Jókívánságok

Több
19 éve 4 hónapja #260946 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Jókívánságok

gilloth írta: NAGY-NAGY SZURKOLÁSOK és egyebek Adelard lányomnak az e heti vizsgáihoz!!!! :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello:

DRAKULA mkinek, akinek sikerült a felelete, vizsgája!! :itscool: :dance: :itscool: :dance:

Szerk.: Most (6kor) tudtam meg, h csütörtökön délelőtt megyek l fel Bp.-re állásinterjúra! :o 8O Örülök, h van egy lehetőség, de félek is...


Gilloth: minden jót, a Valák legyenek Veled!

Ha nem túl nagy kérés, gondoljatok rám egy kicsit, mert iszonyúan magam altt vagyok. Egész egyszerűen ki vagyok égve és nagyon kimerültem, pedig most nagyon- nagyon sokk erőre lenne szükségem, mert dolgom és helytállnivalóm volna bőven- már holnap, azza kedden is.

Ráadásuél az írás se megy most, ami pl. a Galadriel naplójának nagyon nem tesz jót.

tehát ha kérhetlek Benneteket, ki- ki a maga módján imádkozzon értem- én is ezt teszem Értetek.

Hálásan köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260933 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Alyr!
Gratula, hogy neked van a legtöbb hozzászólásod! :cheers: :cheers: :cheers:
Talán mert beszélsz ha kell, ha nem... :heu: :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 4 hónapja #260926 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
NAGY-NAGY SZURKOLÁSOK és egyebek Adelard lányomnak az e heti vizsgáihoz!!!! :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello: :bounce: :hello:

DRAKULA mkinek, akinek sikerült a felelete, vizsgája!! :itscool: :dance: :itscool: :dance:

Szerk.: Most (6kor) tudtam meg, h csütörtökön délelőtt megyek l fel Bp.-re állásinterjúra! :o 8O Örülök, h van egy lehetőség, de félek is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260910 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Én nem roszból írtam, csupán észrevétel :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260908 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Elírtam... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260902 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok

olorin.papa írta: Eithuil! :cheers: :cheers: :cheers: :bounce: :bounce: :bounce:

Ki az az Eithuil??? :D :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260896 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratu Felagund! :hello: :hello: :hello: :cheers: :cheers: :cheers:

és neked is hasonlókat Eithuil! :cheers: :cheers: :cheers: :bounce: :bounce: :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260894 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszike ;) Majd a moderátorok kitrölik a felesleget, hadd dolgozzanak ők is :P 8) Grat Felagund ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260888 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
GRATULA ECTHELION!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260872 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratulálok Felagundnak! Sok sikert a többihez! :cheers: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260867 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszi szépen! Igen, az ötösötök nálunk szlovákiában egyes, csak a hármas egyezik. :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260849 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Estare, GitThaurci Mami : )= !!!! :P :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260685 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Estare Thaur!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260680 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot Thaur!!!!!!!!! :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260676 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot ThaurNővér :D :!:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260652 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratula Ethuil, és BSz Luine, BN Thaur!! :) :bounce: :hello: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260639 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ethuil írta: SIKERÜLT, MEGVAN AZ EGYESEM VAGYIS AZ ÖTÖSÖM(nálatok) :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
hétfőre is szorítás!!!

Gratulálok!!!!! Sok sikert a továbbiakban is! :bounce: :bounce: :bounce: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260619 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot Thaur! Boldog Szülinapot Luine és Icke! :hello: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260613 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BOLDOG NÉVNAPOT THAUR!! :bounce: :hello: :dance: :cheers:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260574 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Luine

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260553 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ach so... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260552 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Felagund írta: Nálunk?

Gyanítom, hogy Szlovákiában az egyes megegyezik a magyarországi ötös értékével. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260549 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nálunk?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260538 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
SIKERÜLT, MEGVAN AZ EGYESEM VAGYIS AZ ÖTÖSÖM(nálatok) :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
hétfőre is szorítás!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 4 hónapja #260535 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Szülinapot, Luine!! :dance: :up:

[size=9:2vvgj9te]az idézet akkor neked is szól, és még Nimrocconak is[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260525 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Estelio írta:

Ethuil írta: Szorítsatok mert megyek kémiából felelni!!! :? :? :?

Én szorítok. Sok sikert! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:


Én is, hajrá! És sok sok ungabunga minden felelőnek, vitsgázónak, tzírónak, és annak aki még suliba jár! :wink: Nekem már csak hétfőn kell bemennem, de jó nekem :twisted:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260510 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ethuil írta: Szorítsatok mert megyek kémiából felelni!!! :? :? :?

Én szorítok. Sok sikert! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260503 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog névnapot Thaur tesókám!!!!!!! :D :hello: :bounce:
Boldog szülinapot Luin!!!! :D :hello:
Anyu: az idézet :itscool: pussz ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #260499 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Narmolányom: [size=9:30hbyiby]remélem, még nem késtem el[/size], SZURK-SZURK :bounce: :bounce: :itscool:

Thaurlányom: ERU éltessen még soká, tartson meg ilyennek, amilyen vagy!! :dance: :hello: :KLEM:
Mindkét lányomnak, sőt mind a háromnak:
"Migrating with the geese,
My soul has finally found peace
Doesn't matter that man has no wings
As long as I hear the nightingale sing"


icke: BSZ!! :cheers: :up: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #260488 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot Thaurciiiiiiiiiiiii!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.661 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére