Találkozások

Több
20 éve 6 hónapja #178913 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodályör írta: pestis pusztít Várgesztesen, vagy mi ez a tömeges visszamondás???? Vagy büdösek vagyunk?????

:lol:

Előd bácsi írta: diszitunk Plázát.. hö?

:lol:

angie írta: Ha nem szeded össze magad és nem tisztelsz meg minket fényességes személyiségeddel Várgesztesen, akkor megöllek, feldarabollak, kiklopfollak, megsütlek, meggrillezlek, és akkor meghalsz,jaj,denagyonmeghalsz!!!

:lol:

Mit szólnátok, ha vinnénk egy lepedőt, gyertyákat/zseblámpát sokat, és fülledt estéken árny-bábjátékoznánk?! Remek móka lesz.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178904 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Jelentem, mi Estellel Tatabányán csatlakozunk, ha nem gáz!

Csak akkor döntsétek el, melyik busszal megyünk!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178890 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Ryana írta:
Viszont... Tudja vki, hogyan mennek-jönnek vonatok buszok és egyebek arrafelé? (A visszaútra) Fontos lenne... (El kéne érnem a vonatom...)


Ami nekünk jó lehet:

március 13, Tatabánya, autóbusz állomás - Várgesztes, Villapark
Indul: 10:45 érkezik: 11:20 (munkaszüneti napok kivételével naponta...)
Indul: 12:10 érkezik: 12:43
Indul: 14:50 érkezik: 15:25

március 15, Várgesztes, Villapark - Tatabánya, autóbusz állomás
Indul: 14:07 érkezik: 14:42
Indul: 16:02 érkezik: 16:37
Indul: 17:22 érkezik: 17:57

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178879 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn, nem fél tízkor? :roll:

Telcontar 3 oldallal odébb írta: Találkozó március 13-án szombaton a Keleti Pályaudvar pénztáránál 9.30-kor. Hétfő este 8 felé érünk haza.


Viszont... Tudja vki, hogyan mennek-jönnek vonatok buszok és egyebek arrafelé? (A visszaútra) Fontos lenne... (El kéne érnem a vonatom...)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178875 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Emlékeztető:

Szauron bukása, az Egy Gyűrű megsemmisítésének évfordulója, március 16.

Gonoszűző-tavaszváró együttlét a Margitszigeten: előrelátható program: "Ki tud többet március 16-ról..." (igen, ez először március 25. volt, aztán módosult :roll: :roll: )

Tehát kérlet Benneteket, hogy akinek van kedve jönni, az próbáljon meg összegyűjteni minél több, a március 16-i naphoz kapcsolódó történést, legyen az történelmi- (magyar- :wink: ), sporttörténeti-, kultúrtörténeti vagy művészettörténeti vonatkozású - illetve bármi más... :D pl. Ana szülinapja vagy Sil névnapja 8) )

Természetesen a legügyibbek ajándékot kapnak...

18:00 órakor találkozunk a szökőkútnál (Margit-hídi bejárathoz közel).

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178864 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Figy népek mostan híttam telcot, hogy mikor talxunk (csak azt felejettem el megkérdezn, hogy hol :oops: )

szal fél9kor talákozunk a valamlelyik (tavaly asszem a keletiből mentünk) pályaudvaron. (gondotam beírom)


Pók és Iru: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Ha Telcontar erre jár, igazán közölhetné a találkozó helyét/idejét, hogy ne kelljen az utolsó pillanatban kapkodni. Egyéb info, pl csoprtos jegy, helyjegy visszfelé, miegymás :hein:

Iru, Pók: hiányozni fogtok :(
Ana: te is :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178760 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Figy népek mostan híttam telcot, hogy mikor talxunk (csak azt felejettem el megkérdezn, hogy hol :oops: )

szal fél9kor talákozunk a valamlelyik (tavaly asszem a keletiből mentünk) pályaudvaron. (gondotam beírom)


Pók és Iru: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #178758 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Találkozások
egy helyet ezennel lestoppolnék (Árnyelf részére, aki TUTI, hogy jön, ha még lehet :D );Pók, ment a privi :wink: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178721 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: Hát perme mindjárt sír. elterjedt hogy pestis pusztít Várgesztesen, vagy mi ez a tömeges visszamondás???? Vagy büdösek vagyunk????? jójó, értem én, h nem megy, ha nem megy.. de nem lesz ugyanaz nélkületek!!! Fotózunk majd agyba főbe, meg egyebekbe is:D

Ugyanaz biztosan nem lesz Dodáj, de attól még remekül meglesztek! Ott majd eszetekbe sem fog jutni, hogy "hiányzunk".
Azzal kell jólérezni magad, aki ott van :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178716 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát perme mindjárt sír. elterjedt hogy pestis pusztít Várgesztesen, vagy mi ez a tömeges visszamondás???? Vagy büdösek vagyunk????? jójó, értem én, h nem megy, ha nem megy.. de nem lesz ugyanaz nélkületek!!! Fotózunk majd agyba főbe, meg egyebekbe is:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178709 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM, VÁLTOZÁS!

A Zöld Macskában lévő kavarodás miatt a DALÁRDA március 11-i(csütörtök) időpontja eltolódik.
A pontos dátumot még nem tudom. Valószínüleg március 22. hétfő lesz belőle. Ezer bocs. Nem tehetek róla. Bekavartak a Zöld Macskások, és kihúzták az összes megbeszélt időpontunkat. Ezért, amíg nem beszéltem velük, nem mondhatok semmi biztosat.

P.S. Várgesztesre pedig mindenkinek jó szórakozást!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178692 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak a 'bevállalósaknak'!
Pénteken azaz 12én (Várgesztes előtt igen!) este nagyszerű dj. nyomja a zenét az Upside Downban (Arany János utcai metrómegállónál) 21:00tól hajnali 04:00ig.
Mivel a megjelenés számomra kötelező, én mindenképpen ott melegítek be a Várgesztesi NAGY hejehujára. Értsd: alvás...
Minden ismerős arcot nagy szeretettel várok ott.
Puszik illetve baráti kezfogások
Peet-Aralataion

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178656 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Télleg sajnáljuk, de a szüleim hajthatatlanok...a túrázás, meg cipekedés..meg ugye a tanulás hanyagolása...pedig nagyon jó lett volna...
de ez van. Legyetek vidámak helyettünk is, és ha élehet, vigyetek kamerát!!!! :D :D :twisted: !

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178651 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
Pók ne csinajjatok már.. :( (((((((( :kráj:
pedig .. na mind1
nem lehet vmit meg csinalni.. Tanulunk Iru hejett.. diszitunk Plázát.. hö?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178632 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
Részemről nincs akadálya...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178630 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Könyörgöm, emberek, nekem volna 1 különc ötletem, miszerint a barátnőmet elhívnám.

Nerdanel néven van fenn a Fórumon, és igazán ráférne egy kis szórakozás.
Az én elmondásomból mindőtöket ismer, csak még Ti nem ismeritek őt..

Bevállaltok egy "vadidegent"?

Kéérleek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178623 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok....

Szomorúan kell bejelentenem, hogy Iru-t szülei a nemrég lefojt betegségére és a rengeteg egyetemi bepótólnivalóra hivatkozva nem engedik el, és bár nagyon sajnálom a dolgot, valahol egyet kell értenem. Emellett nekem is összejöttek a dolgok úgyhogy úgy kellett döntenünk, hogy mégsem tudunk jelen lenni várgesztesen ::::(((( A szívem szakad meg!::::(((

Emiatt van két kifizetett szabad hely amit ezúton meghirdetek, hogy ha valaki lemaradt volna a jelentkezésnél vagy a befizetésnél és kimaradt volna a csoportból az(azok) most bótolhatja. Iru és én kaja nélküli szállásra fizettünk be ágynemüvel. 2400 ha diák vagy és 2.800 ha nem.
Tudom, hogy elég későn derültek ki ezek a dolgok, de remélem van valaki aki el tud menni helyettünk, hogy ne vesszen kárba a foglalt hely.

Mégegyszer nagyon sajnáljuk mindketten, és jó szórakozást nektek.::::((
Fényképezzetek sokat!!! ::::)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178595 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

elodyke írta: öö
izé
Gesztesi infókat lehet hallani?
mikor hol mit mennyit hányszor hány literest, van ott valami bót?
sötöbö?

bolt talán az erdőn túl, valahol a hegy tövében, de szvsz nem érdemes addig elcaplatni...inkább hozzál... :roll: :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178476 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta:

Ankalimon írta: Vagyis Szauron bukásának az évfordulója: 2004. március 16.

Mivel legalább nekünk illik tisztelni a tolkieni hagyományokat a maguk eredetiségében, javaslom, hogy ezt a dátumot használjuk.


Használjuk is! Anának szülinapja leszen :dance: :sungl:
Mindkét dátum ünneplendő! Tündeújévet peniglen csak és kizárólag mszigeten, márha kellemes lesz az időjárás.

Ha már ünnepeltek, hozzácsaphatjátok az én névnapomat is, bár nem leszek ott... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178430 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Télleg Vonat meg ilyesmi? mikor indulunk meg hasonlok, me ezt tudnom kéne mindenképpen!! (szerintem másoknak is)
és őőő Ki jön máma ződmacskába este 6ra megnézni a mandalakiállítás megnyitoját és meghalgatni drága énekkarunkat? (én ottleszek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178413 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások

Ankalimon írta: Vagyis Szauron bukásának az évfordulója: 2004. március 16.

Mivel legalább nekünk illik tisztelni a tolkieni hagyományokat a maguk eredetiségében, javaslom, hogy ezt a dátumot használjuk.


Használjuk is! Anának szülinapja leszen :dance: :sungl:
Mindkét dátum ünneplendő! Tündeújévet peniglen csak és kizárólag mszigeten, márha kellemes lesz az időjárás.

Rabyn: Tökjótökjótökjó! Hozok robinzonkrúzó diát, ha megtalálom, mert HALÁLOS.
Brandir: Úgyszintén. Perme kiskori képei csak kompromittálóak :mrgreen: És lehetőleg mindenki pakoljon be egy valag gyümölcsteát a táskájába, egyéb teák :cheers: otthonról hozása is gazdaságosnak tűnik (bár nehezebb).

bocsánat az offért
csókjaim

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178376 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
öö
izé
Gesztesi infókat lehet hallani?
mikor hol mit mennyit hányszor hány literest, van ott valami bót?
sötöbö?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178351 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Diavetítőt hozzatok!! Mert ha nem találom meg az enyimet akkor nem lesz semmi a dianézésből (hozhatok még más meséket is rengeteg sok van, boribontol a tapsifülesig mindenféle jó!)

Na csok me má sokat offolunk:DDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178283 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Az opera körül minden le van rendezve, mindenkinek írtam e-mailt, vagy privit, akinek zűrös volt az ügye, aki nem kapott, az sürgősen szóljon.

Aki már megkapta a jegyét, vagy fizetett, az nem kapott levelet.
Aki nem kapott jegyet, az Várgesztesen veheti át.

Összesen 27.-en leszünk.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178158 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Várgesztesiek

Előd: hozzad magaddal a hangfalat, ha más nem lesz az is jól fog jönni!
És figyelem mindenki aki tud hozzon egy azaz egy darab DIÁT!! tudjátok olyan tekerős diavetítőhőz, (ha kell ugyanis és tudom hozni a mienkét) és akkor lehet diátvetíteni és mesélni, én nagyon szerettem kicsi koromban a diavetytést. (ui.: a Telhetelen méhecskét senki se hozza mert azt én hozom mivel az a kedvenc mesém)

Csók!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #178149 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedvesek!

Nagy Hal

Kedd, Puskin mozi, 18:00
Jegy: 600 HUF

Jelentkezés vasánap este 19:00-ig nálam (priviben, emailben, smsben).
(Akkor ugyanis lefoglalom a jegyeket, utána bárki jöhet még, de önállóan intézi a dolgait.)

Mindenkit szeretettel várunk!!!!

Puszik,
Morgana


Ui.:

Big Fish

A valós és fantasztikus történetekből szőtt film Edward Bloom és szeretteinek története. Még ha nem is hisz mindenben, amit elmond, Edward mindene a mesélés. Nyolcévesen, egy természetellenes növési roham miatt ágyhoz kötve Edward a teljes Világ Könyves Enciklopédiájának elolvasásával foglalja el magát. Különösen megragadja egy cikk az aranyhalakról, amelyből megtudja, hogy "ha az aranyhalat kis edényben tartják, kicsi is marad. Optimális körülmények között egy hal kétszer, háromszor, sőt akár négyszer akkorára is megnőhet, mint akváriumban." Tíz évvel később a dél-karolinai Ashton egyik legnépszerűbb fiatalembereként rájön, hogy, csakúgy, mint az aranyhalnak, a növekedéshez neki is el kell hagynia az otthonát, és fel kell fedeznie a világot. Ahogy újdonsült barátjának, Karlnak az óriásnak is bevallja: "Úgy gondolod túl kicsi számodra ez a város? Egy olyan hatalmas ambíciójú embernek, mint én, aztán tényleg kicsi. Minden négyzetcentijét szeretem, de érzem, ahogy rámzárulnak a határai. Ilyen helyen csak bizonyos mértékig növekedhet egy emberi élet." Így veszi hát kezdetét egy valószínűtlen és mitikus utazás.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178142 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
:hello: Julius 2-4 ig előreláthatolag tali pápán!
Már ha érdekel majd valakit... :heu:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178125 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta: Halihalihó népek! íme.. fantasztkius esemény szerény életünkben blbablabla... szal:
Győri tali!
Időpont: márc. 13 szombat, amikor gyün a nép
Hely: valahol Gyűrben
Program: jólérzésegyütt
Jelentkezni: nálam, mindenkinek priviben + ötlet úgy konkrétabb időpontra (Carnak és Fijónak nem köll)

[size=9:ej7r1gfg]Örülnék, ha lennénk... tudom, h ez senkit nem érdekel, de febr eleje óta ez az első szabad hétvégénk persze ezután több lesz, de kezdődnek az előadások, amire jólesne egy kis lelki felkészülés (a kikészülés már megvan) megienek...[/size]


Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178089 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Gilroval Peredhil írta: ...pl. Fenyőgyöngye, és környéke, a szokásos kis erdő, ahol tábortüzezni szoktunk, szerintem megfelelne.
És esetleg még körül is lehetne nézni, hátha találunk ott a környéken, egy másik helyet is. Nem árt a változatosság.
A Normafa környéke se rossz, csak már szerintem mindenki ismeri mint a tenyerét.


Kedves Tündebarátim, én csak attól tartok, hogy hűvös lesz akkor még egy egész estés szabadtéri ünneplésre... persze, a tavasztünde :) megérkezik hipp-hopp, de ahogy most elnézem... pontosabban elérzem...
Áthidaló megoldásként kezdhetünk a szabadban, s folytathatjuk zárt helyen :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178085 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta: Attól tartok, hogy nekem a 16-i nappal gondjaim lesznek, de igyekszem megoldani!!! 8)
És szerintem csináljunk valamit a tünde újévkor is - _Neo, hogy áll a kollégium befogadóképessége + a portás bácsik türelme...??? :roll:


A tavasz közeledtével lassan szabadtéri programokat is lehetne szervezni, és az erdő tündésebb hely is, mint _Neo kolesza... :wink:
(Habár az is jó...)
Ha nincs még nagyon hideg, esős idő olyankor.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.221 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére