Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 5 hónapja #53297 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nyulhopsz, teljes egészében egyet értek.

És kit érdekel, hogy néhány nyálcsorgatós hülye amerikai nem bír meglenni egy bögyös ostoba tyúk nélkül, aki csrogatja a nyálát??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Attol még nem kell elvenni Éowyn szerepét ennek a kis ****nak!!!!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53101 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
sesy: azért kellett egy kicsit átformálni Arwen karakterét, mert a könyv , még régen azt a kritikát kapta, hogy a női karakterek túl átlátszók és jelentéktelenek a sztoriban!
ezé pj úgy gonolta , már az első részben szerepelteti Arwent és erőteljesebbé teszi!!
én nem tudok annyira elvonatkoztatni, mivel csak a film után olvastam a könyvet, tehát már a filmbeli szereplőket képzeltem el!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53094 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Liv arcáról:
Szerintem szép, csak ki ne nyissa a száját.
Egyik barátnőm találóan megfogalmazta (valszeg már írtam vhova) 'Magony szlenggel', hogy Liv egy olyan csaj, aki simán kiharapja a pókot a sarokból :mrgreen: !
És az, hogy Livnek nincs tipikus hálivúdi arca... hát jó, nem szőke, de annyi.
Tündésnek meg akkor tündés, ha tündésnek lenni annyit jelent, hogy olyan nyálasan beszélünk, mint Liv.

Magától a csajtól őszintén szólva feláll a hátamon a szőr.
//Bocs, hogy ilyeneket írok, meg is érteném, ha kiutálnátok... :? //

Azért, mert szerintem egy értelmes mondatot nem tudott szólni a tündékről, meg úgy egyáltalán Középföldéről...

Ja, és az egyik fő ok: túl sokat ölelgette Elijah-t!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #53029 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Rayan: szrintem is liv jól alakitótt arwenként (arwenként nem galadriel vagy akárki nésként). De abban viszont nem hogy Cate nem volt jó gladirelként szerintem negyon jól játszott ö is.
Fereste: Egy állatot nem lehet emberhez hasonlitani mint ahogy állatot sem lhet emberhez ez az én véleményem.

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #53028 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
én pont Cateben láttam vmi kisugárzát. nem szépséget, mert szentem Galadrielként nem volt vmi gyönyörű.......
ezzel ellentétben Livben nem láttam túl sok kisugárzást.. elismerem, hogy yo színész, hogy szép stbstb. de nekem a jelleme Bmira nem tetszik... legalábbis ahogyan meg sikerült "ismernem" nyilatkozatai, interjúi, fellépései stbstbstb. alapján egy naon antipatikus csajnak tartom..

de ez csak az én spec Vleményem..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #53027 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dwin: Angie nem tünde. Szerintem köze nincs a filmhez, +nyugodhatsz :wink:

Továbbra is tartom a véleményemet, hogy szerintem Liv nagyon jó tünde volt/van/lesz.
1. Nagyon bírom a csajt.
2. Nagyon szép. És nem tipikus szépség. Csaj létemre el vagyok tőle ájulva. Cate Blanchettben speciel semmi vonzót vagy valami kisugárzásfélét sem találtam.
3. Jó színész.
4. Jót tett neki a harcias amazon szerepe. Vittek bele tüzet :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #53026 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
egyetértek sesyvel... abszolút nem tündés szentem, bár szép, ezt el kell ismerni. a feje meg oan mint egy lóé, de ez más kérdés..

yol játszotta azt a szerepet, amit megkapott, de az nem Arwen volt.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #53021 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem akarom ismételni magam, de szerintem meg nem tündés...
és így is eltulozták a szerepét...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52972 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
sesy:igaz, hogy"csini", de még mindíg tündésebb az arca, mintha egy tipikus amcsi cicababát raktak volna be pl:pam anderson , nicole k., vagy mittomén.
jó , persze ők szóba sem kerülhettek volna, de gondolj bele azért lív elég tündés szerintem!!!
egyébként én nem utállak ki, mert lehet véleményed!!
nekem sem a kedvenc színésznőm liv, de szerintem jó arwennek!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52892 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A.J nem tünde ö a XXI. században él és a afegyver meg e tra-ta-ta az Q világa ö nem tudna eljátszani egy tündét nincs is tünde vonása meg nem az az ö világa liv viszont nem volt rosz, azt nem mondhatom csak hát nem volt valami sok szerepe.

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52888 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csakhogy neki az a tipikus csini-hálivúdi-pofija van, és a tündék nem olyanok... de inkább nem is folytatom, mert kiutáltok innen.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52869 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
sesy: nem haraptam le a fejed!! 8O :)
de szerintem liv már elég híres ahhoz, és elég filmje volt már , hogy magától boldoguljon és magáért válasszák ki egy szerepre!!!
persze a csinos pofin biztos közrejátszott, hisz egy tünde mégis tünde!!!! :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52862 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ugy értettem, hogy azért ő került be a GyU-ba, mert az apja híres, neki meg - sokak szerint - csinos a pofija...
nem kell azért leharapni a fejem...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52861 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
:lol: :lol: :lol:
én is lány vagyok!!!!
dehát attól még lehet, véleményem liv-rő, és szerintem szép!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52720 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezt jól megaszondtad szegény csajnak!
Szerintem is hagyjuk
Ja, nem baj, hogy csaj létemre írogatok ide?

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52687 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
az igaz,hogy liv-et úgy fedezték föl, hogy az aerosmith klippekben szerepelt, mert Steven az apja !!!
(egyébként ahhoz képest ,hogy hogy néz ki az a pasi, liv kész csoda ,hogy ilyen szép lett, ja és szerintem is jó az aerosmith)
de nem hiszem ,hogy a gyu-ba így került volna be!!!

ja és haggggyuk mááá békén az jolie-t!!!
szerintem max orknak lett volna jó a filmbe!! :twisted:
persze mindenki maga döntse el!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52654 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jaja:-)Ne bántsuk, hangja van, meg szeretem is az Aerosmitht... :D


Najó, bocsi, ez "kicsit" off volt, de végülis a rokoni szálak... :-)

Nem is igazán tudom, ki az, akit még jól meg lehetett volna csinálni tündének, az igazi az, ha term. küéseje is olyan az illetőnek, de (sajnos) nem ez a Hálivúdi szépségideál, ha értitek a finom célzást...

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52631 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Steve papának inkább a szélesszályú kisbékához van köze. 8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52622 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sesy:
Mi a f*** köze van Steven Tylernek a Gy.U.-hoz? bocsi...
Angelina szerintem akkor lett volna jó Galadrielnek, ha
1. zseniálisan tehetséges (kevés filmjét láttam, nem igazán tom megítélni)
2. marha jó a sminkes és a fodrász-ez stimmel

De a szemében van valami, ami emlékeztet a Gy.U. egykét kiadásának tünde-rajzaira, holott szerintem sem tündés.

Szóval éppen meg lehetett volna csinálni...de jobb így, sokkal.
Aranymagnak meg...nem is tudom. Aranymag enm elég megfogható karakter...talán ezért sem volt benne a filmben, bár persze nyilvánvalóan nem ez volt a fő ok.
Félre ne értsétek, nem azt mondom, hogy nem elég érdekes vagy fontos vagy különleges, csak egyszerűen teljesen a rendező és a színész szibjektív nézőpontjától függött volna a figura megformálása..ami nem biztos, hogy baj lett volna, de kitudja ezt megítélni?

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52565 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sesy: Nézd meg az Észvesztőt, vagy a Tolvajtempót. Mindkettőben szóke. A bölcsességről csak annyit, hogy azért Kate kisasszony is inkább erőltetetten álomkórosnak néz ki, mint bölcsnek...
Aranymagot én meg mindig egy amolyan belevaló csajnak képzeltem el. No nem úgy, ahogy ezt mostanában értik. Sztem azért elég jó lett volna. Igaz Angelinát utálom a színésznők közül a legjobban...

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52535 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dwin: viccelsz??
Na mindegy, te tudod...

Akkor már inkább legyen Éowyn!
De akkor megint szőke paróka kell... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52469 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ejjj... Angelina mint Galadriel? Soha!! Tul fiatal, nincsenek tündés vonásai, nem látszik rajta hogy "bölcs" lenne! Nem tündés.
Aranymagnak meg... annak se jó. és nem bírnám elképzelni hosszu szőke, befont hajjal... :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52295 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kövezzetek meg, de sztem Angelina két szerepre lett volna alkalmas a filmben. (Igaz nem kedvelem.) Aranymagéra, és esetleg Galadrielére.
Tudjátok! Az vesse rám az első követ...
(Valami szakálas ipsétől hallottam a múltkor a kocsmában.)
8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52289 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát szépnek szép, az igaz....
Legalábbis tudtak róla csinálni pár jó képet.
De attól még nem fogom szeretni. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52193 Írta: Legolas
Legolas válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem (ugyanaz a véleményem, mint naughty-nak) Liv tényleg nagyon szép... :P :twisted: :evil: :wink:
Nekem leginkább a szája tetszik a legjobban...

Na, üdv mindenkinek!!! :!: :!: :!:
Mentem LARKINOROZNI
( www.larkinor.hu/ )
ÜDV ARCOK!!!!!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :oops: [/list]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52189 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Angelina egyszerűen nem tündés. Ezen nem tud változtatni.
De Liv sem... csak azért van ő a filmben, mert az apja az aerosmith énekese... vagymi... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52174 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
nyulhopsz: ezt a popsimaszirozogépet honnan vetted.
egyébként ha angelina jolie kevésbé tündés mit liv ang sokkal vadabb mint pl. a tomb radier filmben livröl ezt kevésbé tudom elképzelni.

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52162 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
igen, jolie-nak már túl elcsépelt az arca és nem is tündés, sokkal szendébbnek kéne lennie és mint tudjuk ő nem az!!! 8O
PJ direkt olyan színészeket keresett, akiknek nem elhasznált sztárarcuk van!!!
így jött lij és orli és viggo és sean... a képbe!!!
és persze lív azért jó, mert nagyon szép szabályos vonásai vannak, és ismert is azért !!!! :wink:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52144 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ugyammá, Liv vesz magának popsimasszírozó gépet a teleshopból, és sportos lesz az alakja, és nem kell dublőr! :lol: :lol: :lol:

/megjegyz.: Én se tartom vmi. tündésnek Angelinát.../
/megjegyz2.: De Livet se nagyon.../
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52133 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jó, de az arca sem valami tündés. (Na meg ami a sportos alkatot illeti, csak később jöttem rá hogy az dublőr volt... :) ).

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.814 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére