Jókívánságok

Több
19 éve 1 hónapja #266699 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Hatalmas drukk lányomnak holnapra : )= :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266686 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mostígy zusammen mindenkinek minden jót kívánok!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266677 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog névnapot Leo és Carc! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #266665 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot, Leohugi és Carc!! Eru éltessen sokáig titeket! :hello: :cheers:

Boldog Szülinapot, Niph, és Ádám! Paljon onnea! :dance: :hello:

Gratula minden felvettnek!! [size=9:3opm701j] :itscool: (azért nem sorolom, nehogy véletlen kifelejtsek valakit[/size] :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266657 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ja, igaz, és GRATULA A FRISSEN PÁCOLT PÁROCSKÁKNAK! ;) :P :P :P

Sok szépet és jót kívánok! ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266655 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare, Leguan, Idril, Eleniel(csillaglány) és Niph!!! :hello:

Valin Nostare, Aegnor! [size=9:2ceuu7ly]kettőspontokköztegypiroskicsiszívamiazenyém[/size] :oops:

Valin Estare, Léofwine, Carc!! :hello:

Grat, Olosta és Nima! :bounce:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266644 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Izé.... örömmel jelentem be nektek, hogy szeptembertől szegedi egyetemista leszek! :D [size=9:1fj2g69d](Szóval, aki eddig merő véletlenségből szegedinek gondolt, annak most már félig-meddig igaza lesz. :wink: )[/size]

És gratulálok Nimának is a sikeres felvételijéhez, meg mindenkinek, akit hasonló öröm ért a múlt héten! :hello: :dance: :itscool:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266643 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Dúúl a LAMÚÚÚR ZSÍÍR!!!

boldog rózsaszín lufit!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266639 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ben Kenobi írta: Well come back, táborosok! ;) Jó látni, ahogy visszaszállingóztok. :bounce: :D
Na meg Papi is üdvözöl benneteket egy megfelelő időben benyögött szavával:

Papi írta: <Papsajt> Járjatok szerencsével, és érjetek haza épen és egészségben!

:mrgreen: :D

Köszönjük!

Én speciel szerencsével jártam, épen és nagyjából egészségesen tértem haza (csak a torkom kapar kissé).

Boldog rózsaszín lufit mindenkinek, aki megérdemli! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266637 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Jókívánságok
mindenkinek boldog ezt azt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266622 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Well come back, táborosok! ;) Jó látni, ahogy visszaszállingóztok. :bounce: :D
Na meg Papi is üdvözöl benneteket egy megfelelő időben benyögött szavával:

Papi írta: <Papsajt> Járjatok szerencsével, és érjetek haza épen és egészségben!

:mrgreen: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266621 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Eru hozott minden táborozót ujjra itthon, vagy még nem jötettek? :D Remélem senkit nem hagytatok ott :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266617 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm a névnapi jókívánságokat!!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
Ezen kívül kb két hétre visszamenőleg...
:arrow: Valin Nostare Leguán, Idril, Niph
[size=9:2v5y0nq8](?)[/size] és Mindenki aki egy évvel idősebb lett!!!!!
:arrow: Valin Estare Pippin, Kincső, Morgana, Inczy, Rabyn, Estel, Dulcam és Mindnki akinek Névnapja volt!!!!
:arrow: Gratula a felvett embereknek!!!!
:arrow: Gratula a sikeres vizsgákhoz!!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266607 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot Carc!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266605 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Utólagosan is Boldog Névnapot Carc, Leo, és minden Judit! :bounce: :) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266562 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Csak holnap lesz, de így előre is:
Boldog névnapot Carc-nak és minden Juditnak!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266536 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ecthelion írta:

PiciRigó írta: Gratula KRESZhez ;) Az nem piskóta..


Köszönöm, és persze mindenki másnak.
Nem piskóta, főleg hogy mindeki azzal biztatott hogy elsőre ugyis megbuksz. :roll: :P [size=9:osov71n8]Persze magam is így hittem [/size]:D :oops:


OFF:
Azért nem mindenki bukik meg elsőre. Inkább a forgalom vagy a rutin a gázos. ;) :P Tesóm is abból bukott, mert ugye a KRESZ egy betanulható dolog, de a többihez azért nem elég megtanulni a táblák jelentését..

ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266530 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

PiciRigó írta: Gratula KRESZhez ;) Az nem piskóta..


Köszönöm, és persze mindenki másnak.
Nem piskóta, főleg hogy mindeki azzal biztatott hogy elsőre ugyis megbuksz. :roll: :P [size=9:3r4cjmgq]Persze magam is így hittem [/size]:D :oops:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266524 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratula KRESZhez ;) Az nem piskóta..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266514 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Grantula Ecthel!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266512 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Szintén Valin Estare, Inczy, Panni és KisLúthien-Panni! :hello:


Nagy GRATULA a sikeres felvételihez Eglarnak, Minervának, Silcuccnak, Morganának, Aeglosnak, Vewynek, Illuinnak és mindenki másnak, aki érdekelt volt!! :bounce: :hello: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266510 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratula, Ecthel!! :bounce: :bounce: :D :)
És boldog névnapot minden Szabolcsnak, meg BéeSZ, aki most ünnepel! :D :bounce:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266509 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ecthelion írta: Szeretném megköszönni a jókívánságokat: Jelentem a kresz vizsgám sikerült! :bounce: :P :D :dance: :bounce:

Ha pedig már itt vagyok: Boldog névnapot minden Szabolcsnak, és boldog szülinapot aki ünnepli. ;)

Gratulálok!! :cheers: :itscool: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266503 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ecthelion írta: Szeretném megköszönni a jókívánságokat: Jelentem a kresz vizsgám sikerült! :bounce: :P :D :dance: :bounce:


Gratula Ecthelion! :bounce: :hello: :dance: :up:
Boldog Névnapot minden Szabolcsnak! :bounce: :hello:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266500 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Szeretném megköszönni a jókívánságokat: Jelentem a kresz vizsgám sikerült! :bounce: :P :D :dance: :bounce:

Ha pedig már itt vagyok: Boldog névnapot minden Szabolcsnak, és boldog szülinapot aki ünnepli. ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266484 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot & Születésnapot Mindenkinek, akinek nem mondtam és mostanában volt/van Neki!
Gratula annak, aki bejutott a felsőokatásba!
Meg mindenkinek gratula Mindenért! :D :D

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #266476 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratula mindekinek akinek elég volt a pontja a bejutáshoz :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266449 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Jókívánságok
GRATULÁKOK SILCUCC!!
:D :hello: :hello: :bounce: :bounce:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266447 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Silcucc írta: én pedig menek az eltére finn-skandinavisztikára. zsír. hehe :mrgreen:

Neked is GRAT , Silcucc!!!! :bounce: :D ;)
[size=9:29yq8zvg]/me irigyel a finnek meg a skandinávok miatt, de csak egy kicsit :) [/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266445 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Jókívánságok
én pedig menek az eltére finn-skandinavisztikára. zsír. hehe :mrgreen:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.501 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére