BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 10 hónapja #275997 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérdésem lenne: Kéne nekem az Édes November zenéje. Az egész, vagy egy tracklist.

ja és a ***** aki ezt kitalálta
origo.hu/itthon/20051027bologna.html

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275947 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kismamák! Itt az új design :lol: Nekem nagyon tetszik...
www.origo.hu/noilapozo/5perc/20051102anap.html

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275716 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Viszem. Akkor olyan vagy mint az egygyűrű :lol: :P :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275712 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elviszem, cserébe hozol nekem Davinci kódót? (állítolag megvan nektek)
emugy igen az a Rabyn is én vagyok:) Belőlem csak egy van :twisted:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275705 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Magyar Tolkien Társaság
Vizuális Művészeti Pályázata



A Magyar Tolkien Társaság 2006. január 8-án a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve ismét nagyszabású rendezvényt szervez " Tolkien Születésnap 2006 " címmel, J.R.R. Tolkien 114. születésnapján. Ez alkalomból képzőművészeti-, képregény-, karikatúra- és fotópályázatot hirdet.

A versenyekre olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése") kapcsolódik az alább megjelölt témák mentén.

Kategóriák:

A pályázatot az alábbi 4 kategóriában hirdetjük meg:
Képzőművészet: Szövegillusztráció az alábbi témákból választható:
- Quenta Silmarillion
- Akallabeth
- Mória
- Rohirok
- Hobbitok hőstettei (I. Isengrimtől Frodóig)
(A szöveget mellékelni kell, vagy pedig a munka része legyen – lásd pl. kódexlap)
Képregény: J.R.R. Tolkien valamelyik művéhez kapcsolódó tetszőleges téma
Karikatúra: J.R.R. Tolkien valamelyik művéhez kapcsolódó tetszőleges téma
Fotó: az alábbi témákból választható:
- Középfölde tájai
- Középfülde misztikus lényei


A pályázaton minden kategóriába két korosztály elkülönülten verseng egymással: gyermekek (10-15 évesek) és fiatalok/felnőttek (16 év felettiek).


Beérkezési határidő:
2005. december 4. éjfél
A kiválasztottakat és a díjazottakat 2005. dec. 29-éig értesítjük.


Feltételek:

A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani.
Minden pályázó maximum három alkotással nevezhet. Amennyiben egy pályázó egy kategóriában több művel (maximum három) is indul, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem tudja visszaszolgáltatni! A művekért felelősséget nem vállal.

A pályázatok formátuma
Általános szabályok
A pályaműveket elektronikus formában, e-mailen a palyazat@tolkien.hu címre, és hagyományos úton, postán lehet beadni a következő címre: Magyar Tolkien Társaság: 1701, Budapest, Pf. 79. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás.
A pályázó (neve, életkora, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe), valamint az alkotás(ok) (címe, korcsoport, kategória, téma) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron, ill. egy .txt formátumú kiegészítő fájlban.

Képzőművészeti kategória
Öt téma (Quenta Silmarillion, Akallabeth, Mória, Rohirok, Hobbitok hőstettei - I. Isengrimtől Frodóig) közül lehet választani. A szöveget mellékelni kell, vagy pedig a munka része legyen – lásd pl. kódexlap
A pályamű lehet grafika (rajz), festmény vagy számítógépes grafika. A rajzok és festmények bármilyen hagyományos technikai alapon (papír, tábla, vászon) beküldhetőek, méretük képeslap nagyságtól az A3-as méretig terjedhet. Elfogadjuk az alkotás (jó minőségű, lehetőleg nagyobb - A5-ös, ill. A4-es - méretű) fényképét is.

Képregény kategória
Az alkotás témáját tekintve csak egyetlen megkötés van: J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez kapcsolódjon. A képregény tetszőleges technikával készülhet (lehet kézzel vagy számítógéppel rajzolt, színes vagy fekete-fehér stb.) Terjedelme maximum öt A4-es oldal lehet.

Karikatúra kategória
Ezen kategórián belül is csak csak egy megkötés van: J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez kapcsolódjon az alkotás témája. A karikatúra is tetszőleges technikával készülhet (lehet kézzel vagy számítógéppel rajzolt, dombarmű, vagy szobor, színes vagy fekete-fehér stb.)

Fotópályázat
A pályázók két téma közül válaszhatnak: "Középfölde tájai" és "Középfülde misztikus lényei". Minden pályázó maximum három alkotással pályázhat. A képeket CSAK elektronikus formában tudjuk elfogadni max. 1 Mbyte méretben!

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből, illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni. Az alkotások zsűrizésénél a legfontosabb szempontok a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A legjobbakat értékes nyereményekkel díjazzuk.
A zsűri által kiválasztott művekből az MTT az "Tolkien Születésnap 2006" helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság félévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A Magyar Tolkien Társaság a 2006. január 8-i rendezvényen ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja:
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79., illetve palyazat@tolkien.hu . Kérjük, írd rá a borítékra, ill. a Tárgy rovatba azt is, mely kategóriába és témába tartozik az alkotásod, így: pl. MTT pályázat/ Képzőművészet/ Quenta Silmarillion.

Ne felejtsd megadni a nevedet, a korodat, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu .


Felhívjuk a tisztelt pályázók figyelmét, hogy a beküldött alkotásokat semmilyen körülmények között sem tudjuk visszaszolgáltatni! A művekért felelősséget nem vállalunk.

Ha segítenél a pályázat népszerűsítésben, innen (kattints ide) le tudod tölteni a plakátot. Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275702 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
cuccz

ki az, aki jönne GyU-vetélkedőre, és még nincs csapata? :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275698 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk a tűzőzenére a legtöbben az Apocalyptica Far away c. számát akarják megszavazni. De az ellenzék tartja magát (egyik osztálytársam és jómagam...), mi az Anathemától akarjuk a Violence c. számot... Bár felmerült már az Opeth-től az Ending Credits is. Csak rövid. De végülis lehet végteleníteni.
Nos, amit ajánlanék ezek alapján az valamilyen lájtosabb rock. Laza gitár, kissé talán lehet gyászosabb hangulatú is (mint az Apocalyptica).
Volt élményem olyan szalagavatón részt venni, ahol Eminemre vonultak be... Sok elcseszett dolgot láttam már életremben, de az... hát elég csak annyi, hogy borzalom volt.
Szóval inkább a búskomorabb rock, a lazább death metal környékén kutassatok szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275685 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!Régen nem írtam már a fórumba,de még mindig itt vagyok,és olvasgatlak Titeket! :) Tanácsotokat szeretném kérni.Most lesz a szalagavatóm és arra kéne bevonuló és szalagtűző zene.Ha van ötletetek írjátok meg légyszi!Köszönöm!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275681 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Abigél NAGYON jó könyv :idea:
én nyolcévesen olvastam először (mert ment a tvben a film, ésnemtudtak lebeszélni :P ), nem értettem belőle sokat, de azóta olvastam párszor, és nagyon szeretem :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275677 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te vagy fenn a nagykönyv oldalon is Rabyn néven?
Elolvasnám, hátha abból megtudok valami újat. Elhozod holnap?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275674 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olvasd el mert jó könyv. Én az Abigélre adtam a voksom. Mondjuk ha a hp3került volna be akkor lehet, hogy vacilálok mert az a legjobb a 3 kötet közül. (ha kell amugy kölcsönadom az Abigélt:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275673 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziu!

Kedves mindenki! Igen kezdem megunni azt hogy, a valamikor szebb napokat látott tolkien chat a halálán van!!! Borzalmas!

Mért nem chateltek?!! Csak én meg Estel Adániel vagyunk néha néha a chaten! (2hónapban 1x 3-an is fennvagyunk a chaten)!

Tessék chatelni! Hol vannak azok a jóízű viták? Hol vannak a régi ismerősök? Minden a homályba vész, ha ti nem töltitek meg fénnyel!

Remélem hogy halgattok rám!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275671 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Potterre.
Az Abigélt annyiszor láttam, hogy a könyökömön jön ki. Olvasni nem is olvastam. Vajon a könyv jó? Olvasta vki?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275669 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mostani két könyv közül melyikre szavaztatok a nagykönyön?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275649 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már simán átálltam és Spongya Bobra fel is keltem, hál'Erunak :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275648 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275646 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem merek elmenni ilyen nyíltnapokra (az más kérdés, hogy a többségérő fogalmam sincsen mikor van) mert ugysem az lesz ugyis változik az egész. Ezért vagyunk szarabb helyzetben mint a tavalyiak. Nekik csak az érettségi változott nekünk a felsőokatás is...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275625 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondjuk már korábban sem számítottam nagy esélyekre, de ez a 25 fő kicsit megletett - annak ellenére, hogy tudatában vagyok, hogy tényleg nincs nagy igénye a Magyar Honvédségnek a tisztutánpótlásra.
Bár elsőként fogom megjelölni, nem remélem, hogy bejutok. Viszont akkor a prog.-mat.-ra egyik osztálytársammal megyek, így már nem leszek egyedül, és ez azért mégiscsak jobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275620 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bögyös Fredegár írta: Egy kicsit mnás téma: most pénteken voltam nyílt napon...
Hát, minden álmom összedőlt. A Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Kossuth Lajos Hadtudományi Karnak az előadásán voltam, és megtudtam, hogy a katonai vezető szakra (magyarul tisztképzésre) 2006-ban csak 24 (!) főt vesznek föl. Viszont jelentkezőből annál több van...
Így asszem most elfelejthetem a tiszti karriert... Bár remélem, hogy nem örökre. Helyette programozó-matematikusnak megyek... Szinte ugyan az, nem? :)


Szvsz teljesen logikus...
Mi a fenét kezdene egy békében élő ország évi többszáz tiszttel akik éppen végeztek a ZNE-n?
Bár tény hogy részedről nem biztos hogy ez öröm.
Mindazonáltal próba cseresznye.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275619 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kicsit más téma: most pénteken voltam nyílt napon...
Hát, minden álmom összedőlt. A Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Kossuth Lajos Hadtudományi Karának az előadásán voltam, és megtudtam, hogy a katonai vezető szakra (magyarul tisztképzésre) 2006-ban csak 25 (!) főt vesznek föl. Viszont jelentkezőből annál több van...
Így asszem most elfelejthetem a tiszti karriert... Bár remélem, hogy nem örökre. Helyette programozó-matematikusnak megyek... Szinte ugyan az, nem? :)
Egyébként az idén érettségizők közül kinek mi a tapasztalata? Ha valaki esetleg volt rajtam kívül valahol máshol nyílt napon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275610 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hallottam egy olyan estet, hogy két magyar kutató eltévedt a sivatagban és egy beduin törzs talált rájuk, és befogadta őket. Különös tiszteletben álló vendégek voltak, így sós vízben főtt kecskeszemet szolgáltak fel nekik egy jó nagy tálban. Természetsen megették, igaz, három napig hánytak utána.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275590 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy magyar utazó, Székely Tibor mondta, hogy ha meg akarsz valami népet nyerni magadnak, akkor annak a legkönnyebb módja, ha elfogadod tőlük a hagyományos ételeiket, és nem fintorogsz tőle...
Mentek az őserdőben, amikor az indián kísérője felkapott a lábával egy bogarat, letórte a szárnyát, meg a lábait aztán bekapta. Hősünk szóvá tette, hogy neki nem ad az ínyencségekből, ezután végig ették az egész utat, egyet az indián, egyet az utazó. Az esti táborhelyre érve, a hozott elemózsiából alig fogyasztott, és teljes mértékben kivívta az indián kísérők elismerését. :roll:
Az őserdőben nem szabad finnyásnak lenni, mert hamar tálálékká válik az ember.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275587 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Imádom a bogaras cuccokat :quasi: most egy kicsit émelygek :oops:


Vaskalapos európai gyomrod van :D

(mondjuk nyersen én sem ennék ilyet, de sütve/főzve...
Jelky egyik kalandjában a kínai szakácsnő a cserebogárpástétom puszta említésével levesz a lábáról egy mandarint aki így eláll attól, hogy hősünk talpára veressen száz botokat. Vagy valami még durvábbat tegyen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275585 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Imádom a bogaras cuccokat :quasi: most egy kicsit émelygek :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275569 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta:

Remzy_mama/Eldawen írta:

Well-of-Souls írta: A sült vírus csak némi nukleinsav meg aminosav - vagyis standard táplálékalkotó :D


Próbálkozzunk tücsökkel-bogárral, azt még gondolom senki nem próbálta. Akár turmixolva is, úgy nem ropog... :cheers: Bogárinfluenza még nincs :?:


Nagy tévedés. Unokatesóméknak, mikor katona volt (Svédországban él) volt ilyen túlélőgyakorlatuk, h 1 késsel ledobták őket valami erdőbe, és két hét múlva értük mentek. A kaja 30%-a bogárból állt (a többi bogyó volt, meg csúszómászók). És a szakasz simán túlélte...


Mármithogy közülünk senki nem próbálta.

Valamelyik hülye realytishowban volt aki még dagadt hernyót is evett. Boáááááááááá :cross:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275560 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta:

Remzy_mama/Eldawen írta:

Well-of-Souls írta: A sült vírus csak némi nukleinsav meg aminosav - vagyis standard táplálékalkotó :D


Próbálkozzunk tücsökkel-bogárral, azt még gondolom senki nem próbálta. Akár turmixolva is, úgy nem ropog... :cheers: Bogárinfluenza még nincs :?:


Valamelyik ősrégi Friderikusz Show-ban volt, aki tücsköt-bogarat összeevett. Nem halt bele. :roll:


Európán kívül szinte mindenhol normális standard kaja a bogár. Kínában pl.
(Olvassátok el Jelky András kalandjait)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275554 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy_mama/Eldawen írta:

Well-of-Souls írta: A sült vírus csak némi nukleinsav meg aminosav - vagyis standard táplálékalkotó :D


Próbálkozzunk tücsökkel-bogárral, azt még gondolom senki nem próbálta. Akár turmixolva is, úgy nem ropog... :cheers: Bogárinfluenza még nincs :?:


Nagy tévedés. Unokatesóméknak, mikor katona volt (Svédországban él) volt ilyen túlélőgyakorlatuk, h 1 késsel ledobták őket valami erdőbe, és két hét múlva értük mentek. A kaja 30%-a bogárból állt (a többi bogyó volt, meg csúszómászók). És a szakasz simán túlélte...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275553 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy_mama/Eldawen írta:

Well-of-Souls írta: A sült vírus csak némi nukleinsav meg aminosav - vagyis standard táplálékalkotó :D


Próbálkozzunk tücsökkel-bogárral, azt még gondolom senki nem próbálta. Akár turmixolva is, úgy nem ropog... :cheers: Bogárinfluenza még nincs :?:


Valamelyik ősrégi Friderikusz Show-ban volt, aki tücsköt-bogarat összeevett. Nem halt bele. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275548 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta: A sült vírus csak némi nukleinsav meg aminosav - vagyis standard táplálékalkotó :D


Próbálkozzunk tücsökkel-bogárral, azt még gondolom senki nem próbálta. Akár turmixolva is, úgy nem ropog... :cheers: Bogárinfluenza még nincs :?:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275547 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A sült vírus csak némi nukleinsav meg aminosav - vagyis standard táplálékalkotó :D

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.599 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére