Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 6 hónapja #50239 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van ilyen! Lij is lehet szerelmes...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50238 Írta: Athelas
Athelas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még lehet csemegézni:

Are you currently attached?

"Completely unattached. I miss it. Really miss it. You know, it's dangerous, because I'm terribly romantic... I used to get myself into these relationships that were more about my idealization of love than the fact that I'm really in love with them. However, it's wonderful being single. It's always in flux. I'm looking but I'm not looking."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50235 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Honnan van ez a szöveg??
Nem nagyon értem az uccsó mondatot én sem.Mit csináltak a kanapén?Brrr....., inkább bele se gondolok.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50230 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Összebújtak, ha jól értelmezem. :cry:
Grr... irigy vagyok és féltékeny :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50229 Írta: Athelas
Athelas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az utsó mondatot nem nagyon értettem. Mit csináltak ezek a kanapén???? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50224 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hopszihopszi! 8O
Szóval ez a Sarah tényleg a barátnője volt??
Én pedig már azt hittem, hogy csak kamu volt az egész!

Gandalf: én csak helyeselni tudok, de perpill nem jut eszembe semmi okos... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50221 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én ebből sajnos nem értek semmit :? valaki fordítsa már le :!: :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50220 Írta: Athelas
Athelas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt, ha minden igaz Elijah mondta. Amennyit értek belőle, az bőven elég :o , de talán ti többet ki tudtok belőle hámozni:

"I was in love, you know what, once, but it was that kind of young, fresh, puppy-love thing that you get when you're like sixteen. It was this girl named Sarah. She used to come to my house at five o'clock in the morning, and we'd just hold each other on the couch for like twenty minutes and then she'd go off to school."

Nos???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50211 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
No, látom, a csevegés uralja ezt a helyet, de én azért megpróbálkozom folytatni a témát...

Azt hiszem, a múltkor pontatlanul fogalmaztam. Frodó nem tudja, hogy egyedül kell mennie, mert a többiek nem kísérik végig, hanem csak sejti. Kezdettől fogva sejti, de tudni csak Boromir vallomása óta tudja.
Valahogy mindennel így van: szinte mindent megsejt előre, de biztosan mindíg csak az utolsó pillanatban tudja.

''Nem látja az a csillagot,
ki először nem veszi észre,
hogy ezüstből van mindahány,
s váratlanul lángba borul tán
mint virág - egy ősi dal hallatán...''


(Mythopoeia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50206 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na végre sikerült! Szia Maya :) Jössz chatelni?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50204 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ?????

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50202 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó, majd csak sikerül!

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50201 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia manó, én itt vagyok!
Szerintem is írni kéne Svindlernek hogy vegye szét a topicokat! Mert ez így nem fog működni!

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50200 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:cry: :cry: :cry:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50198 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na végre van képem 8) Ez a legjobb ebben az új fórumban.Van itt valaki?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50166 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szívesen Zsóffiijjja! :) Nekek is megy mááár! :) www.versman.vilaga.hu :lol:

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50165 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vagy nem jó ötlet?? :(

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50157 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek veletek. Sztem a maximum amit tehetünk, hogy a tárgyhoz beirjuk Frodót, vagy Elijaht.

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50155 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát szerintem sem valami jó ötlet öszevonni a 2 topicot.Az Elijahról szóló volt a woodisták szentélye(jómagam is az volnék :lol: ), a Frodó topicja pedig csak Zsákos Frodóról szólt.
Na mind1.Majd meglátjuk hogy fér meg egymás mellett a 2.
Reméljük a legjobbakat! :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50145 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát sztem is! Mert az Elijah Woodos topicban általában Lij filmjeiről volt szó, vagy egyszerűen arról, hogy ki mit szeret benne stb., plusz egy csomó jó kép volt belinkelve, ezzel szemben a Frodós topicban hosszabb hozzászólások voltak, sokkal filozófikusabbak, és csakis Zsákos Frodó személyével kapcsolatban.
Nem tudom, hogy fog ez így összejönni...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50127 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Észah: a Frodó, és az Elijah Woodos topic össze lett vnva, ami szentem egy yo nagy hülyeség volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50126 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
FIIIIGYUUU!
Hol van az a jó kis eszmecsere, amit Frodó drámájával kapcsolatban folytattunk a régi fórumon? A topik neve - ha jól emlékszem - az volt, hogy Frodó (milyen meglepő).

Az volt a jelenleg folyó vitákból a kedvencem. HOL VAN???
:?: :?: :?:


:cry:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50096 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ezt jól elírtam.De nem érdekel :cry: Kivagyok ettől....

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja - 22 éve 6 hónapja #50095 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én már hallottam arról hogy énekel.
Olyan rossz ez az új fórum.Egy csomót kell nyomkodni hogy visszajussak....mind1. És én itt elveszek köztetek mert nekem nincs olyan képem :cry:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50091 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak most látom ezt az egész újat! minden elveszett, ami régen volt????? a nyelvek és írások topic, az összes más toic elveszett kész? nekem a régi jobban tetszett, melleséeg a színész, és a szereplő más, más Liv, és más Arwen, más Elijah Wood, és más Frodó....lehet, hogy ez a fajta fórum sokkal jobb szebb megminden, de valahogy nekem az ez előző jobban tetszett....

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50068 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: szerintem sem... dobni kéne egy mailt Svindlernek, hogy ezt vegyük külön...

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50067 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: ez tényleg nem jó!
Elijahról nem lehet hosszan írni, és az egész teljesen elnyomja a Frodós részét a topicnak! :(
Ez eléggé nincs jól így.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50064 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Maya: Megtaláltam! Tökjó!
És egy csomó mp3 van, amin Elijah beszél! Most letöltöm MINDET!!! :twisted:
Klikk ide!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50061 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most Frodó és Elijah topicja egyben van?
Nem lesz ez így jó...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50056 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
illetve a PROFILHOZ menj! Fent a kis golyófej-ikon. Szorri.

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.172 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére