Megye - Hobbitok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33366 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
mics?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33367 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Én mástól hallottam! Nem olvastam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33365 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
A Gyűrűkúrában befüvezett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33364 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
ja, biztos jó lehet napszámra liliomot szedni és pszichopata fűzfákkal társalogni. akkor már inkább a sakk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33363 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
dodie: jó lehetett Bombadil Tomának!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33362 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
gondolod, ha zt mondaná neked, hogy futkoss anyaszült meztelenül, és énekelj Britney Spearst, közben pedig korbáccsal verd a hátad, megtennéd?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 6 napja #33361 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
dodie: Ez Bombadil hatalma miatt van, amikor azt mondta Frodónak, adja oda a Gyűrűt, az odaadta, amikor azt mondta a Fűzfának, engedja ki a hobbitokat, az kiengedte...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33360 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Dodie: ha jól értem felajánlottak neked megvásárlásra A Gyűrük Ura rajzfilm (animált) változatát. Amiről közölték, hogy még senki sem használta ráadásul NTSC formátumu amit Európában nemigen lehet lejátszani, valamint, hogy 27,50 angol font. Ja, és csak 5 példányuk van.<br> A film egész jó bár kisségyenge a technikája és a szereplők is furcsák. Ezt onnan tudom, hogy nekem megvan. (PAL+magyar szinkron)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33359 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
ez lemaradt:The first five orders get the tapes! Please include contact details with<br> your order and your address! Any queries, please email at this address::<br> video@thelordoftherings.co.uk <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33358 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
HÉÉÉÉ!! ezt kaptam az előbb e-mail-ben a Lord of the Rings.co.uk-ről, aki érti, mondja már el mi van benne, most nincs energiám szótárazni.We have 5 copies of the 1978 animated version of Lord of the Rings up for<br> grabs. These are original, boxed, sealed and never used!<br> However, they are NTSC format (i.e. US format) and not PAL (European<br> format). So you will need a multisystem VCR to play them. Please check<br> before ordering, although most modern VCRs can playback NTSC tapes.<br> To order, simply send a cheque or postal order payable to Internet<br> Associates UK Limited for Ł27.50 <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33357 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
még1 kérdés: miért lelik abban örömüket, hogy járókelőkről szakadt gúnyákat tépjenek le, királynak öltöztessék őket, aztán meg kinyírják?<br> Más: egy barátnőm kifogásolt egy részt a könyvben, amikor, a fent említett kreatúrák fogságából szabadulván a hobbitok ahelyett, hogy örültek volna a jó kis királyi gúnyáknak, vissza akarták kapni a retkes cuccukat(idéztem), és mikor Bombadil Toma felszólította őket, hogy rohangáljanak meztelenül a füvön, ők elkezdtem meztelenül rohangálni.<br> most komolyan. azt ti elképzeltétek, hogy négy hobbit futkos összevissza csut meztelenül a füvön, amikor előtte majdnem kipurcantak? és hogy egyáltalán, ott rohangálnak jobbra balra? nem tudom, de ez egy elég furcsa rész volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33356 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Hullákkal nem foglalkozok... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33355 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Alvilági körökben te vagy a járatos... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33354 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Gandalf: komolyan?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33352 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Én vmi horrorisztikus orkféléknek gondolom őket...azért milyen szép dalokat énekelnek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33353 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Kísértő lelkek, akiket a Boszorkányúr taszított le a buckák mélyébe. Valaha emberek voltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33351 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
hát a buckamanókról nem lehet valami sok mindent megtudni a könyvben, pedig jó lenne tudni róluk néhány dolgot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33350 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
miért, tulajdonképpen most MIK a buckamanók???? hogy néznek ki? honnan jöttek??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33349 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
A dombi lidérc nekem nagyon tetszik, bár némileg légies. A manó vagy kobold azért nem jó, mert nekünk egészen mást juttat eszünkbe. Az angolszászok ebben azért vannak előnyben, mert a keltából visszamaradt hiedelemvilágukban a 'tündér' gyakorlatilag mindenféle lényt jelölt, a tündéktől a rémekig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33348 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Gandalf: szerintem se. a manó valahogy nem igazán tűnik félelmetesnek (főleg a Babó után:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33347 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Érdekes, hogy pl. a Tom Bombadil meséiben Sírdomb-lakónak fordították. De a buckarém, vagy a dombi lidérc sem lenne rossz szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
és ezt te hogy fordítanád?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Barrow-wight-nak, nagy kezdőbetűvel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
ami meleg, az a tengerpart. téma lezárva. addig szerintem tökmindegy ki a meleg, amíg jól játszik.<br> Nem tudja tényleg vk, hogy az eredetiben hogy írják a buckamanót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Drew: az Gandalf, te nagyon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Ugyan, van barátnője! Már láttam őket együtt a tv-ben. Ian McKellen a meleg. Ő nyíltan vállalja is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Drew: napersze

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
serenity,Sesy: van egy rossz hirem Elijah Wood meleg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
És elől kardot dobálnak, hátul a pompomot rázzák...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 1 hete #33338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Csörgősipkás, alacsony buckák, amelyek mozognak és nevetgélnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.771 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére