Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 4 hónapja #63383 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én mondjuk annyira nem ismerem Livet, ugyanis nem vagyok vmi nagy filmnéző, így csak a Gyu-t láttam Liv filmjei közül... :oops: :oops:
Ami meg Arwent illeti... noooooo comment! A filmben legalább csinál vmit. Mondjuk annak, hogy nem szeretem, csak Tolkien hímsovinizmusa az oka. :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63380 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Így van! Azért igyekszem én is elvonatkoztatni, de ami szörnyű, az annyira megmarad az emberben... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63299 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Maradok a magam szép, tündés képzeletbeli Arwen-arcomnál, amit ember meg nem tud játszani! 8) Mert az már talán közelebb áll az igazihoz.
Ilyenkor esik meg, hogy a színész milyensége, kilyensége befolyásolja az adott szereplő felé a viszonyt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63235 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Azt hiszem, elég nagy vagyok ahhoz, hogy eldöntsem, kit szeretek és kit nem! Livet egyszerűen nincsen miért elismernem! Több munkáját láttam, különben nem alkotnék róla véleményt. Az Armageddon Bruce és Ben miatt elviselhető, a Lopott szépség életem egyik legrosszabb filje, a Három a kislány pedig az első film, amin elaludtam. Ezek alapján alkottam meg a nézetem.

Arwen a kedvenc szereplőm volt, amíg Liv el nem játszotta a szerepet. Bár 2perc alapján elég nehéz megítélni, az a fekete nő a vásznon nem Arwen volt (hanem néha Glorfindel). Egy nulla volt, amit csinált, ezért nem értem, miért kellene elismerően nyilatkoznom róla! És ezzel attól tartok, elég sokan vagyunk így!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63229 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undómiel: Ne legyél már ennyire Liv-ellenes! Nyugi! Sohasem jó, ha az ember ennyire szélsőséges. És szerintem jó színész, láttam már pár filmjét a GyU-n kívül is. És nagyon tetszettek! Nem kellene ennyire ócsárolni! Én sem szeretem Elijahot a GyU-ban, sőt, nagyon nem tetszett az alakítása, és "nyálas" kinézete. Mégis tetszett a Halhatatlan szerelemben! Abban kifejezetten édi volt!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63228 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Itt a cím, csak azt felejtettem el leírni!
www.hollywood.com/sites/lordofth ... id/1098756

Bocs, de mi Livben a szép? Tucat a csaj! Attól lett híres, hogy a papa videójában szerepelt! Hogy őstehetség lenne! Ez a hónap vitte! Az Armageddont kivéve minden film, amiben szerepelt, tuti bukás volt! Valami köze csak lehetett hozzá! Mia ikertestvére! Ez megint vicc, mivel (aki nem tudná) Mia Sophie Dahl mellett az egyik ducimodell (tudjátok, 44-es méret alatt nem megy rá ruha), akit szintén a papa futtatott be! Bár testsúly tekintetében néha tényleg hasonlítanak!
A tanulás pedig ráfér!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63222 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem tudom, de elképzelhető!
Van itt egy szösszenet, keressétek meg Liv nyilatkozatát! Csak egy cseppet nagyképű a szerepével kapcsolatban. És csak egy hajszálnyit értelmezte félre Arwen szerepét, lehet, hogy ezért nem lett sem túl hiteles, sem túl művészi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63221 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Bocs, de szerintem Liv nem is olyan ronda. Aranyos arca van (szerintem). De a lóarcban is van valami! Íme egy cikk róla:
www.holgyvilag.hu/main2.php?cikk=2174
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63214 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Astragan:ez a hasonlat nagyon találó volt!!
És szerintem se egy nagy szépség Liv,én mindig megdöbbenek,milyen beszívott feje van.Az arca püffedt,a szemei meg karikásak-de mindegyik fimjében így néz ki-rejtély,hogy a GYU sminkesei miért nem dobták fel egy kicsit.Kissé elhasznált feje van...Drogozott korábban?vagy mitől néz ki így?

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63211 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Astragan, bocsika, nem akartalak megbántani! :oops: A hasonlatod viszont nagyon jó! :oops: A másik az, hogy egy tünde ugye rendkívül szép. Liv pedig szerintem nem az! Olyan lópofája van! Jól néz ki a lovaglós jelenetben! Bár Livet néha inkább nézném lónak... :twisted:
A kép meg poén, de asszem Mir már régen kikaparta volna Liv szemét... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63148 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt láttátok már? Érdekes, hogy pont ők ketten, ha már rólukvan szó... :P
www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F31%2Ejpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63052 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Miranda mint egy tenyeres-talpas parasztnő...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63050 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: Egyébként a szereplők közül egyedül vele nem értek egyet! Meg Miranda Ottóval, de ez egy másik topic!

Tökéletesen egyetértek,Undómiel!!!Liv és Miranda egyszerűen bénák,különösen Miranda-BORZALMAs!!!!!!!!!!!!

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63025 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt én nem védelemnek szántam, nem vagyok Liv rajongó! Csupán megjegyeztem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62879 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Akkor meg kár próbálkoznia! Egy jó színésznő szinte bármit meg tud oldani, és az én véleményem szerint Liv nem tartozik közéjük! A 2-3000 év pedig nem látszik egy tündén, csak a kisugárzásán :arrow: bölcsesség, élettapasztalat. Ez pedig egy Liv-kaliberű embernek nem mehet, ahhoz ő kevés. Ez most elég durvára sikeredett, de ez a véleményem. Ahogy Cate meg tudta oldani :!: , olyan színésznőt kellett volna Arwen szerepére választani, aki fel tud nőni a szerephez! Egyébként a szereplők közül egyedül vele nem értek egyet! Meg Miranda Ottóval, de ez egy másik topic!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62804 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Liv ember...hogy is várhatnánk el tőle tündei könnyedséget, kecsességet, légiességet. nehéz szerep ez...Meg képzeld magad 2000-3000 évesnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62677 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, nem tudom. Én az utóbbit jobban szeretem!
Van itt két kép, aki még nem látta volna őket!

www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F54%2Ejpg

www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F39%2Ejpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62410 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Itt Livet isteníteni lehet? :) Vagy épp lehordani a sárga földig?? :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62343 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát szerintem ez elég borzasztó! :? Meg az is, hogy ennyire nem ad magára! Mert ugye ő elvileg abból él, hogy jól (?) néz ki! :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62046 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Íme egy kép Livről, amin nem épp nádszál-karcsú:

www.ewfn.org/gallery/view_photo. ... res&id=aah

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62035 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Látom,pang ez a topic!!!!Ennyit Liv Tylerről,bruhaha!!!!! :twisted: :!:

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59327 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nagyon köszi, Esgalfanawen! Nagy segítség amit írtál! És köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Majd utáajárok, hogy felénk hol lehet ilyet kapni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59186 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kedves Elendil!
Egyáltalán nem kérdeztél hülyét, bár régebben már tárgyaltuk a decipher kártyákat itt is és más topicokban is.
A Decipher a világ egyik legnagyobb kártyajáték-gyártója, van nekik SW, Star Trek és most pl. LOTR-os kártyacsomag-kollekciójuk. Ezeket a kártyákat fantasy (szerepjáték) boltokban lehet beszerezni, létezik alapcsomag, amely eddig háromféle volt: Aragornos, Gandalfos és Móriás pakli - ezek mellett jelent meg most a piacon ez a REALMS OF THE ELF-LORDS alapcsomag, amelyről itt olvashatsz bővebben.
Az alapcsomagok mellé ú.n. kiegészítő vagy booster csomagokat is lehet kapni, ezek csak 11 lapot tartalmaznak, és ráadásul lutri, hogy melyikben milyen kártyát lehet találni.
És hogy mit kell velük csinálni? Lehet nézegetni, gyűjteni (mint a Pokémont ) és lehet velük persze baromi jót játszani is. Ha érdekel, az eladóhelyeken érdemes rákérdezni, mert sokan játszanak velük. (Most éppen a Camelotban lesz egy LOTR kártyaverseny)
Nálunk még ezt az elfes paklit nem lehet kapni, de nemsokára reméljük, hogy igen. Ha lesz, úgy 3000 Ft körül van az alappakli és 1100 egy darab ilyen kiegészítő csomag. De érdemes rá beruházni, mert csak tündékkel van tele - és persze rengeteg Legolas kártyával


Undómiel
: Ezt a Legolas fórumról "loptam" :oops: egyenesen Victől. Remélem erre gondoltál. :wink: Ez az a honlap ahol a kártyák vannak.

Ez pedig egy szerepjátékos oldal

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59137 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
NÉZD LEGOLAS!!!! MÁR VAN ARCOM!!! :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59055 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem, nem a napló! Szerepjáték- könyv vagy -kártya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58945 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: Sil, mennybe kerül egy ilyen? És nem tudja valaki véletlenül, hogy Győrben vajon hol lehet ilyet kapni?

A napló? Az nem könyv, hanem még régebben valaki belinkelte a Legolasos topicra.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58827 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sil, mennybe kerül egy ilyen? És nem tudja valaki véletlenül, hogy Győrben vajon hol lehet ilyet kapni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58793 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem eleve a film elég érdekes volt, bár nem láttam, csak részleteket(néha oda-oda kapcsoltam) !!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58787 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Épp tegnap láttam Livet 1 filben a HBOn(Plunkett and aclaine) és lehet hogy a szerep tette de valahogy elég lapos volt az alakítása.Talán tévedek,de nem valami nagy színésznő...

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58527 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

naughty írta: na , hogy azé írjak valami normálisat is: ugye a hobbitoknak is volt dublőrjük???
mert néhány jelenetben (pl.mikor Boromir tanítja őket harcolni) szerintem látszik,hogy "törpe" (bocs, nem tok máshogy fogalmazni) növésű emberek helyettesítik őket!!

Igen, volt. Az elején is látszik, amikor Frodó és Gandalf beszélget. Sokkal zömökebbek. Ha olvastad Orlando naplóját a forgatásról, ott van egy kép, ahol valaki (talán Viggo vagy Sean, nem emlékszem) Elijah dublőrének a szájába dug egy szivart viccből. De vannak olyan jelenetek is, ahol bábukkal helyettesítették őket (pl. amikor Arwen menekül a Gázló felé), és volt számítógépes dublőrük is (pl. Mória, amikor átfutnak a hídon).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.801 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére