Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 7 hónapja #97067 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nerwen: ez most nem flame, de ilyen alapon én emg azt mondom, hoyg ocsmány volt ez tény punktum kész akárki akármit mond.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97052 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na szóval, nem olvastam vissza hosszú és unalmas (csak vicceltem :lol: ) hozzászólásaitokat, mer nem.A TTT-ben Cate-ről nem igazán lehet véleményt mondani szvsz mármint ami a szinészijátékát illeti, mivel alig szerepelt vmit.Viszont szép volt az tény, bárki bármit mond :roll: :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96856 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Telcontar: elgondolkodtató, amit írsz, de én akkor is kitartok a véleményem mellett: Cate szép és jó is volt!
Teron: én a múltkor arra céloztam, hogy nem ide kéne írni a Lúthiennel kapcsolatos "ellenérzéseidet". :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95505 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Corwin írta: De hogy csúnyának nevezd...hmm...ha lehet ne. (Ilyenkor eszembe jut Gimli és Éomer könyvbeli konfliktusa :wink: ) Mert hogy valaki nem tetszik neked, attól még nem biztos, hogy csúnya - csak NEKED, a TE Galadriel-képednek nem felelt meg. :roll:

Corwin


Gimli és Éomer konflktusa meröben más. Éomer a Rohanban terjengö boszorkányos és gonosz Arany Varázslónö legendáját ismerte. "De ha titeket az ö kegye kísér, akkor ti afféle cselszövök és garabonciások vagytok."
Szépségröl itt nem esik szó, csak Gimli válaszában és Éomer sosem kételkedik abban, hogy szép, csak leszögezi, hogy Arwent szebbnek tartja.
Tolkien szerint a szépségverseny állása: 1. Lúthien, megosztott 2. Arwen, Galadriel.
És történetesen Arwen mindkettejüknek leszármazottja, szóval genetikailag doppingolt. :) De ahogy Galadriel harmadik generációs, úgy Lúthien nem csak hogy második, de az anyja ráadásul maia volt, Melian. Tehát hármójuk közül Galadriel az egyetlen árja tünde és az egyetlen, aki látta a Fák Fényét. Márpedig Tolkien szerint a nyugatról visszatért tündék, akik látták Arany Laurelint és Telperiont teljes dicsöségükben ragyogni, annyival hatalmasabbak és szebbek a többi tündénél, mint a közönséges tündék az embereknél. Ezt filmen jelenleg lehetetlen megjeleníteni ("arcáról a Fák fénye sugárzott"). Nem akarom összevetni Tolkien világát Peter Jacksonéval, a kettönek kevés köze van egymáshoz, így a könyvbeli Galadrielt sem vethetjük össze a Cate Blanchett által játszottal (legalábbis erre van más topic).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95504 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Sajnos vizsgám ürügyén nem volt idöm Cate-t szidni. :)
Tény: amikor a TTT-ben megjelent (rövid idöre), én összerezzentem, hogy már megint itt van... Szabályosan megijedtem.
A szépség elvileg totálisan szubjektív, de azt hiszem, kevesen találnák Gobbi Hildát szebbnek Salma Hayeknél. Tehát valamiféle általáns esztétikai alap mégiscsak létezik. És a szépségszakmában dolgozó ismeröseim (sminkes, fotós, modell, valamint a Fásy-féle cég egyik fö üzleti partnere) véleménye az enyémmel találkozik. De mint mondtam, némelyek szerint Gwyneth Paltrow is szép. SZerintem meg egyformán visszataszítóak.
Nekem Liv Tyler sem tetszik. De elismerem, hogy szép. És sokakkal vagyok így. Charlize Theron is szép. ? speciel tetszik is. Jó is lett volna Galadrielnek (valaki újfent kérdezte, ezért újfent válaszoltam). Susan Sarandon nem volt szép. Nekem mégis tetszett. Múltidö, mert megöregedett. :(
Tehát ha azt mondjuk, a szépség ízlés kérdése, akkor a fenti négy esettel bizonyítanám, hogy azért nem teljesen... Szerintem fejezzük be ezt a témát, megállapodhatunk, hogy van, aki szerint Cate randa és alkalmatlan a szerepre, van, aki szerint nem szép, de jó volt, és van, aki értékeli öt minden értelemben. (Keresem azokat, akik szerint szép, de rosszul játszott).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94982 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Teron: Félre ne értsd! De a Kreatív szekcióban van egy Humor topic, ahová ilyen tipusú bejegyzések találhatóak. Ott a jelszó: Nem kimélünk senkit se!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94829 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na álljon meg a menet ! Egy félhumoros hozzászólásom volt.
Ez a topic miért nem alkalmas arra, hoyg szidjam Cate nénit?
Topic neve: Galadriel (Cate Blanchett). Vagy nincs szólásszabadság Cate nénivel kapcsolatban? Fenntartom, hogy ronda és alkalmatlan a szerep eljátszására és jobb lenne, hobbitot játszana, arra alkalmas.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94822 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bizony, ne tessék offolni Cate néni topicját, még akkor is, ha nem szereted! :nono: :D
www.adorocinema.com/personalidad ... hett01.jpg
members.tripod.com/richardvaldez/ images/Cate.jpg
www.cinefantastico.com/%20thgiftct.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94322 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Teron: Javaslom a Humor topicot.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94173 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lúthien tiszta sunnyadvány ! AZ egy dolog, hoyg a hülye kutyája megölte gazdám farkasait, de hoyg még gazdám tornyát is megszállta valami szánalmas emberi teremtményért.. Ehh aztán eg elaltatta urunkat és ellopta az ő drágaságát.... Szóval ez már több a soknál... :) )

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94132 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Akkor Lúthienben egyetértünk! Hálistennek! Vagyis Ilúvatarnak!
Amúgy épp most olvasom a Szilmarilokat, de ez meg aztán végképp nem tartozik ide. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94097 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bizony, Lúthient aztán tényleg lehetetlen lenne eljátszani. Na ugye, van, amiben mi is egyetértünk! :) Én nem fogok össze senkivel a Galadriel és Cate-antifanclubbal szemben, csak azt mondom, hogy sztem jó volt.
[size=9:127jew3m]Arwennel nekem is az a gondom, hogy maga a csaj nem túl szimpi (de aez nem az a topic, úgyhogy bocs) [/size]
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93958 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Akkor megnyugodtam. Legalább ebben az egy pontban egyet értünk :) . Luthien bizony szép lehetett :) . Ő az, akit ember sosem lenne képes visszaadni.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #93945 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Teron írta: Bizony Erwianne! Hol van ilyenkor Telcontar meg Nerwen?

Szóval egy dolog, hoyg azt mondjátok, hoyg Galadriel nem förmedvény, megértem, na de hogy szebb, mint Arwen, azért ezzel te corwin se érthetsz egyet !!


Én ilyent sosem mondtam, söt - bár nem szeretem magam idézni :wink: - azt írtam régebben, hogy Arwen-t Lúthien hasonmásaként említették. És Lúthien volt a legszebb Eru GYermekei közül.

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93860 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Itt vok én biza!
Sose mondtam h ronda, sőt sztem gyönyörű (mármint Galadriel, Cate-et hagyjuk :twisted: ), a szinészi játéka meg az első részben nem tetszett, olyan gonosznak tűnt!A 2.-at még nem láttam.Nem naon tom eldönteni h utálom-e vagy sem :?
A naptárban télleg szép.
Teron sztem Galadriel szebb, mint Arwen.Naon szép Arwen is, csak én magát a csajt nem birom, mármint Livet és ahh...nem tom.Inkább majd ha láttam.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93835 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bizony Erwianne! Hol van ilyenkor Telcontar meg Nerwen?

Szóval egy dolog, hoyg azt mondjátok, hoyg Galadriel nem förmedvény, megértem, na de hogy szebb, mint Arwen, azért ezzel te corwin se érthetsz egyet !!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93789 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hmmm. Teron! Összefogtak ellenünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93702 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én is csatlakoznék a szurkolótáborhoz. Nekem a könyvben Galadriel volt az egyik kedvenc szereplöm, és a filmben (föleg a többi tündéhez képest) nem okozott csalódást. A hangja tetszik, szerintem nem véletlenül mondta ö a prológust is.
Corwin: Tolkien azt írta a szürkerévi jelenetnél Galadrielröl, hogy olyan volt, mint a felhöbe vont Hold.
A vitát nem gondolom értelmetlennek, itt mindenki elmondja a véleményét. És a kalendáriumi képen igenis gyönyörü!
Azoknak, aki még nem látták a filmet: Galadriel nem szerepel túl sokat, leginkább a hangját hallani, meg a szemét látjuk.
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93583 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
hm... erősen szembenálló vélemények. Akkor erősíteném a Galadriel szurkolótábort. Leginkább Arwennel szemben. Lehet, h számomra nagyon mást jelent a szépség, mint néhányatoknak, mert én igenis nagyon szép nőnek találom Cate-t , számomra sokkal sugárzóbb, mint Liv Tyler.
:arrow: Leszögezném, hogy az első részben a tündék voltak számomra a legnagyobb csalódás, egyikük se teljesítette az elvárásaimat, egyszerűen túl emberiek...

különben nagyon értelmetlen a vita... nem hiszem, h valaha is meg tudnánk állapodni közös szépségeszményben, illetve abban, h milyen gesztusokat tartunk megfelelőnek egy ősöreg tündenő számára. Ne feledkezzünk meg arról, h bár ez látvány volt, ugyanannyira szubjektív dolog, mintha a könyvbéli Galadrielről mondanánk ítéletet, hiszen a film nem a "valóságot" közvetíti :!: Nem ugyanazt látjuk, aHogy nem ugyanazt olvassuk.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93581 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Lassan már személyes vitává fajul a dolog :?
Teron: megnéztem az összes részt, és még mindig nem igazán értem, hogy mire gondolsz. Egy tünde birodalom úrnöjeként szerintem így kell viselkednie. A hangja... szerintem ezzel van bajod. De a könyvben is benne van, hogy a hangja mélyebb, mint a többi tündéé.
Galadriel Tükre - itt PJ azt szerette volna érzékeltetni, hogy a Gyürü mindenki számára veszélyes.
Galadriel a távolságot, az elérhetetlen szépséget jelenti számomra. Valahogy olyan, mint a felhök között bujkáló nap - szépségét akkor láthatod, ha a sötét felhök oszlottak. De mindig ott van, és ha csak egy sugara ér el, akkor is megmelegszik bennem valami. Távol van, elérhetetlen a halandók számára, de szépségét mindenki, aki vágyik rá, találkozik vele, látja.

Cate - emiatt is - jó választás a szerepre. Mert ö ezt az érzést keltette bennem.

Ha neked ö nem tetszik, ám legyen - hiszen ízlések és pofonok ugye. Meg az emberek nem egyformák.
De hogy csúnyának nevezd...hmm...ha lehet ne. (Ilyenkor eszembe jut Gimli és Éomer könyvbeli konfliktusa :wink: ) Mert hogy valaki nem tetszik neked, attól még nem biztos, hogy csúnya - csak NEKED, a TE Galadriel-képednek nem felelt meg. :roll:

Üdvözlettel
Corwin

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93552 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdvözletem Mindenkinek!

Szerintem nem létezik egy olyan tünde-szerep sem, amelyiket egy ember (színész) tökéletesen el tudna játszani, azaz mindenki elképzelésének megfelelne. A tündék az általános, vagy abszolút szépet képviselik a külsejükben, erről pedig mindenkinek más az elképzelése. Nem megyek bele abba, hogy Cate szép vagy nem, csak arra emlékszem, hogy amikor először megláttam, nem tetszett. Többszöri megtekintés után már elfogadom, és nem is látok semmi kivetnivalót a játékában. (De még nem láttam a TTT-t!) A Teron által említett jelenetben nem is az számít, hogy nekünk tetszik-e, hanem a szövetség tagjainak reakciójából lehet leszűrni, micsoda szépsége, kisugárzása és hatalma van. A hobbitoknak egyszerűen tátva maradt a szájuk!

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93433 Írta: undúmiel
undúmiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nem is tudom ehhez mit szóljak!! Amikor olvastam a könyvet Galadriel nagyon nem volt szimpi, de az elképzelésemhez képest Cate jól alakított!!!! :wink:
(Persze most mindenki azt hiszi hogy nagyon morbid :twisted: elképzelésem volt Galadrielről!!!!!!!!!! )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93422 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Teron, én teljes mértékben egyetértek veled Galadriel megformálóját illetően (igaz, múltkor azt írtam, hogy Elrondon kívül minden tünde tetszett, de rájöttem, hogy Cate olyannyira nem győzött meg, hogy nem is vettem tündeszámba)! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93367 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
No ezt egészen jól megtárgyaltuk :) , örülök, hogy te és a többiek örömötöket lelitek benne, ez jó, sajnos mi viszont szenvedünk tőle, de tekerünk is a DVD-n :) .

Viszont most már csak kíváncsiságból, nem meggyőzési célzattal.
- Kérlek, ha megvan valamilyen formában a FOTR eredeti nyelven, értékeld vagy jellemezd már csak a kedvemért azt a jelenetet, amikor megérkezik a szövetség Galadriel elé és beszél velük. Tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre, mert ezek után tényleg merőben másképp értékeljük a színésznő gesztusait.
- Illetve ha még van kapacitásod, akkor érdekelne a tükrös jelenet is.

Ez most komoly, mert eléggé radikálisan eltér a véleményünk, és kíváncsi vagyok, hogy azt, amit én a leírt dolgoknak értékelek, te minek értékelsz...

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93350 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Teron írta: Nem tartom általában rossz színésznek.

De itt szerintem rosszul játszott. Vagy a rendező hagyta hoyg ilyen silány játék bennemaradjon. Lehet, hoyg a szépség relatív, de azért van valami mérce szerintem. Nekem is az tűnt fel, mint Telcontarnak, hogy az ismeretségi körömben nincs olyan ember, akinek tetszett volna Blanchett.

Rossz játék: arcjátéka a szerintem egyszerűen nincs. A mosolya mesterkélt, amikor Frodónak adja Elendil fényét. Máshol meg hideg rezzenéstelen és kifejezéstelen arcot vág. Most vitázhattok, hoyg PJ hagyta benne, vay a színésznő rossz, ottvan és ez rossz szerintem.

Szerintetek miért jó a játéka? De most komolyan!


Ejha. Hirtelen kicsit agresszívan akartam válaszolni, de aztán csak lehiggadtam.
:oops:
Tehát:
:arrow: "mérce", és ismeretségi körben - tehát ez alapján "nem szép" (nem tudom leírni róla, hogy csúnya). Nos ezt már kitárgyaltuk. Az én ismeretségi köröm véleménye szerint szép (itt hölgyek is alkottak véleményt). Persze, ez viszonylagos.
:arrow: "kifejezéstelen arcot vág" "mesterkélt" - nos, ha te így látod, ám legyen. Engem mindig megragad, amikor felt?nik, és olyan félelmetes, távoli szépséget áraszt - nem olyan közelit, mint Arwen.

Galadriel-t nehéz JÓL eljátszani. Arwent is. (a többi szerepl?re most nem térek ki, ha nem baj :wink: ) Tündék, nem emberek. Mindenki másmilyennek képzeli ?ket, mindenkiben más-más szépség éled fel, amikor olvassa a könyvet.
Szerintem Cate jó választás volt Jacksontól, mint ahogy nekem a többi szerepl?re sincs panaszom. Nem EGÉSZEN olyanok, mint amilyennek képzeltem ?ket, de ilyenek is lehetnek. És így is tetszenek.

Zárszó: Még jó, hogy a DVD-ken már át lehet ugrani jeleneteket. Ajánlom figyelmedbe.....

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93275 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Teron írta: Ilyen nincs, hogy Galadriel belefárad a sok vele történt dologba, vagy akár Elrond. Mindkettőn szinte valami fáradtság látszik, de leginkább Elrondon. De ez a nép nem ilyen szerintem. Örök élethez olyan mentalitás is tartozik, amivel azt túlélni lehet.


De bizony! A tündék bele tudnak fáradni a létezésbe. És pont ez a tragédiája az örök életnek. Nem biztos, hogy jó örökké élni. Az ember halandósága többek között ezért is "ajándék" Ilúvatartól. az embernek nem kell megélnie az alkotásai pusztulását.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93270 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Teron írta: ÉS ez ok arra, hoyg Galadrielnek egy rosszul játszó és alapvetően csúnya színésznőt válasszon?


Nekem pl. tetszett. Szerintem megtesíti a tünde szépséget, akkor is, amikor komoly és akkor is, amikor mosolyog. Hűvös és távolságtartó, csak az ajándékosztásnál oldódik. Ennek így kellett lennie szvsz. végülis ne feledd: Galadriel a legnagyobb hatalmú tünde Középföldén a Gyűrűháború korában.

Teron: láttad a bővített DVD-n?

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93259 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nem tartom általában rossz színésznek.

De itt szerintem rosszul játszott. Vagy a rendező hagyta hoyg ilyen silány játék bennemaradjon. Lehet, hoyg a szépség relatív, de azért van valami mérce szerintem. Nekem is az tűnt fel, mint Telcontarnak, hogy az ismeretségi körömben nincs olyan ember, akinek tetszett volna Blanchett.

Rossz játék: arcjátéka a szerintem egyszerűen nincs. A mosolya mesterkélt, amikor Frodónak adja Elendil fényét. Máshol meg hideg rezzenéstelen és kifejezéstelen arcot vág. Most vitázhattok, hoyg PJ hagyta benne, vay a színésznő rossz, ottvan és ez rossz szerintem.

Szerintetek miért jó a játéka? De most komolyan!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93239 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Teron: A rossz színészi játékról szóló megjegyzésedet nem értem igazán.
:arrow: Ha Cate-t ÁLTALÁBAN rossz színésznek tartod, akkor ajánlom figyelmedbe, hogy hány díjra jelölték már, és mennyit nyert meg (volt egy Oscar jelölés is - legjobb n?i f?szerepl? az Elisabeth-ben.). Én személy szerint azt tudom megítélni, hogy tetszett-e vagy nem tetszett-e az alakítása. Ahhoz, hogy rossz színésznek nevezzük, talán minden szerepét át kellene tekinteni :rmad2:
:arrow: Ha a FotR-beli alakítását bírálod, azt már megindokoltam odalent.

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93212 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Teron: Azért az, hogy rosszul játszó az egy kicsit erős. A szépség relatív.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.578 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére