Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 11 hónapja #78962 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szemceruza: szén, alapozó=?, szempillaspirál=szenes fogkefe :P , rúzs: paradicsom... :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78954 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A sminkel kapcsolatban: Középföldén hogyan csinálnak szempillaspirát alapozót szemceruzát stb?????? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78951 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undi: nem (biztos, hogy) plasztika, csak szemét vagyok. :roll: De a smink az 100%.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78940 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Plasztika???? Én tudok nagyon rosszindulatú lenni, de ez durva! Min, te jól informált, honnan tudod? Már megint lemaradtam!
A júliusi Cosmóban (nem röhögni :nono: ) volt róla egy kép! Az alapján zsírleszívást+mellnagyobbítást javasolnék... De komolyan, nem gonoszságból!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78935 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát igen, a smink és a plasztikai sebészet csodákra képes!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78927 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, Telukám, nem csalódtam benned! Ugyanezt mondom én is!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78784 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Figyelem!!!ezt most halljátok tölem elöször és utoljára:
Ez a kép nagyon szép...(Bár Liv uszik a sminkben)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78774 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hú, azon a montázson eléggé meg van dolgozva, tessék megnézni az orrát! De rásegítéssel vagy anélkül, én ezt csak tippelni tudom, de tényleg nagyon szép!
[size=9:d9ze9dak]Történelmi pillanatnak lehetettek tanúi![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78693 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
ezek a kepek gyonyoriek!foleg az a montazs! 8O bar en amugy is szeretem liv-et.. :twisted: :twisted:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78689 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt nevezem képminőségnek:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 248051.jpg
:itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78666 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78631 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ja, mondhatjuk így is! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78581 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem, köszönjük! Nem kérünk több rokont, jókívánságot, látogatót és Arwent! :rmad2:
[size=9:1c7czsjf]Off: Estel, elloptam az emotikonjaidat, köszi! [/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78505 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undi: Azt kétlem :( Báár..izlések és pofonok... De szentem akkor sem :( :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78498 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem sem tetszik, hogy Arwent a többi karakter rovására szerepeltetik, de aztán arra gondoltam, lehet, hogy jó lesz! Ki tudaj?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78394 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A Council of Elrond gyanús! Nem hagyja, hogy képeket "lopjak"! Átok rá! :rmad2:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78040 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

shaira írta: De nem szeretem, mikor ezt csinálják az oldalak... :rmad2:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA

Ráadásul Tyler-baby képes, és fejjel lefelé tartja a kardot, hogy még véletlenül se tudjam egyenes fejtartás mellett elolvasni, mi van ráírva... :evil: :mad2:
:mrgreen:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78028 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szasztok emberek! Oan dolgot olvastam, hogy majd eldobtam az agyam.
Valamelyik régebbi moziújságban mindent helyesen írtak a GyU-ról, egyetlen egy dolgot hibáztak, és az ezegyszer Arwen neve volt. Elnézést az Arwen-fanoknak, de én személy szerint ennek örülök. Szóval az újságban Arwem-t írtak...
még egyszer bocsi!!! Na pá

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77678 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Halby volt ez egyik kedvencem! (azzal a marha sok szövegével, LOL) És erre kihagyják! :evil: Bezzeg ott van Arwen, meg Morwen vagy hogyhíjják, meg Lurtz meg egyéb nyalánkságok... :P Szegény kis kósza! Brühühühü :cry: :cry: :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77631 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Minerva írta: Kihagyja Halbaradot??? :confused2: 8O :x :x :x :x Hogyazajóédes...!!! Ezt nem teheti velem! Asszem, megyek, és kinyírom PJ-t Gimli fejszéjével. :twisted: :evil: :evil: :evil: :rmad2: :mad2:


Minerva: Megyek veled!!!!!Mi aaa???Nem nem nem....Nem hiszem el....hogy a pi.....És Arwent helyette????De mééééért???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77606 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De nem szeretem, mikor ezt csinálják az oldalak... :rmad2:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77605 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt a képet látta már valaki vagy csak nekem új:
www.councilofelrond.com/modules/ ... wen032.jpg
Megjegyzem, azért azt a kardot szívesen elfogadnám... :wink:
Van még 1-2:
www.councilofelrond.com/modules/ ... wen033.jpg
www.councilofelrond.com/modules/ ... wen036.jpg
www.councilofelrond.com/modules/ ... wen037.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77151 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kihagyja Halbaradot??? :confused2: 8O :x :x :x :x Hogyazajóédes...!!! Ezt nem teheti velem! Asszem, megyek, és kinyírom PJ-t Gimli fejszéjével. :twisted: :evil: :evil: :evil: :rmad2: :mad2:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #76998 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Narië írta:

Erunis_ írta: Nem értem, hogy mi ez a kavarás, mégis mit keres Arwen a 2 toronyban?!

Nem is tudtad?Akkor ha állsz,gyorsan keress egy széket,mert 100 hogy le fogsz ülni ;) .Pj beszervezte Arwent és a tündéket a Helm-szurdokba,és egy laza ollómozdulattal elintézte Halbaradékat.Szal valószín?leg ott is dúlni fog majd a lamúr :?


Kivágták Halbaradékat????Na ne mááár....én meghalok... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #76992 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Erunis_ írta: Nem értem, hogy mi ez a kavarás, mégis mit keres Arwen a 2 toronyban?!

Nem is tudtad?Akkor ha állsz,gyorsan keress egy széket,mert 100 hogy le fogsz ülni ;) .Pj beszervezte Arwent és a tündéket a Helm-szurdokba,és egy laza ollómozdulattal elintézte Halbaradékat.Szal valószín?leg ott is dúlni fog majd a lamúr :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #76988 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem értem, hogy mi ez a kavarás, mégis mit keres Arwen a 2 toronyban?!
Nem mintha bajom lenne vele, nem csúnya...
www.warofthering.net/movies/phot ... age3.shtml
www.warofthering.net/movies/phot ... age8.shtml :arrow: na ez is jófej, oda írja a kép alá, hogy sleeping in Rivendell, or dying at Cerin Amroth. Már bocs, de nem mind1 :eek4:
Ez szééép:
www.warofthering.net/movies/phot ... age2.shtml

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74482 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na, az tényleg egy egész jó kép!!! Bár... Hú, de régen voltam itt is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72529 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Shaira:navégre,itt visz. normi kép Arwenről! :hello:
A baba az szíp... :itscool:

Rago:(főleg)az első kép...megrázó! :eek4:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72159 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez mikor lehet?
különben gyönyör? az a baba!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72151 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.903 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére