Jókívánságok

Több
19 éve 3 hónapja #259863 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert Nimrodel, Carc és Estelio!!!! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Gartula Olosta! :hello::hello::hello::hello::hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259853 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratula és Ungabunga a vizsgákhoz, meg minden! :D :) [size=9:3jvje997](ez most meg lett aszondva... :lol: )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259847 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Jókívánságok
kívánok mindenkinek boldog szülinapot, mivek nem írtam már régóta, akkor utólag is.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259840 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
:hello: :hello: Nagy Gratu! Olosta lányom! :hello: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :deal:

Gratu nektek is Estelio, Carc és Nimródel! :up: :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259807 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Gratulálok Olosta! ;)
Várom a cikkeid :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259802 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Haligali!

Örömmel tudotom veletek (amennyiben bárkit is érdekel), hogy a mai napon sikeres újságíró vizsgát tettem, így végre valahára véget vetettem ebbéli tanulmányaimnak.
Ne ijjedjen meg senki, ez csak egy két éves, érettségi utáni, OKJ-s, középfokú szakmai képesítés, szal nem egy nagy valami, de számomra mégis nagyon nagy örömet jelent, hogy ezt is befejezhettem (méghozzá egészen jó eredménnyel). :D
Szal, reszkess Világ, mert betörök a médiába, meg a búlvársajtóba, meg mittomhova, és elárasztalak benneteket rosszabbnál-rosszabb cikekkel. :twisted: (vagy nem :lol: )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259790 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ha már nyelvvizsga, akkor sok sikert Estelionak is ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259788 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert Nimrodel és Carc nyelvvizsgájához!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259707 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Minerva írta:

Alcarcalimo írta: mocsok büdös pszf...


IGEEEN! IGEEEN! :P :P :P :evil:



Esetleg privátban...
Ne legyek lemaradva...


Off!

Átkozódós topic ruuulz! :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259701 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Lásd topik első bejegyzése: ;)

Ankalimon írta: A névnapi, születésnapi, és egyéb ünnepi alkalmakra tartogatott jókivánságok, valamint a vizsgák és egyéb megpróbáltatások előtti ungabungák számára létrehozott topik.

Meg aztán 133 oldalnyi efféle cuccost úgysem lehetne kiegyensúlyozni egyetlen átnevezéssel... :roll: ha már mindenáron rosszat akartok kívánni egymásnak vagy egyebeknek, kérjetek külön topikot... :look: [size=9:3mwih8wj](lehetőleg ne publikusat... :lol: ha valaki bele akar írni, kérje felvételét az átkozódók közé... :deal:)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259697 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alcarcalimo írta: mocsok büdös pszf...


IGEEEN! IGEEEN! :P :P :P :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259696 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Jókívánságok

kriszana írta:

Alcarcalimo írta: Ana: ez csak egy kifakadás volt :D

több is lenne, ha csak Kívánságokat lehetne ide írni :lol:
pl. a boszorkányok itt átkozhatnák el az ellenségeiket, hehe


igen!
annyi nyáladzás van így is!
rosszul vagyok a sok rózsaszín ugráló ködtől!

hol vannak a boszorkány, meg a sírkőemotikonok???

egyensúlyt kell hozni a nyálba!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259678 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alcarcalimo írta: Ana: ez csak egy kifakadás volt :D

több is lenne, ha csak Kívánságokat lehetne ide írni :lol:
pl. a boszorkányok itt átkozhatnák el az ellenségeiket, hehe

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259671 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ana: ez csak egy kifakadás volt :D
Artemisz hugi: sajnálom...
Well: na ja, valamiképp egy cipőben járunk :(
Gratulálok mindenkinek, akit illet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259668 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Drakulálok, Kincső! :D :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259667 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Én is köszönöm az ungabungákat, hatásos volt: mindkét tételem 5-ös lett! 8) :dance: (Amit húztam: A/11. Forróöv, B/11. Északi-khg.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259662 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm, aki drukkolt állásinterjú-ügyben - módosítanom kell az álláspontomon: nem is volt olyan szép a dolog, mint elsőre látszott. Nem vagyok különösebben levert, elváltunk csendben. Jövő héten másik...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259544 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Timona írta: Kívánok mindenkinek sokkal több szerencsét, mint ami nekem volt ma módszertan szigorlaton!

( :cry: )


és én mit szóljak, az ötödik növénytan bukás után? :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259539 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alcarcalimo írta: mocsok büdös pszf...

Jacopo Belbonak igaza volt, az Észnek nem volt igaza.
Nevezzük át a topikot Kívánságokra... :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259533 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
mocsok büdös pszf...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259532 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kívánok mindenkinek sokkal több szerencsét, mint ami nekem volt ma módszertan szigorlaton!

( :cry: )

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259531 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin estare ar nostare ilquen!!!

Mindenkinek boldog szüli/névnapot kívánok, akinek tőlem elmaradt!

A vizsgázóknak ungabunga, akiknek megvan, gratula!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259527 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Estare Rayan és minden Anita! :cheers: :hello:
Eru éltessen sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259521 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Estare, Fiona! :hello:

Valin Estare, Rayan-Csintz!! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259464 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN! Aranyos BV-m! :hello: :hello: :hello: :cheers: :cheers: :cheers:


Felagund! Gratula a 3-as hoz! :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #259463 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kedves mindenki,
holnapra - úgy 12:00-12:30 közöttre - kérek szépen sok-sok ungabungát, mert vizsgázom föciből (belső vizsga, mivel zárótantárgy), és szóbeli, és még sose szóbeliztem semmiből, és most kezdek beparázniiii... :roll: :P
Köszi előre is :)

Amúgymeg:
Ungabunga minden vizsgázó/évvégi hajrában szenvedő sorstársnak! :wink: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259460 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Felagund írta: Ezúton szeretnék mindenkinek köszönetet mondani, aki drukkolt, 3-ast kaptam az állattan szigorlatomra!!!

Nem drukkoltam Felagund, viszont én is örülök neki! Ez még rendben van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259453 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN Fiona!!!
Grat Felagund!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259452 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Felagund írta: Ezúton szeretnék mindenkinek köszönetet mondani, aki drukkolt, 3-ast kaptam az állattan szigorlatomra!!!

:dance: :cheers:

Még egyszer köszi!!!!


Gratula és továbbra is sok kitartást mindenkinek :P ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259449 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ezúton szeretnék mindenkinek köszönetet mondani, aki drukkolt, 3-ast kaptam az állattan szigorlatomra!!!

:dance: :cheers:

Még egyszer köszi!!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.584 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére