Galadriel (Cate Blanchett)

Több
19 éve 3 hónapja #259027 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ha már Marton Csokas:
Ma tanulok, illetve bambulva bámulom a jegyzeteimet, erre a tvben megjelenik a Xena című remek sorozet, amit nemigen szoktam nézni :wink: Már épp kapcsolnám át, mikor látom ám nagy betűkkel kiírva: Starring: Marton Csokas 8O
Naná, hogy megnéztem... Alig ismertem fel, fekete hosszú haj, szem, macsó borosta, bajusz, szakállka. Eléggé szívdöglesztő volt, nem is tudtam, hogy így is tud kinézni :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258060 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ery írta:

Ilweran írta: Hát mi tagadás, én is filóztam egy kicsit ki is az...... :oops:
Szerintem ő volt a legjobb a filmben......(bocs, Orli-rajongók)

Tényleg jót alakított, de Jeremy Irons-t nehéz felülmúlni (A leprás királyról állítólag Edward Norton nem is beszélve).


Igazad van :itscool: De őket már megszoktam ilyen jónak (hű, de szépen fejeztem ki magam..... :roll: ) míg Marton Csokas számomra hatalmas meglepi volt! A LOTR-on kívül másban nem láttam, ott meg olyan nagyon nem bontakozhatott ki......

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258057 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ilweran írta: Hát mi tagadás, én is filóztam egy kicsit ki is az...... :oops:
Szerintem ő volt a legjobb a filmben......(bocs, Orli-rajongók)

Tényleg jót alakított, de Jeremy Irons-t nehéz felülmúlni (A leprás királyról állítólag Edward Norton nem is beszélve).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258050 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát mi tagadás, én is filóztam egy kicsit ki is az...... :oops:
Szerintem ő volt a legjobb a filmben......(bocs, Orli-rajongók)

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257749 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Telperien(Ithil) írta: A héten megnéztem a KoH-t és tök ciki dolog történt.NEM ISMERTEM FEL MARTON CSOKAST.Néztem a filmet és kb.1,5 órán keresztül azon gondolkoztam,ki a fene ez az alak,olyan ismerős. :oops:

Én se ismertem volna fel, ha nem tudom, hogy ő az :wink:
Egyébként szerintem nagyot alakított!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257739 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A héten megnéztem a KoH-t és tök ciki dolog történt.NEM ISMERTEM FEL MARTON CSOKAST.Néztem a filmet és kb.1,5 órán keresztül azon gondolkoztam,ki a fene ez az alak,olyan ismerős. :oops:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257205 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nagyon - nagyon sok boldog születésnapot, Cate, erőben, egészségben, minden égi- földi jóban!!

Más: nem kéne neki írni? Hátha azt megkapná.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256892 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bár nemhiszem, hogy megkapja valamikor :lol: , de azért BSZ! Kate :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256889 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Valin Nostare, Cate! :cheers:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256715 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Valin Nostare, Cate!!


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256611 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tekintve, hogy egy napja nem működött (nekem legalábis) a fórum, kissé megkésve bár, de:
Happy Birthday, Cate!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256560 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ilúvatar Gyermeke írta: Boldog szülinapot, Cate!!! :cheers:


Tényleg, ma van a szülinapja!

Boldog születésnapot, Cate!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256559 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Boldog szülinapot, Cate!!! :cheers:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256054 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate, mint Dylan mester? Váú, ez érdekes filnek ígérkezik... :o

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254919 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254232 Írta: AElfwine
AElfwine válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Andoron írta: Igen, tudom, szurkoltam is neki, azt sajnálom, hogy Galadriel alakításáért nem kapott ha jól emlékszme még jelölést sem...vagy kapott? :roll:
Mindenesetre megérdemelte volna...én adnék neki biztos egy tábla Boci-csokit érte, ha találkoznánk :)
Persze gondosan ráhímezve, hogy miért kapta :)


Nem, a GyU-ért tudtommal nem kapott Oscar-jelölést. Ez van.

...eljutni oda, ahová még senki nem merészkedett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252067 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igen, tudom, szurkoltam is neki, azt sajnálom, hogy Galadriel alakításáért nem kapott ha jól emlékszme még jelölést sem...vagy kapott? :roll:
Mindenesetre megérdemelte volna...én adnék neki biztos egy tábla Boci-csokit érte, ha találkoznánk :)
Persze gondosan ráhímezve, hogy miért kapta :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252058 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
:P Andoron! Nagyon igazad van, nekem is nagy kedvencem azóta Cate! :itscool:
Ha tehetem az megnézem a filmjeit.
Sok remek alakítását az idén a Film Akadémia Oscar díjjal jutalmazta. :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252041 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
az ahogy Cate játszott... hát... felemelő és csodálatos volt egyben. Két szereplő van a GYU-ban akik szinte tökéletesen tudták megjeleníteni a tündéket (legalábbis az én felfogásom szerinti tündéket) Hugo Weaving, alias Elrond és Cate Blanchett.

Nagyon elkapta azt a stílust, és nagyon jól állt neki. Szinte el sem hittem, hogy ez egy ember az életben... nem...valahogy neki tündének kell lennie :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252009 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az első nagyon tecc, az egyik nem jön be (:( ), de az uccsónak enyhén... Hmm... Hát van egy kis törpös beütése. :oops:

www.endore.org/images/Gallery/Fa ... driela.jpg
www.lotrfanart.net/fanclub2004/g ... adriel.jpg
ew2.lysator.liu.se/pic/art/j/o/j ... adriel.jpg
www.rpg-wonder.de/staff/snakesbi ... el_jpg.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
19 éve 6 hónapja #245815 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate szokás szerint most sem pihen:
filmterv
Brad Pitt és Cate??????? Ez a Leo és Cate pároshoz hasonló viszolygást vált ki belőlem....persze a film ettől még jó is lehet, ha elkészül.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245781 Írta: AElfwine
AElfwine válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ilweran írta: GRATULA CATE-NEK!!!!!!!!!!!!! :dance:
Már nagyon-nagyon megérdemelte volna eddig is, ezért az alakításért meg különösen!!!!!! Láttam a filmet, naggggyon jó! Maga a film is, de Cate aztán tényleg fantasztikus! Teljesen átvette Katherine Hepburn mozgását, beszédstílusát, jellegzetes "orrfennhordását" :D Mikor először megjelent a vásznon, belepréselődtem a székbe. Tényleg rég láttam ennyire lehengerlő alakítást.
A Leo-undort nekem is le kellett győzni, de megérte, jó a srác ebben a filmben, lehet hogy idővel tényleg jó színésszé válik.....
A film pedig szerintem nagyon jó, kellően nagyszabású, de nem túllihegett, érzelmes, de nem nyálas, gyönyörű a látványvilága, és elképesztő színészgárda játszik benne (mellékszerepekben: Alan Alda, Kate Beckinsale, John C. Reilly-ezt nem biztos hogy így kell írni, Jude Law, Ian Holm-igen, Bilbó is játszik benne!) hogy Spencer Tracyt ki játssza, az nem jut eszembe :?
Szerintem megérdemelte volna a film és Scorsese is az Oscart, de hát tudjuk, hogy nem mindig az kapja, aki a legjobban rászolgált. :? :? :?
De Cate-nek nagyon kijárt!!!!!! És tényleg nézzétek meg a filmet, érdemes!
Ja, és gyönyörű volt, minden fórum, amit olvastam, őt kiáltotta ki a gála legszebb hölgyének, megérdemelten!!!!!!! :itscool:


Ahogy megláttam az újságban, nagyon örültem :) Jó kedvem lett, hogy ilyen elismerést szerzett :)
Huhh, még jó, hogy felvettem a díjkiosztót, megyek és megnézem, hogy milyen volt :)

GRATULA CATE BLANCHETTNEK!

...eljutni oda, ahová még senki nem merészkedett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245629 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
GRATULA CATE-NEK!!!!!!!!!!!!! :dance:
Már nagyon-nagyon megérdemelte volna eddig is, ezért az alakításért meg különösen!!!!!! Láttam a filmet, naggggyon jó! Maga a film is, de Cate aztán tényleg fantasztikus! Teljesen átvette Katherine Hepburn mozgását, beszédstílusát, jellegzetes "orrfennhordását" :D Mikor először megjelent a vásznon, belepréselődtem a székbe. Tényleg rég láttam ennyire lehengerlő alakítást.
A Leo-undort nekem is le kellett győzni, de megérte, jó a srác ebben a filmben, lehet hogy idővel tényleg jó színésszé válik.....
A film pedig szerintem nagyon jó, kellően nagyszabású, de nem túllihegett, érzelmes, de nem nyálas, gyönyörű a látványvilága, és elképesztő színészgárda játszik benne (mellékszerepekben: Alan Alda, Kate Beckinsale, John C. Reilly-ezt nem biztos hogy így kell írni, Jude Law, Ian Holm-igen, Bilbó is játszik benne!) hogy Spencer Tracyt ki játssza, az nem jut eszembe :?
Szerintem megérdemelte volna a film és Scorsese is az Oscart, de hát tudjuk, hogy nem mindig az kapja, aki a legjobban rászolgált. :? :? :?
De Cate-nek nagyon kijárt!!!!!! És tényleg nézzétek meg a filmet, érdemes!
Ja, és gyönyörű volt, minden fórum, amit olvastam, őt kiáltotta ki a gála legszebb hölgyének, megérdemelten!!!!!!! :itscool:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245549 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Gratula Cate-nek az Oscarhoz! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245504 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na és Spencer Tracyt ki játssza?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245498 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Niéla Alondriel írta: Kár, hogy Scorsese nem nyert... már rég rászolgálna!

Cate rúlz!!!!

Amúgy miről szól, hogy K. Hepburn is szerepel benne?


:D K. Hepburnról! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245482 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Kicsit Aranypolgár-szerűnek tűnik... :lol:

Talán leküzdöm DiCaprio-undoromat, és megnézem Cate meg a Mester (Scorsese) kedvéért...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245476 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖö
Kissé megkésve én is Gratula!!!!!!!!!!!

Nagyon rászolgált már erre..................

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.580 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére