Megye - Hobbitok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33187 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Frodó kicsit fiatal a kelleténél a filmben. <br> Bilbó szerintem jól sikerült, hobbitként amúgy sem lehetne szakálla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33186 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
A hobbitok sikerültek talán a legjobban!!Frodót kicsit fiatalabb,és kék szeműbb a többi hobbithoz képest de végülis nem baj...Erről nem ír a könyv de Bilbónak szakált képzeltem el..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33185 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
az orkok, témleg furik, kicsit olyanok, mintha bőrzacskót húztak volna a fejükre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33184 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Igen, az orkokat én is egészen máshogy képzeltem el<br> szerintem túl emberszerűek lettek, de majd kiderül a filmből, hogy igazam van-e!<br> <br> De az uruk-hai -i orkok elég jók szerintem.<br> Legalábbis az az egy, amit láttam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33183 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
:) Az orkok jól sikerültek. Tudjátok ki lett a legjobb? Galadriel. Pontosan így képzeltem el, de tényleg :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33182 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Engem sokkal jobban aggasztanak az orkok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
23 éve 3 hónapja #33181 Írta: Anonymous
Megye - Hobbitok téma létrehozva Anonymous által
Szerintetek eléggé hobbitszerűek lettek a hobbitok? Mondjuk nekem jobban tetszenek így, mint néhány illusztráción a rövid karú és lábú, mindenütt szőrős ki gnómok. most a hobbitoknak nem csak a lába gyapjas? hán enm ezért gyaplábúak, nem gyap -láb és -kezűek. na mind1. Nem túl nagy a lábuk? ha látta már valaki... legalább 52-esnek néz ki mindegyik. az viszont jó, hogy olyan kicsik, az tetzik. na ennyi remélem lesz érdeklődés. dodie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.486 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére