Tolkien Tábor 2024

Ring*Con és más közönségtalálkozók

Több
19 éve 11 hónapja #193053 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hat ime, a kis sebteben osszedobott kepes beszamolonk :D

thenecessaryevil.rtlmail.hu/mk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #191172 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Par kep a Collectormaniarol (meg nem a mieink ;) ):

p196.ezboard.com/filfirinvanesse ... D=23.topic

f1.pg.photos.yahoo.com/ph/deckar ... df&.src=ph

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #187757 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Újabb Ring*Con vendég:

A Glorfindelnek hitt Gildor Inglorion, vagyis Sandro Kopp :D

www.sandro-kopp.com/
www.theargonath.cc/glorfindel/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #186423 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Kihirdették az első vendégeket a 2004-es bonni Ring*Conra!

John Noble (Denethor)
Craig Parker (Haldír) - yeaaaaaaaaaahhhhhhhh!!!!!!!!!! :D :D:D:D
Mark Ferguson (Gil-galad)

www.ringcon.de/en/star.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #179711 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Itt pedig néhány kép szintén a London Film And Comic Conról:

www.theonering.net/scrapbook/group/1359/range/1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #178154 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A London Film & Comic Con nemrég ért véget, néhány videó letölthető róla innen:

www.londonfilmandcomiccon.com/video/video.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173359 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Találtam még pár oldalt, amit eddig nem láttam:

Ring*Con Bonn
Ring*Con Bonn 2
Ring*Con Bonn 3
Ring*Con Bonn 4
Ring*Con Bonn 5

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169455 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Épp azzal szórakoztam, hogy Craig névrokonait keresgéltem a neten, amikor rábukkantam erre:

www.livejournal.com/users/evamaria/13981.html#cutid2

Ez egy beszámoló a Ring*Conról, és találtok benne három videoklipet, kettőt John Rhys-Daviesről és egyet Craig és Mark paneljéről :D Ez utóbbit most töltöm le, sz'al még nem tudom, hogy milyen, de nem lehet rossz ;)

A könnyebbség kedvéért kimásolom a linkeket a videókhoz, de a jobbgombos megoldással szedjétek le, mert elég nagyok:

216.74.85.97/~chocolat/ringcon/jrd1.AVI
216.74.85.97/~chocolat/ringcon/jrd2.AVI
216.74.85.97/~chocolat/ringcon/craig&mark.AVI

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167825 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Egy kis frissítés történt a Craig site-unkon Ring*Con ügyben, a sajtótájékoztató után a péntek este képei is fölkerültek, valamint Sonica beszámolója képekkel (nagyjából ugyanaz, ami a Lassiban is megjelent). Link az aláírásomban! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165504 Írta: Tinwel
Tinwel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Köszönjük szépen a szobafoglalást. Szeretném megkérdezni, hogy készülődésben és szervezkedésben, továbbá egyébben tudunk-e segiteni, tenni valamit? Nem viszonzásként, de amúgy is :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165390 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Itt olvasható a Ring*Con 2003-ról beszámoló, és néhány panel ismertetése, valamint interjúk:

www.pink-khaki.net/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164796 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ez is egy olyan alkalom, amire érdemes lenne elmenni:
www.londonfilmandcomiccon.com/

2004 március 6-7 (szombat-vasárnap)
HALL 1, WEMBLEY EXHIBITION CENTRE (a Wembley stadion mellett)
EMPIRE WAY, WEMBLEY HA9 0DZ, ENGLAND

Belépő: 5 GBP

Eddigi LOTR vendégek:
JOHN RHYS-DAVIES - Gimli
THOMAS ROBINS - Déagol
ANDY SERKIS - Szméagol / Gollam
SALA BAKER - Szauron/Uruk Hai/Ork

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164166 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ezúton jelentem tisztelettel, hogy "Biztos, ami sicher" jeligére foglaltattam 6 db kétágyas szobát a Gustav Stresemann Institut-ba, amely a Maritim hoteltől 5 perc sétára van.

Szállás nekünk Beleggel ott jutott, és nagyon pozitív benyomásokat szereztünk, segítőkész személyzet, gyors válaszok, olcsóbb konyha, tényleg extrabőséges reggeli (árban bennefoglaltatik). Negatívum: internet naon drága és naon lassú lent a hallban, illetve reggelizni csak 9-ig lehet.

Link: www.gsi-bonn.de

Szállásfoglalásban gondoltam: Reniékre, Belegékre, Lindórié-ra és Tinwelre, magamra, Pennire, illetve Bramblerose és Primula kisasszonyokra, akik szándékukat fejezték ki jönni. Fizetni úgyis majd ott kell, a foglalás meg elfér a rendszerükben ;) Amúgy 42 € volt a /fő/éjszaka ár.

Amúgy lehet már sajnos foglalni a Germanwings járataira, és nagyon sajnálatos módon csak október 30-ig (holott nekünk november 1-én kéne visszajönni :evil: ) Az odaút már most a 39 €-s sávban van :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161896 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ma néztem a Ring*Con 2004 oldalát, és hát elég érdekes a helyzet... Még egyetlen vendég sincs meghirdetve, de már 750 fölött járnak a sorszámokkal, és a Maritim hotel betelt... És angol verzió még mindig nincs fönt, csak a német... Jövőre iszonyatos nagy buli lesz, és rengeteg ember, remélem, azért jövőre is olyan lesz a hangulat, hogy a sztárok kimerészkedhetnek majd a rajongók közé... :roll:

www.ringcon.de

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160790 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hajni, valami személyesebb élményt nem akarsz megosztani? És kíváncsi lennék a képeidre is :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160245 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A mostanában megjelent decemberi Átjáró Magazinban elolvashatjátok a RingConról szoló újságcikkemet.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159788 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Reinatha írta: :lol: Hajni: az a 'mellir' a mellonbol jon :D :wink: ?


jaja, melir... mellón..... mit gondolsz, a tündebarátok miért szőkék? :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159601 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Reinatha írta: :lol: Bocsanatot kerek, mar megszoktam, hogy mindig a Haldir-topikhoz kapom a linket :lol: .

Hja, kérem, aki link nélkül már el sem talál ide... :wink: 8) :lol:

Hajni, képeket mikor láthatunk? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159584 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
:lol: Bocsanatot kerek, mar megszoktam, hogy mindig a Haldir-topikhoz kapom a linket :lol: .

Hajni: az a 'mellir' a mellonbol jon :D :wink: ?

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159561 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Reinatha írta: A :twisted: melletti szobat kerem, Sonica Foszervezo Kisasszony :lol: .

( :twisted: nem = Craig Parker, de meg kellett emlitenem a nevet, nehogy offtopik legyek, hehehe...)


Csillagom, ez a Ringcon Topic, nem a Haldír :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159368 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Penngaladiel írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Legalább te a mondanivalóját nézed, nem a pontos fordítást :wink: a lényeg, hogy az ember tudja miről van szó, vagyis éljenek azok, akiknek már magyarul hangzanak el a fejében Davies papa mondatai :)

Nem a fordítás volt a lényeg, hanem hogy lehagytad a poént ;)



Esedezve esek térdre előtted, amiért akkor nem pontosan a poénra figyeltem, hanem egy mellettem ülő, mellírozott hajú srácra. :lol: 8)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159360 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Dragaszagaim, enisenisenis am!!
Mostanaban nem jarok gyakran errefele (azaz nem *errefele* jar(kal)ok :wink: ), plusz az idei RC-terveim is fustbe mentek, de ha hely- es jegyfoglalasrol van szo, akkor ertesitsetek am :lol: .
A :twisted: melletti szobat kerem, Sonica Foszervezo Kisasszony :lol: .

( :twisted: nem = Craig Parker, de meg kellett emlitenem a nevet, nehogy offtopik legyek, hehehe...)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159359 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Gyémánt_Hajnal írta: Legalább te a mondanivalóját nézed, nem a pontos fordítást :wink: a lényeg, hogy az ember tudja miről van szó, vagyis éljenek azok, akiknek már magyarul hangzanak el a fejében Davies papa mondatai :)

Nem a fordítás volt a lényeg, hanem hogy lehagytad a poént ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159287 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Artemisz (Celebthil) írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Gimli "I feel Good-ja" felejthetetlen, de maga Davies papa is : "Előre szólok, nincs meg nekem Orlando BLoom telefonszáma"

Juhuhuhuuhuuu!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez vhogy olyan... olyan GIMLIS!!!!!! :P Tökjó fej lehet!! :wink:


Legalább te a mondanivalóját nézed, nem a pontos fordítást :wink: a lényeg, hogy az ember tudja miről van szó, vagyis éljenek azok, akiknek már magyarul hangzanak el a fejében Davies papa mondatai :)

Hmm... nézzünmk beszólásokat.... nekem Sala beszólása maradt meg:

"Craig szét fogja rúgni a S****m...."

De John "bácsiban" :D 8) :wink: az volt a legjobb, hogy hosszasan mesélt, mintha nagyapa körül az unokái ülnének tátott szájjal és figyelnék az esti mesét, a hős mesét, Frodóról és Samuról :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159143 Írta: Tinwel
Tinwel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Penngaladiel írta: Viszont ha már idézünk, akkor idézzünk rendesen :wink: Tehát az ominózus mondat így hangzott John Rhys-Davies szájából:
"Nincs meg nekem Orlando Bloom telefonszáma. De ha meglenne, vagyok olyan rosszindulatú, hogy megmondjam nektek!"



Ez "kicsit" emlékeztet engem Craig ama megjegyzésére, amikor azt mondta : Az ok, amiért nem énekelek nektek, az az, hogy szeretlek titeket. :lol: Remélem pontosan idéztem :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159104 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Gyémánt_Hajnal írta: Gimli "I feel Good-ja" felejthetetlen, de maga Davies papa is : "Előre szólok, nincs meg nekem Orlando BLoom telefonszáma"

Juhuhuhuuhuuu!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez vhogy olyan... olyan GIMLIS!!!!!! :P Tökjó fej lehet!! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158891 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
No igen, azok a klipek haláliak voltak... Nekem a legjobban a Középföldei Olimpiai Játékok című tetszett, meg a Killer Queen, meg már nem is emlékszem, melyiken fetrengtünk a röhögéstől... Sajnos ezek nem elérhetőek a neten... :cry:

Viszont a moziplakátos slide show letölthető Marc B. Lee honlapjáról:
http://www.marcblee.com./
Picture Archives :arrow: RingCon 2003 - a 2.74 MB-os ppt és a 3.15 MB-s mp3 kell a slide show élvezetéhez :D A másik ppt a sztárvendégekről tartalmaz képet, ahhoz az 5.46 MB-s mp3 tartozik.

Viszont ha már idézünk, akkor idézzünk rendesen :wink: Tehát az ominózus mondat így hangzott John Rhys-Davies szájából:
"Nincs meg nekem Orlando Bloom telefonszáma. De ha meglenne, vagyok olyan rosszindulatú, hogy megmondjam nektek!"

Áááá, miközben Marknál kutakodtam, nézzétek, mit találtam:
A RingCon csapat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158860 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Upps, alig jutok most nethez. Gyerekek, a RingCon-os rövidklipeket látnotok kellett volna, amiket a panelek között nyomattak be. Gimli "I feel Good-ja" felejthetetlen, de maga Davies papa is : "Előre szólok, nincs meg nekem Orlando BLoom telefonszáma"

:wink: :lol: :roll:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158679 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A Ring*Con 2003 DVD megrendelhető itt:

hobbitshop.server02.de/index.php ... 3ca38cf1bf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #156914 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Na, hogy aktuálisak legyünk:

Beszámoló sok-sok képpel:
www.fozzerworld.com/1RingCon2003.htm

Ahogy egy sztár látta:
bruce-hopkins.com/photos/ringconbonn03.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére