életében...

Mivel igencsak szeretem a középkort, minden mocskával és szépségével együtt, valószínűleg menni fog ez a Dol Amroth-i "lovagi" identitás... ;)

Hosszú, és eredményes életet mindenkinek!

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Xeophitia
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #400939 Írta: Xeophitia
Xeophitia válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Hali Kedves Népem!

De jó veletek! :D Csak sikerült! ;)

Polgári néven: Pálinkás Zsófia (de ezt nagyon kevesen vagy kb senki se használja- hál'égnek). Xeo-ként ismerhettek, de Neo javasolta, hogy válasszak valami más nevet, mert így nagyon könnyen összekeverhetnek minket (tapasztalat), úgyhogy mivel mtt-s berkekn belül már úgyis kialakult egy másik nevem -amit többet is hallok-, az a Saila/Sailan. Erre is hallgatok.
Még csak másodszorra megyek táborba, de már elkaptam a fertőzést, ami most sem hagyott nyugodni. Az előző sztúr identitásból (ami nekem nagyon bejött) remélem könnyen át fogok szokni ebbe a bölcselkedős-keseskedős-lovagosdiba.
Szeretem a középkort, a folk dolgokat, a zenét, éneket táncot, barátságot, mosolyt, természetet, alkotást, a nyelveket (japán, angol, spanyolés érdekel az ír meg a kínai), kreatív dolgokat, színeket, állatokat, játékokat, varrást, gyerekeket, olvasást, mese írást, tündéreket, sárkányokat és mindent ami fantasy meg ilyen hasonló pozitív dolgokat. Imádok beszélni, néha ben nem áll a szám, de nagyon szeretek másokat is meghallgatni, szóval ha elég érdekes a másik mondanivalója hallgatni is tudok.
Körülbelül mióta csak élek festek/rajzolok és énekelek. Idén a szakácsrendben leszek. A főzőcskézés is közel áll a szívemhez, bár leginkább az édesszájúságom vonzott ide. :D
Mindjárttizennyolc leszek és jövőre érettségizem. Hogy onnan pontosan hogyan tovább még nem tudom... de a cukrászat és az illusztrálás érdekel. Meg énekelni is imádok, de sztm az csak hobbinak marad. (példaképem Enya és Emilie Autumn)

Hm... amúgy utálok bemutatkozni. Ez olyan, mintha saját magadról írnál előítéletet és én nem szeretem az előítéleteket, így általában nem is adok rájuk. No mindegy, kértétek, hát itt van... elég kusza meg fura, de csak összehoztam. :D

Na ennyi és puszilok mindenkit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400799 Írta: _Zsozsó
_Zsozsó válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok, Sneider Zsófia vagyok, de inkább csak Zsozsó, és fuhh... 16 éves gimnazista vagyok, ez lesz a 3. táborom, és, mint gondolom itt mindenki, én is nagyon várom (idén író leszek); szeretek olvasni, rajzolni, nyelveket tanulni, kockulni sokat, de leginkább csak fetrengeni egy ágyon/fotelben/iskolapadban/random helyen ami relatíve kényelmes.
Hát akkor, hajrá Dol Amroth!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400406 Írta: Peredhil/Thor
Peredhil/Thor válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Helló Srácok!

Peredhil vagyok, alias Dóra Ádám, de ebből a polgári névből egyikre sem hallgatok, ne próbálkozzatok. ;)
A Thor név az észak mániám és néhány barátom útján ragadt rám, no meg a legutóbbi Marvel filmet is eddig 5-ször néztem meg moziban. :D
Ebből le is szűrhető valamennyire, hogy engem inkább a vikingek érdekelnek, mint a lovagok, de bírom a páncélos-pallosos megmozdulást is. :D Kedvelem a lovagi kultúrát, de észak harcosai közelebb állnak hozzám.

Ez lesz a hetedik táborom és 2003 Január 03 óta vagyok MTT-s, vagyis a legelső LEP óta. A 2009-es tábor után kihagytam egy kis időt mindenféle okok miatt, de most vissza irányítottam figyelmem erre a bagázsra, akikkel rengeteg régi szép emlék fűz össze. :)
A jelenlegi táborban a Kalandorok rendjét gazdagítom (remélem), előtte viszont minden táborban, ahol már voltak rendek, az énekes-zenész arcoknál voltam.

Suli, civil dolgok: OKJ-s szakon tanulok Hangtechnikusnak, hogy legyen egy civil szakmám is, olyan ami érdekel. De első sorban énekesnek és színésznek készülök. A színház nagyon sokat jelent nekem, szeretnék bekerülni valaha a Madáchba (minden kedvenc magyar arculatom ott szerepel) de a filmszínészetbe is belekóstolnék, mind a mellett van egy zenekarom ahol metal zenét játszunk, jóóóóó dallamosat, szóval ez nem az üvöltős kategória. 8-) :D

Úgy általában ami érdekel:
- Ének (M&M's = Musical & Metal :mrgreen: )
- Minden ami színpad
- Minden ami Észak, Skandinávia, Finnország, Vikingek, Erdők, Hegyek, Hó, stb. :)
- Edzés (első sorban testépítés - a sztereotípiákra reagálva: nem, semmi koxolás :D - és mellette CROSSFIghT, ami a Crossfit-nek egy harcművészetekkel kiegészített verziója)
- Filmek, Filmezés
- Tánc (korábban a Madách Musical Tánciskolában tanultam, azóta (most egy kis időszakos kihagyással) Hip-Hop-ot tanulok)
- Lovaglás
- Kardok
- Hangszerek (alapszinten tudok játszani egy páron, kicsit jobban pedig billentyűs hangszereken)
- Motorok
- Parkour
- Ambigrammák
- és az Ismerkedés :)

Zenéből, ahogy már lejött, elsősorban a metal és a színházi (musical) műfajok állnak hozzám közelebb, de kedvelem a klasszikus zenét és nagyon a folk-ot, abból is az skandináv és ír-kelta verziókat.

Néha kicsit túl őszinte, szókimondó vagyok, és bár nem hiszek a horoszkóp meg hasonló dolgokban, de minden szempontból Tűz elemű lészen. :) Néha kicsit forrófejű, de könnyen lehiggadok, csak megfelelő hozzáállás kérdése. :)

Pár dolog amit nem kedvelek igazán:
- Felsőbbrendűsködés, elitizmust
- Folyamatos kényeskedést, rugalmatlanságot
- Ha valaki nem őszinte
- Ha nem bírja kimondani, hogy mi a baja
- Vagy ha át esik a ló túloldalára és mindennel baja van

Egy rám jellemző idézet:
"A válaszok önmagunkban rejlenek, csak az a kérdés, hogy van-e elég bátorság benned, hogy szembenézz velük. ... Úgy gondolom, hogy mindannyiunkban van valamennyi Odinból, Thorból, vagy éppen Lokiból, és rajtunk áll, hogy ebből mit tudunk hasznosítani." by Johan Hegg ( a svéd Amon Amarth zenekarból)

Szóval most így hirtelen ennyi, tudok sokat beszélni, ez a topic meg gondolom pont arról szól, hogy megismerjük egymást. :) Jó olvasni a bemutatkozásotok, vannak dolgok amikről eddig még nem hallottam és pláne, hogy van köztetek akit még nem is ismerek úgy ahogy szeretnék, vagy ahogy kellene. :) Remélem hogy emberileg és sok egyéb más szempontból is erős társaságot, csapatot tudunk összehozni! Ez csak rajtunk múlik! :)

Üdv, Halihó!

Peredh./T.

A válaszok önmagunkban rejlenek, csak az a kérdés, hogy van-e elég bátorság benned, hogy szembenézz velük. Úgy gondolom, hogy mindannyiunkban van valamennyi Odinból, Thorból, vagy éppen Lokiból, és rajtunk áll, hogy ebből mit tudunk hasznosítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400384 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Üdv népem!
Patiszon vagyok, avagy Hödl Patrícia. Több éve MTT-s, ez az ötödik táborom.
Már dolgozok, de egyetemen vegyészmérnöknek tanultam.
A táborban rendvezető leszek, a kósza azaz kiránduló (remélem, nem a bokánk fog kirándulni) rendet vettem "hattyúszárnyaim" alá :P
Szerintem jó csapat leszünk :) :lájk:

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400369 Írta: Rina
Rina válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok mindenki! :)

Nickenvem szerint Rina vagyok, de ez elég elhamarkodott döntés volt. Ha meg lehetne változtatni, Sirithre változtatnám. Ezen több ember ismer... De igazából ha nagyon nem jut eszetekbe más, szólíthattok Rékának is. Viszont ha nagyon szeretnétek, akkor a ....- Keverjelek még jobban össze titeket? :D
A második táborom lesz ez, és már nagyon várom! Bár hagyományainkkal ellentétben (meg úgy am block az identitásunkkal) szakács rendbe jelentkeztem :)
Nem szeretek bemutatkozni, aki még nem ismer, az a 11 nap alatt úgyis megfog. :D
Rajongok a történelemért, bár elsősorban az ókorért és újkorért. A középkor valahogy soha nem vonzott... Szóval nem leszek nagy segítség korhű jelmezek és viselkedés kialakításában. Ennek ellenére lelkes vagyok és sok mindenre kapható.
Én is nagyon szeretem a nyelveket. Leginkább a spanyolt és az oroszt. Előbbit 4 éve tanulom, utóbbit szakkör keretében kezdtem el, de mindenféle iskolai gondok miatt megszűnt a csoport, úgyhogy a "hogy vagy? mi a neved?"-en nem sokkal jutottam túl... :?
Hobbim nincs...Nagyon szeretek úszni, 8 évig úsztam. :) Olvasni borzasztóan szeretek, és teljesen zenemániás vagyok. Elsősorban rockot hallgatok. Imádom a régi bandákat (pl. pink floyd,led zeppelin,lynyrd skynyrd) :D
Tolkient a nővérem olvasott nekem kiskoromban, bár akkor csak meséket. Amikor 8-9 évesen elolvastam a Gyűrűk Urát, akkor nem fogott meg. Viszont 2 éve az össze meglévő könyvünket többször elolvastam tőle. Bepótoltam a lemaradást. :) És minél többször olvasom/nézem/hallgatom, annál jobban szeretem. :) Szokásommá vált, hogy minden előadásra elmegyek, amit Ankalimon vagy más tart különféle rendezvényeken, pl. LEP.

Nem tudom mit lehetne még írni...Ez is elég össze-vissza volt, épp ami eszembe jutott :) Alapjáraton az emberekkel jól kijövök, azt mondják, mindig vigyorgok, még akkor is, amikor bambulok. :)
De felesleges még sok mindent írni...ti majd úgyis kialakítotok egy képet rólam... :P

"A mosoly egy olyan görbe, amely mindent kiegyenesít."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400279 Írta: Eorin
Eorin válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok Kedvesek!!

Kiss Luca Júlia vagyok, pont táborban fogom betölteni a 25. életévemet, szólíthattok Lucának, Lucónak, Lucinak, Luckónak, Eorin-nak vagy a Luca egyéb névváltozatain.
Az a szomorú, hogy én igazából az ősidőktől tudok az MTT-ről, mindenféle családi kapcsolat miatt, de vhogy sosem voltam igazán tagja a társaságnak... tavaly voltam először táborban, nagyon élveztem, és rájöttem micsoda címeres ökör vagyok, hogy nem csatlakoztam aktívabban a társasághoz. Szipp... :(
Általában marha energikus vagyok, barátkozós (néha túlságosan is :S), érdekelnek az emberek, a metrón is néha elfelejtek leszállni, mert nézem az embereket és azon gondolkodom, min gondolkodhatnak :D , óvónő szeretnék lenni, vagy pedig személyiségfejlesztő koordinátor, ha minden jól megy, ősztől főiskolás vagy egyetemista leszek.
Érdekel a pszichológia is, de sajnos nem vagyok olyan okos gyerek hogy felvegyenek ilyen irányú egyetemi karra, szal marad az érdeklődés szintjén. Hiszek a tündérekben, abban hogy szeretettel és egy széles mosollyal sok mindent meg lehet oldani. Szeretem a nehéz eseteket, ha az óvónői dolog összejön szeretnék majd hányatott sorsú gyerekekkel foglalkozni, imádom a nyelveket, jelenleg oroszul tanulok, ősztől szeretném mellé venni az angolt (jó lenne egy felsőfokú...), illetve folytatni szeretném a japánt és elkezdeni a franciát és a spanyolt. Szeretek kézügyeskedni: origami, sormintázni, horgolni, szeretek festegetni (borzalmas vagyok, csak úgy saját szórakoztatásra szoktam...), gyöngyöt fűzni, ilyesmi :)
Néha búskomor leszek, ilyenkor békén kell hagyni, majd elmúlik, de ez ritka, mert a nevetés, a vidámság az alaptermészetem. ^^
Zenefüggő vagyok, szinte mindenevő, kivéve a tuc-tuc zenét, a houset, a technot meg Nótár Maryt, ezekkel ki lehet kergetni a világból. Elsősorban a mötál, a rock, a blues, a jazz, amit szeretek :)
Jah, és sokat beszélek, ha hagynak :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #400223 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Dicső nemzetségünk tagjai, ím, közhírré tétetik a családi beosztás , nézegessétek és örvendezzetek neki. Hogyha valami iszonyatosan nagyon kivetni valót találtok benne, nyugodtan jelezzétek nekünk akár privátban is.

Zsolt, azaz Galador családjának tagjai:
Bárány Ildikó (Lamy), Csikós-Mátrai Roxána (királylyány), Dóra Ádám (Peredhil/Thor), Hradszki Dóra (Elemmíriel Gilluin), Király Dorottya (Tintin), Kőrösi Gergő (Tirion Equniel), Óbert Anita (Ille / Lórien), Pálinkás Zsófia (Xeophitia), Sebestyén Csaba (sebcsaba), Sörös Péter (serpa), Vonnák Réka (Rina), Hödl Patrícia (Patiszon), Kiss Koppány (Trythyn)

Tucsi/Grt, azaz Melui családjának tagjai:
Duró Péter (PredyFTW), Fodor Viktória (Minerva), Kaszás Péter (Brandir), Kaszásné Veréczi Gabriella (Finduilas), Kiss Luca Júlia (Eorin), Kopper Viktória (Viki), Lőki Dániel (Estel Adániel), May Virág Anna (Nefrédiel), Mézes Ádám (Nimrod), Sneider Zsófia Réka (_Zsozsó), Török Roland (walle1990), Tóth Gergely (Alyr Arkhon)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."
Utolsó szerkesztés: 13 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400185 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Dol Amroth népe , hahó! :lájk:

Kilencedik tábor... egyúttal tizedik megkezdett év az emtétében. :o Mit is mondhatnék még ezek után :?:

Először is essünk túl a civil néven - Lőki Dániel - de ezt innentől akár el is felejthetjük, hiszen a fent említett időszak során a választott nicknevem immár teljesen hozzámnőtt, úgyhogy valószínűtlennek tartom, hogy az Estel-en kívül bármilyen más esztelen :roll: megszólításra reagálnék majd. :D

Civilben amúgy mintha megállt volna felettem az idő :? - ugyanis már amikor idekerültem, akkor is a fizika szakon tengettem az időmet a BME-n, és ez ma sincs másképp. :oops: Ugyanakkor amennyire annak idején elvarázsolt és rabul ejtett ez a társaság, tulajdonképpen az a csoda, hogy még 30 :!: évesen sem adtam fel ezirányú törekvéseimet. :P Mindenesetre a száraz tananyagon túl a fizika lelke (avagy a világ alapvető működésére való rácsodálkozás :idea: , és annak egyszerű és szabatos alapelvek formájában történő tolmácsolása a matematika nyelvének segítségével :geek: ) azóta is töretlenül közel áll a szívemhez. ;)

Hobbim és szabadidőm (még a fentiektől a kelleténél néha jóval jelentősebb mértékben átcsoportosított részét is) már a kezdetektől fogva az itteni közösség tagjainak szentelem, interneten és élőben egyaránt - páran ezt úgy fogalmazták meg, hogy 'Estel az, aki mindenhol ott van'; még ha ez némiképp erős túlzásnak hangzik, számomra legalábbis, azért lehet benne némi igazság... rengeteg mindenben vettem/veszek részt, ha nem is felelős szervezőként, de résztvevőként illetve segítőként, vagy ütö(tte)m bele az orromat érdeklődőként, olvasóként, hozzászólóként (és - újabban - lájkolóként :P ). Mindezek folytán már egy jó ideje egyfajta élő emlékezetként is funkcionálok (persze nem egyedüliként, példának okáért Alyr, Brandir, Finduilas, Minerva vagy sebcsaba is mesélhetne jópár régi és azóta megesett dologról :) ) és igyekszem észben - és a szívem közepén - tartani mindenkit, aki valaha bármikor egy kicsit is közel került ehhez a tűzhöz így vagy úgy. ;)

Idén ismét a dalnokok rendjét boldogítom, akárcsak Luca és Tucsi/Grt a csapatunkból, alighanem ez sem meglepő, hiszen az éneklés és a zene szeretete már a matekénál is régebb óta a véremben van, szerencsére színházi kórustag édesapámtól örököltem az énekhangomat, méghozzá az egykori zeneiskolai hangszeremhez, a csellóhoz hasonló (bassz)bariton hangfajút 8-) - ezen kívül az elmúlt években intenzívebben rákaptam a(z autodidakta) gitározásra is, és a billentyűs hangszerek sem idegenek tőlem... ezen kívül pedig ameddig működött, az emtété kórusának is oszlopos tagja voltam, állandó basszusként. :)

Azt hiszem, az eddig elmondottakhoz és a profilomban olvasható (szintén kisregény méretű :roll: ) bemutatkozáshoz már nemigen tudnék mit hozzátenni, legfeljebb annyit, hogy annak legutóbbi verziója óta visszafogytam kerek mázsányira. 8-) És persze nagyon várom már az idei tábort :D , és hálás vagyok érte, hogy ismét egy ilyen remek csapat részeként vehetek majd részt benne. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400164 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Üdvözletem!

Tirion vagy Gergő ahogy tetszik:)= Leszámítva az utolsó két tábort, melyeket ki kellett hagynom sajna, 2005 óta járok MTT-s táborokba, rendezvényekre.
Ithilien lovagrendjébe kerültem, úgy hogy azt hiszem ez passzolni fog ide:)=
Tolkienben úgy nagyon járatosnak nem mondanám magam, a Gyűrűk Urát, a Szillmarilokkat és a Babót már úgy négyszer-ötször olvastam, a többit meg úgy egyszer legalább. Természetesen a filmeket is láttam több tucatszor:)=
Szeretek mindenféle fantasy-t és science fiction-t, és rengeteg ilyen könyvet olvasok/olvastam. Szerepjátékozni is szeretek. Életem nagy részét a gép előtt töltöm, vagy olvasok.
Jelenleg munkát keresek. Zenei ízlés terén főleg mindenevő vagyok, de azért főleg a rock-ot kedvelem.
Imádok enni, és szeretem a fekete színt, úgy hogy egy nagy fekete folt-ként könnyen azonosítható vagyok:)=
Ha valami nem tiszta: kérdezz, és ha lehet és tudok és akarok felelek:)=

Tisztelettel:
Tirion/Gergő

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400162 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Alyr vagyok, civilben Tóth Gergely, de MTT-s környezetben szigorúan az Alyrra hallgatok.

27 éves vagyok, ez a nyolcadik MTT táborom lesz, Velem 2-ben voltam először, de az MTT-vel már megalakulása előtt kapcsolatban voltam.
Civilben levéltáros vagyok Vácon, történész-levéltáros végzettséggel (a levéltár az a hely, ahol azt a sok régi iratot tárolják az utóbbi ezer évből, amit illik megtartani, nem az, ahol a nem kézbesített postai leveleket :) ). Kedvencem ilyenformán a történelem, némi beütéssel a pecsétek és iratok felé. (meg a hadtörténet felé)
Mindezzel együtt a lovagi tornákból írtam a szakdolgozatomat, és a legkedvencebb kedvencem a középkor, úgyhogy azt hiszem én sem kerültem rossz csapatba.

Táborban voltam már táborozó, főszervező, keretjáték-író, rendvezető. Idén is rendvezető leszek, az Ithilien lovagjai (harcos) rendet vezetem, de ez nem az első naptól lesz aktív dolog.
Tolkienből elég műveltnek tartom magam, de azért meg lehet szorítani egyes kérdésekkel (főleg a békés és unalmas témákban)

Hobbik:
Kungfu (néha fárasztó módon harcművészet-fan tudok lenni),
Szerepjáték (mármint a kockadobálós-karakterlapos dolog, nem a színjátszás),
Olvasás (főleg fantasy, régebben inkább sci-fi),
Zenehallgatás (régebben zenéltem de szerencsére abbahagytam zenét meg hallgatok régizenét (középkorit elsősorban), klasszikus zenét, metált, újabban némi gót elektromost (mittelalter-elektro meg Emilie Autumn)
Kutyák (van többé kevésbé 3, az egyik jön is táborba)
Sárkányok (még nincs sárkányom, de szeretnék)

Gyengék: Énekelni nem tudok, táncolni nem szeretek (kevés kivételtől eltekintve, de akkor sem tudok) és a hölgyek nagy tisztelője vagyok, akár akarják, akár nem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400154 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Halihó!
Grt vagyok vagy más néven Tucsi, mindenki azt használja amelyik neki a szimpatikusabb. Én leszek a másik családvezetőtök, Melui és nagyon várom már. :) Az identitásunk is tetszik, a középkori lovagi kultúrához hasonló dolgok hozzám is elég közel állnak.
Jövőre leszek végzős gimnazista, onnan meg ha jól mennek a dolgok akkor építőkockának szeretnék továbbtanulni a BME-n. Sok emberrel ellentétben nagyon szeretem a matekot, igyekszem kedves, energikus, aranyos és figyelmes emberke lenni, nyugodtan fordulhattok hozzám bármilyen kérdéssel vagy problémával, ha tudok segítek. Szeretek kézműveskedni és zenélni, zenét hallgatni, idén a dalnok rend egyik lelkes tagja leszek. Képes vagyok órákig nézegetni a csillagokat vagy ülni a fák között, szagolgatni a virágokat. Imádom a gótikus építészetet, a kastélyokat, sárknyokat, színes üvegablakokat. :mrgreen:
Ez lesz a harmadik MTT táborom és idén először vagyok szervező. A társasággal a TLV hozott kapcsolatba és nagyon örülök neki. Nagyon szeretem Tolkien műveit, a filmekből sok mindent tudok szó szerint idézni és a TLV kapcsán a könyveket is gyakran áttanulmányoztam. :D
Így kezdetnek ennyit rólam, ha kell el tudtok érni a tucskusz_kukkkac_gmail_pontocska_com ímélcimen.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • PredyFTW
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #400152 Írta: PredyFTW
PredyFTW válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok!

Péter / Predy vagyok (21 éves leszek mindjárt.. röpke 9hónap múlva :D ) nem valami jó becenév de már lassan egy évtizede rám ragadt :D , szívesen vennék fel valami jó frappánsat, de sajna ilyet én nehezen találok ki..szóval várom az ötleteket ;) .
Még sosem jártam ebben a táborban (egyre jobban érzem, hogy ez nagy hiba volt tőlem :D ), nemrég, kb. egy hónapja találtam rá teljesen véletlenül fészbukon a hirdetés rovatba.. Gondoltam tábor..meg Tolkien..nem lehet rossz.. katt..erre már minden sínen van és júl-ba találkoztok velem is :) . (ahogy elnéztem a képeket, videókat.. kár hogy nem találtam rá / rátok hamarabb :( )

Imádom Tolkien világát, a filmet nem is tudom hány éve szerettem meg (első látásra :D ), a könyvet csak ez évben kezdtem el. Magáról Tolkienről én se tudnék mit mondani, meg egyes részekről, de bármi ami erről szól szívesen meghallgatom bárhol bármikor :) .

Zene nekem is nagyon fontos, mindenféle-fajta stílus jöhet ^^,. Szabadidőm nem igazán van, mivel kis kalamajka után nem tudtam tovább menni tavaly szept-be fősulira..emiatt most dolgozom már lassan fél éve (febr. közepe óta..szóval majdnem :D ) és most szept-be meg levelezősre megyek tovább, idegenvezetőként (ufókat fogok irányítani, de jó lesz :D :D )

Ahogy elnézem teljesen jó helyre állítottak szolgálatba :) , a lovagias dolgok (viselkedés, viselet, gondolkodás, szóval minden vele kapcsolatos dolog..) érdekelnek/foglalkoztatnak leginkább. Mondhatni ez alapján cselekszem :) .
Gyengéim : éneklés, szerepjáték nagy tömeg előtt (színpadon pl), bár a kis csoportokban lehet máshogy lesz, még korai megmondani :) , nők :D DD
Erősségeim: becsületes stb. (bár a lovagi dolgokat most nem írom le még1x :) ), jószívű, mindenkivel kedves aranyos, humán vagyok :D

Röviden ennyi, megyek is aludni reggel meló :'D.
SziasztoK! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400146 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Bemutatkozások - fontos infók
Sziasztok!
Virág / Nefrediel vagyok. 6-7 évvel ezelőtt voltam 2 egymást követő táborban Velemben, ott már láthattuk egymást némelyikőtökkel. Jóbarátom, Anglachel unszolására végre megint ellátogatok a táborba, hát kíváncsi leszek :)
Zenész vagyok, legalábbis boldog hangszertulajdonos, és OKJ-s szórakoztató zenész, múlt csütörtök óta :P Basszusgitározom, kedvencem a metál :twisted: Tehát nem nehéz kitalálni, hogy imádom a zenét, énekelek is, ha kell, meg ha engedik :P
Szorgalmasan látogatom a nehézzenei koncerteket, fesztiválokat is, ha van rá lehetőségem :) Régebben sokat rajzoltam, és írással is próbálkoztam, mostmár háttérbe szorultak ezek a hobbik. Legutóbbi sikerem utóbbival kapcsolatban az, hogy a Hammer World magazin megjelentette az élménybeszámolómat az Élő Fém rovatban márciusban :)
Tolkienből olyan közepesen műveltnek mondhatom magam, nem tudom idézni szó szerint a Mestert - még :P A filmeknek is rabja lettem természetesen.
Imádom a természetet. Így most kábé ennyi.

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.223 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére