Sindaság

Több
12 éve 11 hónapja #403648 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Sindaság
Taliii!!!!

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #403547 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Sindaság
Köszönöm, hogy jöttetek sokan a csapatból! :)

Remélem jól éreztétek magatokat! :) Ügyik voltatok a vetélkedőn! Amúgy elszámolták a pontjainkat - hazafelé a buszon Alewval vettük észre - úgyhogy 3. hely, de tulajdonképpen lényegtelen, having fun volt a lényeg amúgy is. 8-)

Emitt igényfelmérés esetleges sinda-talira. ;)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #403387 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Sindaság

Nilla írta: Én sajnos elsején és tizedikén nem tudok menni. Viszont érdeklődnék, hogy hogyan szokott zajlani a megemlékezés?

Én összesen kettőn voltam, azok és az ott elmondottak alapján általában szabadtéri (pl. Margitsziget) vagy (eső miatt aggódó társaság esetén) teaházas (Potala, Sirius) találkozó, mindenki hoz valami idézetet, verset vagy bármit, amit fel szeretne olvasni, mert úgy gondolja, illik az alkalomhoz (nem feltétlenül, sőt általában nem Tolkient), ill. olyan is volt, hogy arról beszéltünk, mit adott nekünk az MTT, illetve asszem szabadtéri alkalmakon volt gyertyagyújtás is. Amiken én eddig voltam, elég kiscsoportos foglalkozások voltak, ha a jelenlegi facebookon attending és a maybe fele eljön, az elég más lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #403386 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Sindaság
Én sajnos elsején és tizedikén nem tudok menni. Viszont érdeklődnék, hogy hogyan szokott zajlani a megemlékezés?

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #403382 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Sindaság
No, véreim, közben az lett a mondás, hogy szeptember 10 a tábori tali hivatalosan. 3-ai hétvég közben nekem lefoglalódott, szóval szerintem ott találkozunk, ha előbb nem :) utána meg még mindig lehet alkotni sindulást :)

Előtte amit a figyelmetekbe ajánlok: lesz 1-én Rumadai flashmob (híresek lettünk, ázz! :D ), valamint 2-án Tolkien halálának évfordulója, megemlékezéssel. Szóval, addig se vagytok éppen nélkülünk, csak mondom :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403300 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Sindaság
Ahogy a táborban is kiderült, akkor sem szoktam tudni, hogy mi van, amikor egy óra múlva kéne indulni, szóval így felőlem is mindegy mikor. Szeptember messze van, én meg valószínűleg közel leszek. (bár szeptember második hetében előfordulhat, hogy elvonulok egy sztúpa mellé egy hétre.)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403295 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Sindaság
+1 a "mindegy-mikor" táborhoz. Csak legyen lefikszálva.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403252 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Sindaság
Nekem is inkább a szeptember 10-i hét lenne jó. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403250 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Sindaság
Nekem mindegy, csak időben szóljatok, mert akkor úgy adom le a beosztáskérelmemet.

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403245 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Sindaság
Ha megásod, én már fejest is ugrok bele:

Második szombat... szeptember 10. lenne nekem ideális :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403243 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Sindaság
egyik hétvégén Dániába megyek, de még nem tudom melyiken... Amint kiderül szólok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403239 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Sindaság
Halihó véreim!

Gondolván azokra, akiknek esetleg ugyanúgy hiányzik a társaság, mint nekem, és szintén naponta felnéznek, megindítom egy közvélemény kút ásását. Szeptember első vagy második hétvégéjén éreznétek alkalmasabbnak az időt egy tünde-meetingre? A hol és mit csinálunk meg majd még kiderüli magát. No? :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403028 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Sindaság
Ezt nagyon szépen írtad Perhilien, mintha visszaköszönt volna benne Velemből Thingol népének (Szürke tünc) hangulata. Csak akkor ez sokak élménye volt egyszerre, mert a kezdetek lévén, sokak első tábora volt. Mindíg meghatódom, hogy sok újonnan érkezőre milyen mély benyomást tesz a társaságunk.

Én meg kösözönöm Pit-nek a füleket. Még otthon is sikerem volt vele. Az enyémből gondosan vigyázott darab lesz. Remélem máskor is tudom majd használni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402971 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Sindaság

perhilien írta: Ez nem valaminek a vége hanem valaminek a kezdete.

Úgy legyen :)

A csapat nálam is legjobb evör! Kilenc tábor után eddig két csapat osztozik a Legjobb Evör-díjon holtversenyben, hát most tovább kellett osztanom :D

Esgal, ha kifújtad magad, szerintem elkezdhetünk tűnődni a csapattali időpontján :twisted: :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402956 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Sindaság
hiányoztok, bogarak :(

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402950 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Sindaság
Köszönök mindent, de tényleg! :lájk: Tegnap egész nap pakoltam ki, meg sarat takarítottam a cipőkről, csizmáról és felváltva a Rumadai-t és a "Most mondták meg nekem" kezdetű slágergyanús dalt dúdoltam, köszönöm! Hiányoztok ám nagyon-nagyon! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402947 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Sindaság
Én is köszönök mindent! Ismét csak egy nagyon jó tábor volt! Hihetetlenül élveztem minden egyes percét, imádlak titeket! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402944 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Sindaság
Köszönöm Nektek, sindák megbonthatatlan köteléke :) Ti vagytok a legjobb csapatom evör :_)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402934 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Sindaság
És hamár így mindenki köszönget úgy érzem én se maradhatok ki.
Ez a tábor számomra egy olyan élményt nyújtott, ami nem hittem h létezik. Ez az egész számomra annyira hihetetlenül jó volt, hogy azt nem tudom elégszer megköszönni. Olyan sok kedves embert ismertem meg, és olyan sok barátot szereztem alig 11 nap alatt, hogy azt elmondani se tudom. Amikor búcsúzkodtunk csak azért nem sírtam el magam, mert végig azt mondogattam magamban, hogy mert vége van a tábornak nem ér véget semmi se. Újra találkozni fogok velük. Ebben az évben aztán jövőre. Ez nem valaminek a vége hanem valaminek a kezdete.
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm ezt a 11 napot, mind a Esgalnak Ratzkának és Narbnak, mind a nemzetségi tagoknak. Köszönöm, hogy befogadtatok, és meghallgattatok. Mikor az első nap leszálltam a buszról, úgy érzetem magam mint egy kívülálló aki betolakodott egy család találkozójára. A tábor végére már én is családtagnak érzetem magam. A mi még hihetetlen volt számomra az elején, a bemutatkozásnál amikor mindenki mondta h kinek hányadik tábora, és olyanra került a sor akinek még csak az első volt, mindenki úgy kezelte mint egy iskolai gólyát. Ezt felettébb viccesnek tartottam, mert nem értettem, hogy miért kezelik így hiszen ez csak egy tábor. Most már azt hiszem megértettem, mert ha valaki eljön ide ebbe a táborba, utána elakar menni a következőbe is és az azutániba is. Én legalábbis így érzek. Egyszóval nagyon szépen köszönöm ezt az egészet amit adtatok nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402929 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Sindaság
Egyetértek, ez az egész rituálé nagyon sikeres lettXD:D Amúgy a szerintem is jó ötlet a csapat tali:))) és (szerintem) nem is olyan megvalósíthatatlan:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402928 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Sindaság
Sziasztok!

Én nem tudok olyan hosszú bejegyzést írni, csak annyit, hogy köszönöm mindenkinek, hogy önmaga volt, és befogadott engem is és Troy-t is. Nagyon örülök, hogy újra rávettem magam arra, hogy eljöjjek a táborba, és semmit sem bántam meg.
Külön köszönet illeti Esgalt, aki már az első percekben befogadott, és amikor látta, hogy magam vagyok, jött bátorítani. Nagyon jól esett a törődése, és remélem fog még csapatot vezetni, mert nagyon jól csinálta.
Köszönet illeti még Ratzkhat, mert amikor alábbhagyott a lelkesedésünk, ő jött és új erőt adott nekünk. Ötleteivel mienk volt a legjobb színdarab.
És köszönöm a SindaFitnessTeam-nek, hogy az egész tábor legjobb táncában részt vehettem.
És végül de nem utolsó sorban köszönöm mindenkinek, hogy ilyen sok pozitív élményt adtatok nekem, és hogy egyetlen percét sem bántam meg a tábornak.

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402926 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Sindaság
Na igen, elmondhattam volna negatívumnak, h most egy hétig ez megy majd a fejemben, de megérte, mega múgyis mulandó probléma, és annál nem szörnyűbb, mint amikor a hupikék törpikék zenéje tette velem ugyanezt 8)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402920 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Sindaság

Narbeleth írta: Elküldtem Celebromnak a módosítást. :)

... utólagos lol. :D

Jaj izé, amúgy csak annyit akartam írni, hogy fasza tündék voltunk. A rituálénk lett az idei tábor védjegye, és ez elmond mindent :D

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402914 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Sindaság
Drága Sindatársak,

úgy látom, én leszek az első - szóval szeretném megköszönni itt is Nektek ezt a (milyen rövid) hetet. Utolsó nap el is felejtettem mondani, mennyire jólesett, hogy amikor megérkeztem, egy pillanat alatt ott lehettem a csapatötletelés kellős közepében, és alig egy-két óra alatt fel is tudtam venni a szálakat. Nem is szeretnék neveket kiemelni, az olyan igazságtalan lenne, egyszerűen csak köszönöm azoknak, akikkel mosolyt vagy szavakat vagy ötleteket tudtunk váltani. :)

Sajnálom, ha olykor lelombozottnak, kedvetlennek tűntem - egyszerűen nem tudtam, mit adhatnék magamból a csapatnak, meg egyenként nektek, pár napig eléggé ötlettelennek éreztem magam - ilyenkor mindig zavarba jövök, és olyan fura minden. Aztán a végére persze minden jó lett. :)

Ugye szeretnétek ti is csapattalit? (A táborostalira nagy eséllyel nem tudok eljönni, épp Angliában leszek akkor - de ha még augusztus 20. előtt lenne egy csapattali, vagy majd szeptemberben, arra nagyon szívesen mennék.)

Szép nyarat minden tündének!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402770 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Sindaság
No, kedveseim, én és Narb ma el is indulunk Ithilienbe, és összerakjuk nektek a helyet, hogy nektek már csak meg kelljen tölteni élettel :) Ratz veletek jön majd; mi meg a táborban találkozunk! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402454 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Sindaság
Elküldtem Celebromnak a módosítást. :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402446 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Sindaság
Csatlakozom az előttem szólóhoz, vagyis:
ZSÍÍÍÍÍR.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402444 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Sindaság
Ez a kettősség, tűz és víz, tajték és virág, Norros és Nelloth szerintem a lehető legüberfaszább (bocsánat a kifejezésért, ez írja le a legjobban az érzéseimet vele kapcsolatban) koncepció, amit valaha is ki tudnánk találni.

A "Lélekkel táncolunk" pedig tök jó jelmondat lenne, de szerintem elég egy darab "globális" nemzetségi frázis, és ahhoz viszont túl specifikus.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402363 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Sindaság
szerintem is inkább maradjon a Nelloth :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402361 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Sindaság
Narb, ez tényleg inkább jelmondat, de annak használható - hát feel free ;) Névnek nagyon tetszik a vízvirág, akkor legyen ez? Csak mert már az előzőeket is elküldtem, de akkor küldöm a módosítást a főszerveknek. Aztán le fogják harapni a fejem, de az sem baj, mert ha a kezemben tartom, akkor könnyebben fonom bele a tincseimet :P :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfEsgalAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére