Találkozások

Több
18 éve 11 hónapja #276847 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
HAGYOMÁNYOS MTT TEAHÁZAS TALI: NOVEMBER 18. PÉNTEK DÉLUTÁN 16-TÓL A POTALA TEAPALOTÁBAN (BP. VI. KER. JÓKAI UTCA 20. - A LOVAG UTCA SARKÁNÁL). JELEZZÉTEK MINDENKÉPPEN, HA JÖTTÖK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276692 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv Népek!!!

Szeretnék megkérni minden olyan fórum-használót, aki SZEGEDEN él vagy tanul, vagy csak úgy ott van, hogy írjon nekem egy emiltet!

Szeretnék ugyanis szervezni Szegeden valami Tolkien Klub-féleséget, és jó lenne, ha nem csak hárman néznénk egymást egy-egy találkozás alkalmával.

Részletek később, ha már tudom, hogy mennyien érdeklődtök. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276608 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Nov.18. hánytól hányig és hol?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276570 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Naja... dobj még egyet a d4-gyel, és fogd rá a nyuszira! ;) Amúgy nekem 18.-a tökéletes.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276569 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
És ha két időpont lenne? ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276558 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Melian, tuti nem jó Neked ez az időpont? :cry:


:crying: Suliban vagyok...
De azért köszönöm, hogy számítasz rám...

(nem lehetne mind a négy alkalommal megtartani...? "Gandalf, a gyermekfelügyelő és animátor" ;) :biggrin2: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276557 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
No kérem, a szavazást lezártam.

Az eredmény ugyancsak zavarbaejtő volt, ugyanis itt a topicban + priviben + MSN-en beérkezett szavazatokat összesítve az jött ki, hogy mindenki teljesen mást akar és nagyjából ugyanannyi szavazatot kapott mindegyik időpont.

Rengeteget rágódtam rajta, mi legyen így, végül fogtam egy d4-et és kidobtam. :oops:

A teaházas tali 18-án, pénteken délután lesz. Részletek hamarosan.

(Melian, tuti nem jó Neked ez az időpont? :cry: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276536 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Ne felejtsétek! Még pár órátok van dönteni! :wink:

:idea:

Gandalf írta: HAGYOMÁNYOS MTT TEAHÁZAS TALI!

Kedves Mindenki!

Régi és népszerű közösségépítő hagyományainkat felelevenítendő, ismét teaházas talit szervezek Budapestre, amelyre szeretettel várok mindenkit, akár MTT tag, akár nem, akár régi arc, akár újonc.

Több időpont is felmerült bennem, szeretném, ha mindenki, aki jönni szeretne, megmondaná itt vagy priviben, hogy melyik időpont lenne jó neki! A "szavazást" lezárom jövő hétfőn (nov.7), addig tessék dönteni!

Választék:
nov. 11. péntek du.
nov. 13. vasárnap du.
nov. 18. péntek du.
nov. 20. vasárnap du.

(A szombatok, bár ideálisak lennének, azért esnek ki, mert 12-én nem érek rá, 19-én meg közgyűlés, amelyre remélem minden MTT-tag eljön. :wink: )

SZAVAZZATOK!


Ma este lezárom a szavazást, aki még nem döntött, az érezze magát megsürgetve! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276500 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
DzsungelKönyve

Mint arról akinek tudtam a számát, az sms-ben is értesült; mivel gyorsan kellett döntenem, dec. 29. 19:00-ra vettem 4 db 2400 Ft-os [size=9:33ql6ne2](Alison, Telcontar, Mau, Ratzkha)[/size] és 7 db 500 Ft-os [size=9:33ql6ne2](Artemisz, Aegnor, Adelard+1, én+szüleim)[/size] jegyet. Ha valakinek nem jó az időpont, szóljon, szerintem elkel az a jegy :arrow: az én rizikóm, nem kell fizessen, illetve visszakapja a pénzt.
Aki eddig nem fizetett, és kéri a jegyet, legyen kedves eljuttatni a pénzt. :idea:
Akinek visszajáróval tartozom, az szóljon, h. mennyivel és hogy juttassam el. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276496 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Találkozások

Eruntale/Hanna írta: Kedves Mindenki, aki statisztálna az Aldarionban!
első kérésem, hogy legyetek sokan.
második, hogy lehetőleg lányok és fiúk vegyesen.
harmadik, hogy írjatok nekem egy privit, vagy mailt ( eruntale@gmail.com ) amivel jeleznétek szereplési szándékotokat, hogy tudjam, hányan vagytok!
ha nem lesz elég ember, kénytelen leszek személyesen az agyatokra menni, mert meg kell töltenünk azt a szegény színpadot.
nem kell minden próbán ott lenni, csak kérem, jelezzétek, hogy jönnétek-e! köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276412 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
nagykönyv nov.26-i rendezvény találkozó

nov. 7. hétfőn, HOLNAP találkozó a szabó ervin gyerekkönyvtárában 18.00kor

mindenki aki érintett a kronológia elkészítésében legyen ott!
(kreatívok, HNEsek...)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276192 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Alison West írta:

Brisa írta: Valaki írja már meg nekem, merre van a Sirius, mert még sosem jártam ott.


Kálvin téri metrómegállónál kell leszállni, és a Múzeum felé kimenni, ott elmész a Bródy Sándor utcáig, azon befordulsz jobbra, és mész kb. 3 utcányit, lesz egy piros Háry felirat a bal oldalon, pont azzal szemben van a Sirius lejárata. :)

Mazsolából van kirakva a "Nyitva" felirat, de amúgy nehéz észrevenni, mert nincs kint fölötte tábla.


Köszönöm! Ez alapján már oda fogok találni. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276188 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta: Valaki írja már meg nekem, merre van a Sirius, mert még sosem jártam ott.


Kálvin téri metrómegállónál kell leszállni, és a Múzeum felé kimenni, ott elmész a Bródy Sándor utcáig, azon befordulsz jobbra, és mész kb. 3 utcányit, lesz egy piros Háry felirat a bal oldalon, pont azzal szemben van a Sirius lejárata. :)

Mazsolából van kirakva a "Nyitva" felirat, de amúgy nehéz észrevenni, mert nincs kint fölötte tábla.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276185 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Valaki írja már meg nekem, merre van a Sirius, mert még sosem jártam ott.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276160 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
MTT-TAGSÁG FIGYELEM!

Ti, akik szoktatok gondolkodni az MTT-ről, annak feladatáról,
szerepéről az életetekben, a társaság jövőjéről, a közösség aktuális
állapotáról, és a november 19-én esedékes közgyűlésre is szándékokkal,
véleményekkel terveztek megjelenni, Nektek szeretne segíteni a GOMUNCS.
Előkészületként a közgyűlésre, az agyak, álláspontok némi forralására
vállalkozva irányított eszmecserét szervezünk november 5-én, szombat délután a Sirius teaházban 17.30-tól. Várunk Titeket felrázó kérdésekkel, belépő egy forró tea ára,
rendelésként.

Üdvözlettel: A GOMUNCS csapata

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275887 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Találkozások
18, 20 lenne jó :)
Mert már kicsit sok időt töltöttem/töltök Pesten, és meg kéne látogatnom más helyeket, és személyeket is... :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275881 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
11 kivételével bármi....

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275846 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Választék:
nov. 11. péntek du.
nov. 13. vasárnap du.
nov. 18. péntek du.
nov. 20. vasárnap du.


Nekem teljesen mindegy, csak annyi kérésem lenne, hogy ha végül vasárnap lesz, akkor 2-nél kicsit később kezdődjön... :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275843 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások
11 v 18

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275834 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: HAGYOMÁNYOS MTT TEAHÁZAS TALI!



De rég voltam már teaházas talin!! :o

A 18. kivételével a többi jó lenne :)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275829 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
HAGYOMÁNYOS MTT TEAHÁZAS TALI!

Kedves Mindenki!

Régi és népszerű közösségépítő hagyományainkat felelevenítendő, ismét teaházas talit szervezek Budapestre, amelyre szeretettel várok mindenkit, akár MTT tag, akár nem, akár régi arc, akár újonc.

Több időpont is felmerült bennem, szeretném, ha mindenki, aki jönni szeretne, megmondaná itt vagy priviben, hogy melyik időpont lenne jó neki! A "szavazást" lezárom jövő hétfőn (nov.7), addig tessék dönteni!

Választék:
nov. 11. péntek du.
nov. 13. vasárnap du.
nov. 18. péntek du.
nov. 20. vasárnap du.

(A szombatok, bár ideálisak lennének, azért esnek ki, mert 12-én nem érek rá, 19-én meg közgyűlés, amelyre remélem minden MTT-tag eljön. :wink: )

SZAVAZZATOK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275661 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Nov. 12 vagy 13-áre szervezzetek már vmit,ha lehet :) (csak azért,mert akkor kivételesen feljuthatok Pestre)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275623 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kósza Kommandó: Adelard és Éowyn mennek, de én sajnos betegség miatt nem. Kár. Majd szurkolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275477 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások


Wesselényi u. 73.
9kor kezdünk, addig érdemes érkezni
Belépő: 600+kaja/ital/200 FT.
És jó lesz.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275418 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: jelentkezni nem kell, késni nem szabad mert nem várunk meg. A legtöbbet én késhetek utána haladéktalanul indulunk. :)


Öhm... :mrgreen: Ha Én is megyek, ez számomra veszélyes kijelentés... :mrgreen: De majd sietek... :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275408 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Vasárnapi szentendrei sétaparty

mindazoknak, akiket egyéb kötelezettségeik nem szólítnak máshova.
Program:
Találkozó délben az Árpád-hídnál a HÉV megállóban vagy háromnegyed egykor Szentendrén.
Séta, a kísértetház megcsodálása
Lángoszabálás
séta, dunapart, sikátorok, idétlen múzeumok (marcipánmúzeum, panoptikum, ahogy hozza a sors)
cukrászda
hazamenetel kb öt óra magasságában vagy amikor kedvünk úgy tartja

jelentkezni nem kell, késni nem szabad mert nem várunk meg. A legtöbbet én késhetek utána haladéktalanul indulunk. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275325 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
SAmhain
2005.10.31. Ipartestületi Székház kábé félkilenctől.
belépő 600-800 Ft körül.

mihelyt tudok konkrétabbat,lesz szép meghívó is.
Jelezzétek előre, akár priviben, vagy mélben, h kire számíthatunk.

gillz

kriszana írta: Tehát.

Holnapig, azaz október 28-án délelőtt 10.00-ig jelentkezzen előzetesen a kriszana@tolkien.hu címen az, aki részt szeretne venni a rendezvényen.

A belépődíj 600 Ft/fő.

Ha holnapig nem tudunk meggyőződni, hogy meg lesz az 50 fő, akkor sajnos valószínűleg nem tudjuk megrendezni az eseményt, mivel az MTT-nek nincs annyi pénze, hogy kifizesse a terembérletet.

Úgyhogy vigyétek szét a hírt, és toborozzátok az embereket!


need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274519 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hangzó Helikon Est
2005.10.26-án, szerdán, a XII. kerületi Művelôdési Központban (Budapest, XII. Csörsz u. 18.), 19:00 órától Hangzó Helikon est lesz
Közreműködnek: Sebestyén Márta, Kátai Zoltán és a Kaláka együttes.
Vendégek: Kányádi Sándor és Jankovics Marcell

Gyertek el, jó lesz!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #274326 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Úgy érzem, elég idő eltelt már az utolsó bökdösésem óta - és különben is, lassan határidő van :)
Szóval aki úgy érzi, hogy érdekelné december 1-én, 19 órakor a Petőfi Csarnokban a Hammerfall és a Stratovatius közös koncertje, az kapkodja magát, mert október 31-ig még kedvezményes áron, 5500 forintért kaphatóak a jegyek - utána már 6000 forint lesz. Bővebb információ, jegyrendelés és egyéb elérhetőségek ezen a honlapon találhatóak.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #274088 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
ÜDV!

SÜRGŐSEN KERESÜNK ALBÉRLŐTÁRSAT, AKI ARDEN SZOBATÁRSA LENNE.

AZ ALBÉRLETÜNK A VASVÁRI PÁL UTCÁBAN VAN, AMI A KIRÁLY UTCÁT KÖTI ÖSSZE AZ OPERÁVAL, TEHÁT ABSZOLÚT BELVÁROS, MÉGSEM ZAJOS.

A LAKÁS NAGY ÉS TÁGAS, SZÉPEN BERENDEZETT, FELÚJÍTTOTT. MOSÓGÉP, MIKRÓ IS VAN.

A LAKBÉR 26E+REZSI NEGYEDE.

KÉRÜNK TITEKET, HOGYHA TUDTOK OLYAN MEGBÍZHATÓ ISMERŐSÖTÖKRŐL, AKI FIÚ ÉS ALBÉRLETET KERES VAGY ISMER VALAKI MÁST, AKI SZINTÉN, SZÓLJATOK NEKI.

JELENTKEZNI:
MORGANA: 20/200-66-25
DRIZZT: 70/3729543

NAGYON SÜRGŐS!

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK:
DRIZZT, ARDEN, MORGANA

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.410 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére