Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 7 hónapja #101448 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Starlog Magazine 2003 március

What we've done in Afghanistan for the past year is kill many more people than [were killed] in the World Trade center. We've maimed them and starved them and further ruined their already-devestated infrastructure. That's not a just cause. The fact is, we're not any closer to tracking or eliminating Osama bin Laden or those people as a result of what we're doing. And now we're going against Iraq and God knows what will be next. The people of those countries don't look at us as saviors....They really fear our behavior, our violence and our need to control their resources and their governments and their will. If you're a person on the street in those countries, you're much more afraid of the United States than Osama bin Laden or Sadam Hussein.

Viggo Mortensen
Starlog Magazine #303, March 2003


Egyre jobban birom Viggot :wink: 8)

Amugy 79%, (de csak halkan megjegyzem, hogy 1x szavaztam Oliver Martinezre is :roll: :lol: :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101435 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
És annyi videó, japán stb, amit igen hosszú lenne betenni, de aki akarja, annak innen elérhető.
www.houseoftelcontar.com/news.html
Ja, és voltam szavazni! 79% :P

www.houseoftelcontar.com/images/ ... 0303-1.jpg
www.houseoftelcontar.com/images/ ... 0303-2.jpg
www.houseoftelcontar.com/images/ ... 0303-3.jpg
www.houseoftelcontar.com/images/ ... 0303-4.jpg
www.houseoftelcontar.com/images/ ... 0303-5.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101433 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Starlog Magazine 2003 március

What we've done in Afghanistan for the past year is kill many more people than [were killed] in the World Trade center. We've maimed them and starved them and further ruined their already-devestated infrastructure. That's not a just cause. The fact is, we're not any closer to tracking or eliminating Osama bin Laden or those people as a result of what we're doing. And now we're going against Iraq and God knows what will be next. The people of those countries don't look at us as saviors....They really fear our behavior, our violence and our need to control their resources and their governments and their will. If you're a person on the street in those countries, you're much more afraid of the United States than Osama bin Laden or Sadam Hussein.

Viggo Mortensen
Starlog Magazine #303, March 2003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101370 Írta: Havaska
Havaska válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
sziasztok!

szavasztam és 78%!!!! :dance:

Előre Éorlfiak!
Ne féljétek a Sötétséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101365 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szavazás állása mikor voksoltam:77.9% :hello:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101315 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi, 22-én megyünk TTT-t nézni, ha érdekel,jó volna találkozni. Nézz be a Találkozások topicba, vagy a nézzük meg együtt a filmet topicba,ok?Vagy írj privit.
Undi: az interjú nagyon aranyos! Köszi,hogy beraktad :!:
A szavazás pedig 77% Viggo javára :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101310 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.houseoftelcontar.com/intervi ... 13003.html

Immmádlak!!! Amikor én szavaztam, 57% körül állt... Ez hihhhetetlen!
A viszony... Hát, szívesen lettem volna akkor Gwyn!!! :oops:
Tali... 22-én Pesten vagyok, vagy mi... Előkészítő... Mehetek korábban, maradhatok tovább... Legyen valami! Ja, de Apuci visz fel, tehát én tuti nem maradhatok sokáig!!!
A mellőzésért pedig bocsi, de... TANULOK!!! Ugye érettségi meg minden, heti szinten van kb. egy órám netezni... De majd igyekszem! Hogy még mindig milyen jófej mindenki! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101309 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undiiiiiiiiiiiiiiiiii: Jajj dejó hogy ujra látlak :) )))) Hova tüntél eddig? Utoljára karácsony felé láttalak :oops:
Jujjj.. Narië is itt van..dejódejó.. Neked sokk sikert :)

Jah az interjút meg berakhatod Undi ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101307 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Na, ollé! Most van egy icipici időm! Szia mindenki, akit ismerek, meg az is, akit nem!!! Jó sok új arc van, ez tök jós!
Na, én nem tudom mi volt, meg mi nem, de én a múlt héten olvastam egy nagyon édi interjút I'm shy with women címmel. Nekem nagyon tetszett! Berakjam vagy ne?
Ja, és voltam én is szavazni, de ez a 73% vagy mennyi az állati sok! Hajrá csajok!

Hello Undi, rég eltűntél, jó téged újra látni :)
Igen, légyszi rakd be az interjút! Kösssz 8)
Mi volt veled,hogy íly sokáig mellőzted társaságunkat? Egy tali erelyéig esetleg eljöhetnél Bp-re is :)
A Story szerint Viggonak viszonya volt Gwyneth Paltrow-al.
Egyébként a szavazás most 76%-on áll. :lol: Döbbenet,hogy az összes többi fickó,hogy le van maradva. Olyan, mintha az egész szavazó oldalt Viggo rajongók hozták volna létre :)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101305 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, ollé! Most van egy icipici időm! Szia mindenki, akit ismerek, meg az is, akit nem!!! Jó sok új arc van, ez tök jós!
Na, én nem tudom mi volt, meg mi nem, de én a múlt héten olvastam egy nagyon édi interjút I'm shy with women címmel. Nekem nagyon tetszett! Berakjam vagy ne?
Ja, és voltam én is szavazni, de ez a 73% vagy mennyi az állati sok! Hajrá csajok!

Mit írt a Story? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101303 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Antares írta:

kriszana írta: Már bocs, de te minden topicban ilyen nagy baromságokat kérdezel?
Képzeld a legtöbb ember azért van itt, mert ugyanazt szereti.
Van közös érdeklodési körünk ezért összegyulunk itt, sot, néha még találkozunk is személyesen.


Nyugi, nyugi, azért ne kapd fel ennyire a vizet. Csak ismerkedni akar. Lehetnénk kicsit barátságosabbak is az újakkal. Off vége, bocs.

Ne haragudjatok,nem állhatom meg,hogy erre ne reagáljak.
Anteras,nem kaptam föl a vizet, és azt gondolom elég barátságos vagyok az újakkal, csak nem bírok ha valaki olyan egyszerű mint egy pont...
és igaza van Telunak, ha nem tud semmit hozzátenni érdemben a topichoz,akkor inkább ne szólaljon meg.

Rago látom képgyűjté terén megint beindultál,aminek nagyon örülök,már hiányoltunk! Nekem e kettő tetszett legjobban:
www.bloomilicious.net/obonline/rtme9.jpg
www.algonet.se/~enda/images/lotr_aragorn.jpg
Agoura, fantasztikus azok az oldalak,ahol a ROTK-ből vannak felvételek! Kösssz
A Gwyneth Paltrow Tmához:
Ez interjúban Vig maga mondta, hogy "Gwyneth-el élvezet volt csókolózni", mikor megkérdezték tőle, hogy élvezi-e a szerelmi jeleneteket. Innentől kezdve pedig mindenki maga döntse el,hogy van-e alapja annak,amit a Story írt... :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101293 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hi!!!Újra itt,és szavaztam vagy 10szer Vigre!!! 75,9 % 8O 8O
Bradot meg felejtsük L! :lol:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101275 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini jó hogy megtaláltad a szavazó listát, természetesen már le is adtam a szavazatomat VM-re.
Agoura fantasztikusak a képek :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101270 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ide, ide minden Viggo rajongó!Szavazni, Szavazni szavazni!!!!!!!!!!!

www.hollywood.com/polls/sexystar ... e_poll.asp
Utolsó ittjártamkor 74,8%-on állt. Hát ez nem semmi.
Holmi Brad Pittek a fasorba sincsenek.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101118 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Agoura írta: www.kojiroabe.com/rotk/rotk01.html
www.kojiroabe.com/rotk/rotk02.html
www.kojiroabe.com/rotk/rotk03.html

Képek a GyU3-ból! :D


Nagyon jók! :D :D :D

Rago:azok a bábuizék 8O :x :x :x v.mi undorítóak :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101095 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101080 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101066 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tma lezárva!
www.bloomilicious.net/obonline/rtme9.jpg
www.angelfire.com/wizard/estel_m ... gnew03.jpg
ezeket asszem már láttam vhol..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101064 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Supersonica írta: Miért pont itt ne?
Legolas topicban mehet a vita :evil: ?


Ottse..na mind1 zárjuk már le ezt az ügyet :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #101063 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Supersonica írta: Miért pont itt ne?
Legolas topicban mehet a vita :evil: ?


OFF:
Ne értsetek félre!
A legjobb lenne,ha sehol nem veszekednétek(nénk),de nem mehetek be minden topikba,hogy nyugi,itt meg próbálkozok erről +győzni mindenkit.. :roll: Nerwnek igaza van!!
ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101062 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem ezt már lezártuk :roll:
Szal felejtsük el és ne idegeljük magunkat, mer a végén egymásnak esünk :roll:
Jó, Legsinél elkezdődött, na bumm, de emiatt minden topicban legyen vita?És a cs*sszük szét az egész fórumot? :roll:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101060 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Miért pont itt ne?
Legolas topicban mehet a vita :evil: ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101057 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jajj gyerekek!!
Ne veszekedjünk!
Lécci! Legalább ez a topik legyen nyugis!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101005 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Antares írta:

kriszana írta: Már bocs, de te minden topicban ilyen nagy baromságokat kérdezel?
Képzeld a legtöbb ember azért van itt, mert ugyanazt szereti.
Van közös érdeklodési körünk ezért összegyulunk itt, sot, néha még találkozunk is személyesen.


Nyugi, nyugi, azért ne kapd fel ennyire a vizet. Csak ismerkedni akar. Lehetnénk kicsit barátságosabbak is az újakkal. Off vége, bocs.


Bocsika...de Ivó mindegyik topicban elég baromságokat írt.. és én nem szeretem b*szogatni az embereket,de ez már túlzás..ha nincs mondanivalója akkor ne szóljon hozzá... :roll: És képzeld kedvesen fogadtuk...de azért ez már "kicsit" túlzás :P
És bocs az OFFért de ezt muszáy volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101000 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100975 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vannak olan emberkék is, akiknek a jó izlés mást jelent, mint Nekünk, szal lehet, hogy direkt nekik készültek ezek a csodák.Vagy csak úgy megveszi függetlenül attól teccik-e neki v sem, csak h elmondhasa neki van, v amit Te mondtál, hogy vakon mindent :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100969 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nerw:Mondjuk függ mit értünk fanatikus alatt! Ha azt aki vakon +vesz mindent,ami csak picit is hasonlít a GyU-ra,akkor télleg.De sztem egy igazi fanatikusnak van szeme és annyi jóérzése,hogy iet nem vesz! V Tvedek? Én attól,hogy Vig-fanatikus vaok(legalábbis annak tartom magam) nem venném meg ezt,akkor se,ha fizetnének h vigyem el! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100965 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát ott rötyögök nyem látod? :lol:
Ezeket max fanatikus gyűjtők veszik sztem.Naggyon gááz :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100964 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nerw:Sztem inkább szánalmas v nevetséges! Ki venne iet?Pedig vki biztos veszi különben nem érné meg.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100911 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Úúú, nagyon komoly :roll: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.067 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére