Kvíz játék

Több
20 éve 10 hónapja #147200 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Üdv!

Helyesírási hiba: a kérdés valahogy így hangzik: "Kinek a szerepébe bújt Liv Tyler". Válaszlehetőség: Eowin 8O

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147180 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kvíz játék
JUHÉJJJ!!! TOP 10
:bounce: :hello: (9.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147178 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Bocs ha már volt téma, de a Brítől Északra vezető út, emlékeim szerint a "Füves út", s nem a "Zöld út". :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147164 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Én végre 23. vagyok, de egy kicsit elegem van az olyan kérdésekből, h pl.: Melyik filmnek nem Howard Shore írta a zenéjét.
Ennek mi köze Tolkienhez, vagy a műveihez :?: 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147001 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Felhoztam magam a kétszázvhanyadik helyről a 34.-re!!! :hello: Pedig jópárszor csak tippeltem,de mindig bejött(pl.Gondolin kapui-"nagyon jó"kérdések :roll: ).

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146959 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kvíz játék
hát én kb 170 körül flangálok vagy még ott sem!

Alcar látom Veszprémi vagy én Alsóörsi
végre! erről álmodtam hogy a környékről is jöjjön valaki és íme!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146917 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nilraen: Én 70. vagyok!Te 65...Mindjárt utolérlek....
És neked is Gratula.

Köszi... de már nem ott vagyok...

ezek a számok amúgy tényleg a sírba visznek... ilyen időszámítás, meg olyan...

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146895 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Kösz a tippet, svindler!

A helyesírás-koordináció még választható, Múltkor írtam, h szívesen megcsinálnám. Vagy túl bonyolult az engedélyeztetés?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146855 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék

a legrosszabb: az volt a kérdés, hogy mi a Végzet hegyének másik neve, és nem fgoadta el azt, hogy Orodruin!


Biztos elnézted, mert ennél a kérdésnél van egy hasonló név is, ami nagyon zavaró néha.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146854 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mae govannen!

Most játszottam, és van egy-két furcsa dolog: törpök helyett törpék-et írtak egy válaszlehetőségnek, aztán Rozi helyett Rozsit, de a legrosszabb: az volt a kérdés, hogy mi a Végzet hegyének másik neve, és nem fgoadta el azt, hogy Orodruin! :evil: Egy másik: Bilbó születésnapján hányan voltak? Azt fogadta el jónak, hogy 144-en (hirtelen ez jutott eszembe, és jó volt... :D ), de aztán rájöttem, hogy csak a nagysátorban voltak ennyien, nem? De ennek majd utánaolvasok... :wink: Még volt valami ilyesmi, de azt elfelejtettem... :roll: :oops: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146847 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mae govannen!

Ja, igen, igen, kösz, svindler! Utána jutott eszembe, ahogy kilépte, hogy a film szerint kérdezed, Felagund, bocs. De mondjuk azért valahogy odaírhattad volna, hogy a film szerint... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146813 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alcarcalimo írta:

Nilraen írta:

Alcarcalimo írta: És ne add fel! Akkor is legyőzzük!!!
:D :D :D

MEGDÖNTÖTTEM A REKORDOMAT!!!! :D :bounce: :dance: :hello: :up: :cheers:

GRATULA!!!! mondtam, hogy ne add fel... már én vagy a hatvanvalahányadik helen koslatok...

Én 70. vagyok!Te 65...Mindjárt utolérlek.... :twisted:
És neked is Gratula.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146795 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Meleth_lin/Telperien írta: Felagund: te töltötted fel ezt a kérdést? Szerintem akkor sem ez a helyes válasz, és kérnék valakit, aki jobban ért ehhez mint én, hogy magyarázza már el, hogy ha Felagund változata a jó, akkor miért, mert énszerintem nem jó!!!


A kérdés a Film - A Gyűrű Szövetsége kategóriába van rendelve. Tehát ebből a szempontból jó a válasz.
Sajnos amíg nem történik némi grafikai módosítás a kategóriát nem tudom kiírni, mert nem férne ki már egy oldalra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146770 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Nilraen írta:

Alcarcalimo írta: És ne add fel! Akkor is legyőzzük!!!

:D :D :D



MEGDÖNTÖTTEM A REKORDOMAT!!!! :D :bounce: :dance: :hello: :up: :cheers:


GRATULA!!!! mondtam, hogy ne add fel... már én vagy a hatvanvalahányadik helen koslatok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146763 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alcarcalimo írta: És ne add fel! Akkor is legyőzzük!!!

:D :D :D



MEGDÖNTÖTTEM A REKORDOMAT!!!! :D :bounce: :dance: :hello: :up: :cheers:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146754 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Srácok a MÁGIS az nem MÁGUS akar lenni?

Mi a 4-5 mágis szine?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146739 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Felagund: te töltötted fel ezt a kérdést? Szerintem akkor sem ez a helyes válasz, és kérnék valakit, aki jobban ért ehhez mint én, hogy magyarázza már el, hogy ha Felagund változata a jó, akkor miért, mert énszerintem nem jó!!!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146486 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Megnéztem az első tíz helyezett pontszámait... :evil:

GYALÁZAT.... GYALÁZAT !!! :lol:
Hát másnak esélye sincs?????
Várjatok csak, gyakorlok még... :D

Viccet félretéve: Nem semmi! Gratula!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146380 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Cerebrum: hát pont ez az! Nem az a jó válasz, hogy Pippin és Frodó? Mert konkrétan a zsáklaktól ő indultak... vagy maximum Frodó, Pippin és Samu, de samu konkrétan nem onnan indult, hanem leadta a kulcsot a Tatának (ugye?), és onnan ment. De e két lehetséges helyes válasz közül egyik sem szerepelt a válaszlehetőségek között... :?


Na jó (bár lehet hogy törölni fogják :? )
A helyes válasz: Samu és Frodo
Az is ott van, de mivel Samu van előre írva, 1×-2× én is átsiklottam felette...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146312 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mae govannen!

Cerebrum: hát pont ez az! Nem az a jó válasz, hogy Pippin és Frodó? Mert konkrétan a zsáklaktól ő indultak... vagy maximum Frodó, Pippin és Samu, de samu konkrétan nem onnan indult, hanem leadta a kulcsot a Tatának (ugye?), és onnan ment. De e két lehetséges helyes válasz közül egyik sem szerepelt a válaszlehetőségek között... :?

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146266 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta: Sil: én betegen értem el a 12. helyet...
Úgylátszik nálam előnyös ha ki van kapcsolva az agyam...
:D

A láz szerintem is segít... :wink: Valahogy el kell érni egy transzhoz hasonló állapotot az igazán jó eredményhez...
A gond az, hogy a köhögést nem tudom abbahagyni... :?

Felagund: Nekem is lehetett volna jobb annak idején, csak akkor még felennyi kérdés sem volt... :roll: Nagyon régen játszottam úgy igazán, komolyan, sokszor egyhuzamban...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146255 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta:

Felagund írta: 3. hely :dance:

Én meg azt mondom, azért ez már túlzás. :evil: Ha jobban leszek, tényleg nekiállok játszani. Úgyhogy kössétek fel a gatyót... :twisted:

Sil: én betegen értem el a 12. helyet...
Úgylátszik nálam előnyös ha ki van kapcsolva az agyam...
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146253 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta:

Felagund írta: 3. hely :dance:

Én meg azt mondom, azért ez már túlzás. :evil: Ha jobban leszek, tényleg nekiállok játszani. Úgyhogy kössétek fel a gatyót... :twisted:


És még ennél is jobb lehetett volna... :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146251 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta: 3. hely :dance:

Én meg azt mondom, azért ez már túlzás. :evil: Ha jobban leszek, tényleg nekiállok játszani. Úgyhogy kössétek fel a gatyót... :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146249 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Svin:

Hasufel (vagy Arod :? ) Gazdája Gárulf volt, nem Gráulf...

3. hely :dance:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146244 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Miért haragudnék? :D
Az a 10 pont semmiség holnapra nyoma sem marad! :D
Gratulálok a gyorsaságodhoz :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146230 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Kvíz játék

svindler írta: Amugy 610 kerdes van feltoltve, de 120engedelyezesre var meg. Vagy hibasak, vagy kep-es kerdesek, vagy tul neheznek iteltem meg oket...


Ajaj, van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez utóbbiak nagy része tőlem származik... :oops: Amilyen szemét alak vagyok... :D
De azért ha lesz külön Szilmarilos meg Gyűrű kereséses kvíz akkor azért oda bekerülnek gondolom...

A többi képes kérdésre azért kíváncsi vagyok, idáig még csak az Aragornossal találkoztam...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146227 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Húúú, de mérges leszel Ery, ha meglátod mennyivel előztelek be! :D

De olyan hülyeségeket hibáztam el! Pl. Bilbó kardjára pengét nyomtam. :D :D Ja, meg még a Kicsoda Beregond apját rontottam el...

Svindler: köszike

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146222 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Grtaulalok mindkettotoknek!

Szep teljesitmeny :)
Amugy 610 kerdes van feltoltve, de 120 engedelyezesre var meg. Vagy hibasak, vagy kep-es kerdesek, vagy tul neheznek iteltem meg oket, es amig nincsenek kategoriak addig nem akarok berakni tobb nehezet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146220 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Sebaj!
Legközelebb biztos sikerül. De elég fárasztó ugye?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.503 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére