Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Több
13 éve 2 hónapja #400858 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Juhúú, üdv néktek :)

Csülök, már kezdtem lemondani a fórumos jelenlétedről, de örülök, hogy nem lett igazam :) Gratulálok az érettségihez :)
Renus, ez igazán szép zárszó volt :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • renus
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #400819 Írta: renus
renus válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Sziasztok Reni vagyok, és imádok kísérletezni a konyhában. Tavaly előtt egy barátnőmnek köszönhetem, hogy felkelt az érdeklődésem a szakácsrend iránt, de ez a legközelebbi táborom azóta, hát ki nem hagyhattam ezt a rendet!! Amúgy 15 éves vagyok, jövőre gimis és az a hivatás amit szívesen végeznék a cukrász, vagy szakács munkája lenne. Remélem a rend tagjai úgy illenek majd egymáshoz, mint a gofri és a nutella!!! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Damien
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #400808 Írta: Damien
Damien válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Hello mindenkinek! bocs, hogy csak most aktivizálódok, előző napokban érettségi-bizonyítványosztás-intenzívmegünneplés gonosz háromszögében tobzódtam. Viva la Szakácsrend!

Csülök

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400466 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Dorottya írta:

Trithyn írta: Nincs pompos tábla idén is lesz! :D

És pompos? :D


Áá, hát az volt tavaly, nem ismétli önmagát a rend(szer) :P De nem kell aggódni, most kétszerannyi féle jóságot készítünk majd, és természetesen a másik csoporttal együtt fogyasztjuk el mindkét csoport munkáját, és igen, nem tudok fogalmazni normálisan :)
Jaj, nagyon várom már a tábort, gondolom nem mondtam újat :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400388 Írta: Dorottya
Dorottya válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Trithyn írta: Nincs pompos tábla idén is lesz! :D

És pompos? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400354 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Trithyn írta: Nincs pompos tábla idén is lesz! :D


Mindeképpen legyen :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400339 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Nincs pompos tábla idén is lesz! :D

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400308 Írta: Dorottya
Dorottya válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Elrenor írta: (A nincs pompos felirat jó volt :D )


Akkor annyira nem örültem neki. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400306 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Dorottya írta: Idén viszont megpróbálok én is valami finomat készíteni, remélem sikerülni fog. :D


Biztos vagyok benne :)

(A nincs pompos felirat jó volt :D )

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400294 Írta: Dorottya
Dorottya válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Sziasztok!

Késve bár, de törve nem, én is jelentkezem. :)
Dóri vagyok, de hívhattok Rozinak is, ez utóbbit úgyis jobban kedvelem.
Tavaly voltam először táborban. Számomra már akkor eldőlt, hogy idén a szakácsrendbe megyek, mikor Koppányék finomabbnál-finomabb ételeket készítettek, közvetlenül a szobánkkal szemben. Akkor még sajnos csak a "nincs pompos" feliratban gyönyörködhettem :P
Idén viszont megpróbálok én is valami finomat készíteni, remélem sikerülni fog. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400113 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Aeglos írta:

:shock:


Basszus ez nagyon profi :D (igen, sikerült eljutnom odáig, hogy megnézzem)

A zenélést be fogjuk vetni szerintem mindenképpen! :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399938 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Szerintem ezt inkább a nagytáborosba írd Alustriel ott több esélyed van :D Tuti lesz valakinek, minden évben hoznak olyat. Nekem sajna nincs :(

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Alustriel
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #399899 Írta: Alustriel
Alustriel válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Esetleg van valaki akinek van ahhoz a nagy, kék felfújható matrachoz pumpája? Esetleg tud valaki olyanról, aki tuti biztos, hogy hoz? Köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399815 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Aeglos írta: Példa:

:mrgreen: ,
:shock:


Ez jóóóó :lájk:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399758 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Trithyn írta: Zenélés különböző konyhai eszközökkel? :D


Júúúúúúj, csináljuk meg!
Hatalmas lenne!

Példa:
:mrgreen: ,
:shock:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399750 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Sil írta:

Dodie írta: Hát, nem kell hogy jusson! Az a produkció hogy viszünk valami finomat, megesszük, ők meg nézik :D

Vagy csinálhatnánk egyszer valami olyat, ami kicsi de sok, pl pár tepsi pogácsát vagy hajtoványt vagy valami hasonlót. Vagy kekszet. Bár 150 ember azért kicsit sok még így is...


Elvileg a rendi bemutatónkon valami ilyesmi lesz, bár ez még kidolgozás alatt áll. De pogira gondoltunk mi is Koppánnyal :)

Ennek a sörházi produkciónak meg amúgy nem kell feltétlenül a rendi tevékenységhez kapcsolódnia, bármilyen színvonalas (!) agymenés jöhet :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399744 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Dodie írta: Hát, nem kell hogy jusson! Az a produkció hogy viszünk valami finomat, megesszük, ők meg nézik :D

Vagy csinálhatnánk egyszer valami olyat, ami kicsi de sok, pl pár tepsi pogácsát vagy hajtoványt vagy valami hasonlót. Vagy kekszet. Bár 150 ember azért kicsit sok még így is...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399743 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Zenélés különböző konyhai eszközökkel? :D

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399726 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Hát, nem kell hogy jusson! Az a produkció hogy viszünk valami finomat, megesszük, ők meg nézik :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399708 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Elrenor írta: Kedves mindenki :)
Azt a megbízást kaptuk, hogy lelkesítsünk titeket jól, hogy álljatok össze páran-páran, és csináljatok valami rendkívül fantasztikus sörházi produkciót, amivel elemhetitek mulatós estéink fényét :)
Bármi lehet a téma, de azért nem árt előtte írni róla egy-két mondatot Zsodoonak 8-)

E.


Hú, a szakácsrend csak emelheti bármilyen esemény fényét... :mrgreen:
A probléma csak az, hogyha ebből a fényből nem jut mindenkinek...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399700 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Kedves mindenki :)
Azt a megbízást kaptuk, hogy lelkesítsünk titeket jól, hogy álljatok össze páran-páran, és csináljatok valami rendkívül fantasztikus sörházi produkciót, amivel elemhetitek mulatós estéink fényét :)
Bármi lehet a téma, de azért nem árt előtte írni róla egy-két mondatot Zsodoonak 8-)

E.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399446 Írta: Rina
Rina válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Hahó!
Sirith vagyok, vagyis Rina... (Nicknevem ellenére általában Sirithnek szoktak hívni a népek, ezt a nevet amúgy Xeo adta nekem. ^^) Nekem is ez lesz a 2. táborom, szóval az előttem írott bemutatkozáshoz hasonlóan lelkesedésem határtalan és már tűkön ülök, hogy: mikor indulunk máááár! :D
Sok konyhai tapasztalatom nekem sincs, max. sütemények terén. A receptet csak úgy hírből ismerem, általában így csinálom a dolgokat: óó, ez is van itthon? akkor tegyük bele! :) Azért is jöttem szakácsrendbe, hogy egy kicsit kikupálódjak ilyen téren :)

"A mosoly egy olyan görbe, amely mindent kiegyenesít."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399427 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül

Trithyn írta: Csülköt illetve Csülököt pont most zaklattam facebookon :D Ott elérhető! :twisted:


Jeee, köszi :D Remélem arra reagál :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Xeophitia
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #399418 Írta: Xeophitia
Xeophitia válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Hali! Xeophitia vagyok, de a nevem hossza miatt már mindenki csak Xeonak, hív szóval szerintem így ismertek. Juppííí! Második táborom! Lelkesedésem határtalan! :D
A konyhában általában nem a recepteket követem (max csak afféle útmutatónak), inkább mindent szeretek saját kútfőből elővarázsolni, így az ételeknek amiket készítek nincs nevük és elég meghatározhatatlanok. Bár eddig mindíg rekordgyorsasággal elfogytak, szóval bisztos nem annyira rosszak...
Mivel édesszájú vagyok (de nagyon), ezért általában valami kis nyalánkságot ütök össze. Éppen abból ami van. Amúgy imádok konyhatündérkedni! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399394 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Csülköt illetve Csülököt pont most zaklattam facebookon :D Ott elérhető! :twisted:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399393 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Ja, minden este Koppánnyal kiállunk egymással szemben kisterpeszben és tüdidüdidüüüü -tűűűtííítűű (vadnyugati pisztolykészítéses dallam, ehe), és aki lassabb, az... :D
Na, egyébként tényleg, úgy terveztük, hogy minden foglalkozás végén elétek tárjuk, hogy másnap mi lesz kinél, aztán egy lapra mindenki felírja hogy kihez akar menni. Persze azért ésszerű keretek között, szóval ne 1-9 arányban legyünk, hanem 5-5 :D (vagy 6-6, vagyis 6-5 mert annyian leszünk az eddigiek szerint). (Plusz mi ketten).

BTW, nem tud valami normális elérhetőséget Csülökhöz? Mert a nick, amit megadott rossz, az e-mailemre meg nem reagál :(

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399371 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Csak hogy öntsünk tiszta vizet a korsóba... Nem kell senkinek elköteleznie magát senki mellett... Teljesen nyugodtan lehet majd ingázni köztem és Elrenor között... mikor épp mi érdekel titeket... Persze kampány azért lesz :twisted:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399311 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Helló,
Enikőnek neveztek el, és sokan hívnak Encsinek, gondolom valami pillanatnyi kreativitás-hiány miatt írtam be ezt nicknévnek is.
Egész jól megy a mindent megsütök egy serpenyőben és az finom-szerű ételek elkészítése, ellenben új recepteknél sokszor nem az lesz a végeredmény, amit szeretnék. Meg kifelejtem a sót. Ha meg nem, akkor nem annyit teszek bele, amennyit kéne.
Szerintem Koppány felé húzok majd.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Alustriel
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #399303 Írta: Alustriel
Alustriel válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Alustriel vagyok, 19 éves. Előzetes tapasztalataim a főzés/sütés terén kimerülnek a sütik/ételek kóstolgatásában, és egy-két egyszerűbb fogás elkészítésében. Lelkesedésem viszont határtalan, és egyelőre nem tudtam eldönteni, hogy Koppányhoz, vagy Elrenorhoz mennék szívesebben. Már nagyon várom azt, hogy eltanuljak egy-két trükköt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399243 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés, beszélgetés kötetlenül
Szerbusztok Kedveszkéim!

Koppány néven futok ebben a világban(meg még néhányban). 23 éves vagyok, egy rendezvényszervezői cégnél dolgozom szakácsként.
A rendben a szakács részleget fogom irányítgatni... lesz olyan alkalom, amikor inkább elméleti szinten vesszük át, hogy mi is az a vendéglátás stb... természetesen a gyakorlati rész sem marad el...



Elrenor, jó a blogod ;)

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére