BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #210724 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy tűnik idén nem fogok fürödni a balcsiban a cucuje miatt. Remek... :wink: 8) :)

És boldog mindent mindenkinek, ami vót ez elmúlt egy héten!!
Na jó, ez kicsit értelmetlen lett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210714 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Angwen!!!
Kedvenc kis Vaslányom!!! Nagyon kellemes időtöltést kívánok Neked, pihenj jól!!! Hiányozni fox...

Millió pussz:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210709 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezennel szeretnék érzékeny búcsút venni mindenkitől. Holnap elmegyek innen három hétre, mondhatni egy másik világba. Telefonon, neten nem lehet elérni, nagyon lelkes egyedeknek, akik vannak olyan édesek, hogy mégiscsak szeretnének velem fenntartani valamiféle kapcsolatot, íme egy levélcím: 7474. Simonfa, Ady Endre u. 21. (Egyébként szeretek levelet kapni... ;) Egoizmus rúlz! :D )
Hiányozni fogtok.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210683 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eső? ugyan mi az nekünk?:DD

Holnaptól nemtudom meddig nem leszek mert nem lesz netünk bizonytalan ideig.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210669 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcar, most se műxik a yahoo photos :( :( :( Viszont mostanában a tár.hu egész jól megy, és ott Te regisztráltál már egyszer, nem próbálod meg feltenni oda is?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210667 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcar: még egy javaslat a képekkel kapcsolatban:
fototar.origo.hu/
(Ugyan még nem próbáltam, de ígéretesnek tűnik...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #210666 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hantale le, kolléga... :) :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210665 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gilloth: lesz video is róla. Amúgy a lényeg: Feanor lázadásával kezdődött, aztán a Noldák futása, a losgari hajóégetés, átkelés a helcaraxen, Elenwe halála, Fingolfin megérkezése, a Dagor Bragollach majd Fingolfin és Morgoth küzdelme és a végén Fingolfin siratása. Szóval a Szilmarilokra épült teljesen. Témája a hősiesség volt. A darab szövegét sztem még ma bemásolom a Fingolfin csapat tábori topicjába valamikor este.

p.s.: ha műxik a yahoo, akkor nem gatyázok a photobuckettal egyelőre, azzal az a bajom, hogy nem engedi az ékezetes karaktereket illetve a több szóból álló fileneveket (semmi sem tökéletes...). A yahoo sajna tényleg katasztrofális kedd óta amúgy... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #210664 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:evil: :evil: :evil: Már megint.... szórakozik... v csak /me részesül a megtiszteltetésben?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #210663 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah, /me is éppen Alcar fotóit nézegeti... :)

csak néha nem tom, ki kicsoda.... de azért jó h vannak feliratok :D

[size=9:32h0lwlr]ööö... elmondaná egy táboros, h mit adtak elő a Fingolfin előadáson? :oops: nem voltam táborban, de azért érdekelne...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210662 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Az, hogy napok óta sz@rakodik a yahoo szervere... a fotós rész legalábbis. Néha bejön, aztán meg nem megy megint... ha lesz időm, átpakolom őket a photobucketra...
bocseee mindenkitől, aki nem látta még, de hát...

Most működik. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210651 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az, hogy napok óta sz@rakodik a yahoo szervere... a fotós rész legalábbis. Néha bejön, aztán meg nem megy megint... ha lesz időm, átpakolom őket a photobucketra...
bocseee mindenkitől, aki nem látta még, de hát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210650 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210618 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szürkének igaza van. Ma sajnos esőben adtuk elő a KHE-t mert a fedett hely másnak van fentartva... :(
Sebaj a VII. Balrog különítmény már útban van.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210608 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Művészetek völgye rulz, csak nem kéne ez a vacak eső nekünk...

L1etek jók!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210549 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéé, Artemisz, tényleg? Nem is tudtam! Tökjó! 8) Aszittem ez ilyen helyi találmány, dehát akkor mégsem...

Szigetre valszeg nem tudok menni, viszooont... Megyek Kapolcsra!! ezaaaz, igen, sikerült!! :wink: :D

Csak az eső ne essen...!

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210529 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ki jön szigetre egész hétre??
mert akkor lehetne mtt-s sátorkör...
írjatok privit..

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210527 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Inczy írta: És ettetek már bodzafagyit? Itt Vácon van, és iszonyatosan finom!! 8)


Édes Intzym, most közölnék veled egy érdekes tényt: a bodzavirág-fagyi a TATABÁNYAI STOP CUKRÁSZDA találmánya, és a 2000-es év országos első díjas fagyija!

A cukrászda itt van a közvetlen tőszomszédságunkban! Szóval, igen, ettem már bodzafagyit! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210525 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Darky! :wink:


Brisáéknak nagynagy GRATULA, és még soxor ennyit! :hello:



És persze ERU ÁLDJA MEG EZERSZER A DRÁGA JÓ TOLKIEN PROFESSZORT, HOGY MEGÍRTA NEKÜNK A GYU-T!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210513 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma 50 éve , 1954. júl. 29-én jelent meg a Gy.U. első kötete először. :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210475 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok boldog szülinapot mindnekinek!!! 8)

Cica, igen, ezzel már találkoztam, drasztikus... :twisted: :wink:

Éééés, itt van egy kép nektek, amit naonnaon szeretek... 8)
www.kinokadr.ru/photoes/shrek2/shrek2_wp02_1024.jpg

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210471 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon Boldog Születésnapot kivánok Mirának!!!!!! :P :P :P :P
Holnap meg én töltöm be a 19-et! :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210464 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit megkésve bár:
:bounce: :bounce: BOLDOG ÉVFORDULÓT BRISA ÉS SVIN!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: Még sok évfordulót kivánok nektek! :faramir1: :eowyn1:

BN Szabolcsok!

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210412 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Szabolcsok! :cheers: :dance:

Brisa: Gratula, még sokszor 2 évet Nektek! :D
Cica: no comment, inkább beszéljenek az emotikonok helyettem: :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210383 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: jaj. :) Ez egy kicsit fájt. [size=9:39t9yyxf]/me CD-je vajon ugyanezt csinálkja a mikróban??[/size] :D :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210379 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt már párszor olvastam itt-ott... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210376 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindennek a közepébe vágva...
Ezt el KELL olvasnotok!!!! :lol: :lol: :lol:

Nemrég meglátogatott egy barátom, aki hatalmas komputer-mágus, és sok titok
tudója. Beszélgetés közben megemlítettem neki, hogy épp mostanában
telepítettem egy Windows Rendszert. Megmutattam neki a telepíto CD-t is,
amely tökéletesen kerek volt és csodálatosan fénylett.

A barátom arca elsötétedett, amikor meglátta a korongot.
Megdöbbenésemre kikapta a kezembol, és mielott tiltakozhattam volna,
behajította a mikrosütobe, majd a maximumon bekapcsolta a grillezést.
Rémülten ugrottam volna a mikróhoz, de a komputermágus visszatartott.
Bennakadt lélegzettel figyeltem, ahogy a CD a mikró belsejében forog. A
mágus hirtelen kivette, majd a kezembe nyomta:

-- Egészen hideg! Fogd!

A CD szemmel láthatóan sértetlen volt, hideg, és mintha megnott volna a
súlya, ahogy a tenyeremen tartottam.

-- Tartsd fel! -- szólt a mágus. -- És nézd meg közelebbrol!

Szót fogadtam. Eloször semmi különöset nem láttam, de aztán mintha finom vonalak tuntek volna elo, valamiféle finom, apró betus írás, amely a CD központi lyuka körül húzódott. A betuk szemkáprázttóan ragyogtak, mégis messzirol, mint valami feneketlen kútból.


4F6E65204F5320746F2072756C65207468656D20616C6C2C204F6E65204F5320746
F2066696E64207468656D2CDA4F6E65204F5320746F206272696E67207468656D20
616C6C20616E6420696E20746865206461726B6E6573732062696E64207468656D


-- Nem tudom elolvasni ezeket a lángoló betuket -- rebegtem remego hangon.
-- Te nem -- bólintott a barátom --, de én igen. A szöveg hexadecimális kódban van írva, régies írással, de Microsoft nyelven, amit most nem akarok használni. De a Közös Nyelven nagyjából ennyit jelent:


Egy Rendszer mind felett, Egy Rendszer kegyetlen, Egy a sötétbe zár,
bilincs az Egyetlen.


E sorok csak részei egy versnek, amelyet már régóta ismer a
Rendszergazda-tudomány:


Három Rendszert használjanak multik irodái,
Hét teremjen Szilícium Völgyének mélyében,
Kilencet a halandó dotkom cégek gépén csillantson a fény,
Egyet kínáljon a Sötét Gates, programozónyájat terelo,
Redmond éjfekete földjén, suru árnyak mezején
Egy Rendszer mind felett, Egy Rendszer kegyetlen,
Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.
Redmond éjfekete földjén, suru árnyak mezején


Elhallgatott, majd lassan, mély hangon folytatta:

-- Ez itt a Nagy CD, az Egyetlen, a Windows eredeti forráskódját
tartalmazó. A gazdája elveszítette, miáltal jócskán meggyengült a piaci befolyása. Rettenetesen vágyik rá -- de nem szabad visszakapnia.

Némán, mozdulatlanul ültem. Mintha a félelem roppant árnya nyújtotta volna felém hatalmas, licencszerzodést lobogtató kezét.

-- Ez a CD! -- dadogtam. -- De hát hogy a csudába került hozzám?

ui: a 888 jelent valamit? :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210375 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódog Névnapot, Darky! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210370 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallihó, újra itt!! 8)

Angwen, mi találtunk pár töltőt, de hogy pontosan ki tette el, nemtom... Kérdezd Morgana-t!

Utólag is köszi a köszöntéseket, s mondhatom ezt minden Anna nevében!! :wink:

Itt még mindig esik... Drasztikusak a cucuje következményei! Naptáncot nem tud vki?!? Majd Pécsen alkotunk egyet... :wink:

Ki szereti innen a bodzát? Nekem itt pislog egy üveg bodzaszörp az asztalomon, és mindjárt nekiesek... :D És ettetek már bodzafagyit? Itt Vácon van, és iszonyatosan finom!! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210367 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot minden kedves Szabolcsnak! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.442 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére