Kvíz játék

Több
18 éve 1 hónapja #301010 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
hát igen.. egyszer csak.. :D de minél hamarabb jobb lenne:P


és még valami: ez nem ide tartozik, de az chatre(ircen) hogy kell bejelntkezni, vagy mi kell csinálni, mert nem írták le a (lezárt)chat- témába! segítsetek lécci

mondjuuk egyszerűbb lenne sztem egy szobát csinálni a gyaloglo.chaten, deh mind1=))))

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300491 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Galadriel14 írta:

Minath_Ithil írta: nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((


valószínű hogy már volt annyi eszük hogy levették. a legutóbbi hsz is 2005-10-30-án érkezett. gondolom ezért, Minas Ithil...


Nem, nem volt annyi eszünk, hogy levegyük, lévén ez egy állandó funkciója volt a Tolkien.HUnak.
Valószínűleg a szervercsere utóhatásaként nem működik, és egyszercsak javítva lesz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300487 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Minath_Ithil írta: nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((


valószínű hogy már volt annyi eszük hogy levették. a legutóbbi hsz is 2005-10-30-án érkezett. gondolom ezért, Minas Ithil...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #300244 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275694 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Mal-estel írta: A kvíznek csak egyszer lehet nekimenni?

1 éve olvastam utoljára a Gyu-t és már régen meg akartam csinálni a kvízt.

Most aztán nekimentem így és jól elb..., akarom mondani elrontottam(39.
ráadásul csak átlagosban! :oops: :cry:

Ja és itt írjátok,hogy már vége (jó régen ahogy látom). Akoor ér valamit, hogy próbálkozok?


Annak a kvíznek nincs vége, nyugodtan próbálhatod többször.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275693 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A kvíznek csak egyszer lehet nekimenni?

1 éve olvastam utoljára a Gyu-t és már régen meg akartam csinálni a kvízt.

Most aztán nekimentem így és jól elb..., akarom mondani elrontottam(39.
ráadásul csak átlagosban! :oops: :cry:

Ja és itt írjátok,hogy már vége (jó régen ahogy látom). Akoor ér valamit, hogy próbálkozok?

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235743 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: Ha valaki nyert valamit, akkor jelezze, mert lassan átcsapás szaga lesz az egésznek! Köszi

Hm...szerintem még nem volt sorsolás,mert azt csak feltüntetnék a danubius.hu-n.
Úgy tűnik kicsit elfelejkeztek a dologról... :?
Én írtam nekik,de még csak nem is válaszoltak... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235671 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ha valaki nyert valamit, akkor jelezze, mert lassan átcsapás szaga lesz az egésznek! Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234129 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hát nem tudom. Én most is néztem, és még fenn van a kvíz és még játszani is tudtam vele. :roll: Semmi kis hírecske, hogy vége van, hogy sorsoltak, esetleg a nyertes(ek) neve. Fura. Jó lenne, tudni, hogy most mi van. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234054 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Vélném, hogy a nyertes - aki nem én vagyok, s a legnagyobb meglepetésemre Léli sem - már régen örül nyereményének.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234053 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nem tud valaki valamit erről a kvízről?! Én nap mint nap nézegetem a honlapot, azt észrevettem, hogy levették a kvízt, de az eredményről sehol semmi. :?:

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233578 Írta: koma106
koma106 válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Elvileg ma sorsolnak. Ha valaki tud valamit, az szóljon. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232468 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ery írta: Elhisszük. De minek töröd magad? Ugyis nyersz! ;)


Kedevs, h elhiszed :) (meg a 11-et is, habár hibával.. :oops: )
Miazhogy úgyis nyerek... miért nyernék? Azt a könyvet is te nyerted, ugyebár ;) Émmeg semmit...

Annyira gáz, h már lassan nem látok semmit, a kvízezéstől... mármint eléggé rossz a monitorom, és ez eléggé káros a szememnek... pedig a szemüvegem is rajtam van... Nem akar nekem adni valaki egy rendes monitort? :) Ez valami ősöreg darabocska....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232171 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Télleg rossz, h megint nincs toplista.... megin nem nagyon fogjátok elhinni a 12mp-t, ugye?

Elhisszük. De minek töröd magad? Ugyis nyersz! ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232145 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Télleg rossz, h megint nincs toplista.... megin nem nagyon fogjátok elhinni a 12mp-t, ugye?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231785 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Kegyetlen Gorthaur írta: Danubius honlapon belül hol található a kvíz?


Film, és azon belül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231784 Írta: Kegyetlen Gorthaur
Kegyetlen Gorthaur válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Danubius honlapon belül hol található a kvíz?


(haradi átírás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231775 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Kvíz játék
azt írják, hogy a szabályok ugyan azok, szóval vsz sorsolás lesz...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231772 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék

A danubiusos kvíz sorsolásáról van szó.
Az előbb nagy nehezen elértem 15 mp-t erre nem regisztrálja Bedöglött a toplista, vagy mi van?


Együtt érzek veled Lin én is elértem 15mp-t, majdnem káromkodtam egy nagyot, hogy nem regisztrálta. Azt hiszem írok a Danubiusnak panaszlevelet. Mi az hogy nem lehet 15mp-t elérni. A******************

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231761 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lara írta: Milyen sorsolásról beszéltek? :roll:

A danubiusos kvíz sorsolásáról van szó. :wink:
Az előbb nagy nehezen elértem 15 mp-t erre nem regisztrálja :evil: :evil: :evil: Bedöglött a toplista, vagy mi van? :?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231759 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Milyen sorsolásról beszéltek? :roll:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231756 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Szerintem sorsolnak, legalábbis nagyon remélem... :? És a Király visszatér bővített DVD-t fődíjnak nevezik, tehát lehetséges, hogy több kisebb ajándékot is kisorsolnak.

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231743 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: Kvíz játék

SJ írta: Ezen az új kvízen most összesen 1 DVD-t sorsolnak ki? Vagy nem is sorsolás, hanem az kapja, aki a topon van? Vagy mi van?


Meg nem is műlödik valami, mert 16 mp-nél jobb eredményt nem lehet elérni, 14 alatt sikerült, és nem regisztrálta. Ejnye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231730 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ezen az új kvízen most összesen 1 DVD-t sorsolnak ki? Vagy nem is sorsolás, hanem az kapja, aki a topon van? Vagy mi van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231086 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Még mindig van egy, azaz 1 db. felesleges jegyem a holnapi maratonra. Akinek kell, még ma hívjon fel (akár késő éjjel is) az alábbi számon (vagy küldjön SMS-t): 06 20 3841 411 :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230956 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lin írta: Azért én reménykedem, hogy a fél 12es vonatot elérem, ha nem akkor csatlakozom hozzátok, ha megengeditek. Majd bevesszük magunkat a népligetbe. Bár azt hiszem éjszakára azt is bezárják :?



Hmmm...
Csak lesz vmi hely ahol alhatunk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230955 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Azért én reménykedem, hogy a fél 12es vonatot elérem, ha nem akkor csatlakozom hozzátok, ha megengeditek. Majd bevesszük magunkat a népligetbe. Bár azt hiszem éjszakára azt is bezárják :?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230952 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mér decemberben nincsen csöves.
Halott csöves is csöves. Vagy inkább halott csöves ritkán horkol, meg hideg a lába és sajtszagú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230951 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mégis nyertem 2 jegyet az utósorsoláson. Aki igényt tart rá, jelezze!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230950 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Majd alszunk a csövesekkel.


Decemberben?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére