Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15682 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
3: Szerintem ez igen rázós kérdés. Én leginkább egy tünde-lányt tudnék elképzelni Frodó mellett. T hosszan részletezi, mennyire szépnek látta Galadrielt vagy Arwent, de arról nincs szó, beeleszeret-e valakibe... igaz, a női szereplőknek nincs akkora szerepük a könyvben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15681 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mivel olyan régen irtatok ide, írok egy-két dolgot!:)<br> <br> 1. Frodó és Samu barátsága.<br> Itt rögtön is van egy kérdésem: Frodóék már a Megyében is barátok voltak? Mert én ugy képzelem, hogy a Megyében szimplán gazda-szolga viszonyban voltak, akkor is, ha ugy is szerették azért egymást, és a könyv egyik fő gondolata, hogy hogyan alakul ki köztük a barátság, és minél közelebb érnek a küldetés végéhez, annál szorosabb a kapcsolatuk. (Egyik kedvenc mondatom a könyvben: ''Csavardi Sámuel, legeslegjobb barátom...'' vagy valahogy így). Szóval erről mi a véleményetek?<br> Amásik, hogy szerintem Frodó és Samu jellemükben nagyon különböző személiségek. Frodó - már beszéltünk róla - hogy a különc, kissé tündés hobbit, Samu viszont egy hétköznapi parasztfiu, aki egyszerűbben áll hozzá a dolgokhoz (és remek a dumája:).<br> <br> 2. A Gyűrű.<br> Boromir hatalmat, zászlója alá gyülekező seregeket látott, Samu kerteket (ha jol emlékszem:P). De mi kelhetett Frodónak/miben láthatta a Gyűrű hatalmát? <br> <br> 3. Agglegénység.<br> Ha nincs az egész dolog a Gyűrűvel, szerintetek lett volna Frodónak házastársa? Vagy maradt volna agglegény akkor is?<br> Már Bilbó is agglegény volt, de miért? A különcségük miatt? Vagy mert nem akadt olyan hobbit-lány, aki lett volna olyan értelmes - esetleg különleges - ami egy különcnek megfelel? <br> <br> Na egyenlőre ennyi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15680 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kertész Frodó-1423!!!<br> Kösssssszzz!<br> Égő, de csak így vettem észre! A Kertész-név bekavart!<br> Hantale!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15679 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van egy Kertész Frodó. Nézzd meg jobban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15678 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meg tudná mondani valaki, hogy mi lett Samu azon ígéretével, hogy egyik fiukat Frodónak fogják nevezni???<br> Mert a függelékben, a családfáknál, van Truffa és Pippin nevű... de FRODÓ??????<br> Pedig megígérte!!! :-( (((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15249 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Értem, de a chatelős topikban ott vagyunk ketten is, és beszélgetés közben nem nagyon lehet unatkozni!!! :-) ))<br> Ha ráérsz majd, akkor szeretettel várlak! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15248 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Épp feltöltök képeket az oldalamra, mert rájöttem, hogy ha unatkozok, legalább valami hasznosat tegyek a társadalomnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15247 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!: Nincs kedved átjönni a chatelős topicba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15246 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tökre unatkozok...<br> Épp most csináltam képeslapot Elijahnak! De látni sajna nem fogja...<br> Azért ti nézzétek meg, ez egy önarckép is =:)!<br> <a href=http://www.extra.hu/ejw/greeting.jpg>Klikk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15245 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Scanneld be! Frouge majd becsanneli az én Frodós képemet is, ha majd szééépen megkééérem =:).<br> Bucimaci: Hány éves vagy? 10? 11? Mer kb. úgy viselkedsz...<br> <br> Elijahnak mingyá rajzolok valamit húsvétra! Hogy hogy küldöm el neki, azt még nem tudom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15244 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
;((((((Cuna hobbit gerek*reharapja manó többi megmaradt ujját*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15243 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hülye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15242 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szeressünk engem!:))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15241 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja! Majd' elfelejtettem!<br> <br> Kellemes húsvétot kívánok mindenkinek,de főleg a woodistáknak (meg a bloomistáknak) és Lij-nek!!! (kár hogy ő ezt nem tudja)<br> <br> :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15240 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó reggelt!<br> <br> Nyulhopsz végignéztem az oldalt.Tök jó!<br> De szólhattál volna hamarabb is hogy van.<br> <br> Képzeljétek megszült a kutyám :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15677 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És még rosszabb lett neki, mint azelőtt, hogy olyan különc...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15676 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen, az igaz, hogy mindig kicsit más volt (pl. szeretett ''kószálgatni''), de azért ez az út döbbentette igazán rá a dolgok lényegére.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15675 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(A Tarisznyádi-részre gondolok, nem a MEgye-világ dologra.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15674 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De Frodó már előtte sem gondolt ilyesmiket! Vagy tévedek? Ő mindig is kicsit más volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15673 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, tényleg, eddig boldog tudatlanságban éldegélt a Megyében, mit sem sejtve a nagyvilágban zajló komoly dolgokról, de amikor kikerült ebbe a nagyvilágba, rádöbbent, hogy az élet nem mindenhol olyan békés, mint a Megyében, és nem az a legnagyobb gond a világon, hogy pl. Tarisznyándi-Zsákosék meg akarják szerezni a Zsáklakot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15239 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rajzoltam egy tök édes Frodót! Nem nagyon hasonlít Elijahra, de azért aranyos lett :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15672 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: igen, kedves valaki, tudom hogy ezt msot muszáj volt ide beirnod, roppant értelmes volt, de senkit nem érdekel, ok?<br> <br> Gandalf, igen, én is erre gondoltam. Már látta, hogy nem minden olyan szép és jó mint a Megyében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15671 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mi van vele???:)))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15238 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom mindig mégsét nyomtam de azt hittem hogy az vmi nyavaja vagy mi :) ))<br> Na ezt megmondtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15237 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó: arra mindig egy mégsét kell nyomni! Akkor eltűnik. Az egy reklám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15236 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyuszihopsz baj van az oldallal :( Mindig kijön vmi ha mondjuk a galériára kattintok vagy ha be akarok lépni :( <br> <br> Amúgy tetszik :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15235 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyere menjünk a chatelős topicba! Ott majd segítek rajtad :) <br> <br> Nyuszihopsz ha van időd és kedved gyere te is! Ez az Elijah-s topic már nagyon nem róla szól !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JÓ VÁRJ MEGPRÓBÁLOM MANÓ!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ott van a linkje a starlapon! A Blue Fire az. Mondjuk <i>TŐLEM senki se kérdezte, felrakhatja e a linket</i>. Na mindegy klikk <a href=http://www.extra.hu/ejw/>ide!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15231 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor legalább menjünk át a chatelős topicba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.217 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére