Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14363 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Éppen most nézem az Oscart videón. Olllyan helyes Elijah, ooo...))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14362 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.elijahwoodinc.com <br> ezen belül a Kissing Booth-ban található.Rögtön a nyitóoldalról nyitható.Második kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14361 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor csak simán írd le a web címet és majd megnézem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14360 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csesszék meg.Ezt sehonnan sem lehet linkelni.Kiszúrás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14358 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Eze a kép nagyon aranyos róla :o ) Utána pont egy lila ruhás hölgy van (nem Liv :o )) És ha tovább megyünk még Sir Ian McKellennel is találkozhatunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14359 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cica, ezt már rég óta meg akarom mutatni:<br> <a href=http://www.elijahwoodinc.com/kiss2htm/>
csak sikerüljön...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14357 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.oscar.com/>
Itt az Oscar, nézzétek meg a Red Carpet Galleryt, van kép Elijahról

Bár kicsit lapozni kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14356 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most kezdem nagyon tisztelni ezt a srácot.Ahogy ott ült az első sorban, tágra nyílt szemekkel!Látszott, hogy igazán lelkesedik a filmért, együtt izgult minden Gyűrűs-jelölttel.Nagyon szimpatikus volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14355 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A legjobb film kategória jelölteket egyenként bemutatták.Ekkor beszél EW és Peter Jackson a filmről

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14354 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos fogják mutatni. És vmelyik díj előtt még volt egy pici werkfilmszerűség, amiben szintén beszélt :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14353 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NEEEM!!! Nem láttam :( (( Szar UPC :( (( remélem a vágott változatban lehet majd látni Lij-t

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14352 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Elijah-nak nem buzis a hangja,ugyanis a GYU-ban csak rátesz egy icipicit.Lehet hallani az eredeti hangját,amikor a film elején azt mondja Gandalfnak a szekéren,hogy:What news in the outside world?Tell me everything!<br> Pénteken kódolatlan lesz az HBO,és reggel 8:25-kor adják a Radio Flyer-t!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15608 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csatlakozom, Sesyhez, nekem is Frodó a kedvencem, az tény, hogy kicsit tündés, és nem ő a tipikus hobbit megtestesítője(akkor a hobbitok lennének együtt a kedvenceim és nem Frodó), a könyvebn is leginkább az ő útjukat követem szívesen a 2. kötetben, ehhez kapcsolódik a kedvenc részem: a 2. kötet végén, amikor már majdnem odaérnek a banyapókhoz és leülnek és azon törik a fejüket, hogy a regék szereplői, hogyan keverednek bele, és hogy vajon az ö történetüket mesélni fogják-e, ez a rész annyira hangulatos, ált. alig várom, hogy odaérjek.<br> Amúgy nem csak Frodó tud ellenállni a sötéterőknek ez szerintem általános hbbot tulajdonság, a többiek is hamar magukhoz térnek, amikor kapcsolatba kerülnek a gonosszal (a palantírnál, vagy a csatában), végül is ebben Gollam sem kivétel, csak neki rosszabbak voltak az alapjai.<br> szóval Éljen Frodó :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15607 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát csak úgy a Gyűrűszövetség többi tagja sem Gyilkolászik, csak kellő indokkal. :) <br> <br> Egyébként én is bírom Frodót. De ha már a hobbitoknál tartunk akkor jobban bírom Trufát és Pippint. Valahogy nekem ők az igazi hobbit megtestesítői. Frodó meg különc.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14351 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ilájzsá, az Ő szájából hallottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14350 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
láttátok, hogy íLÁJÁ-nak mondták? Amúgy hello, én is odavagyok a pasasért. Most is annyira édesen feszít abban a szmokingban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14349 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csatlakozom az előttem szólókhoz: a RF szinkronja pocsék volt! A Jófiú orrhangú szinkronhangja messze túlszárnyalja nálam...<br> <br> Az Oscaron: hát remélem, ezért is gürizek itt ilyenkor... ha nem jön senki, meggágyulok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15606 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó, ha senki nem ír, irok én!<br> <br> Nos először is. Mit szeretek Frodóban.<br> A légjobban azt, hogy ő más, mint a többi hobbit. Különc, mint Bilbó, de valahogy mégis, mintha a lelke mélyén tünde lenne. Persze nem teljesen, de sok a tünde vonása. Mégis, a veszélyes helyzetekben leginkább a hobbit- jeleme jön elő.<br> Meg azt is szeretem benne, hogy komoly, és kissé máshogy áll hozzá a dolgokhoz, mint a többiek. És hogy megbír küzdeni a Gyűrű terhe ellen. És, hogy tűzbe menne a barátaiért, és nem öl meg senkit, és nem bánt senkit indok nélkül. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14348 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem is a hang zavart. Hanem ahogy nyávogott. De az az éneklés az nagyon bejött :) <br> <br> Szerintetek Lij ott lesz az Oscaron?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15605 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom, hogy nem lehet nyitni uj témát, így nem sértődöm meg, ha ez törölve lesz.<br> De mivel ilyan topic még nem volt, gondoltam nyitok egyet.<br> Szoval, én itt a könyvben szereplő Frodóról szeretnék beszélgetni. Elijah rajongói topic van, de ott szerintem nem veszik jo névenn, ha Frodóról beszélünk.<br> Szoval, ha törtölve is lesz atopic, addig lehetne itt beszélni Frodóról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14347 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az RF szinkronja tényleg nem a legjobb,de hát egy 6 és 10 év közötti kisfiúnak milyen legyen a hangja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A RF szinkronja ténylge idegesítő volt, de a végére kezdtem megszokni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nna, végre sikerült feljönnöm netre!<br> <br> Tökjók a képek, amiket belinkeltetek! És az a rajz is nagyon jó. Olyan igazi-kis-ijedt-hobbit benyomásu:)<br> Elijah hangjárol: szerintem nem buzis. Nem mély, de szerintem ez illik hozzá. A mélyebb egyszerűen nem jó hozzá. De mondjuk Billy Boyd hangjához képest nem is olyan vékony:) A szinkronjával nem tudom elképzelni pl. ahogy a parton búcsúzik Samutól.<br> A Radio Flyer szerintem is egy gyönyörű film, csak a vége... a vége egy kissé furcsa, hogy írja azokat a leveleket haza. Viszont a szinkron idegesítő volt szerintem :) <br> <br> Trufa Pippin dologhoz: persze, hogy elmentek. (érdekes, hogy Frodó csak Samut vitte magával, őket meg nem). Engem mégis zavart a viselkedésük. Nem tehetek róla, de szinte érzéketlennek tűntek, de ez persze csak az én véleményem. Samut mélyebben érintette a dolog.<br> Amugy a harmadik részben már tényleg, mintha Samu lenne a főszereplő. Hiszen neki kell elsegítenie Frodót, akit már-már legyőz a Gyűrű. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tőlem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mármint a legjobb filmért járót?<br> Háát... nem tudom...szted?<br> (Ne menjünk át inkább a CHATELŐS TOPICBA?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerinted megnyeri?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az jó lehet... :) )<br> Én majd álmomban fogok drukkolni :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem.Lehet,hogy csak én leszek itt egyedül:))ha Nyulhopsz nem jön...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És sokan lesztek szted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha nem alszom el akkor igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.282 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére