Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 2 hónapja #68590 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Megtaláltam én is azt az idézetet, amit Lara beírt, és köszönöm a gyors reagálást.
:biggrin2:
2002-es kiadás? Remélem jobban néz ki a borítója, mint az én régi 1985-ösömnek(bár ekkor csak gondolat voltam, édesanyámé a könyv).
Olyan furcsa, hogy egy ilyen jó könyvenk a borítójára olyan borzalmas rajzokat tudnak tenni. Ok, tudom, nem a külső a fontos, de azért csak kell valami, ami felkelti az ember érdeklődését egy könyvben. Ti is így gondoljátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68588 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
2002-es kiadásban

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68587 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Lara: Neked melyik kiadásban van meg a GY.U. ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68567 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: Találtam egy állati csöpögős cikket, valami elfogult hím írta, de aki szereti Liv-et, annak biztosan tetszeni fog!!!
www.sulinet.hu/eletmod/kultura/m ... tyler.html

Csak nem Viggo? :lol: Mondjuk ő nem magyar... talán lefordíttatta! :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68566 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Shaira:"Fekete hajának egyetlen fürtjét sem ütötte meg még a dér;fehér karja,tiszta arca makulátlan,csillagfényű szeme szürke,mint a felhőtlen éj."Idézet a GYU-ból.Tehát igen,fekete :itscool:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68538 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Láttátok már ezt a képet??
www.glassgriffin.com/fanart/images/arwen2.jpg
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68527 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
shaira:Én úgy emléxem, hogy igen... (Mármint, hogy a könyv szerint fekete a haja...)
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68522 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az le van írva a könyvben, hogy Arwennek fekete a haja? Mert minden képen olyan a színe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68409 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Húúú,olyan szépet találtam :dance: ,nekem nagyon tetszik,remélem nektek is.

www.tolkiengathering.com/artgallery/thumb021.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68090 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Vic, ez tényleg szép! Hál' Istennek nem nagyon hasonlít Livre! (Bocsi)
Aki ilyet tud csinálni! Kezdünk közelíteni az én Arwenemhez, mármint amilyennek a könyv alapján képzeltem!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68039 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ilyen gyönyörű Arwen FANARTOT még nem láttam...
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=19986
:hello: :itscool: 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #68009 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Találtam egy állati csöpögős cikket, valami elfogult hím írta, de aki szereti Liv-et, annak biztosan tetszeni fog!!!
www.sulinet.hu/eletmod/kultura/m ... tyler.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67042 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jó, értettem azért elsőre is, csak akkor nem jön ki olyan jól!
Hát, én a Három a kislány c.-t láttam vele, életem legrossszabb filmje! Amikor kicsi (12-14)éves voltam, nem értettem, hogy lehet, hogy egy filmen elalszik az anyukám.... HÁt ezen megtudtam... Az egyetlen film, amin elaludtam... Pedig nem voltam se különösebben fáradt, se semmi. A Stealing Beauty (nálunk Lopott Szépség) sem tetszett. Olyan nudli. Többet nem tudok hirtelen. Ja, hát persze az Aerosmith videoklipek Ms. Silverstone-nal. A két kedvencem!!! :? :x :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66797 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
OFF: a Bichney igazából Bitchney...asszem...nem tom...
a Bitch arra a bizonyos személyekre utal akik az utcasarkon álldogálnak és felkínálják a szolgáltatásaikat pénz ellenében.....
(Brisa írte hogy a fórumon ne káromkodjunk ezért nem irtam ki a szót)

Ja és Livnek még milyen filmszerepei vannak???
A LOTR-n és az Armageddon-on kívül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66785 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én mondtam, hogy a off, de annyira találó a fórum címe Livre :twisted: Na jó, annyira nem is! :D
Bichney! Ez nagyon jó! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66734 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem valami Bichney jött be :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66371 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem ez pont nagyon nem tetszik! Van egy témánkhoz vágó fórum valahol, Livről még nincs benne szó, de a címe sokat monhat...
Nincs csúnya arc, csak kevés smink...
www2.online.rtlklub.hu/forum/hoz ... icid=12299

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66369 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jééééé...ez tényleg jóóóó....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66368 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De, tényleg vannak róla jó képek, ezt kár tagadni! Vagy hát igazságtalan! Na itt az a kártya!
www.decipher.com/lordoftherings/ ... omiel.html
Köszi annak, aki berakta a Legsi-topicba! Bocsi a lopásért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66366 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jókat????,Ugyanmár.... 8) 8O :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66365 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát ja! Egy valami biztos, eléggé feltűnő! A Legolas-topicban van egy-két kártya képe berakva! Érdemes megnézni a Livről készültet! Megint egy pocsék kép! Pedig csináltak róla jókat is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66362 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na Livnek a karikáit én is észrevettem :)
:twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66361 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jól van, Fíriel, én is csak vicceltem! Nem lehetett kihagyni! :wink:
Hát, én a szemöldökéhez nem tudok hozzászólni, de karikái azok mindig vannak! Az mondjuk lehet attól, hogy nagyon fehér a bőre, és átütnek rajta a szeme alatt a hajszálerek, mert a bőr ott a legvékonyabb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66346 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undómiel: nem úgy értettem! :lol:
Azon a képen tényleg furi.
Fíriel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66250 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én leginkább azt vettem észre hogy Livnek az összes képen meg jelenetben állati karikás a szeme és mindíg máshogy van kiszedve a szemöldöke.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66232 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezen a képen pedig Liv szörnyű!
Nem?
www.quintessentialwebsites.com/l ... tyfair.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66228 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na, Fíriel, ezt nem kellett volna! :wink: Fellobban a régi tűz, és az összes Liv-gyűlölő visszatér! :twisted: Mi nem Livet nem cikizzük, hanem inkább a szimpi Arwenről beszélünk!!! Igaz? :wink: :D :wink:
A két ruci ua, kár, hogy Arwen Úrnő soha nem vett volna fel ilyet! Csak világos, natúr színeket, meg ha depi, feketét! :twisted: De ez a piros! Cikicikiciki! :twisted: Liv azt hiszi, marha jól áll neki a piros, de mekkorát téved! :twisted: Neki is inkább az a halványkékes ruha! :) De ezek legalább első ránézésre nem kövérítik annyira, mint az a stóla a FOTR-ben! :cry: Mint egy birkózó! :twisted: De ez a 2. számú ruha jól áll neki! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66134 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Végre abbahagyták Liv módszeres szekálását!! :D
A képek jók. :lol: Morwen? Tényleg, az ki?
Fíriel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65807 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Gandalf: Ha jól látom nem nagyon szereted Arwent. Egyébként ki az a Morwen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65806 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Valószínűleg az az alvós jelenet Vz-ben játszódik, s Arwie bébinek :twisted: rémálmai lesznek, ezért belenéz Galadriel néni tükrébe, meglátja Aragornt, s utánalovagol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.715 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére