BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #233801 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mégegyszer bocsánat Elenától, nem akartam gonosz lenni, de én elég érzékeny vagyok a helyzet komikumra. Egy egy szövegnek van másodlagos és harmadlagos jelentése is ami mulatságos lehet egy bizonyos helyzetben. Nekem még azzal sincs bajom, ha nem olvas sokat vissza, csak hát ugyan azt a dolgot különféleképpen is fel lehet vezetni érzékelve vagy nem érzékelve a szituációt amiben éppen vagy. Pl. nem kötelező tudni, hogy angliában balra hajts van és ellentétes oldalon vannak a kocsik kormánya. De amikor szembesülsz vele a helyszínenen, akkor többféleképpen is lereagálhatod a dolgot. Nem érted, de látod, hogy mindenki így közlekedik, kíváncsi vagy de óvatos, gyanítod hogy itt valami olyasmiről van szó amit nem tudsz, tehát azt kérdezed: Uram, hogy van ez maguknál, itt mindenki ellenkező irányba hajt mint a kontinensen, magyarázza el nekem. Nos ekkor komolyan elmagyarázzák. De azt is megteheted, hogy ijedt arcal odarohansz valakihez és azt mondod: Itt mindenki megőrült? Fordítva hajtanak az emberek, csináljon valamit mielött súlyos katasztrófa történik, könyörgöm uram. Nos ekkor is elmagyarázzák a helyzetet, de közben fennhangon kacarásznak, nem rosszindulatból, hanem mert mulatságos szituációt teremtettél. Egyébként aki tudatosan alkalmazza ezt, az a sikeres vígjátékíró.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233784 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: _Neo figyelmébe:

- Mit kérsz a szülinapodra, kisfiam?
- Egy sötét ebet a láncnál.
- Nem lenne jobb egy fényes?
- Nem, sötétet akarok!
- De kisfiam, sokkal szebb egy FÉNYES EB A LÁNCNÁL, AKARD!

:P :tongue: :P :tongue: :P


megerkezett ß)

Pistike apukaja ezert lett alkoholista

(ezert is, a masik ok a sztrapacska-elmelet)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233777 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem gond, en legalabbis egyetertek Veled... Ha valakinek kerdese van tegye fel, de valoban: ha idejon, vegye a faradtsagot, s olvasson kicsit vissza, nem olyan nehez az. Kinevetni ezert nem kell az embert. Persze vannak vadhajtasok is (hadd ne mondjak neveket), amiket valoban nehezen toleral az ember fia (vagy tundee...). no mindegy, szoval valahol mindenkinek igaza van, de most nem ezen fogunk napokig ragodni, mint a multkori vegas topicon, ugye? bar ez a beszelgetos topic, szal, mindegy is...

(na, ennek most sok ertelme lett...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233776 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv mindenkinek!
Bocs, hogy így a közepébe belevágok, nem írtam még ebbe a topicba, nem is ismerlek benneteket :oops: De ez a téma kicsit talán engem is érint, hisz én is "új" vagyok. Már régóta olvasgatom a fórumot és egy ideje hozzászólni is "merek". Nem vágnék úgy a dolgok közepébe, mint Elena,de ő talán megörült, hogy ráakadt erre a helyre és "hirtelen" akart bekapcsolódni a dolgokba. Nem hiszem, hogy ezért ellenségesen kellene fogadni, ami egyébként szvsz nem is történt meg, hisz Sirgon hozzászólását én nem érzem bántónak, inkább egy kicsit irónikusnak. De ez talán egy bátortalanabb egyénre úgy hat, hogy nem jön többet ide. Ugyanakkor Timonat is megértem, hisz ha már sokadszorra olvassa az ember a hasonló "bejelentkezést", akkor nem biztos, hogy újra és újra türelmesen és megértően tudja az ember fogadni ezeket.
Remélem nem gond, hogy én is "beleszóltam", csak gondoltam elmondom, hogy látja ezt egy "kívülálló". 8)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233769 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De nem lehet egy pozitív dolog.. és ez egy kezdőok is akár.. :roll:

Mint ismétlem, jogos a felháborodás! Csak a kifejezés nem, nem igazán.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233765 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
még szép :mrgreen:

Nem történt katasztrófa, nem kell túldramatizálni a helyzetet, de aki nem néz körbe magára vessen, ha kinevetik :vállatvon:

Narmo az MTTre szerintem nem az ilyesmik miatt néznek furcsán :roll: ...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233762 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Timona : persze ez érthető.. csak nem kéne ennyire durván talán. Múltkor nemtom hol volt arról szó, h bizonyos helyeken "érdekesen" néznek az MTT-re. És ha így történnek a dolgok,ez asszem érthető is.. :(

És most mindenki lehordhat bárminek, elvégre úgyis az következik,nem? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233759 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy nem így kellett volna, de már megtette és kedvesen meg lehet neki mondani, hogy nézzen körül, pölö az mtt topicban, és nem kell körberöhögni. Nem tudta, hogy itt előbb jobb körülnézni és csak aztán merni megszólalni, mer még valamit elszúr. Basszus, katasztrófa történt, vagy mi?
és szvsz épp azé kérdezett, mer halvány lila fogalma sincs a dolgokról. valahogy el kell kezdeni. de mostmár valsz nem igazán fogja folytatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233758 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy ametiszt, esetleg? Az is kő... no? kő vagy nem kő?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233757 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy gonoszul vezette elő Sirgon a véleményét, de igazat adok neki!
Kicsit fura azt látni, hogy valaki aki mondjuk ma találta meg a fórumot, azonnal regisztrált és máris hozzászol olyan dolgokhoz amiről halvány lila fogggalma sincs :roll: ... Könyörgöm, csak kicsit kéne visszalapozni egy- egy topicon és máris tájékozottabb lehetne az illető.
Most ha magamból indulok ki, akkor én már több hete olvastalak titeket mire reigztem, majd hosszas mérlegelés után mertem eggyáltalán belefolyni bármibe. Nem nagyon tudom megérteni a hajrá és durr bele hozzáállást, a tájékozódás az ami elkerülhetővé teszi az ilyen megnyilvánulásokat, ami valljuk meg őszintén megmosolyogtat, de kicsit fárasztó tud lenni, ha minden másnap előkerül egy- egy ilyen újoncjelölt.

Lehet kövezni!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233753 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sirgon Esgalnor írta:

Elena Silvermoon írta: Sziasztok! Új vagyok még itt aztán nem tudom, hogy megy itten a dolgok... valaki felvilágosítana, hogy most zajlik-e valami fontos?

:nagyon nagyon röhög: Nem akarlak megbántani, de Te most froclizol minket? Már a Pontatlanságok... topikba írt elfes hozzászólásodon is kifeküdtem. :feltáplászkodik a földről és fogja a hasát: :lol:
Egyébként zajlik: A LEP 2005 topicban a janár 3-ai Tolkien születésnap MTT rendezvény előkészítése.

Ez gonosz volt.. és csúnya.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233741 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sirgon Esgalnor írta: Ha ezzel lépne mondjuk valaki oda az asztaltársaságodhoz, a megbántás szándéka nélkül, elöször te is leesnél a székröl a nevetéstöl, pár másodperc értetlen döbbent után. :D


hát azé az kicsit más. de ide jöhetnek újak is, vagy mi a nyák és ez nem egy olyan asztaltársaság, ahol egyáltalán nem számít az ember vadidegen arcokra. jó, a kérdés lehet, hogy furcsa, bár nem tartom kifejezetten annak, ha a Társaság ügyeiről akart érdeklődni. nem kell nevetni, hadd tapasztalja mán ki a dolgokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233739 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Védelembe véve az újonnan jöttet, szeretnék rámutatni arra, hogy bármely földi halandó, aki a Gyűrűk Ura, és a Szilmarilok előtt semmi olyat nem olvasott, ahol az elfet tündé(r)nek fordították volna; aligha fogja tudni, hogy a Tolkien-művek magyarításának esetében tudatos fordítói leleményről, vagy indokolatlan fordítási hibáról van-e szó... ;)
Egyébként meg az éppen aktuálisan zajló dolgokról például a tolkien.hu főoldalán lehet bővebb infokat találni... :)

Nem persze, én se megbántani, vagy a kérdését negligálni akartam. Válaszoltam is rá, ahogy tudtam. Csak Elena Silvermoon olyan, hogyismondjam, mulatságosan, bájos holdból jöttséggel fogalmaz. Azért nem mindennapi kérdés, hogy valaki betoppan, és azt kérdezi: Hali! Történik itt valami fontos? Ha ezzel lépne mondjuk valaki oda az asztaltársaságodhoz, a megbántás szándéka nélkül, elöször te is leesnél a székröl a nevetéstöl, pár másodperc értetlen döbbenet után. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233734 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem Kismaroson véletlenül? ^^

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233719 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megnéztem. Nem találtam, de valhol akkor is olvastam valami ilyet. Attól függetlenül még akarok képet palacsintáról, most már az sem baj ha nem a TK-án sült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233716 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estelio írta: Hát én ezt a TK topicbanolvastam, hogy állítólag valaki akar sütni, vagy nem? Na majd mindjárt megnézem.


ott aligha.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #233715 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én ezt a TK topicbanolvastam, hogy állítólag valaki akar sütni, vagy nem? Na majd mindjárt megnézem.
Megnéztem. Nem találtam, de valhol akkor is olvastam valami ilyet. Attól függetlenül még akarok képet palacsintáról, most már az sem baj ha nem a TK-án sült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233714 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estelio írta: Valaki küldjön már nekem képeket a TK-án sülni fogó palacsintáról! Na, légyszi,légyszi,légyszi,légyszi!


Ki mondta, hogy a Tolkien Klubon fog palacsinta sülni??

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233706 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki küldjön már nekem képeket a TK-án sülni fogó palacsintáról! Na, légyszi,légyszi,légyszi,légyszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233702 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Védelembe véve az újonnan jöttet, szeretnék rámutatni arra, hogy bármely földi halandó, aki a Gyűrűk Ura, és a Szilmarilok előtt semmi olyat nem olvasott, ahol az elfet tündé(r)nek fordították volna; aligha fogja tudni, hogy a Tolkien-művek magyarításának esetében tudatos fordítói leleményről, vagy indokolatlan fordítási hibáról van-e szó... ;)
Egyébként meg az éppen aktuálisan zajló dolgokról például a tolkien.hu főoldalán lehet bővebb infokat találni... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233697 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Emberek, egy kérdés: szerintetk hogy lehet levédeni Karácsonykor azokat az esetleges sértődéseket, amik azzal járnak, ha a rokonságnál szerintük nem eszik az ember eleget abból, amit kínálnak?

Szerintem zabálni kell, míg a rokonok nem kezdenek aggódni, hogy mindjárt rosszúl leszel. :twisted: Viccet félretéve: Nálunk ez nem téma, mindenki annyit eszik amennyit szeret, elvégre ez ünnep és nem libatömés. 8)

Felagund írta: Furcsa. Nekem sose volt ilyen jellegű problémám.
Ez azért van, mert hobbit vagyok? :mrgreen:

Vagy mert hobbid az evés. :)

Elena Silvermoon írta: Sziasztok! Új vagyok még itt aztán nem tudom, hogy megy itten a dolgok... valaki felvilágosítana, hogy most zajlik-e valami fontos?

:nagyon nagyon röhög: Nem akarlak megbántani, de Te most froclizol minket? Már a Pontatlanságok... topikba írt elfes hozzászólásodon is kifeküdtem. :feltáplászkodik a földről és fogja a hasát: :lol:
Egyébként zajlik: A LEP 2005 topicban a janár 3-ai Tolkien születésnap MTT rendezvény előkészítése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233690 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta:

Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)


Bogárka. Ez nagyon gáz.

Pedig ha tudnátok...
Az édességes szekrényem roskadozik a csokiktól. Óriási táblák mindenütt... Mandula és Raffaello halmok... Bocicsoki rogyásig... Forraltborízű Milkacsoki...

Most kicsit olyan, mint mikor kívülről nyalogatod az üveg mézet.
:twisted:

ááááááááááááá
Tejcoki finom! Étet nem annyira szeretjük drágaszág, de tejcsoki minden mennyiszégben! :D Bocicoki, milkacoki, nyamm. :) Meg karamell ész fehércoki. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233662 Írta: Natalyen Ectelë
Natalyen Ectelë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Új vagyok még itt aztán nem tudom, hogy megy itten a dolgok... valaki felvilágosítana, hogy most zajlik-e valami fontos? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #233661 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Enyám... itt is ónos eső esik már reggel óta, [size=9:i97ag3zr]most jöttem be egy órás jégtörés után, (mivel csak én voltam ma itthon, ezért) lesóztam a kocsilejárót, mert az kb 45fok dőlésszöggel rendelkezik, ergo csúszik mint állat és csak igy tudnak majd leállni az ősök a négykerekűvel a garázsba :roll: [/size]

Ezé' kb úgy érzem magam, mint egy jégcsap :o lvad: , asszem má csak ez kellett a megfázásomnak *hapccciiii*

Jééé közben ez a cucc átment hóesésbe, vicces ahogy a jég tetején megmaradnak a pelyhecskék :mrgreen:

Ha már a csokinál tartunk- nem akar nekem csinyálni valaki önkéntes egy forrácsokit? :D étcsoki nélkül ha lehet és fehércskoiból főleg! Nem vagyok válogatós, ááá :tongue:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233652 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma reggel 8 kor minden tükör jég volt... korcsolyapáya az egész falu taknyolás ezerrel buszok forgalomból való kivonása fagyások új közlekedési módok a jégen.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233651 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Pl. így. 8)
Meg - ha található a házban - a mérleghez történő gyakori (lehetőleg minden falat utáni) kifutkosással... :D


Sajnos ne jó megoldás.. így is szidnak, hogy lefogytam, sovány vagyok.. nevetnem kell...

Nemrég történt, hogy olvastam, hogy a karneol nevezetű kő jó idegesség, feszültség ellen. Meg alultápláltságra (nem nevesítem, de némelyeknek itt nem ártana.. khm..). Erre megszólalok:
-Na az hiányozna nekem, kő alultápláltságra..
Anyukám:
-Azt nem mondta, hogy szellemi, vagy testi.....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233639 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta:

Rayan írta:

Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)

Bogárka. Ez nagyon gáz.

Angyalvirágbögyöllőm :mrgreen: Asz étcokit szeretem!!! Add nekem asz étcokit, a tejcokit tartszd meg magadnak!!!

Bátyó, egyetértek, ott a pont! Étcoki rúúúlssszzz :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233633 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: A nagy túrót tarthatod meg!!! Nem adtál nekrósütit.. :( (( Így most a rumosz-capkodósz-cukrosz étcoki isz az enyém!!! Coki cak ide!


nem adtam nekrósütit?

Az étcoki rummal ész cukrokkal az bezony célzás volt a nekrósütire...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233632 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A nagy túrót tarthatod meg!!! Nem adtál nekrósütit.. :( (( Így most a rumosz-capkodósz-cukrosz étcoki isz az enyém!!! Coki cak ide!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233629 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta:

Rayan írta:

Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)


Bogárka. Ez nagyon gáz.


Angyalvirágbögyöllőm :mrgreen: Asz étcokit szeretem!!! Add nekem asz étcokit, a tejcokit tartszd meg magadnak!!!


Capkodósz étcokit?

Ész ha megszütöm rummal ész cukrokkal? tarcam meg magamnak?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.554 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére