Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14403 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sarah: én a HBO-rol vettem föl, de pl. a női meg férfi főszerep lemaradt. 4 órás kazi, és kicsit több volt az Oscar mint 4 óra:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15628 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valószínűleg Samu viselkedése is elbizonytalanította Gollamot, és nem hagyta kibontakozni Szméagol énjét.<br> Pedig ő is csak azt tette, amit helyesnek gondolt: védelmezte a gazdáját bármilyen (valós, vagy vélt) veszély elől.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15627 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem csak a Gyűrű miatt maradt Frodóval Gollam. A lelke mélyén, a Szméagol-énje igenis kötődött Frodóhoz, talán pont a kutya-gazda elv alapján - a Banyapók odujában is eluralkodott rajta a régi énje, és megcirogatta Frodó térdét.<br> De sajnos Frodó gondoskodása sem tudta meggyógyítani Gollamot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14401 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: ez komoly??? Nagyon megköszönném! :) )<br> Kár, hogy nem jössz! Egyébként küldtem Neked levelet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14402 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: neked a vágatlan változat van meg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15626 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De mondjuk ez nem 100%ban áll ollamra/Szméagolra. Hisz ami Frodó mellett tartja az az, ami rosszá és gonosszá tette. De majdnem... :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14399 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: oké! :) <br> Dez: Te nem jössz? <br> Najó, abbahagyom az offolást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14400 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na mégsem megyek. Le kéne tőteni vmit, de azt mégsem...<br> <br> Amugy, Elanor, ha kell neked, kölcsön tudom adni az Oscart! fel van véve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15625 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De egy kivert kutya se bízik benned azonnal ha elotte azt látta h az ember rossz. Ami ott tartja mondjuk egy jószívu embernél az a kolbász.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14398 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: Elanor, de felmegyek:)<br> <br> Dez, igen, arrol beszélek:) Először azt hittem az anyukája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15624 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meg amiatt, ami Szméagolból megmaradt benne. <br> Szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15623 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg olyan, mint egy kivert kutya. Azzal a különbéggel, hogy Gollam nem a hűsége miatt marad Frodóval, hanem a Gyűrű miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14396 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az olyan aranyos volt, mikor a kis bejátszás után egy lány meglapogatta a hátát és hátrafordult megköszönni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14397 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, miért nem látok én ilyeneket... :( <br> (Off: Sesy, nem jössz fel az új chatre?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14395 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát nagyon lelkesnek tűnt:) Miközben adták, olyan nagyra nyitotta a szemét... és utána olyan meghatott képet vágott, mikor az a csaj gondolom gratulált vag mit csinált :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15622 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem egy (lehet h hülyén hangzik) kutyának tunt, mármint a kapcsolat. Egy kutyáról mindenki tudja hogy alapjáva véve nem rossz, csak azzáteszik (jelen esetben a Gyuru) és ha újra jól bánnak vele azt meghálálja. De sajnos Szméagolt már annyira elrontotta és gonosszá tette a Gyuru hogy még Frodó szeretete és odafigyelése se tudta megmenteni. És ez lett a veszte..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14394 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: köszi! És Elijah utána tényleg meghatódott? (Én ilyen kis tájékozatlan vagyok... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14393 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor, minden Best Picture-re jelölt filmnek leadták egy amolyan trailer-werkfilmjét. Sok részletet mutattak a filmből, és beszéltel benne (Elijah, meg Peter Jackson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15621 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem úgy tűnt, mintha Gollamot valamiféle ''apai szeretettel'' vette volna körül. Vagy, mintha a ''gazdája'' lenne. Nem olyan értelemben, mint Samunak. Mintha meg akarta volna óvni...lehet, hogy saját magától. Vagy esetleg Szméagolt Gollamtól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14390 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én meg csak a vágott változatot láttam...de abba benne volt az werkfilm :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14391 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És ééédike volt Lij :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14392 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyen werkfilm??? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15620 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Galadriel, én nem szeretem az OFF topicot (habár ez is az lesz:) ezért szerintem ne az Elijahos topicban beszéljünk Frodóról, hanem legyen neki is külön topicja, hiszen nagyon érdekes személyiség.<br> <br> Szóval, Frodó. Igen, benne egyesül mindaz, amilyen egy ember szeretne lenni. Vannak benne emberi, hobbit, és tünde vonások, és így egyesítve. Dúl benne a kalandvágy, a könyv is irja, hogy általában ősszel tört rá az, hogy az utakat kitaposottnak érezte, már kis kora óta. <br> És tényleg csak az Úton nő fel teljesen, de mégis, sokkal érettebb a többi hobbitnál. Ő benne is megtalálhatók a hobbitokra oly jellemző szokások, de ő mindent máshogy él meg, sokkal komolyabban. Hamar felméri a helyzeteket, de tényleg csak akkor bánt, ha őt is bántják:). Még Gollamot sem bírta volna bántani, bár az már más, hogy Gollamhoz hogyan viszonyult, elvégre Gollam (vagy inkább Szméagol) nagy szánalmat keltett mindenkiben.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14389 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én meg midenről lemaradok!! >:((<br> Mondjuk képeket láttam, kb. kettőt :) ) (Mármint Elijah az Oscaron)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14388 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iszonyu jol nézett ki Elijah az Oscaron :) <br> De szemétség volt, hogy mondták, hogy készült vele interju, ehelyett azt a lóképű Nicole Kidmant mutatták. Grr:)<br> De olyan jol állt neki a napszemüveg meg a szmoking.<br> És abban a werkfilm-trailer-ben milyen jol nézett ki, hát bakker:))) és utána ugy csillogott a szeme! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14387 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah melyik filmjei jelentek meg Mo.-on?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14386 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De itt is:<br> pub75.ezboard.com/forlandobloomf ... 21&stop=40 <br> meg itt is:<br> pub75.ezboard.com/forlandobloomf ... =1&stop=20 <br> találhattok még egy pár képet amin ő is rajta van!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14385 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt nézzétek meg:<br> pub75.ezboard.com/forlandobloomf ... 41&stop=42 <br> Bár ez egy Orlano Bloom oldal de van benne olyan kép is amin Lij is rajta van!<br> Mégvalami, az utolsó Lij-es képen nézzétek már hol a feje!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14384 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként én nem a mostani Elijah-val szeretnék találkozni hanem mondjuk úgy a 3 évvel ezelőttivel! De hát ez van! De egy pár éve sokkal aranyosabb volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14383 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A dizájnos napszemcsijében, amiben az Oscaron volt! Wow...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.280 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére