Rendi Topic

  • Seliah
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #402441 Írta: Seliah
Seliah válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Jól hangzik valami tollas izé-bizé. Vagy akár henna, ha nem is "leölt tintahal" utáni foltok. :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400879 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Kincső: Igen, madártollra gondoltam.
Alew: Milyen szárnyak?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400871 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Én olyan szárnyakat akaroooook, mint Angwennek voltak!!! Most!

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400860 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Toll mint madártoll, Ery?
Nekem egy medálra/kitűzőre stilizált-festett toll vagy hasonló szimpibb lenne. (Tudom, a söröskupak-kitűzőt már ellőtte a 2008-as írórend. :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400758 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Tolla fülünkbe izé... mögé?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400740 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Sárga vészvillogóra, és kettő-egy-kettő ritmusú szirénára.

Én nem szeretném, ha tizenegy napig úgy nézne ki a kezem, mintha leöltem volna egy tintahalat.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400731 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Én nem vagyok semmi jónak elrontója! Többiek? Lenne igényetek valami megkülönböztető jelzésre?

(Léli, ne csüggedj, pörgünk majd eleget helyben! ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400687 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Rendi Topic
És nem gondoltatok olyanra, hogy mondjuk hennával befesteni a kezet, mintha tintás lenne, vagy valami régi toll félét?

(Értettem a poént:))

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400684 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Rendi Topic

Nilla írta: Lesz valami rendi jelvényünk? Vagy valami jel, hogy össze tartozunk?


Tintás lesz a kezünk, mint a tonzúrás bencéseknek.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400682 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Lesz valami rendi jelvényünk? Vagy valami jel, hogy össze tartozunk?

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400589 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Rendi Topic

Léli írta: Milyen már, hogy minden más rendi és egyéb topic pörög, csak pont az Író rendjé síri csend és hullaszag... :?


Ugyan már... Minden fontos dolgot megbeszéltünk. Kellékek: toll és papír, valamint ihlet, ami ugyebár jön amikor jön. Kell még árnyékban és egy kényelmes ülőhely. Ez utóbbi ott lent lesz. :geek:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400580 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Milyen már, hogy minden más rendi és egyéb topic pörög, csak pont az Író rendjé síri csend és hullaszag... :?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #399453 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Sziasztok!

Ugyan én nem leszek teljes értékű tagja a rendnek (Angwen, erről még írok Neked), azért próbálok többé-kevésbé részt venni a foglalkozásokon. Szóval várom én is. :) A motiváció továbbra is a 2008-as KÖMT, az etalon :D

Zsodoo (szintén PLÖM-ös)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399447 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Rendi Topic
hálóháló, itten énis :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399428 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Noszóval. Egy ilyen foglalkozás szívét nálam mindig egy-egy (többnyire novella-) feladvány alkotja, amit ott helyben kell megírni, bár lesz lehetőség arra is, hogy szabadidőben befejezd vagy átjavítsd a művet. Ezen kívül persze fontos szerepet fog kapni a ráhangolódó jellegű ötletelés, eszmecsere, egymás segítése ötletekkel, fordulatokkal, szinonimákkal a tollak bősz sercegése közben, és nem utolsó sorban az alkotások felolvasása, megvitatása, igény szerint értékelése. A feladványokat igyekszem úgy igazítani, hogy ihletadóak legyenek, ugyanakkor rávezető jelleggel ráébresszenek kit-kit a saját írói stílusára, fortélyaira, leghatékonyabban működő eszközeire.

Szóval hozzatok magatokkal füzetet, tollat, némi fantáziát, sok ötletet, egy kis humort, oszt jóság lészen! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399410 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendi Topic
kinyilvánítom tetszésemet (és egyben rendi elhivatottságomat is)

zsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííír!!

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399405 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Izgalmas lesz.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399380 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Sok nagy kalappal:)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399378 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Hali mindenki :)
én is várom a közös munkát-mókát! a kömtön nagyon jó volt Angwen keze alatt ténykedni :)
a magam részéről egyelőre a jövő szerdán esedékes utolsó vizsgámig számolok vissza (még 3-at kell legyűrnöm addig). utána is inkább pánikolva fogom a táborig hátralévő időt számolni, mivel PLÖM-tag szervező volnék :) (PLÖM = Programos-Logisztikus Összevont Munkacsoport)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399377 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Néha én is:)
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Angwen milyenre tervezi a rendet?

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399374 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Üdvözlök mindenkit!
:lájk: Nem tudom, ki hogy van vele, de én már visszaszámolom a napokat a táborig... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399372 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Üdvözlök mindenkit:)
Jó lesz újra visszatérni az MTT köreibe:)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399370 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Juppííííí :D Tökjó :lájk: Bővebb infókat pedig várom türelemmel. :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399330 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Rendi Topic
Kedves valamennyi rendtagom a 2011-es, Ithilien Ébredése nevet viselő MTT-tábor során! Legyetek üdvözölve vadonatúj, száz százalékos tulajdonunkat képező rendi topicunkban! Ha bármi kérdésetek van a renddel kapcsolatban, ne habozzatok feltenni. Ha bármi mondanivalótok van, ne habozzatok megosztani. Hamarosan jelentkezem bővebb információkkal!

Üdv,
Angwen

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399329 Írta: Angwen
Rendi Topic téma létrehozva Angwen által
Rendi topic. Csak itt, csak most, csak nekünk.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.197 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére