Jókívánságok

Több
19 éve 11 hónapja #218465 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Artemisz (Erenya) írta: [size=9:1edux8t4]OFF: Ilyenkor mindig szégyellni kezdem magam, hogy én nemcsak megiszom az alkoholt, de még szeretem is néha! (jó bor, Sangria, csokilikőr, stb.) Nem kéne talán szeretnem? :oops: :oops: [/size]

[size=9:1edux8t4]Dehogynem! Legalábbis én a mértékletességre esküszöm a tiltás helyett. És a magam részéröl kedvelem a jófajta borokat, és a sert is megiszom néhanap. Viszont egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam eddigi életemben részeg, és egyetlen esetben sem elöre megfontolt szándékból, hanem egyszerüen elszámoltam magam.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218459 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Artemisz (Erenya) írta: Angol-búr háború, ha jól tudom... ;)

Amúgy nem 3, csak 2!! :tongue:

De OFF, te jó ééég! :oops:



Lehet hogy 2, nem szoktam tüzet adni másoknak... :D

És igen, búr háború.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218455 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Angol-búr háború, ha jól tudom... ;)

Amúgy nem 3, csak 2!! :tongue:

De OFF, te jó ééég! :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218453 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Az antialkoholista egyetemista egy kihalófélben lévő faj, már csak a "kivétel erősíti a szabályt" alapon létezik egy pár példány.

Sörrel valóban nem illik koccintani bár állítólag már lejárt a 150 év...

(igaz elvileg egy gyufáról 3 cigarettánál többet sem illene meggyújtani de az mégannyira feledésbe merült (pedig tök "rúlz" az alapja) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218438 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rayan írta:

Ery írta:

Felagund írta:

Drizzt írta: Köszi :)
Az én esetemben mondjuk a sörrel koccintós emotikonok furcsán hatnak, de sebaj ;)


Miért is? :hein:


Talán mert sörrel nem illik koccintani...


Talán mert antisörista. Anti-mindenfélealkohol-ista.


Nahát... :shake:

Miféle egyetemista az ilyen!? :nono:

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218436 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
[size=9:2cxzw10p]OFF:

Ilyenkor mindig szégyellni kezdem magam, hogy én nemcsak megiszom az alkoholt, de még szeretem is néha! (jó bor, Sangria, csokilikőr, stb.)

Nem kéne talán szeretnem? :oops: :oops:
[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218435 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ery írta:

Felagund írta:

Drizzt írta: Köszi :)
Az én esetemben mondjuk a sörrel koccintós emotikonok furcsán hatnak, de sebaj ;)


Miért is? :hein:


Talán mert sörrel nem illik koccintani...


Talán mert antisörista. Anti-mindenfélealkohol-ista. Azér' érzed, Drizzt, mekkora jó vagyok belőled.

=DDDDDDD

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218394 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ery írta:

Felagund írta:

Drizzt írta: Köszi :)
Az én esetemben mondjuk a sörrel koccintós emotikonok furcsán hatnak, de sebaj ;)


Miért is? :hein:


Talán mert sörrel nem illik koccintani...


Jah.. :?

De állítólag már lejárt a 150 év!
[size=9:3gdkujbx]Bár szvsz ez a 150 év baromság.[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218392 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Felagund írta:

Drizzt írta: Köszi :)
Az én esetemben mondjuk a sörrel koccintós emotikonok furcsán hatnak, de sebaj ;)


Miért is? :hein:


Talán mert sörrel nem illik koccintani...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218379 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Drizzt írta: Köszi :)
Az én esetemben mondjuk a sörrel koccintós emotikonok furcsán hatnak, de sebaj ;)


Miért is? :hein:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218374 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Fú én nem tudok mást, csak köszöngetni :)
Tényleg köszönöm nektek, az idei volt az egyik (ha nem a legjobb) szülinapom, de komolyan :) .
Vááá :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218368 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BOLDOG SZÜLINAPOT DRIZZT!!!! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #218365 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Szülinapot, Drizzt! :bounce: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218359 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alcarcalimo írta: Timona: Lelked mélyén Te is lepke vagy? :mrgreen:


Még az is megeshet :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218358 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare Drizzt! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218357 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ DRIZZT!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218344 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szüleésnapot mindenkienk akinek az elmúlt 2 hétben volt. :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218338 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot, Drizzt! :clown:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218333 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Drizzt, ha most ott lennék melletted, megkérdezném, tényleg ma van e a szülinapod, de míg te az erre a kérdésre adott válaszodat kifejtenéd. aztmondanám neked, hogy boldog szülinapot, nos szóval ennek a hozzászólásnak csak annyi az értelme, hoyg semmi, de jóval hosszabb mint majdnem mind :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218332 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszi :)
Az én esetemben mondjuk a sörrel koccintós emotikonok furcsán hatnak, de sebaj ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218331 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot, Drizzt!

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218308 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin nostare, kolléga úr!!! :cheers: :dance:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218307 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Drizzt írta:

Timona írta: Lehet :wink:
BSZ Norbi! :P


És tényleg :)
Vááááááá :mrgreen:


Esetleg: bulldog züllinapot???
Timona: Lelked mélyén Te is lepke vagy? :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218305 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Szülinapot Drizzt! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218298 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Bóódog Szülinapot, Kedves Khirály Kettőm! :) [size=9:fktktyxt]Torktát bocsi, de most innen Szegedről nem tudok adni... bár, ha jövőhéten találkozunk (próbán kívül), akkor adhatok :D [/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218247 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Naná, hogy Norbi. De ez a lepke, ez mekkora zsír.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218244 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Timona írta: Lehet :wink:
BSZ Norbi! :P


És tényleg :)
Vááááááá :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218239 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Drizzt!!!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218236 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ borz, és mosómedvegyilkolásra szakosodott sötételf :D :!:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218224 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Drizzt!

[size=9:2itl9pov]Én inkább nem fokozom...[/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.359 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére