Jókívánságok

Több
17 éve 8 hónapja #312061 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Narbeleth!

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312046 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312038 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm, igyekszem! 8)

BSz Narbeleth! :wink: :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312018 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Remzymama/Tünde írta:

dorwinion írta: Boldog Születésnapot Narbeleth!!! :D


:cheers: :cheers: :cheers:


csatlakozom :P


Valin Nostare Narbeleth (alias Elwing)! :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312015 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

dorwinion írta: Boldog Születésnapot Narbeleth!!! :D


:cheers: :cheers: :cheers:


csatlakozom :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312010 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Narbeleth!!! :D


:cheers: :cheers: :cheers:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311765 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszi! Igyekszem! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311763 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

dorwinion írta:

Niph írta: Kincső! Jobbulást!! Gyógyulj meg!!!!!!!!

:hello: :bounce: :bounce: :hello: :hello: :bounce: :hello:


Most!
:D


neked is MOST!!! :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311760 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Betegeknek sok-sok athelast és mielőbbi gyógyulást!! :hello: :bounce: :bounce: ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311758 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Niph írta: Kincső! Jobbulást!! Gyógyulj meg!!!!!!!!

:hello: :bounce: :bounce: :hello: :hello: :bounce: :hello:


Most!
:D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311757 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

cortez71 írta: A betegeknek (Panni, Kincső) jobbulást! ;) Forró citromos tea és kamillás gőzölés, és sitty-sutty helyrejössztök!
Én pedig köszönöm a drukkot, nem is volt olyan vészes ez a töri OKTV. Négy esszéből három nagyon jó lett, az egyik úgy-ahogy sikerült sztem, de eredmény majd csak január 31-én lesz.


Ügyes vagy! :hello:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311751 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ethuil írta: Beteg vagyok, tz-zok holnap - meg azután, meg azután, és azután, na meg azután - félévi rohanás van, könyörgés a tanároknak... kérek... egy... péklapátos embert, aki hátulról jól leüt, és én átalszom az elkövetkező heteket :mrgreen: köszönöm


nem péklapát, nagyszurk :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce:

és jobbulást - nem is mondtad :dance:
és Pázmányra gyere :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311746 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Beteg vagyok, tz-zok holnap - meg azután, meg azután, és azután, na meg azután - félévi rohanás van, könyörgés a tanároknak... kérek... egy... péklapátos embert, aki hátulról jól leüt, és én átalszom az elkövetkező heteket :mrgreen: köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311736 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Fimbrethil írta: köszi a szurkálást, 4est kaptam:)


éljen :P :hello:
és mindenkinek :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311735 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok

cortez71 írta: A betegeknek (Panni, Kincső) jobbulást! ;) Forró citromos tea és kamillás gőzölés, és sitty-sutty helyrejössztök!
Én pedig köszönöm a drukkot, nem is volt olyan vészes ez a töri OKTV. Négy esszéből három nagyon jó lett, az egyik úgy-ahogy sikerült sztem, de eredmény majd csak január 31-én lesz.


Akkor megérte szurkolni.. :) :):):):):):) :hello: :hello: :hello:

*szipp-szipp az én dolim nem lett jóó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :bawling:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311734 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Fimbrethil írta: köszi a szurkálást, 4est kaptam:)


Wow! Gratula!!! :wink:

Kincső: gyógyuljál meg nagyon hamar!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311733 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Jókívánságok
A betegeknek (Panni, Kincső) jobbulást! ;) Forró citromos tea és kamillás gőzölés, és sitty-sutty helyrejössztök!
Én pedig köszönöm a drukkot, nem is volt olyan vészes ez a töri OKTV. Négy esszéből három nagyon jó lett, az egyik úgy-ahogy sikerült sztem, de eredmény majd csak január 31-én lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311732 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jókívánságok
köszi a szurkálást, 4est kaptam:)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311720 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kincső! Jobbulást!! Gyógyulj meg!!!!!!!!

:hello: :bounce: :bounce: :hello: :hello: :bounce: :hello:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311686 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Minden Attilának Boldog Névnapot!

Ungák és bungák a vizsgázóknak!
:bounce: :hello: :bounce: :bounce: :bounce: :hello: :bounce:
:bounce: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :bounce:
:bounce: :bounce: :bounce: :hello: :bounce: :bounce: :bounce:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311622 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ille / Lórien írta: Boldog születésnapot, Tolkien professzor!

Köszönet neki mindenért!

A Professzorra! :cheers:


Sajna csak most jutottam géphez, úgyhogy megkésve csatlakozom.
És persze sok unga és bunga annak akinek kell és BSZ és BN mindenkinek akinek az van. Rég nem jártam itt. Huh. :wink:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311549 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kincső gyógyulj meg mielőbb!!! (mézes tea for ever!! velem is jót tett! :) !!!! )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311495 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm a jókívánságokat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311443 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Hajrá mindenkinek akinek kell, és annak is hajrá, akinek nem lesznek gondjai, csak hogy eztán se legyenek :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311436 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Fimbrethil írta: éniskérek ungabungát holnap reggel 10-töl akármeddig, erröl a vizsgárol már 2szer vágtak ki és most meg kéne lennie, de nagyon...

elöre is köcci
F


:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :mrgreen: mennek!!!!

UI: én is kérhetek egy kicsit? **** félév lesz és millió témazáró, az első holnap, egy röpin már túl vagyok... de lesz még mateeekkkk is.. *nyüsz, félek

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311416 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Fimbrethil írta: éniskérek ungabungát holnap reggel 10-töl akármeddig, erröl a vizsgárol már 2szer vágtak ki és most meg kéne lennie, de nagyon...

elöre is köcci
F


Ungákok-bungákok mennek! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311390 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
mindenkinek annyi unga és bunga amennyire szüksége van :wink: nx :bounce: :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311384 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Minden Attilának nagyon boldog névnapot! Minden vizsgázónak sok sikert és kitartást! :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311382 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jókívánságok
éniskérek ungabungát holnap reggel 10-töl akármeddig, erröl a vizsgárol már 2szer vágtak ki és most meg kéne lennie, de nagyon...

elöre is köcci
F

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311376 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Melyanna írta: Sok drukkolás és Ungabunga Corteznek a hétfői történelem-OKTV-hez! :bounce:
Ethuilnak és az Attiláknak boldog névnapot kívánok! :cheers:

[size=9:ik3klf92]Köszönöm a drukkolást szigorlat-ügyben, bejött
:up: [/size]


[size=9:ik3klf92]oké, szólj ha máskor is kell! majd teszünk róla, hogy jó legyen :) [/size]

soksikert Cortez!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.391 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére