BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #233295 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Angwen írta:

Alyr Arkhon írta: UI: Akit nem érdekel kicsoda Permí az kap tőlem csokit kárpótlásként ama hihetetlen szellemi erőfeszítés helyett amit az ő kérdéses identitásának kitalálása nyújt. :twisted: (sajna nem egy táblával mer annyi csokim nincs)


ENGEM NEM ÉRDEKEL!!!! Hol írjam alá a nyilatkozatot? :D :D :D :D



megejtjük.
Csak emlékeztess és kapsz csokit.


Engem sem érdekel! Ide a csokival :twisted: :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233269 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Alyr Arkhon írta: UI: Akit nem érdekel kicsoda Permí az kap tőlem csokit kárpótlásként ama hihetetlen szellemi erőfeszítés helyett amit az ő kérdéses identitásának kitalálása nyújt. :twisted: (sajna nem egy táblával mer annyi csokim nincs)


ENGEM NEM ÉRDEKEL!!!! Hol írjam alá a nyilatkozatot? :D :D :D :D



megejtjük.
Csak emlékeztess és kapsz csokit.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233266 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: UI: Akit nem érdekel kicsoda Permí az kap tőlem csokit kárpótlásként ama hihetetlen szellemi erőfeszítés helyett amit az ő kérdéses identitásának kitalálása nyújt. :twisted: (sajna nem egy táblával mer annyi csokim nincs)


ENGEM NEM ÉRDEKEL!!!! Hol írjam alá a nyilatkozatot? :D :D :D :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233231 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta:

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?


Hát az IP cím sok mindent elárul... :roll:


Hát jó...
1) Megkérek mindenkit, hogy az Ipcím nézegetését mellőzzük, mert 1) elrontja a játék izgalmát (már, ha van ilyen) 2)igazságtalan azokkal, akik nem t5udják megnézni.
Ezt a dolgot mindenkinek a saát becsületére bízom.

A játék befejezését is halaszthatjuk. Mondjuk LEP-ig? Vagy későbbre? Várom az ötleteket.

olorin: A csoki jobb, mint a pezsgő- szvsz.


Felőlem kérhetsz akármire akárkit, szerintem égegyadtavilágon senkit sem érdekel.
Addig húzod amíg akarod, erről már leírtam a véleményem, végül eljutsz oda hogy téged sem érdekel.


UI: Akit nem érdekel kicsoda Permí az kap tőlem csokit kárpótlásként ama hihetetlen szellemi erőfeszítés helyett amit az ő kérdéses identitásának kitalálása nyújt. :twisted: (sajna nem egy táblával mer annyi csokim nincs)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233223 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta:

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?


Hát az IP cím sok mindent elárul... :roll:


Hát jó...
1) Megkérek mindenkit, hogy az Ipcím nézegetését mellőzzük, mert 1) elrontja a játék izgalmát (már, ha van ilyen) 2)igazságtalan azokkal, akik nem t5udják megnézni.
Ezt a dolgot mindenkinek a saát becsületére bízom.

A játék befejezését is halaszthatjuk. Mondjuk LEP-ig? Vagy későbbre? Várom az ötleteket.

olorin: A csoki jobb, mint a pezsgő- szvsz.



figyu engem már nem érdekel ki vagy szal elment a kedvem az egésztől.

már bocs

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233207 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Miért, csak te általánosíthatsz? Tudom, hogy a fantasy-re nincs definíció (ha létezik ilyen egyáltalán), de attól még szoktak róla beszélni. Amit pedig mondtam, az teljesen szubjektív vélemény volt, nekem tetszik Moorcock stílusa, de elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert az ő írásaiban is vannak olyan felületesebb részek, amit általában nem szoktam szeretni (és ami más "fantasy" írókra sokkal jellemzőbb szokott lenni). Tolkiennel nem hasonlítom össze, mert olyan könyvet még nem olvastam, ami akár megközelítette volna Tolkient (a legközelebb eddig Stephen Lawhead jutott). De azok közül a könyvek közül, amiket általában "fantasy"-ként szokás besorolni, Moorcock szerintem az igényesebb vonulatot képviseli. [size=9:1xw4xd50]De persze ízlések és pofonok, tudom, hogy neked pl Feist a kedvenced, én meg őt nem tartom jó írónak.[/size]


Ettől függetlenül borzasztó csúsztatás amit csináltál. Való igaz, hogy az általában "fantasy"-nek nevezett szövegek jó része (főleg Mo-n) erősen a béka segge alatt van színvonalban, de azért az ilyen sommás kijelentéseknek, mint a "nem rossz, ahhoz képest, hogy fantasy" semmifajta létjogosultságuk nincs. (Mellesleg én ehhez hasonló csúsztatást/általánosítást nem engedek meg magamnak)

Feist lehet, hogy az egyik kedvencem, de ettől függetlenül is jó író. Sőt van olyan is, akit nem szeretek, de elismerem, hogy jó író. Ez nem szeretem/nemszeretem kérdése. Viszont érzek a hozzáállásodban egyfajta elitizmust, amolyan "nem hasonlítom Tolkienhez, mert Tolkien így-úgy jobb". Kapásból azt sem tudnám megmondani, Tolkien fantasy-e, és van-e értelme ebből a szempontból bármilyen összehasonlítást végezni, de amit írtál, azzal könyökből ledegradálod a fantasy-t (akármi is legyen) és nekem ez nem tetszik. Mit tegyek, nem szeretem az előítéleteket.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233203 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ne haragudj kedves 'Permí', de ha valóban azt csinálnád, ami a profilodban írsz, vagyis ingerelnéd a népeket valahogyan, és nem csak bedobnád néha, hogy na még mindig nem tudjátok ki vagyok, talán érdekelné az embereket ez a játék... :D

ja és 500:))

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233174 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?


Hát az IP cím sok mindent elárul... :roll:


Hát jó...
1) Megkérek mindenkit, hogy az Ipcím nézegetését mellőzzük, mert 1) elrontja a játék izgalmát (már, ha van ilyen) 2)igazságtalan azokkal, akik nem t5udják megnézni.
Ezt a dolgot mindenkinek a saát becsületére bízom.

A játék befejezését is halaszthatjuk. Mondjuk LEP-ig? Vagy későbbre? Várom az ötleteket.

olorin: A csoki jobb, mint a pezsgő- szvsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233156 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: a legközelebb eddig Stephen Lawhead jutott


Ott pont. Nagyon szeretem az ő munkáit. [szubjektív vélemény] Szerintem a gonosz leírása rám nála sokkal nagyobb hatást tett, mint Tolkien leírása - de ez egyéni ízlés...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233144 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Sil írta: tulajdonképpen nem is rossz (persze ahhoz képest, hogy fantasy


Lehetne az ilyen borzasztó általánosításokat és csúsztatásokat mellőzni? :?

Miért, csak te általánosíthatsz? Tudom, hogy a fantasy-re nincs definíció (ha létezik ilyen egyáltalán), de attól még szoktak róla beszélni. Amit pedig mondtam, az teljesen szubjektív vélemény volt, nekem tetszik Moorcock stílusa, de elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert az ő írásaiban is vannak olyan felületesebb részek, amit általában nem szoktam szeretni (és ami más "fantasy" írókra sokkal jellemzőbb szokott lenni). Tolkiennel nem hasonlítom össze, mert olyan könyvet még nem olvastam, ami akár megközelítette volna Tolkient (a legközelebb eddig Stephen Lawhead jutott). De azok közül a könyvek közül, amiket általában "fantasy"-ként szokás besorolni, Moorcock szerintem az igényesebb vonulatot képviseli. [size=9:2g2p49rq]De persze ízlések és pofonok, tudom, hogy neked pl Feist a kedvenced, én meg őt nem tartom jó írónak.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233123 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jajj...

Alcar...

:mrgreen:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233117 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez de rossz...

miért nincsen az ágyban ű betű???

mert az ágyneműtartó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233072 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?


Hát az IP cím sok mindent elárul... :roll:


Jahát igen, a felsőbbrendű lények akik láthatnak ilyeneket... :roll: :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233070 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?


Hát az IP cím sok mindent elárul... :roll:


:evil3:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233046 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?


Hát az IP cím sok mindent elárul... :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233031 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:P Én is játszottam egy ilyen "ugyan már kivagyok játékot" egy üveg pezsi volt a díj :P
Nagyon finom volt, én meg berúgtam... :P :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233030 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Din: én is csatalkoznék a Silhez intézett kéréseddel kapcs... ne jelentsük ki, hogy Tolkien jobb a fantasy cuccoknál.. legjobb esetben is más a 2... ennyi.. .:/

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233026 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:



Még régen mintha egyeseket érdekelt volna... nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233025 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy.


Mostanra?? :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233021 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta: No, népek!
Hát nagyon nem aktivizáltátok magatokat az ügyemben- újfent. Kismaros meg már itt van a nyakunkon.
Fölmerül tehát a kérdés, akarjátok-e, hogy a játéknak 19-én este mondjuk 10-kor "eredményhirdetéssel" vége legyen vagy mi legyen?
Ha ez áll, akkor
:arrow: mindenkinek kéretik összegyűlni este 10-kor a társalgóhelyiségben- elvégre csak kell, hogy legyen ilyen
:arrow: egy kalapba leadni az 5leteket
:arrow: leoltani a villanyt!
:arrow: Permí meg majd föloltja
:arrow: és meglesi, ki milyen agyamentségeket tippelt. :D

A kalapba-dobálásig mindenki tippelhet kilétemet illetően.

Hogy kompenzáljam az elmúlt időkbeni elmaradásom fórumozás terén, esetleg adok egy kis segítséget, hogy könnyebb legyen a találgatás:
:arrow: Idősebb vagyok 15 évnél és fiatalabb 30-nál. (Tudom, ez nem túl nagy segítség, de azért csak valami.)
:arrow: A hozzászólásaim száma 1 és 2000 közt van.

Na ezzel kezdjetek valamit! De tényleg kezdjetek, mert ez így uncsi: eddig még csak egy fél csokim van (na most szándékosan elárultam magam!). Pedig Permí imádja a csokit. (még egy segítség)
Szóval most már mozgassátok meg egy kicsit magatokat! Nem szeretne senki csokit nyerni?

(A tippekkel privben- vagy személyesen- lehet Permíhez fordulni.)

Üdv: Permí


Dejó, mostmár kétségtelen hogy nem én vagy. :D

Egyébként szerintem mostanra senkit sem érdekel, ki vagy. Ha egy-két hete dobod fel a dolgot akkor még tartana a gondolkodás, de így...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233019 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, népek!
Hát nagyon nem aktivizáltátok magatokat az ügyemben- újfent. Kismaros meg már itt van a nyakunkon.
Fölmerül tehát a kérdés, akarjátok-e, hogy a játéknak 19-én este mondjuk 10-kor "eredményhirdetéssel" vége legyen vagy mi legyen?
Ha ez áll, akkor
:arrow: mindenkinek kéretik összegyűlni este 10-kor a társalgóhelyiségben- elvégre csak kell, hogy legyen ilyen
:arrow: egy kalapba leadni az 5leteket
:arrow: leoltani a villanyt!
:arrow: Permí meg majd föloltja
:arrow: és meglesi, ki milyen agyamentségeket tippelt. :D

A kalapba-dobálásig mindenki tippelhet kilétemet illetően.

Hogy kompenzáljam az elmúlt időkbeni elmaradásom fórumozás terén, esetleg adok egy kis segítséget, hogy könnyebb legyen a találgatás:
:arrow: Idősebb vagyok 15 évnél és fiatalabb 30-nál. (Tudom, ez nem túl nagy segítség, de azért csak valami.)
:arrow: A hozzászólásaim száma 1 és 2000 közt van.

Na ezzel kezdjetek valamit! De tényleg kezdjetek, mert ez így uncsi: eddig még csak egy fél csokim van (na most szándékosan elárultam magam!). Pedig Permí imádja a csokit. (még egy segítség)
Szóval most már mozgassátok meg egy kicsit magatokat! Nem szeretne senki csokit nyerni?

(A tippekkel privben- vagy személyesen- lehet Permíhez fordulni.)

Üdv: Permí

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #232954 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak egy apró közbevetés... az alább említett Guy Gavriel Kay nem azonos egészen véletlenül azzal a Guy Kay-jel, akinek Christopher Tolkien a Szilmarilokhoz írt előszavának végén köszönetet mond az összeállítást - 1974-től 1975-ig - segítő munkájáért? :roll:
Ha igen, fura dolog, hogy a cikkíró ezt elfelejtette megemlíteni.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232930 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: holnap Zh utan beugrok
az olyn estefele..
hm majfelhivlak.

szerda jobb lenne v pentek, de csak este. minden egyeb napon edzesem van

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232923 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki ezt összehordta, annak ajánlom szíves figyelmébe a Háború és békét. Plusz egy jófajta kurzust, hogy megtanuljon olvasni. Na meg azt, hogy üljön le csak innen pár emberrel beszélgetni, ha a GYU és a tolkieni világ mélységeibe bele akar látni.. csak sajnos szvsz nem akar.. kényelmesebb így kritizálni...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232913 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: tulajdonképpen nem is rossz (persze ahhoz képest, hogy fantasy


Lehetne az ilyen borzasztó általánosításokat és csúsztatásokat mellőzni? :?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 7 hónapja #232911 Írta: Ábrándos
Ábrándos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemfontos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232886 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr:

www.eclipse.co.uk/sweetdespise/m ... b/omnibus/

www.brightweavings.com/books/index.htm
ezt találtam ( thanx to google)

Csak hogy hozáfűzzem... hiába van az, hogy én jobb szeretem a fantasyt mint Tolkient mégse hallottam ezekről az egyénekről :/ pedig szerintem pont elég neves írót ismerek... :P

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232877 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Alyr írta: ... a fent említett két íróról még nem is hallottam, ...
Mondana valaki mondjuk legalább egy-egy könyvet tőlük?
Kíváncsi vagyok az igazi kőkemény komoly fantasyra...

Ez bennem is felmerült...

Guy Gavriel Kay-ről még soha nem hallottam, de Michael Moorcock elég híres fantasy író, és tulajdonképpen nem is rossz (persze ahhoz képest, hogy fantasy, de Tolkiennel nem ér fel), nekem pl a kedvenceim közé tartozik. A könyvei a kelta mitológiára épülnek, leghíresebb hősei Melnibonéi Elric és Corum.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232859 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem újságíró. Firkász. Zugíró. Hemzsegnek, teli van a média a hvatásos fanyalgókkal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232856 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ezt a következővel intézem el: ami népszerű, azt ócsárolni kell, mert az a trendi dolog. A tisztelt "újságíró" ennyit tud. Meg a nevét. Pont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.456 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére