BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #211268 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Brandir!

Morgana, ugye azért kintről is fogsz tudni majd netezni?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211265 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Brandír!

Morgana: Jó utat és élményekben gazdag kinttartózkodást! :closed:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211264 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgananéni! Hiányolni fogunk, amíg nem leszel itt :(

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211261 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Brandír!! :hello:

Morgana: Jó utat!! :closed:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211256 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eru éltesse sokáig Brandirt, Haleth népének bölcs és józan vezetőjét :D :hello:

Morgana: jó utat, visszavárunk! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211253 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VALIN NOSTARE, BRANDÍR DRÁGA!!! :hello:


Jó utat, Morgana! Ne felejts el minket! :closed: :closed: :closed: :closed: :closed:
:cry: :cry: :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211249 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Melda Brandir!!!

Éljen Don Marlon Brandir!!!
:pimp:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211245 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódog Szülinapot, Khirályom, Brandir! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211244 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis érdekesség: 14 éve ezen a napon az Országgyűlés köztársasági elnökké választotta Göncz Árpádot. ( www.ezenanapon.hu/ )
Ja, és nemtudom hány éve, ezen a napon ünnepli szülinapját Brandir 8) (lásd lentebb)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211197 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miközben kint vagytok Szigeten, tudósítsatok ám sokat, hogy micsináltok, meg mitörténik, jó?! Mert nem mehetek ki, vizsont törke kiváncsi vagyok mindenre!! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211195 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Én is halkan megjegyeznm, hogy ilyen (ezek és mások) képeslapok valamint poszterek már régóta kaphatók a Cora-ban ;) :) a poszterre emlékszem, az 1000 huf (talán 990), a képeslap már nem tudom, mennyi..


De az olyan snassz a Corában vásárolni... :D
Permí most ingyenreklámol... :look:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211194 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is halkan megjegyeznm, hogy ilyen (ezek és mások) képeslapok valamint poszterek már régóta kaphatók a Cora-ban ;) :) a poszterre emlékszem, az 1000 huf (talán 990), a képeslap már nem tudom, mennyi..

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211193 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Halkan megjegyzem, hogy a Kassai utcába járok iskolába.. (asszem a kettes szám alatt van a sulim)
Egy nagyon csúnya épület:)

Szal aki akarja annak ha beindul a suliidő bármikor tudok ilyen cuccost szerezni. (feltéve, hogy nem bukom és és nem megyek át másik iskolába)


Dejó... Nekem meg a 19. szám alatt lakik a dédmamám. És amúgy az ő szomszédja a bolttulaj. Lehet hogy az a sulid ami látszik a dédim ablakából? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211189 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halkan megjegyzem, hogy a Kassai utcába járok iskolába.. (asszem a kettes szám alatt van a sulim)
Egy nagyon csúnya épület:)

Szal aki akarja annak ha beindul a suliidő bármikor tudok ilyen cuccost szerezni. (feltéve, hogy nem bukom és és nem megyek át másik iskolába)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211181 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nézzétek meg!
Ezek különböző GyU-s képeslapok. A bolt, ahol kaphatóak: 1043 Budapest Kassai u. 23. fsz., tel./fax. 231-0258 vagy 20/923-2292, nyitva hétfő-csütörtök 10-17 péntek 9-14 óráig. Sajnos kicsit drágák, mert 150 Ft darabja, de nagyon szépek. És a tulaj ígérte, hogy lesznek poszterek és füzetek is! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211168 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Kispajtások,

kérlek szépen Benneteket, hogy amelyikőtöknek van nélkülözhető gimnáziumi 3-os és 4-es történelemkönyve, legyen olyan drága, és adja nekem kölcsön egy rövid időre (kb. 1 hónap).

Elérhető vagyok priviben/ mail-en/ messengeren/ mobilon: (20) 9414-833

Nagyon szépen köszönöm előre is!!! :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211155 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelmezbemutató lesz. Szal ezért leszek kint, mert rajtam is lesznek jelmezek:) (most közölném, hogy hobbitnak nem szívesen öltöznék be! ESetleg lány hobbitnak.. de azt a göndör parókát nem szeretném látni egy ideig! :twisted: akinek van akármilyen felhasználható jelmeze az hozza ki pls!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211153 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jaja, befogunk öltözni vagy vmi ilyesmi!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211152 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Rosszbornsz! :D Mi Ardennel és Ulmoval az első sorban fogunk csápolni 8)


Én szerényen megmaradok a második sorban, Min mögött közvetlenül :) 9-én lesz valamilyen MTT-s program a Szigeten?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211151 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
öö lehet, hogy én de még nem biztos.

amúgy festik a házunkat péntektől vagy csütörtöktől :? , szal nem
leszek elérhető a neten, de mobilon elértek: 06304204648 :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211148 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rosszbornsz! :D Mi Ardennel és Ulmoval az első sorban fogunk csápolni 8) Ki jön még?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211143 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na akkor vegre lehet mar egy Cross Borns koncerten! ;)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, hogy ezt beírom de annyira örülök neki!

Kilencedikén amikor kintleszek a szigeten akkor lesz az egyik kedvenc bandám is kint az Alvin És A Mókusok:)) Szal ennek most nagyon örülök:) Ja és aznap lesz CrossBorns is

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #211126 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Brandir!

Nim, büzsü, drak! ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211124 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Nimrocco!

Nekem is "szülinapom" van - pont ma egy éve regisztráltam magam... :D 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211113 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot Brandir!
És jó utat Morgana! (bár te csak holnap utazol ha jól tudom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211110 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Átléptem a 300. hozzászólásom határát! :D
:D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211106 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF:
Suhinak üzenem,h nem fognak minket összetéveszteni avatar alapján,mert ha minden igaz és Eru is úgy akarja nemsoká lesz egyéni avatarom :D
ON:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211079 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtuom! én is csak az utolsó 10 percet hallottam

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211078 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én találtam rá...természetesen semmi értelmes dologról nem volt szó...de azt mondták, hogy a lényeges dolgokról holnap beszélnek...azaz ma ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.447 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére