Galadriel (Cate Blanchett)

Több
20 éve 4 hónapja #194846 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate-nek szülinapja volt, és elfelejtettem! :oops: (Na jó, azért megnyugtat, hogy nem csak én :wink: )
Akkor most így utólag: Boldog szülinapot, Cate! (35 éves... húha!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191859 Írta: Coralie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191092 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hűha, ezt nézzétek 8O :

www.warofthering.net/gallery/aur ... ge26.shtml
:D
De szép képek, Nimrodel! 8O :D
A második már volt, és szép. :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190979 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=30515
Fanart, Galadriel tükre

www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=13959
Érdekes kép, de szerintem nagyon szép.
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... 98&genre=2

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190509 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Sil írta: Cate Blanchettnek fia született pénteken. :hello: Roman Robert lett a neve. (A másik kisfia, Dashiell John meg már 2 éves...)


Nagyon- nagyon sok boldogságot, és hosszú, boldog életet az egész családnak!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190354 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nagyon sok boldogságot nekik!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190207 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Gratulálok Cate- éknek!!!! :hello: :up: :bounce: :dance: :itscool: :cheers: :biggrin2: :D :) :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190112 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Cinematrix.hu írta: Fia született Cate Blanchettnek
2004/04/27

Megérkezett a kistestvér Cate Blanchett 2 éves fia, Dashiell mellé: Roman Robert pénteken egy londoni kórházban jött világra - közölte hétfőn az Elizabethért Oscar-díjra jelölt színésznő szóvivője.

A 34 éves Blanchett, aki 1997-ben házasodott össze Andrew Upton íróval, Roman Roberttel való terhessége miatt tavaly kénytelen volt visszaadni szerepét Mike Nichols Closer című filmjében (helyére Julia Roberts lépett), Wes Anderson The Life Aquaticjának forgatását azonban még várandósan is végigdolgozta. A film még idén a mozikba kerül, akárcsak a Martin Scorsese rendezte The Aviator, amelyben az ausztrál színésznő Katharine Hepburnt alakítja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190079 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Sil írta: Cate Blanchettnek fia született pénteken. :hello: Roman Robert lett a neve. (A másik kisfia, Dashiell John meg már 2 éves...)

Gratulaaaaaa!!!!!! :cheers: :cheers: :hello: :bounce:

:goldberry1:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189806 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
GRATULÁLUNK CATE-NEK ÉS A KEDVES PAPÁNAK!!!!!! :dance:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189667 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate Blanchettnek fia született pénteken. :hello: Roman Robert lett a neve. (A másik kisfia, Dashiell John meg már 2 éves...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188570 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Szürke Vándor írta: A Banditákat énis láttam, még moziban. Tetszett! Aztán kivettem videon és akkor már nem tetszett annyira. Szal sztem az csak egy egyszernézhető film, bezzeg a GYU!
( Bocs attól aki máshogy gondolja.)

Tulajdonképpen egyetértek veled, de szerintem nem sok olyan film van, amit akárhányszor meg tudnék nézni... Ettöl függetlenül jó volt, csak olyan furcsa volt Cate vörös hajjal.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188451 Írta: Szürke Vándor
Szürke Vándor válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A Banditákat énis láttam, még moziban. Tetszett! Aztán kivettem videon és akkor már nem tetszett annyira. Szal sztem az csak egy egyszernézhető film, bezzeg a GYU!
( Bocs attól aki máshogy gondolja.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188441 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lyra írta: És vszínüleg a charlotte greyjel is ugyanez lesz, mert nem találom az HBOt!!!!!! :cry: :cry: :cry: :(

Ó, annak én láttam a legvégét és tök büszke voltam magamra, amiért fölismertem Cate-et. :oops: :D Igazából miről szólt a film????

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184579 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Dínchamion írta: Láttátok a Banditákat? ;)

Volt egy-két jelenet, ahol a fények, a kamera, a smink és az arckifejezés kiköpött Galadrielt varázsolt a filmbe -- ami meg kell mondjam néha zavaró volt... :?

De mindegy, nagy film volt, Cate is jól játszott -- érdemes volt megnézni. :P

A filmet láttam, de ez a jelenet nincs így meg. Minden esetre nagyon jó volt!
Hát igen, a Charlotte Gray-t meg nem tudtam megnézni, a családom egy másikra szavazott. :x :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184547 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
En meg elfelejtettem megnézni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

És vszínüleg a charlotte greyjel is ugyanez lesz, mert nem találom az HBOt!!!!!! :cry: :cry: :cry: :(

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184522 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Láttátok a Banditákat? ;)

Volt egy-két jelenet, ahol a fények, a kamera, a smink és az arckifejezés kiköpött Galadrielt varázsolt a filmbe -- ami meg kell mondjam néha zavaró volt... :?

De mindegy, nagy film volt, Cate is jól játszott -- érdemes volt megnézni. :P

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184466 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na, végre megnéztem a RotK-t. Egész jó, bár volt benne egy s más ami nem teccett. Haverom szerint: a GyU film qrva jó, csak el lett b@szva.
Nade visszatérve a topicra: múltkor megdumáltuk ezzel a haverommal (aki egyébként nagy GyU fan), hogy van egy kamerabeállítás (kicsit felülről és oldalról), amin Ms Blanchett egész okés, sőt, majdnem szép, de az összes többin randa.
Najó, többet most nem rontom itt a levegőt...

God bless ya & up the Irons!

"7thSon"

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184322 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Úgy tűnik most rendesen el leszünk látva Cate-tel :lol: (nem mintha baj lenne, sőt... :wink: )

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184119 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
JÓ HÍR!!!!!!
Kódolatlan hétvége az HBO-n, vasárnap 15.05-kor Charlotte Gray!!!!!
aki még nem látta, nézze meg, kicsit nyálas maga a film, de Cate naggggggggggyon jó, mint mindig!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183275 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
És ha már itt tartunk egy ideje megy az HBOn a Charlotte Grey szintén Cate-tel a főszerepben.
Nekem sajna nincs HBOm :cry: úgyhogy ha vki látja, majd mondja el hogy milyen :wink:
A banditák meg be van karikázva az újságban :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182473 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Április 3-án az RTL KLUB-on lesz a BANDITÁK !!!!!
Nagyon szeretem ezt a filmet :P !

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179587 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
www.actresses-posters.com/c8227- ... chett.html
Véletlenül találtam. Poszterek.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179237 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A the Missing- ről, meg hogy tehetséges... :roll: Mást nem tudtam kihámozni. :oops:
MEGINT VAN NETEM!!!!!!!


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179068 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
dailytelegraph.news.com.au/story ... yid=987203
Cikk Cate-ről. Sajnos arra nem nagyon jöttem rá, hogy miről szól. :oops:

www.theonering.net/scrapbook/group/474?g=1
Jajj, de aranyos!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172194 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Sil írta: Cate a Berlinale-n, már eléggé látszik, hogy terhes...:
www.theonering.net/scrapbook/group/1316

Jut eszembe: nem tudjátok, hogy fiú vagy lány lesz?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172058 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Sil írta: Cate a Berlinale-n, már eléggé látszik, hogy terhes...:
www.theonering.net/scrapbook/group/1316

De még így is megmaradt gyönyörűnek...
Egyébként már a Golden Globe-on is lehetett látni eléggé...Az a piros ruhája annyira tetszett! :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172039 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate a Berlinale-n, már eléggé látszik, hogy terhes...:
www.theonering.net/scrapbook/group/1316

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171691 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171345 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Aldarion írta: Ez nagyon Gandalfnak tűnik :roll: 8O :) Valaki megrongálta a linket :evil:

Az csak egy hibaüzenet :) Az ilyen képet úgy kell megnézni, hogy a linket bemásolod az url (cím) sorba.

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.580 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére