Találkozások

Több
19 éve 1 hónapja #269828 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Találkozások

Fio írta: Na, emberkék, akkor én is írnók pár sort a győri taliról.

Tulajdonképpen úgy nézne ez ki, hogy október 8.-án lenne egy tali, amikor kicsit eltúrázgatunk a Püspökerdőbe, majd vissza, szimpla, laza, könnyed séta, semmi megerőltetés.
És itt ugrik a majom a vízbe, amikor lesz még egy győri tali, de akkor már a bulizósabb embereknek, mivel október 29.-én Győrben lép fel a Demonlord és a Coronatus. Úgyhogy akkora meg egy bulizós győr tali lesz. :) Erről majd még később jönnek infok, mikor megtudom a többi dolgot a koncertről.

A másik: többen mondták, hogy október 23.-án legyen a tali és ne 8.-án. Van erre igény vagy tök mindegy, hogy mikor lesz???

Brisa írta: Fio, arra számítsatok, hogy az Őszi Tali is valamelyik októberi hétvégére esik. (Akkor már esetleg pályázhatnátok is. :wink: )


Nem is rossz ötlet :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269821 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem a hivatalos őszi és tavaszi talik úgyis pályázatosak lesznek... (bár sosem lehet tudni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269817 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
1. Győri tali: sztem október 23. jól hangzik, mivel már szinte hagyomány :P de tulajdonképpen részemről azt hiszem mindegy [size=9:ebpfmnzo](bár, ha valamelyik szombaton lesz, akkor még közbejöhet programom)[/size]
2. Várgesztes: szerintem sem kapcsolódnak annyira szörnyű élmények az idei Nagy Táborhoz, h. ne lehessen emiatt Várgesztesre menni tavasszal, csak nem akartam vitatkozni. :) Mit szólnátok egy olyan javaslathoz, hogy a tábori kérdőívben megkérdezitek, hogy van-e kifogás e helyszín ellen a hagyományos tavaszi bulinak? :idea: :wink:
3. Dzsungel Könyve: az eddigi jelentkezők a pénteki napot preferálják. :idea: Azt tudom mondani ezzel az őszi találkozóval vagy mivel kapcsolatban, h. egyrészt szept. 10-et (az a pályázat beadási hatáideje, I think) még vsz meg tudjuk várni a jegyek megvételével, ha azzal eldől, h. melyik hétvégét érinti; illetve maximum a DzsK-nézők szombat reggel mennek nem péntek este. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269811 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio, arra számítsatok, hogy az Őszi Tali is valamelyik októberi hétvégére esik. (Akkor már esetleg pályázhatnátok is. :wink: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269809 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Találkozások

Aeglos írta: Ma este mindenki kap egy levelet, melyben ez áll:

Sziasztok!

Amint tapasztalhattátok, a tábori találkozó rosszidő miatt elmaradt. Ismétlésére ezen a héten szombaton kerül sor. Sajnos a kert, ahol előző héten lettünk volna nem áll rendelkezésünkre most szombaton, ezért is fontos ez a levél: az esőnap helyszíne megváltozik!

IDŐPONT: Szeptember 3. szombat 10:00-16:00

HELYSZÍN: Eötvös utca 24. I. emelet 16. "Batthyányi alapítvány" kapucsengő (Oktogonhoz van közel)

BELÉPŐ: Étel, ital!!! Ne felejtkezz el róla! FONTOS!

Program változatlan.

Szeretettel várunk mindenkit: Táborszervezők

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269806 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: Várgesztes: mivel a nagytábor kilőtte VG-t mint szolid bulihelyszínt (már nem csak a kora tavaszi móka kötődik hozzá hanem felemás élmények is), ezen felül már háromszor voltunk ott, keresek másik helyszínt. Jelenleg egy olyan vidék a terv, ahol szauna, úszómedence és tekepálya is van, emellett igen kitűnő a koszt (sokkal jobb mint Szigligeten, igényes éttermi kaják). Tavaszig persze sok minden változhat de mindenképpen másik ehlyet keresek, újabb három évre.


[size=9:38e3gde5]háthümm. szerintem várgesztes mint hely túl sokat jelent túl sok embernek nagytábortól függetlenül ahhoz, hogy csak úgy otthagyjuk... persze erről a népet kéne kérdezni, de elég volt ilyennek velem. mondjuk ez itt asszem off:)[/size]

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269805 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, emberkék, akkor én is írnók pár sort a győri taliról.

Tulajdonképpen úgy nézne ez ki, hogy október 8.-án lenne egy tali, amikor kicsit eltúrázgatunk a Püspökerdőbe, majd vissza, szimpla, laza, könnyed séta, semmi megerőltetés.
És itt ugrik a majom a vízbe, amikor lesz még egy győri tali, de akkor már a bulizósabb embereknek, mivel október 29.-én Győrben lép fel a Demonlord és a Coronatus. Úgyhogy akkora meg egy bulizós győr tali lesz. :) Erről majd még később jönnek infok, mikor megtudom a többi dolgot a koncertről.

A másik: többen mondták, hogy október 23.-án legyen a tali és ne 8.-án. Van erre igény vagy tök mindegy, hogy mikor lesz???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269760 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
EMLÉKEZTETŐÜL


Kedves Kispajtások,

az elmúlt években immár hagyománnyá vált, hogy megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról. Közeledik az évforduló, szeptember másodika.

Kérlek Benneteket, tisztelegjünk ebben az évben is együtt a Professzor előtt: találkozzunk 2005.09.02-án (pénteken) este 6:00 órakor a Margitszigeten, a 26-os busz megállójában (a Margit hídhoz legközelebb).

Hozzátok:
- elhivatottan Tolkien-tisztelő lelketeket
- az alkalomhoz illő verseket, szövegeket, idézeteket, amit mindenki felolvas
- gyertyát/ mécsest
- meleg takarót, hogy mindenki le tudjon ülni, s meg ne fázzunk a hűvös estében


Szeretettel várlak Benneteket.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #269749 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Emberek!

Szeptember 11-én, vasárnap, a Hyarrostar nevű csapatommal látogatást teszünk a Fővárosi Növény- és állatkertbe.

Bárkit szívesen látunk, aki csatlakozni szeretne.

Találkozunk szeptember 11-én, vasárnap 10.00-kor az Állatkert bejáratánál.
Minél többen megyünk, annál olcsóbb a jegy.

Jelentkezéseket priviben vagy e-mailben várunk.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269702 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:2vsk7b7b]Hát azért az igényes éttermekben általában pénzt kérnek az ételért, ami lehet h. éttermi árnak jó de nekem diákpénztárcám van, és én pl. eddig saját kajából éltem Gesztesen márciusonként, nem vettem az ottani kajáldában sem főttételt :P de ha ezek a többi extrák is valóban minimális összegbe kerülnek (mondjuk a szálláshelyhez tartoznak de nem jelentősen drágább miattuk) akkor örömmel üdvözlöm a lehetőséget. :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269699 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: Jelenleg egy olyan vidék a terv, ahol szauna, úszómedence és tekepálya is van


Jesszjesszjessz 8) :mrgreen:

Kincső (Thilanna) írta: Hmm Telcontar de kérlek ne menjünk rá túlzottan a luxusra ha ez nagyobb áremelkedést jelent, mert akkor sokkal kevesebben leszünk. :roll: Várgesztes mindig az emberekről szólt, szerintem továbbra is erre lenne igény.


Kincső, szerintem ezek nem olyan igények, ami feltétlenül az egekbe lőné az árakat, ezek viszonylag már elég sok olyan helyen megtalálhatók, amik átlagosnak mondhatók. Szerintem emiatt nem fog jelentősen megnőni a költség, és az emberek meg amúgyis jól elvannak. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269675 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmm Telcontar de kérlek ne menjünk rá túlzottan a luxusra ha ez nagyobb áremelkedést jelent, mert akkor sokkal kevesebben leszünk. :roll: Várgesztes mindig az emberekről szólt, szerintem továbbra is erre lenne igény.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269674 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: ...igen kitűnő a koszt (sokkal jobb mint Szigligeten, igényes éttermi kaják)...


Szigligeti kaját nem bántani, úgy volt jó, ahogy volt!!! :twisted: :D

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269670 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Fio: azok szombati napok, ugye? (/me-nek elméletileg mindegy, de inkább szept 17)

Az mit jelent h. a várgesztesi buli helyett megrendezendő másik buli?! 8O

Telcontar megkérhetlek h. ezeket az időpontokat (ami(kor) már biztos) írd be az eseménynaptárba? Ha nincs rá időd beírom csak ez sok és perpill azt sem látom át mennyire biztosak... :P


Szia!

Ezek az időpontok maximálisan rugalmasak, semmilyen tolkienes eseményt nem vettem figyelembe a megalkotásukkor, természetesen a nagyobb talik, TK-k, konferencia stb időpontjaihoz fogok alkalmazkodni, különösen mert ezek kb 8-10 embert érintenek (bár már volt egy jókora 17 km-es túra ahol húsznál többen voltunk). Így mindig csak egy-két héttel előtte fogom az időpontot beírni ide a fórumra, a többi adatr tájékoztató jellegű, az időjáráshoz igazodni klényszerülő terv.

Várgesztes: mivel a nagytábor kilőtte VG-t mint szolid bulihelyszínt (már nem csak a kora tavaszi móka kötődik hozzá hanem felemás élmények is), ezen felül már háromszor voltunk ott, keresek másik helyszínt. Jelenleg egy olyan vidék a terv, ahol szauna, úszómedence és tekepálya is van, emellett igen kitűnő a koszt (sokkal jobb mint Szigligeten, igényes éttermi kaják). Tavaszig persze sok minden változhat de mindenképpen másik ehlyet keresek, újabb három évre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269599 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
De ha hétfő akkor másnap suli és ez néhányaknak gátló tényező lehet... :roll: (tudom vasárnap is de a pénteken kapott leckét megírhatjuk előbb és talán jobban ki lehet kunyizni a szülőktől a kimenőt :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269588 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső, én jobban örülnék egy hétfői napnak. A hétvégéken mindig lehetnek programok, pl. az Őszi Tali. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269561 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves nép!
Már többször volt szó róla, hogy megnéznénk közösen A dzsungel könyve musicalt . :idea:
Jelenleg megvannak már az októberi időpontok, de még "nem értékesíthető" szerepel a jegyvásárlásnál, mivel szeptember első hétfőjétől lehet jegyet venni az októberi előadásokra. Azonban ha most eldöntjük, hogy mikor szeretnénk menni és hányan, akkor van esélyünk jegyet kapni, egyébként nincs. :!:
Lehetőségek (mind 19:00-s kezdés):
Október 17. hétfő
Október 21. péntek
Október 24. hétfő
Október 30. vasárnap

Én a péntekit vagy a vasárnapit javaslom. :wink:
Jegyárat sajnos nem tudok mondani, mert nem találtam a honlapon... szerintem úgy 1000 Ft lehet a minimális ár. :!:
Aki szeretne jönni, küldjön e-mailt a kincso@axelero.hu címre szeptember 8-ig , mind a négy időpont rangsorolásával (pl. "1. okt 21. 2. okt 30. 3. okt. 17. de az okt. 24. biztos nem jó" vagy ilyesmi :P ). Közben én utánatelefonálok a jegyáraknak. :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269552 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS

még néhány újabb tudnivaló, mielőtt 3 napra elutazom.

:arrow: először is. kismaros hivatalosan az MTT Téli Találkozója lesz.

:arrow: másodszor, a keretlétszámot felemeljük 50 főre. ez a végső maximum. A pontos költségek a jövő hétre fognak tistázódni. Egy biztos, az MTT-tagok kezdvezményben fognak részesülni.

:arrow: harmadszor, a névsort akkor teszem közzé, amikor már teljesen végleges lesz - vsz legkésőbb két hét múlva, a programmal együtt.

:arrow: negyedszer, a továbbiak:
saját magam számára szept. 10., amikoris felkerül a program vázlata a leendő kismaros-topicba.
a Ti számotokra pedig szept. 23., amikorra be kell fizetni a foglalót, ami 300 Ft/fő/éj, össz. 900 Ft.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269548 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Cueddo kik jönnek eddíg Kismarosra?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #269540 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio: azok szombati napok, ugye? (/me-nek elméletileg mindegy, de inkább szept 17)

Az mit jelent h. a várgesztesi buli helyett megrendezendő másik buli?! 8O

Telcontar megkérhetlek h. ezeket az időpontokat (ami(kor) már biztos) írd be az eseménynaptárba? Ha nincs rá időd beírom csak ez sok és perpill azt sem látom át mennyire biztosak... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269538 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Én viszont akkor vagy szeptember 17-ére vagy pedig október elsejére meghirdetek egy győri talit, mivel sokan már kezdték hiányolni. Tessék jelezni, hogy kinek melyik jobb és akkor úgy kalkulálom. Programról majd később....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269537 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: ***téli szünet***

Három csillag? Aztán még három?... :roll: 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269534 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: - Széchenyi-hegy - János-hegy - Hűvösvölgy* nov 7


November 7. az nem hétfő..?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269504 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kósza Kommandó

Idén is útjára indul a Kósza Kommandó, ezúttal már ősszel!

Átlagosan két-három hetente egyszer felkeressük a Budai-hegység és a Pilis kellemes vidékeit a legtöbb olyan vasárnapon, amikor az ég tiszta.
Tavasszal kicsit belehúzunk és Gerecsére maximálisan készen fogunk állni.
A túrákon jelölni fogjuk a nehézségi fokot.
Egy csillag: séta az erdőben, utána fagyi/lángos/akármi party (pl ha Szentendrén végzünk)
Két csillag: közepes terhelésű fél napos túra kezdőknek is
Három csillag: túlélő gyakorlat.

Ígéret nélkül. a cél a Camino (800 km gyalog).

Tervezett útvonalak:
- Hármashatárhegy (Fenyőgyöngye, Árpád-Kilátó, Oroszlánszikla)* szept 11
- Rám-szakadék** szept 25
- Holdvilág-árok - Lajos-forrás - Kő-hegy - Szentendre** okt 9
- Normafa** okt 23
- Széchenyi-hegy - János-hegy - Hűvösvölgy* nov 7
***téli szünet***
- Pilisborosjenő - Nagy-Kevély - Csobánka** február vége felé
- Mini Gerecse (Tatabánya-Tardos) március 12 vagy 19 (függően a várgesztesi buli helyett megrendezendő másik buli időpontjától)**
- Szentendre - Dobogókő*** április 1
- Gerecse 50 *** április 15 (ez biztos!!!)
A sorrend és a helyszínek nem kötöttek, de célzottak


Az első (egycsillagos) kirándulás ideje előreláthatóan szeptember 11 vasárnap, a helyszín a Hármashatárhegy, a nyári táborozások megszokott helyszínéhez közeli utak (Kolosy térről indulva, útba ejtve a Pálvölgyi cseppkőbarlangot 550 Ft/fő beléptidíjért, majd Fenyőgyöngye, Oroszlánszikla, vitorlázórepülőtér majd busszal vissza Hűvösvölgy irányába, esetleg a végén egy Nagyi Palacsintázója a Széna téren).

Előzetesen jelentkezni nem kell, jövő csütörtökön kiírom az indulás időpontját és helyét. Kb délelőtt tízre számítsatok és délután háromkor (legkésőbb négykor) már a palacsintázóban leszünk.

A kirándulásokon a THK tagjai és a többiek szórakoztató ütőfa-tanításban és gyakorlásban részesülhetnek szakképzetlen oktatótól (tőlem).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269455 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások

gillz írta: www.ld50.hu/event/fellepesek/2005-8-31-alter
valakinek kedve? :D


HPK? Hmmm...nem hangzik rosszul...

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269451 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

az elmúlt években immár hagyománnyá vált, hogy megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról. Közeledik az évforduló, szeptember másodika.

Kérlek Benneteket, tisztelegjünk ebben az évben is együtt a Professzor előtt: találkozzunk 2005.09.02-án este 6:00 órakor a Margitszigeten, a 26-os busz megállójában (a Margit hídhoz legközelebb).

Hozzátok:
- elhivatottan Tolkien-tisztelő lelketeket
- az alkalomhoz illő verseket, szövegeket, idézeteket, amit mindenki felolvas
- gyertyát/ mécsest
- meleg takarót, hogy mindenki le tudjon ülni, s meg ne fázzunk a hűvös estében


Szeretettel várlak Benneteket.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269442 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269284 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS

újabb tudnivalók, ill. több változás is történt.

a szállás díja: 1450 Ft / fő / éj, tehát összesen 4350 Ft.
a házban 41 ágy van.

az első részletet - ami 300 Ft / fő / éj - szept. 23. péntekig bezárólag lehet befizetni. (vagy nálam, vagy az MTT számlájára, ez majd még kiderül.)

ha 35-nél többen leszünk, akkor a 35-ön felüli 6 embernek csak 800 Ft / fő / éj a szállásdíj (össz. 2400 Ft). más módon nem lehet spórolni. ezért kérem, hogy csak az jelentkezzen mérsékelt szállásdíjra, akinek nagyon szükséges. (eddig 3-an kértek ilyet. egyébként igen valószínű, hogy megtöltjük a házat, mert jelen pillanatig 31 jelentkezés érkezett be. 41 fölé semmiképp nem megyünk!)

a programról két héten belül írok bővebb infót.

az étkezéseket most szervezettebben fogjuk megoldani - elkerülve a három napon át tartó intenzív süteményzabálást :D valószínű, hogy a szállásdíjon felül kérünk még mindenkitől vmennyi étkezési hozzájárulást, amit pénzzel és hozott kajával egyaránt lehet teljesíteni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #268532 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo írta: idén is lesz Kismaros, 2005. dec. 17-18-19-20 (Szo-K).

lesz program is. legfeljebb 43 hely van. ára: 1150 Ft / fő / éj, össz. 3450 Ft.

jelentkezni lehet: nálam, bármilyen módon (esemes, emil, telefon, stb.). elöljáróban szept1-ig, de kérem, csak az jelentkezzen, aki biztosan jönne.
akinek problémát jelent a szállásköltség, az szóljon nekem, és megpróbálok ágynemű nélküli szállást kérni egyéni választás alapján. csak szóljatok akkor!


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #268530 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo írta:
KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS

eddig 20 hely telt be a 43-ból. gyertek még nyugodtan :)


Bocsánat de lusta vagyok vissza olvasni.
Mikor is lesz ez? És mennyibe kerül?

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.291 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére