Filmzene

Több
20 éve 8 hónapja #161159 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Gyerekek, aki kottát akar, ne itt jelentkezzen, hanem írjon privit vagy emailt Ringbearernek, irgum-burgum! :wink:
Én úgy tudom, a FotR-ból hat szám kottája van meg (ének és zongora): In Dreams, The Prophecy, Aníron, Lament for Gandalf, Many Meetings és a May It Be.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161145 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Filmzene
Ja, igen, ha a FotR meg TTT is van, azt is küldd el nekem is lécci! :) )

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161143 Írta: v_istvan
v_istvan válaszolt a következő témában: Filmzene
Hú, Ringbearer... :D milyenek azok a kották? a soundtrack zg-kivonatai? Van FotR-os és TTT-s is? Nagyon szeretnék én is kapni :lol:

Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161142 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Filmzene

Ringbearer írta: En megkaptam karacsonyra a TTT kottajat, majd bescannelem,
es aki szol, annak elkuldom! (remelem eredmenyesebben, mint a multkor! :lol: )

Megkaptam a fikmzenet, tokre megbaratkoztam Annie Lenoxszal!
Es nagyon jo a Grey Havens... :cry:


légyszi nekem is küldd el :D :D

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161093 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De tényleg. Légyszi! :D
Megkaptam én is a RotK- t. Felidéződik a film.*sóhaj*


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161067 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Filmzene

Ringbearer írta: En megkaptam karacsonyra a TTT kottajat, majd bescannelem,
es aki szol, annak elkuldom! (remelem eredmenyesebben, mint a multkor! :lol: )

Megkaptam a fikmzenet, tokre megbaratkoztam Annie Lenoxszal!
Es nagyon jo a Grey Havens... :cry:


Áhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ringbearer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenáron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az összes kottád,amid csak van!!!!!!!!!!!!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160991 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Filmzene
En megkaptam karacsonyra a TTT kottajat, majd bescannelem,
es aki szol, annak elkuldom! (remelem eredmenyesebben, mint a multkor! :lol: )

Megkaptam a fikmzenet, tokre megbaratkoztam Annie Lenoxszal!
Es nagyon jo a Grey Havens... :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160976 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Nimrodel Melian írta: Hol találhatok kottákat a filmzenéhez?

Kottákat külföldön, vagy a neten keresztül lehet venni. A RotK filmzene kottái még nem jelentek meg, de a többiből rendelkezünk példányokkal tudomásom szerint. A Kreatív Szekció / Zene topicban biztosan tudnak neked segíteni az énekkarosok, elsősorban Ringbearer vagy Léli... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160975 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene
Hol találhatok kottákat a filmzenéhez?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160650 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Filmzene
szerintem nagyon szép az összes GyU filmzene, bár anyukám már eléggé ki van tőle... állítólag túl hangosan hallgatom :) :oops: :)

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tolkienke
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 8 hónapja #160621 Írta: tolkienke
tolkienke válaszolt a következő témában: Filmzene
szóval...ha valaki látja valahol a return of the King zenéjét, bőrtokos díszkiadásban( az ajándék dvd-vel...szóval ha valaki látja a delux edition-t...akkor s.o.s. szóljon!..köszi!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160409 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi a tippeket Crossborns-ügyben, sajna már csak Karácsony után tudom megnézni...
Annyira jó a filmzene!!!!!!! :bounce: :hello: :dance:
Teljesen oda vagyok az Into the west-ért, a díszdobozt meg minden nap megcsodálom.... :lol: a párom szerint kissé gyerekes vagyok.......

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160351 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Filmzene
Már mind a hármat kiadták? Akkor azt mindenképpen be kell szerznem szülinapomra! Köszi! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160322 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: Filmzene
Minap jártam a Virgin Megastore helyén lévő boltban a Duna Plázában, és láttam, hogy kiadták a filmek zenéjét egy bónusz csomagban. Ha nem csal az emlékezetem, nagyon jó árban volt, 7000valamennyi.
Ha valakit érdekel. 8)

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160239 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
Hol lehetne letölteni a Gollum's Songot?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160232 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Valaki meg tudná mondani, h. melyik oldalon van kint az Into the West c. szám zenéje? Pls!

free.x3.hu/sil/19_Into_the_West.mp3

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160230 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Lara írta: Sziasztok!Vki írja le nekem,hogy A király visszatér 1-1 száma hány perces[size=9:3r9rntwy]!(Hú,ezt elég hülyén fogalmaztam,szóval tudjátok:cím:2 perc 53 mp. mondjuk)[/size]Köszönöm :)

1. A Storm is Coming 2:52
2. Hope and Memory 1:45
3. Minas Tirith 3:37
4. The White Tree 3:25
5. The Steward of Gondor 3:53
6. Minas Morgul 1:58
7. The Ride of the Rohirrim 2:08
8. Twilight and Shadow 3:30
9. Cirith Ungol 1:44
10. Anduril 2:35
11. Shelob’s Lair 4:07
12. Ash and Smoke 3:25
13. The Fields of the Pelennor 3:26
14. Hope Fails 2:20
15. The Black Gate Opens 4:01
16. The End of All Things 5:12
17. The Return of the King 10:14
18. The Grey Havens 5:59
19. Into the West 5:47

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160228 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!Vki írja le nekem,hogy A király visszatér 1-1 száma hány perces[size=9:ql7t94zx]!(Hú,ezt elég hülyén fogalmaztam,szóval tudjátok:cím:2 perc 53 mp. mondjuk)[/size]Köszönöm :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160177 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

kovacstimi írta: Újra megkérdezem: Hol lehet Crossborns CD-t kapni????????

Metálboltokban érdeklődj... Pl úgy tudom, a Móricz Zsigmond körtértől ahogy elindulsz a Feneketlen tó felé, a 40-es busz megállójánál van egy elég nagy metálbolt (de nem biztos, hogy árulják is...)...

Ajánlom a Headbanger boltot, a Határ úti metrómegállónál kell leszállni, és az EuroPark jobb oldalával szemben van, az út túloldalán. (Na ezt most jól megaszondtam.) Elvileg ott van Cross Borns, meg minden más...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160140 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene
Az Into the West letölthető innen:

www.lordoftherings.net/index_soundtrack.html

Azt kell keresni, hogy:

"Into the West" by Annie Lenox

Nekem nagyon tetszik! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160130 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Hát én is rajongója vagyok a legföbb mellékszereplönek amióta bemutattad egyszer az Arwen topikban!
A letöltések nekem ReGet-tel müködtek,egyébként úgy emlékszem hogy ha csak simán ráklikkelsz akkor nem történik semmi,meg talán regisztrálni is kell...

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160070 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Hallottam róluk, mert én nagy Figwit-rajongó vagyok ám! :wink: De én is csak azokat a részleteket találtam eddig, és nekem meg se nyitja... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160069 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil,elöre is köszi! [size=9:1zg1vfqu]Nem hittem azt hogy te nem hallottál roluk de sajnos szvsz még M.O-on nem annyira ismertek hogy mindenki tudná miröl beszélek ha azt mondom Black Seeds... [/size]
Én eddig csak rövid részleteket találtam a FotC albumárol egy

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160067 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Bocs, hogy abszolút nem az aktuális témához fogok szólni, de engedtessék meg mert már két hete sár gulok a gép előtt olvasva, hogy nektek megvan a harmadik lemeze nekem meg nincs, de most már nekem is megvan!!! :hello:
Szóval nekem egy kicsit úgy tűnt mintha szánt szándékkal megvágták volna, hogy hasonlítson a többihez, így oldalanként (Frodó-Aragorn) hiányzik egy olyan 3-4 szám. De az amit megcsinált csodálatos. A csata motívumok nem elnagyoltak szerintem.
Eddig két kedvenc számom van, érdekes módon, a Minas Morgul és a Shelob's Lair, amelyek éppen a mérhetetlen félelmeteségükkel fogtak meg. A Minas Morgulnálkönnybe lábadt a szemem a rémülettől, a Shelob's Lair-nél meg remegtem az izgalomtól. Hogy zene ilyeneket kiváltson. Persze közben a történésekre gondoltam.
Az Ash and Smoke c. számban az az áriaszerű motívum csak nem a szellem seregre utalt? Nagyon tetszett.
Az Into the West-et pedig kezdem megszeretni. De azért a kezdeti csalódás sose múlik el.
A Minas Tiritth motívum RULEZ! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160005 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Fangi,ez engem is érdekel de azért Flight of the Conchords vagy Black Seeds (Bratt McKenzie-[size=9:igrrnce7]Figwit[/size]- bandái) letöltéseknek is örülnék! :D Olyan aranyos hangja van a csávónak!
[size=9:igrrnce7]Mondjuk az utobbiakról azt halottam hogy ÚjZélandon se könnyü találni... :? [/size]

Ilyen helyet nem ismerek, de a bandákról természetesen hallottam... Utánanézek, hátha van valami...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159999 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Fangi,ez engem is érdekel de azért Flight of the Conchords vagy Black Seeds (Bratt McKenzie-[size=9:2dqpuxql]Figwit[/size]- bandái) letöltéseknek is örülnék! :D Olyan aranyos hangja van a csávónak!
[size=9:2dqpuxql]Mondjuk az utobbiakról azt halottam hogy ÚjZélandon se könnyü találni... :? [/size]

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159973 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Filmzene
vki tudnas segiteni abban,hogy hol lehet Viggo Mortensen albumot(full albumot)letölteni?
hálás köszönet

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159967 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Filmzene
Megvettem a díszdobozosat!!! :cheers: :dance: :hello:
Árkádban csak 6990 volt;) Olyan szép!! És elvileg karácsonyra kaptam, szal apám azt sem engedte, hogy kibontsam :bawling:
Viszont ma osztálykarácsonyon barátnőm betette az Into the westet, és mindenki lehurrogta.. Mondjuk ez nem sokat számít, mert az én osztályom csk hülye ****-ekből áll, de azért szíven ötött :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159932 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene
Én valószínűleg nem fogom megvenni a ROTK filmzenét... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159921 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: Filmzene
Üdv Alyr!

Amennyiben még mindig nem sikerült megszerezni a soundtracket, szívesen átmásolom neked. Ha még érdekel, üzenj. Egyébként az Árkád MM-ban még elég sok volt tegnap és 4390 Ft-t kértek érte. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.806 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére