Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 8 hónapja #93206 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lassan átmehetünk a Flame-be :evil3:
Teron: Namost: hogy ki csúnya, és ki szép, azt mindenki a saját ízlése szerint dönti el. Hallottam olyan véleményt a FotR egyik megnézése után, hogy Arwennek csúnya az ajka, és nem tetszett a nézönek. (Nekem mindkettö hölgy tetszik, mielött kiemeli valaki, hogy utálom Arwent. Pedig kedvelem öt.)
Arr?l pedig, hogy Galadrielnek szebbnek kellene lennie.... Ugye Arwent Undómielnek nevezték, és Lúthien hasonmásának látták - ö pedig a leggyönyör?bb volt Eru mindazon gyermekei között, akik a földön jártak. Szépsége még a valákat is megérintette.
Szerintem Galadriel is szép. (ajánlom figyelmedbe esetleg a kalendáriumi képét.) Ha neked nem tetszik, az OK (saját vélemény, meg hasonlók), de hogy csúnyának nevezd.... :evil:
És Arwen is tetszik nekem. Mindkett? más módon jeleníti meg a tünde-szépséget.

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93202 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
ÉS ez ok arra, hoyg Galadrielnek egy rosszul játszó és alapvetően csúnya színésznőt válasszon?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93197 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A tüdék hogy ha belefáradnak az élet nehézségébe, akkor hajóra szálnak, és elhagyják Középföldét. Elrond és Galadriel addig maradt, amíg Szauront végleg le nem győzték, de utána ők is mentek.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93196 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az az alapvető probléma, hoyg PJ koncepciója a tündékről más, mint Tolkien koncepciója a tündékről.

Persze, ők is olyanok, hogy haragra gerjednek, gyilkolnak (Feanor) dühösek, meg ilyesmi, de akkor is alapvetően mind örökéletű. Akármennyire is olvassuk a GYU-hoz a Szilmarillokat, azért a tündék egy légies nép, akik kedvesek és nem a hétköznapi gondokban látják meg az idő múlását.
Ilyen nincs, hogy Galadriel belefárad a sok vele történt dologba, vagy akár Elrond. Mindkettőn szinte valami fáradtság látszik, de leginkább Elrondon. De ez a nép nem ilyen szerintem. Örök élethez olyan mentalitás is tartozik, amivel azt túlélni lehet. Ha a napi gondokban élő faj lenne a tünde, mint a film ábrázolja, akkor már öngyilkos lett volna mindegyik, mert nem bírta volna elviselni az évek múló terhét, mint írod, hogy ez Galadrielt megviseli. Gondterhelt lehet, de nem belefáradt!! (Ez félig az Elrond topicos hozzászólásom is)

Most nézd, ezzel könnyű érvelni, hoyg ki lenne jobb. Arwen telitalálat. Légies sugárzó szépség. A tünde férfiak más kérdés, mert nehéz kérdés a férfiszépség választása, Elrondnál nem is a kinézet volt a bajom. Haldírra meg az elfjeire nem is szóltam be. De Galadrielnek szebbnek kéne lennie, mint Arwen!! Most Cate és Liv hát most ez egyszerűen nem összehasonlíthó fogalom. Nem szidom Galadrielt még, mert már ennél több rosszat nincs értelme elmondani. Hogy ki lenne jobb? Jó kérdés, nem ismerem a színésznőfelhozatalt, de nem az én dolgom ismerni. Tudod ki lenne jó? Aki legalább olyan átütően gyönyörű, mint Arwen. Csak találhatott volna PJ az egész világon nem is rossz gázsiért egy lányt, aki ugyanilyen rossz színészi játék mellett annyira átütően szép, mint Arwen?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93192 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem sem tetszik Cate-t nem csak ebben a filmben, pl a Banditákban sem tetszett. Nem tudom miért áradoznak a kritkiusok arról, hogy milyen szép és milyen jó színész. Én még csak a FOTR láttam, de szerintem se volt túl jó Cate, nem játszott valami túl nagy beleéléssel, úgy tünt mintha számára ez olyan mint bármilyen más szerepe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93191 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nehéz egy tündét megjeleníteni úgy hogy mindenkinek tessen, persze van ez így emberekkel is. Galadriel egy "harmadik generációs" tünde ti. Nagyszülei voltak az elsők akik megjelentek.
Igazat adok Corwinnak Galadriel több halált és szenvedést látott mint bárki más.
Cate igenis jó választás volt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93189 Írta: undúmiel
undúmiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem , bár lehet hogy sokan mem értetek velem egyet :cry: , Cate nagyon is jól játszotta Galadriel szerepét. Bár nekem Galadriel soha nem volt szimpatikus :x , de Cate szerintem meglehetősen jól alakította ezt a szerepet. Mindenkivel éreztette azt a kisugárzást amit Tolkien is megálmodott. Ez a hatalom!! Az a hatalom az az erő amilyen Galagrielben is megtalálható, sőt benne van a legtöbb. Bennem Tolkien írása azt az érzést keltette hogy Galadriel kicsit fenkölt ,de szépsége mindenki t elvakít, Cate is ezt az érzés kelti bennem !!!!!

Szóval szerintem Cate jól játszott :wink: !!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93173 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nahát!
Még mindig az a kérdésem, hogy akkor szerintetek kinek kellett volna eljátszania Galadrielt?
Mert könny? azt mondani, hogy "b?nronda", meg kegyetlen arc, tekintet....
Már bocsánat, de ? egy többezer éves nolda, aki még látta a Fák fényét, meg a Morgoth elleni háborút, meg Eregion pusztulását, az Utolsó Szövetséget. Minden pillanatban küzd Szauron akarata ellen (tünde akarat egy maia ellen....csak gondoljátok végig), egy folyton háborúban álló ország uralkodón?je, látja a növekv? Sötétséget, népe hanyatlását...
Van benne báj, meg kedvesség is - de csak ezekkel nem védhette volna meg Lothlórient ennyi ideig. Amúgy pedig a kedvesség felfedezéséhez javaslom, nézd végig mégegyszer a filmet....

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93123 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szóval most olvasom a Szilmarillokat, és ajkárhányszor Galadriel előkerül és olvasom a leírást róla, szemem előtt lebeg Cate és egyszerűen sikítani tudnék.

Jók az eufemizmusok, amit írtatok. Szerintem meg bűnronda és a színészi játéka is csapnivaló.

Nerwen: ha gyönyörű, akkor a színészi játékát a kegyetlen arcokat amiket vág, szerinted beleillik Galadriel karakterébe?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #93115 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sztem szép tündének, nem tom nekem tetszik.Mondjuk a TTT-t még nem láttam, de a FOTR-ban gyönyörű volt (sztem!).
A szinészi játéka más dolog, FOTR-ban...öhm...hagyjuk, TTT-ben majd ha láttam.Cate viszont télleg nem a legszebb :? ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93048 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A képek közül negyedik vagy hetedik. Érdekes, hogy amióta felvetettem a témát (bár biztos más is, korábban), egyre elökerülnek azok, akik szintén úgy gondolják, hogy hogy Cate tényleg.. khmmm... kihívásokkal küszködik külsö megjelenését illetöen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93033 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Félelmetes! Hosszas gondolkodás után rájöttem, hogy Elrondon kívül mégiscsak van egy tünde aki nem tetszik, Galadriel. Nem elég fenséges ehhez és nem elég finomak a vonásai! Nem mintha én magam volnék a tökély, de nem is játszok tündekirálynőt a filmben! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92658 Írta: Éomer
Éomer válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem csúnya.Teronnak igaza van. :itscool:

Éljenek a Rohirok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92656 Írta: Éomer
Éomer válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem csúnya.Teronnak igaza van. :itscool:

Éljenek a Rohirok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92588 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hja a női szépség mindörökre vita tárgya lesz :roll: :!:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92570 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az a baj, hogy színészi játéka gyakorlatilag nem volt. Végig kegyetlen vagy pszicho fejet vágott, semmi kedvesség nem volt benne. Valahoyg a nő arcberendezése olyan, hoyg képtelen a kedves arcra legalábbis nem tudom elképzelni róla...

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92567 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Őszintén szólva egyik sem...az én Galadrielem nem ilyen :roll:
Viszont azzal 1etértek hogy Cate télleg nem túl jó Galadrielnek..szép gyönyörű meg minden, de nem az igazi...azt nem mondanám hogy rosszul játszott...de...szóval értitek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92564 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Telcontar:
Egyetértek, egyszerűen kiráz a hideg, amikor az a nő megjelenik a filmben. Galadriel egy világraszóló szépség, legalább olyan klasszikusabn szép arcnak kéne lennie, mint Arwen, ha nem méginkább, nem egy ronda kis békának. Egyszerűen borzasztó a színésznő. Ráadásul, a filmben tiszta pszichopatának tűnik már rögtön az elején. Nem tündéhez illő sem a nő sem a szerep. Bocsánat, azoktól, akik szeretik és a lelkükbe gázoltam.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92271 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nálam a 4. és a 7. :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92268 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem az 1. a 3. és az utolsó elötti.Ennél jobban nem tom leszűkíteni :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92262 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tényleg, ha már itt tartunk, kinek melyik Galadriel-ábrzolás áll legközelebb a szívéhez? Itt van 1 pár:
Alan Lee
www.aumania.it/fa/lee/081.jpg
John Howe
www.aumania.it/fa/howe/020.jpg
Angus McBride
www.aumania.it/fa/mcbride/011.jpg
Ted Nasmith #1
www.aumania.it/fa/nasmith/023.jpg
Ted Nasmith #2
www.aumania.it/fa/nasmith/039.jpg
Ted Nasmith #3 (ööö, ez nem bizt, hogy ö, de sztem igen)
www.aumania.it/fa/nasmith/088.jpg
Hildebrandt #1
www.aumania.it/fa/hildebrandt_t_g/000.jpg
Hildebrandt #2
www.aumania.it/fa/hildebrandt_t_g/030.jpg
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92142 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Corwin: ez az, nehéz lett volna nála jobbat találni. Én nem így képzeltem el, de szinte egyik szereplöt sem. Mindenesetre tetszett. Egyébként ahogy elképzeltem, arra a John Howe festmény hasonlít leginkább, ami az avatárom (mármint az arca, a ruhája nem).
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91844 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Telcontar: Igen. Szívemre tett kézzel kijelenthetem. Nekem a tekintete nagyon tetszett.
Az egészben volt valami kevéssé megfogható, olyan"Galadrieles" (Nah, ezt jól megmondtam...
:? )
Amúgy pedig ....szerinted ki lett volna alkalmasabb a jelenlegi színészhölgyek közül? Szerintem jó választás volt....

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91792 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én a filmet láttam először, de aztán félig-meddig kialakult egy saját kép, és volt, ahol az utána látott illusztráció számomra nem fejezte ki Galadriel igazi lényegét.

Off:Telcontar: festményeken sokszor látni szabálytalan arcú nőket, és az egyikre egyszer azt mondta valaki, hogy számára az x festményen látható nő a legszebb, amit csak el tud képzelni, a maga szabálytalan vonásaival. De ezt ne itt tárgyaljuk ki, mert megfojtanak. Mindkettőnket.

Bocsánat az offért.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91786 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Őszintén szólva nem emlékszem már h h képzeltem el :? Sőt, szinte csak Aragornra h öreg, ráncos, kicsi, tömzsi meg ilyenek, mitnemondjak kellemeset csalódtam :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91783 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Gwynethtel is az van, hogy egyszerüen nem tetszett, de amikor kikiáltották a legszebb nönek némely magazinban, felháborodtam, azóta utálom. Julia Roberts sem tetszik. Sandra Bullock viszont nagyon! Akárcsak Salma Hayek, de nem tudom öket Galadrielnek elképzelni. :) Cate tényleg jó színésznö, ezt nem vitatom. De Robert de Niro is zseniális színész, mégsem lenne alkalmas Pippin szerepére... És pont ez a bajom Cate-tel. Tolkien leírása alapján egyáltalán nem ilyennek képzeltem Galadrielt és aki elöbb olvasta a könyvet, szívére tett kézzel feleljen: ö ilyennek képzelte? Akárcsak hasonlónak, bármiben is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91311 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tel:szépen elmondtad :wink: Sztem akkoris szép, de nem a legszebb :?
Pl szinésznők közül Sandra Bullock sztem szebb (huh mennyi szép lett).
Ahogy Min is mondta izlés kérdése az egész.Meg hát te kicsit más szemmel nézel egy nőre mint mi :wink:
Gwyneth télleg ronda.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91283 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Telcontar: teccik, hogy ilyen őszinte vagy ,és én nem azért szeretem Cate-et, mert szép, hanem azért, mert egy elképesztően jó színésznő! Ezt azért nehezen lehetne vitatni, persze épúgy szubjektív, mint az, hogy kinek mi a szép. (mellesleg miért baj, ha valakinek kiugró az arccsontja vagy széles a szája? Száj szempontjából gondoljatok Julia Robertsre vagy Steve Tylerre :D )
Shaira: Gwyneth cúnya, aszt mongyuk, Drágaszágom :P
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90786 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tel: ekkora őszinteséggel már jó régen találkoztam!!!
K* jó, végig röhögtem ahogy olvastam... :lol: :lol: :lol:
Én is csúnyának találom Cate-t, de nem annyira. Csak azt nem értem mi bajod van Gwyneth Paltrowal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90656 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nerwen, pont ma beszéltem egy rádióban a nöi ideálomról :-) Sokfélét szeretek, nincs határozott megkötésem a külsöre vonatkozóan, de a Tolkien társaságban is legalább öten, de inkább nyolcan vannak, akikkel idáig találkoztam és nagyon vonzónak találom ?ket külsejüket tekintve. A bels?r?l pedig már az is árulkodnak, hogy az MTT-hez tartoznak. :) Legjobban, azt hiszem, Aria Giovanni tetszik nekem. Ha Kim Basinger tíz évvel fiatalabb lenne, el tudnám képzelni Galadrielnek. Vagy Charlize Theront (bár kevesebb ajakkontúrral, mert így túl erotikus az arca). De Cate Blanchettnek aránytalan az arca (ebben speciel a szépészetben dolgozók is egyetértenek velem, pl. sminkesek, fotósok), kicsi a szeme, széles a szája, kiugró az arccsontja. Nincs benne harmónia. Galadrielként a füle meg külön borzasztó. Az általatok összeszedett képek közül kett? volt, amelyen emberi külseje volt, mindkett? viszonylag rossz min?ség? civil kép. Az Elizabethben csak szimplán csúnyának tartottam, de nem zavart, mint ahogy Whoopi Goldberget is kedvelem, de nem a külsejéért. Persze az én ízlésem sem feltétlenül az átlagot tükrözi: Susan Sarandont tartom az egyik legvonzóbb n?nek, a Ments meg, Uram el?tti korszakát tekintve.
Úgy gondolom (és sok-sok beszélgetésnek is ez az eredménye), hogy Cate Blanchettet csak rendkívül rendhagyó ízléssel megáldott emberek tartják szépnek. Magam részér?l az általam rendkívül utált Gwyneth Paltrow-val esik egy kategóriába (akit viszont tényleg sokan tartanak gyönyör?nek, számomra érthetetlen okokból).
De nem hergelem tovább a kedélyeket, elmondtam immár mindent, amit akartam, t?lem azt imádtok, akit akartok. :) És akárhogy h?zöngök, nem fogják kicserélni Cate-t a filmben, szóval csak kutyaugatás, amit itt m?velek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.572 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére