KÉPEK

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #221098 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Meg Slytherin James Halliwellnek...ja, és Black Glaurungnak. De ne bánkódj miatta.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221096 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: KÉPEK

3.Aragorn írta: Először Aragornos avatarom volt de magváltoztattam, mert külsőre nem sokban hasonlítok rá. A mostani avataromnál legalább a hajszín stimmel
(igaz, az én hajam rövid) Ha jól vettem ki, ez az avatar egyébként Arthas herceget ábrázolja a Warcraftból. Még nem láttam másnál; az enyém... a sajátom... a drágaságom :twisted:


én már láttam, ha minden igaz akkor Ladislasnak is ez van :roll: ;)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221094 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: KÉPEK
Először Aragornos avatarom volt de magváltoztattam, mert külsőre nem sokban hasonlítok rá. A mostani avataromnál legalább a hajszín stimmel
(igaz, az én hajam rövid) Ha jól vettem ki, ez az avatar egyébként Arthas herceget ábrázolja a Warcraftból. Még nem láttam másnál; az enyém... a sajátom... a drágaságom :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221058 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Alcarcalimo írta: Avatar: na igen, elgatyáztam rajta egy csomót, mire ráleltem (mit ád Eru, szerintetek hányadik volt? Nyert. Tietek a narancsos csoki: az UTOLSÓ!!!


Bárhogy is volt, most már nem az ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221057 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: KÉPEK
Avatar: na igen, elgatyáztam rajta egy csomót, mire ráleltem (mit ád Eru, szerintetek hányadik volt? Nyert. Tietek a narancsos csoki: az UTOLSÓ!!! De hát nem hátulról kezdtem...)
Hogy miért ez? Egyrészt mert fekete, s ez a kedvenc színem (sötét alakhoz passzol ugyebár), meg valahogy Túrint ilyenféleképp képzeltem el, és ő a kedvenc karakterem. Páran használták/használják ezt az Avatart, de hamar leszoktak róla :mrgreen:
Egyébként tényleg jó, én is sokat agyaltam rajta, hogy vajon miért pont azt választotta xy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221028 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na igen.
Én is igyekeztem olyat választani, ami másnak nincs, de úgy látom, nincs olyan kép, amit tényleg tetszene is, meg tükröződnék is benne és még nem hasznélja senki.
Főleg, hogy jóval több fórumtag van, mint kép.
Lehet, hogy én is keresek[size=9:21jhfxez] (vagy rajzolok???)[/size] valami egyénit. De egyenlőre jó ez.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221023 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: KÉPEK
Avatarom:
hát amikor regisztráltam a galériából választottam olyat amit nem használtak mások és vmiért megfogott, a hasonlóság kevésbé dominált. Aztán ha láttam másnál váltottam, asszem kétszer, majd nekiáltam képeket keresni, hogy legyen egy sajátom. Igy lett ez aminek az egészalakos változata nagyon tetszett, és talán kicsit hasonlit is rám (barna, vállig érő haj, de csak ennyiben szerintem), elküldtem svindlernek és már jóideje ez van, ez is marad :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220947 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Celebriel írta: Képekről jut eszembe...
Szerintetek ki milyen szempontból választotta ki az avatarját?
Pl. én olyat kerestem, amire kb/sacc hasonlítok is (már amennyit látok belőle...). De sokan vannak, akik a szereplők arca miatt választottak. Szimpátia, vagy lelki hasonlóság játszik közbe? :?:
Jó, tudom, hülye egy kérdés... :roll:
Vélemény?
(Nem ez utóbbi kérdésemről... :wink: )


Nálam ez érdekes volt. Az első avataromat nem teljesen én választottam. csak a srác, kai segítet regizni, nem akarta, hogy férfiavatarom legyen. Ő valami édeskés, rózsaszínes valamit akart- amit annak ellenére nem akartam, hogy szeretemm a rózsaszínt. Kiegyeztünk egy másikban, mai nő. Vagy rá két hétre csak áttértem erre férfiavatarra. valamiért nem szeretem a női avatarokat, talán túlságosan tüskés vagyok egy női avatarhoz.

Nekem elsőre megtetszett ez a komoly, titokzatos tünde, akit lehet fiúnak is, lánynak is nézni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220915 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: KÉPEK

Mornambar írta: Én a karakteremről kaptam nevemet/képemet egyaránt :)
Morn egy északi KÓsza, ki állandóan csuklyában jár, szinte sose látni igazi arcát... :D


Én ezen a monitoron igazából még a csuklyát sem látom... :look:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220913 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: KÉPEK
[/quote]
Nem is királyné, hiszen Elrond nem király, és Völgyzugoly sem királyság. (Bár valóban Elrond lett volna Gil-galad örököse...) Esetleg úrnő?

Maradjunk ennél! :wink:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220869 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: KÉPEK
:lol: idéznék: "mert bár szerette a tündéket, láthatatlanul járt közöttük, vagy maga is tünde alakot öltött, azok pedig nem tudták, honnét származnak a szép látomások vagy bölcs gondolatok, amelyeket Olórin plántált a szívükbe. Később barátja lett Ilúvatar minden gyermekének, mert szánta szenvedéseiket..."
Szánom az embereket, és megpróbálok rajtuk segíteni... meg szeretem manipulálni őket... :P egy kicsit... :roll:

Avatarom meg egy gondoktól terhes ember, aki siet valahová... :gandalf1:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220815 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én a karakteremről kaptam nevemet/képemet egyaránt :)
Morn egy északi KÓsza, ki állandóan csuklyában jár, szinte sose látni igazi arcát... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220795 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
Avatar:
Én spec némileg gondoltam, hogy nem ártana valamelyest külsőleg is hasonlítania illetve a lelki világomat is tükröznie: éjszaka, elmerengés... Talán életben ez nem rí le rólam, de ezt érzem az én világomnak... [size=9:3dbl12z3]többek közt.[/size]

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220744 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Celebriel írta: Tudom, hogy nem királynő :wink: , de ez jobban hangzik számomra, mint a "királyné", a hercegnő pedig... Hát, nekem nem "Celebríanos"! :celebrian1:

Nem is királyné, hiszen Elrond nem király, és Völgyzugoly sem királyság. (Bár valóban Elrond lett volna Gil-galad örököse...) Esetleg úrnő?

Celebriel írta: Képekről jut eszembe...
Szerintetek ki milyen szempontból választotta ki az avatarját?

Hááát, nem tudom, az enyém nem kifejezetten hasonlít rám külsőleg. [size=9:2uo1ced8](Bár ÉSzAH az alapító közgyűlésen, meg azóta még páran azt mondták, hasonlít.)[/size] Amikor választottam, akkor még a galériában és az általam beküldöttek közt is nagyon minimális volt a női avatárok száma, és benne (pl ahogy néz...) volt valami, ami megfogott. Azóta meg teljesen hozzám nőtt, én nem cserélgetem, meg a nevemet se, mint oly sokan. Definiáltam, hogy ki vagyok, és kész.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220742 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Celebriel írta: Képekről jut eszembe...
Szerintetek ki milyen szempontból választotta ki az avatarját?
Pl. én olyat kerestem, amire kb/sacc hasonlítok is (már amennyit látok belőle...). De sokan vannak, akik a szereplők arca miatt választottak. Szimpátia, vagy lelki hasonlóság játszik közbe? :?:
Jó, tudom, hülye egy kérdés... :roll:
Vélemény?
(Nem ez utóbbi kérdésemről... :wink: )


Meg fogsz lepődni, az enyém egy Finrod-kép ;) [size=9:3c4xxabm](és mellesleg szvsz az egyik legjobb tünde-ábrázolás, amit valaha is láttam!)[/size]
Hogy mennyire hasonlít, azt már nem az én dolgom eldönteni... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220740 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem ez már a sokadik, de pl. el se tudom képzelni, hogy szőke avatarom legyen, ha egyszer barna vagyok...

Be kell vallanom, mostani avatarom egy erős negatív hangulat és pillanatnyi agybaj eredménye, nem is szeretem, de ha Eru és svin is úgy akarja, talán hamarosan lesz sajátom, ami minden pixelében ínyemre van! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220735 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ez utóbbi nálam nem játszik szerepet ;) Tudják a ványadt valák... Tényleg! Tudjátok?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220730 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Némi külső hasonlóság (hosszú haj, szemüveg leszámítva), valamint háttérszín. Elsőre kinéztem. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220728 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Képekről jut eszembe...
Szerintetek ki milyen szempontból választotta ki az avatarját?
Pl. én olyat kerestem, amire kb/sacc hasonlítok is (már amennyit látok belőle...). De sokan vannak, akik a szereplők arca miatt választottak. Szimpátia, vagy lelki hasonlóság játszik közbe? :?:
Jó, tudom, hülye egy kérdés... :roll:
Vélemény?
(Nem ez utóbbi kérdésemről... :wink: )

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220718 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Celebrían nem királynő, de íme:
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/a/ ... n.jpg.html
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ge/ec1.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... rewell.gif


Hannon le, Sil!
Tudom, hogy nem királynő :wink: , de ez jobban hangzik számomra, mint a "királyné", a hercegnő pedig... Hát, nekem nem "Celebríanos"! :celebrian1:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220595 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nagyon rúlzak. A legjobban tetszenek:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ge/ec1.jpg
elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/s ... w.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/e/l/e ... 2.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/p/o/p ... l.jpg.html
De a többi is tök jó.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220551 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Celebrían nem királynő, de íme:
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/a/ ... n.jpg.html
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ge/ec1.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... rewell.gif

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220513 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Celebrían királynőről tudnátok képeket feltölteni???
(lehet manga is, sőt!)

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220495 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Celebriel írta: Zseniálisak a képek! Még csak egy hete töltögetem a képeket erről a Fórumról, de már két CD tele van velük... :itscool:
Ha valaki látja az avataromat... :lol:


Ha nem tévedek nagyot, ez egy "Nienor Glaurung előtt" jellegű kép [size=9:1jcvuh0a](de lehet, hogy Éowyn vs Nazgúlkirály... :? )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220319 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Turin Turambar:
elfwood.lysator.liu.se/art/p/o/p ... l.jpg.html


Hehehe... Aragorn+Éowyn...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220154 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Zseniálisak a képek! Még csak egy hete töltögetem a képeket erről a Fórumról, de már két CD tele van velük... :itscool:
Ha valaki látja az avataromat... :lol:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219591 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ha már Finrod:

elfwood.lysator.liu.se/art/m/y/m ... l.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/s ... w.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/s ... w.jpg.html

Melian:

elfwood.lysator.liu.se/art/a/i/a ... 3.jpg.html

Melian és Luthien:
elfwood.lysator.liu.se/art/e/l/e ... 2.jpg.html
Melian és Galadriel
elfwood.lysator.liu.se/art/s/h/s ... n.jpg.html


Feanor:

hát nem is tudom..
elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/s ... l.jpg.html

Gyűrűk:
elfwood.lysator.liu.se/art/s/a/s ... r.jpg.html

Turin Turambar:
elfwood.lysator.liu.se/art/t/a/t ... n.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/p/o/p ... l.jpg.html

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219377 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: KÉPEK

Dae/siss írta: Ezek olyan drágák.... :mrgreen:

elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/sidhannie..._mandos_pt1.jpg.html

elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/sidhannie..._mandos_pt2.jpg.html

[size=9:3r9pvld9]Akik nem tudnak angolul: Fingolfin és Feanor először a szilmarilokon veszekszenek, aztán Finrodot röhögik ki, amiért azt csak egy farkas nyírta ki, majd Mandos beszól, hogy kuss... lehet, h lefordítom [/size]:D


Csináljunk ilyeneket mi ííís! ha vége van a rajzleadásmak, és kész a képem a Tolkienes pályázatra, nekiesek, ez biztos! :wink: Adjatok ötleteket, én bármit lerajzolok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #219370 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Dae/siss írta: Ezek olyan drágák.... :mrgreen:

elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/sidhannie..._mandos_pt1.jpg.html

elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/sidhannie..._mandos_pt2.jpg.html

[size=9:242wyy1d]Akik nem tudnak angolul: Fingolfin és Feanor először a szilmarilokon veszekszenek, aztán Finrodot röhögik ki, amiért azt csak egy farkas nyírta ki, majd Mandos beszól, hogy kuss... lehet, h lefordítom [/size]:D


:itscool: :mrgreen:

Siss, ez VESZETT JÓ!!! Van még???

:lol: :lol: :lol:

És tök aranyos, ahogy beszélnek... :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #219368 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
BUNKÓK!!! Mmint Feanorék

(bocsánat) :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.965 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére