Jókívánságok

Több
19 éve 2 hete #270386 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Tudtam, hogy el fogom felejteni. :oops:
Így nagyon utólag is Boldog Születésnapot kívánok Pici Hobbitnak! :dance: :cheers: :bounce: :hello:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270214 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ben Kenobi írta:

Ecthelion írta: Ezennel szeretnék mindenkinek sikerekben gazdag, és főleg bukásmentes tanévet kívánni! Továbbá sok sikert az érettségikhez, kisérettségikhez, szigorlatokhoz, témazárókhoz, röpdolikhoz, felelésekhez, stb-hez. ;) És a tanároknak pedig türelmet a sok diák elviseléséhez :)

Én is csatlakoznék. :) Már "csak" 8 és fél hónap! :mrgreen: (me pesszimista, majdhogynem rendíthetetlenül :P )


Hmm, érdekes, bár azt hiszem nem meglepő, h. én csütörtökön a tanév rendje leírása közben, miután valaki fölsóhajtott, h. milyen messze van még a március az 5napos márc.15-i hétvégével, rávágtam h. "de az őszi szünet mindjárt itt van" :D (ofőm szerint érdekes megjegyzés szept.1-én :P )
:o ptimista: :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hete #270173 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Bár egy nappal késve, de Boldog születésnapot fogadott lányomnak, Hobbitnak!!! :cheers: :dance: :frodo1: :aragorn1:
[size=9:3stpbnxy] T-s álmokat[/size] ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270060 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ecthelion írta: Ezennel szeretnék mindenkinek sikerekben gazdag, és főleg bukásmentes tanévet kívánni! Továbbá sok sikert az érettségikhez, kisérettségikhez, szigorlatokhoz, témazárókhoz, röpdolikhoz, felelésekhez, stb-hez. ;) És a tanároknak pedig türelmet a sok diák elviseléséhez :)

Én is csatlakoznék. :) Már "csak" 8 és fél hónap! :mrgreen: (me pesszimista, majdhogynem rendíthetetlenül :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269930 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ecthelion írta: Ezennel szeretnék mindenkinek sikerekben gazdag, és főleg bukásmentes tanévet kívánni! Továbbá sok sikert az érettségikhez, kisérettségikhez, szigorlatokhoz, témazárókhoz, röpdolikhoz, felelésekhez, stb-hez. ;) És a tanároknak pedig türelmet a sok diák elviseléséhez :)

Hát úgylátszik megelőztek :? nem baj! én is kívánok hasonlókat :D nekem még hétfőig nyugi van :D ja és cinikus vagyok :D és tényleg mindig humoromnál vagyok :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269904 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Az optimisták vidámak, a pesszimisták nem csalódnak, a cinikusok mindig humoruknál vannak...a paranoiások sokáig élnek ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269897 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Csatlakozom én is. Nézzétek a pozitív oldalát a dolognak: MÁR eltelt 1 nap a tanévből. :D

Mindenkinek:
Egy pesszimista és egy optimista üldögél a kocsmában, előttük egy-egy korsó sör. Megisszák a felét.
Mit mond a pesszimista? - Sajnos már csak fél korsó söröm maradt.
És az optimista: - De jó, még félig van a korsó!

Mindenkinek sok optimizmust a jövőre!

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269869 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ecthelion írta: Ezennel szeretnék mindenkinek sikerekben gazdag, és főleg bukásmentes tanévet kívánni! Továbbá sok sikert az érettségikhez, kisérettségikhez, szigorlatokhoz, témazárókhoz, röpdolikhoz, felelésekhez, stb-hez. ;) És a tanároknak pedig türelmet a sok diák elviseléséhez :)

Csatlakozom. Kitartás srácok! Menni fog!! :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269820 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ezennel szeretnék mindenkinek sikerekben gazdag, és főleg bukásmentes tanévet kívánni! Továbbá sok sikert az érettségikhez, kisérettségikhez, szigorlatokhoz, témazárókhoz, röpdolikhoz, felelésekhez, stb-hez. ;) És a tanároknak pedig türelmet a sok diák elviseléséhez :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269715 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
OFF

Rabyn írta: Gillz: hova menjünk?:)) bár előbb pénzt kell szereznem:)))


Rabyn, ha sikerül a vizsgád, meghívlak bármire, ami árt :) szóval tervezgess nyugodtan :)

ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269711 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
uristen de offok vagyunk.)))
Oké:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269703 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Grat Rabyn!!!:))))
Nagyon örülök neked meg örültem is amikor odajöttél:):)
csakígy tovább;)
Ha nem lesz sok pénzünk max elmegyünk a tescoba és kiülünk vhova.
na?

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269656 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Gillz: hova menjünk?:)) bár előbb pénzt kell szereznem:)))


:D javaslom a sok embert, egy helyen metódust, mert akkor könnyebb összeszedni a betevő italt. népmozgósítást, ilyesmi :D mert kell a tömeg. :lol:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269655 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gillz: hova menjünk?:)) bár előbb pénzt kell szereznem:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269653 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Köszönöm a segítséget!!!: ))))

Az van, hogy ebben az évben a szüleim a gatyájukat is rám fogják költeni... szalagavtóóó érettsééégiiii, ballagááás:)))
várom már:))


hol is fogsz berúgni? :D DD

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269645 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Rabyn,

sose bánd :wink:

És gratulálok, örülök, hogy sikerült!!! :dance:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269643 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm a segítséget!!!: ))))

Az van, hogy ebben az évben a szüleim a gatyájukat is rám fogják költeni... szalagavtóóó érettsééégiiii, ballagááás:)))
várom már:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hete #269637 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot, Rózsa!! :dance: :hello:

SZURKSZURK Rabyn!! :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269636 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Én szurkoltam és úgylátszik bejött! ;) Hmmm...
Remélem azért valamicskét közrejáccot amit Szörcsivel segítettünk!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269607 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Vir drukken zó laut, Rabyn!!!
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269603 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Másodiknévnapot Kincső! Meg Rózsának is! :D :bounce: :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269496 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Drukk Rabyn!
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269488 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Drukkdrukk Rabyn!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269487 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Toma gazda írta: Rabyn a szóbeli is menni fog!!!!
:wink:

Egyetértek. :) Hajrá! ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269486 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Rabyn a szóbeli is menni fog!!!!
:wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269468 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
: )

A main túl vagyok... Vicces mert megálomdtam melyik teremben leszek. Asszem nem szúrtam el nagyon, a párbeszédek azé mentek (hpstilusban de mentek!) a többi mondattal se volt nagy gond, bááár a feltételes mód meg a hülye igék ragozásával voltak gondjaim de azé' remélem legalább kettes lett. holnap 8tól szóbelizek. Ha átmegyek elmegyünk berugni:)) Ha nem akkoris... De akkor szeretnék odaköltözni valakihez mig apám lehiggad.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269419 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm szépen, szerintem jól sikerült. [size=9:94vr1pp3]A vizsga után megbeszélt 3 db 10-10 pontos feladatból elvileg 6+10+7=23 pontot szereztem; a szövegértés elég nehéz volt, de talán ott is lesz 1-2 pont a tízből, a fogalmazás pedig "milyen a jó tanár" c. volt, 20 pontot lehet rá kapni. Összesen min. 39 pont kell a sikeres vizsgához, ezalapján sztem meglesz. :) (Eredmény 3-4 hét múlva.)[/size]
[size=9:94vr1pp3]És akkor itt megragadnám az alkalmat (h. ne kelljen majd mégegy hsz-t írni), hogy szept. 1-én 15:45-16:00 közöttre hasonló ungabungákat kérjek szépen (akkor szóbelizem). :o [/size]

Hajrá Rabyn! :wink: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269406 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Jókívánságok
hajrá Rabyn!!!:) remélem segítettünk vmit.Hétfőn meg kedden is szorítunk mint állat;)

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269378 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Köszönöm:)
Hétfőre és keddre iszonyú nagy ungabungára lesz szükségem mert vizsgáznom kell :(
Köszönöm a segítséget előre is Zizzonak és Szörcsinek:)



Sok és nagy ungabunga... :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269332 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Köszönöm:)
Hétfőre és keddre iszonyú nagy ungabungára lesz szükségem mert vizsgáznom kell :(
Köszönöm a segítséget előre is Zizzonak és Szörcsinek:)

Soksikert, Rabyn! UNGABUNGA!! :D ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.632 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére