Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14247 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: szerintem azért kellett, mert így jobban látszik rajta, hogy beteg. A könyvben le lehet irni, hogy mindnetn szürkéne lát, sé rázza ahideg, de ezt a filmben nehéz. Mondtam barátnőmnek, hogy a könyvben Frodó egyedül lovagol a Gázlóhoz, erre elkezdi: miii? Olyan félhóttan?<br> Hát ez itt a bibi...<br> <br> Maya: linkelés:<br> <*a* href=*http://-vel a link*> kép neve <*/a*>
csillag nélül

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14246 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze, hiszen az a természetes, a sötét, meglátszott volna a változtatás!<br> Maya: a képet, vagyis a címet a smárokról. Az a kép tényleg fura... Vajon miért tarthatta fontosnak PJ, hogy véreressé tegye a szemeit? Ijesztő lett egy kicsit szegény... Vagy így jobban elhisszük talán, hogy két világ határához ért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14245 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha már a szeméről van szó:http://www.elijahfan.com/images/ewfan011.jpg
Valaki tanítson már meg linkelni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14244 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez, hát igen, érdekes lett volna! tényleg jobban kiemelter volna a tekintetét, de én örülök, hogy meghagyták az eredeti hajszinét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14243 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mit köszönsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14242 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Maya: köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14241 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szegény, most nézzétek meg hogy elcsúfították:http://www.elijahfan.com/elijah051.jpg
Szerintem bűn volt ezt tenni a szemeivel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14240 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, én is ezt gondolom, de elsősorban a Gyűrű miatt nem öregedett ő sem.<br> Mivel nem lényeges, kinek milyen a haja, jobb az eredetire hasonlító szín. Nem tudom, a szempilláit hogy tudták volna kiszőkíteni, ha szőke parókája lett volna... Pedig nagyon feltűnő lett volna őket sötéten hagyni, hiszen a vásznon 5 méteresek! Különben is jól keretezi a szemeit, kifejezőbbé teszi a tekintetét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14239 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nah, már megint eltérek a témától de nem baj szóval van még smárolós kép itt:http://www.lordoftherings-fan.com/images/ew0452.jpg
www.lordoftherings-fan.com/images/ew0453.jpg <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14238 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen. És ezzel jött ellentétben Frodó, akinek világos bőre és haja volt. De a filmben mégcsak nem is sötét hajuak. Feketék meg pláne nem. De ezen már nem tudunk segíteni. Na és hogy nézett volna ki Lij szőkén? Jó eza sötétbarna haj Frodónak is, elvégre nem a külső a fontos, hanem a jellem. <br> Amugy, szerintem Frodó külsőleg maradt 33 éves. Viszont olyan bölcs volt, mint amilyennek kellett lennie, vagyis még bölcsebb. De valami mégis volt a jellemében, beszédében amiről nem rtűnik 50 évesnek. Még hobbit életkorban se.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14237 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: ez nem kétséges, Elijah szuper Frodó! Jó éjt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14236 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bár én nem sápadtnak képzeltem, különösen az út elején, ősszel, mert sokat kirándult egész életében, különösen az utolsó nyáron, és a barnaság nem olyan könnyen kopik le! :-P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naná! Frodó a harcos!<br> Észrevetted, hogy szinte mindenkinek szürke a szeme és fekete a haja? (Arwen, Boromir, Elrond, Aragorn...) Angolul megnéztem, mert a filmben mindent lehetett látni, csak fekete hajat nem. (Bár már megszoktam, hogy a filmekben a sötétbarna is fekete...) Legsötétebb még Frodóé volt. (A legszőkébb...hehe) De eredetileg SÖTÉT hajúak mind, nem feketék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14235 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem Elijah nagyon jó Frodónak! Lehet, hogy csak az elvakultság beszél belőlem, de akkor is így látom! :) )<br> (Most megyek, úgyhogy pápá mindenkinek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát nálam ez érdekes volt:)<br> Mikor először olvastam Róla, akkor nekem egy magas, sovány, fekete haju fiatal hobbit ugrott be... hát csak egy kicsit döbbentem le, hogy neki van a legszőkébb haja! :) Én a szemszinét nem képzeltem el, de a kék illik hozzá, bár szerintem hozzá legjobban az ilyen szürkékkék illene. Nemtudom miért, de valahogy az. Na és persze nagyon sápadtnak, fehér bőrünek képzeltem. És olyannak, aki mikor ránehezedik ez a nagy teher, szomoru és komoly képpel, de elszántan harcol! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14232 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt sem értem, a filmben miért nem derülhetett ki, hogy Pippin, Trufa és Frodó rokonok, csak Samu nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14231 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hé, hát kit untatnál?<br> Én eredetileg nem így képzeltem el Frodót, az biztos. Csak ez a film annyira más, hogy nem is bánom, hogy nem lett az a szőke, kicsit duci hobbit, akit elképzeltem magamban. Egyedül Bilbó hasonlít az ÉN Bilbómra. A könyvben kicsit lehet sejteni, hogy kék a szeme, ez hasonlóság. Egyébként soha nem öregnek, 50 évesnek képzeltem el, nem tudom, Te, Sesy hogy vagy ezzel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14230 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megkaptam a képet. Nagyon aranyos, csak rájöttem, hogy már láttam:) de azért köszi!<br> <br> Szoval. Szerintem Elijah külsőleg csak abban hasonlít Frodóra, hogy elég sápadt. Na meg a szeme is csillog. Igaz, Frodóé huncutul, de ez lehet mellékes is. :) <br> De belsőleg szerintem vannak megegyező tulajdonságaik. Pl. az hogy okosak. Nagyon bírtam ezt Frodóban, hogy okosabb és műveltebb is, mint a többi hobbit. De tényleg nem az a gyakorlatias hobbit, mint aminek lennie kéne, és ezért sokan bolondnak is nézik, mint Bilbót, pedig szerintem ez csak pozitív arnyű különcség. Meg mintahogy már írtam is, hogy Frodóban sok a tünde vonás. Sokkal komolyabb, érzékenyebb és kalandvágyóbb mint pl. Pippin vagy Trufa. Lehet ez az irhafako beütéstől is, hiszen Bilbó is egyrészt irhafakó. De lehet, hogy csak a sors hoztta így, hogy ilyen legyen. <br> Najo nem untatok tovább senkit:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14229 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze! Eddig is róla beszéltünk! :-P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14228 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Felőllem...<br> Hajrá Sesy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14227 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most nézem...<br> Amugy most benéztem a Legolasos tpicba, sé Gandalf azt mondja, ide nem jön, de beszélgetne Frodóról. Viszont uj topicot meg nem lehet nyitni. Hát ez kedves:) Na mindegy, ezt csak megjegyeztem.<br> De szerointem ha titeket nem zavar akkor Frodóról is beszélgethetnénk itt. Mert én a hobbitot is nagyon szeretem, és hol éljem ki magam, ha nem itt?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14226 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szivesen, ha kell valamilyen kép csak szóljatok van rengeteg!!! Sesy te megkaptad?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14225 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megérkezett, nagyon aranyos! Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14224 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Maya, mivel külön Frodós topic nincs, itt beszélünk Róla:) <br> Nekem is elküldhetnéd azt a Lij&Ricci-s képet! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14223 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De egyébként nekem az volt megható a könyvben mikor a Megyét állították helyre és szegény Frodónak úgy kellett tenni mintha csak egy-két hétre utazna el Bilbóhoz, közben pedig örökre búcsúzott a szeretteitől, a Megyétől, sőtt egyész Középföldétől! Hát nem csoda hogy szomorú volt!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14222 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igeeeeeeen! Köszi, azt még nem láttam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14221 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Melyiket küldjem el a Lij&Ricci-s et???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14220 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, nem is kép! Bocsi! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14219 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Maya: ez az a kép, amit nemrég ajánlottál? Mert nem küldted el azt nekem! :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14218 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha valaki még nem látta akkor nézze meg:http://www.rtl.de/videopopup_content.php?be=vip&he=Elijah+Wood+alias+Frodo&ri=1&rd=1&wi=1&wd=1&vi=ssss_20011207_2&player=real_isdn
Édi Lij-el beszélgetnek!
Úgy látom kicsit elkanyarodott a téma de azért ez se rossz!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.365 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére