BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #209703 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Re népek, én is hazaértem. :wink:

Valin Estare Kincső, Pippin és minden Anna! Meg persze Valin Nostare, akinek mostanában van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209696 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Kincső írta: Léli: lehetsz alapító tag, ha akarsz :wink: Elméletileg csak permí az alapító egyelőre. :roll: :)


Éljen :) Akkor az ÁFK-t beregisztráltam :) (Leguán jogosan megérdemli az FK létezését :) (Főleg hogy már nagykorú+1 éves :D és pont mikor a Bátor Féanor... izé, szóval Feanor történetét mesélte el nekünk a "tábortűznél" :) ))


Az nagyon-nagyon jó este volt! Azután írtam az alapítólevélkét a faliújságra, csak kicsit nagy volt az átfutási idő! :) [size=9:empaebct](Öh, megjegyzem az egyetlen Caur-e-Naur volt amit végigihallgattam, mert a többi alatt ált. mást csináltam... :roll: [/size]

Permí írja a taglistát! :twisted: :wink:



BN minden Annának! :cheers: :hello:
Nem sorolok neveket mert annyian vagytok és túl fáradt vagyok ahhoz hogy ne hagyjak ki senkit! :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209695 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁFK oszlopos tagnak ezennel jelentkezem! :hello: :up: :lol:


És mivel ma már holnap van (ezt jól megaszontam :roll: :P ),

ERU ÉLTESSEN SOXOR MINDEN EGYES ANNÁT!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209693 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Léli: lehetsz alapító tag, ha akarsz :wink: Elméletileg csak permí az alapító egyelőre. :roll: :)


Éljen :) Akkor az ÁFK-t beregisztráltam :) (Leguán jogosan megérdemli az FK létezését :) (Főleg hogy már nagykorú+1 éves :D és pont mikor a Bátor Féanor... izé, szóval Feanor történetét mesélte el nekünk a "tábortűznél" :) ))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #209684 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin estare ar nostare minden érintettnek (Kicsőék, Leguán, Danik, stb), akinek nem tudtam üzenni a tábor alatt!!!

S BOLDOG ANNA NAPOT, kedves Morgana s Kriszana holnapra!!!

"Egy szál, harangvirág, ennyi csak, mit adhatok, és kívánok még, nagyon sok BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209681 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: lehetsz alapító tag, ha akarsz :wink: Elméletileg csak permí az alapító egyelőre. :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209680 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Jah, még valami. :wink:
Mint a táborozók már olvashatták a faliújságon, megalakult az ÁFK, azaz Ádám (=Leguán) Fan Klub. :wink: [size=9:16pqasa9](Mer'ugye az LFK név foglalt.)[/size] Jelentkezni még mindig nálam. :wink:



[size=9:16pqasa9](Apró Pó - (c) by Alyr - faliújság, az utolsó napi játékban írott versünket melynek vége köztudottan "A hírmondó nem volt más, nem volt más, nem volt más, mint egy ICIKE PICIKE FALIÚJSÁG!", majd beteszi akinél van? Hogy az Anduinról fúj a szél ről ne beszéljünk... :P )[/size]


Az ÁFK-nak kik az alapító tagjai? Szeretném regisztrálni ugyanis :) (és ahhoz minimum 2 alapító kell). És seretnék tag lenni, ha már alapító nem lehetek...

Azokat az alkotásokat, melyeket a megadott 10 szóra kellett írni Leguánnál elvileg ő ki fogja írni a Fórumra .) Legalábbis elég valószínű ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209679 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tsók mindenkinek újra!

Én is itthon vok már vagy 3 órája, de csak most jutottam netközelbe.

Jujj, de jó volt FORRÓ vízben tusolni!!! :dance:

Nagyon hiányoztok táborlakók!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209677 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, még valami. :wink:
Mint a táborozók már olvashatták a faliújságon, megalakult az ÁFK, azaz Ádám (=Leguán) Fan Klub. :wink: [size=9:3ah4dpen](Mer'ugye az LFK név foglalt.)[/size] Jelentkezni még mindig nálam. :wink:



[size=9:3ah4dpen](Apró Pó - (c) by Alyr - faliújság, az utolsó napi játékban írott versünket melynek vége köztudottan "A hírmondó nem volt más, nem volt más, nem volt más, mint egy ICIKE PICIKE FALIÚJSÁG!", majd beteszi akinél van? Hogy az Anduinról fúj a szélről ne beszéljünk... :P )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209676 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
re Fórum

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209673 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, én most kívánok Neked boldog névnapot! :D (Lévén Táborban nem voltam.)

Juj, úgy hiányoztatok táborozók, olyan jó, hogy visszajöttetek és megint van itt a fórumon élet! Meg már a chaten is :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209670 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gilloth: ne viccelj, persze hogy emlékszem rád! :wink: Köszi szépen!
Köszönöm Luinnek is a BN sms-t! :wink:
És köszönöm azoknak is, akik a táborban külön odajöttek BN-t kívánni (sorrendben): Arwena, Panni (mmint nem a kicsi :) ), Artemisz, Ádám, Csele, Előd, Koppány, Estel, Eia. :wink: Ja és köszönöm a névnapi Enya-számot is! 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209657 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot mindenkinek akinek az elmult 10 napban vlt,és nem volt táboran! :)
és de elmentem volna én is Finnországba..

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209647 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem, még megvagyok egyben. Nem volt semmi gáz, csak valamiért az egész környék összes kutyája ugatott és ordibáltak az utcán.... Olyan nagyon nem vagyok kiváncsi, mi volt az oka az egésznek...

Üdv re Csele!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209645 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse remélem minden ok, mert nálunk pl tegnap este megpróbáltak betörni, de ráb***tak, mert van riasztónk és itthon voltunk igy elhúztak, de akkor is félelmetes volt! 8O

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #209644 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse!!

Na mi volt tegnap este? Remélem, semmi baj... :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209643 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hazaértem!!!!!!!!!!!!!!!!!
MTT-tábor rulz-rulz-rulz!!!!!!!!!!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209634 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyedül vagyok idehaza és a kutya veszettül ugat valamit... Ha holnap nem jelentkeznék, akkor elkaptak, és végem...
Félek, de tényleg. :crap:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209623 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogy mivan? nem részeg és tudod te azt nagyonyol :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209621 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta:

Ben Kenobi írta:

Gyöngyszem írta: finnországba??? oh, az tokyo...

Jora, Tokio nem Finnországban van... :D :lol:


Ben, de oh..istenem...nem kell kiforgatni a szavaim... vagyis..izé..rosszul elolvasni...na az TÖKJÓÓÓÓÓ ;)

teeee beajánlunk Nobánál :twisted:

Ha vannak a billentyűzeteden ékezetes karakterek, használd azokat, akkor nem lehet félreolvasni. :lol: Mi van azzal a részeg segédinassal? :hein:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209620 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Gyöngyszem írta: finnországba??? oh, az tokyo...

Jora, Tokio nem Finnországban van... :D :lol:


Ben, de oh..istenem...nem kell kiforgatni a szavaim... vagyis..izé..rosszul elolvasni...na az TÖKJÓÓÓÓÓ ;)

teeee beajánlunk Nobánál :twisted:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209613 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: finnországba??? oh, az tokyo...

Jora, Tokio nem Finnországban van... :D :lol:

Csatlakozok az előttem szólókhoz, jó utazást, akik elmentek!
És boldog névnapot, akinek van! ;) :D
Élménybeszámolót ne várjatok tőlem, arra én nem vagyok képes. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #209608 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:3pj8ya7g]Bár ő sincs itt (táborba' van)[/size] [size=9:3pj8ya7g]meg lehet nem is emlékszik rám, [/size] [size=9:3pj8ya7g]de azért akkor is:[/size]

BOLDOG NÉVNAPOT, KINCSŐ!!! :hello: :dance: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #209581 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

ui: Van munkám!!! :D :D :dance:


Nah, tök jó, gratulálok! :up: Milyen munka, sikerült egy jó tanári állást találnod?


Köszi :D
Tanári, hogy jó-e (h összeillünk-e) majd kiderül. Én mindenesetre mindent megteszek, ami tőlem telik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209574 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: Mrs. Orsie............WELCOME BACK! 8)

Remélem nincs levédve! :)

Höhö :mrgreen: Miszisz Orsie... LOOOOL - ez yo :D Inkább legyen "Miss" :mrgreen: Kösz az üdvözlést, Daro! Nincs levédve, de a misziszt nem is szándékozom levédetni :D Az még odébb van! :mrgreen: Huh, de yo estém volt!!! (Remélem Nektek is!)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209573 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mrs. Orsie............WELCOME BACK! 8)

Remélem nincs levédve! :)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209546 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó itthoniak!

Pár napja hazajöttem Németországból. (Hű, de jó volt :mrgreen: ) Iszonyú nihil van itt, :( szinte mindenki táborozik... Én tegnap beszéltem velük telcsin, jól vannak, rengeteg a program.

Lili: Jobbulást Neked, de legalább pár napot ott lehettél!
Jocii: Te hogyhogy nem vagy táborban? :hein:

gilloth írta: ui: Van munkám!!! :D :D :dance:

Nah, tök jó, gratulálok! :up: Milyen munka, sikerült egy jó tanári állást találnod?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209537 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lili írta: Van itt még vki rajtam kivül vagy mindenki a táborban van?
Nekem sajna haza kellett jönnöm,de amíg ott voltam nagyon jól éreztem magam!!!!! :cry: Most kb. ilyen a hangulatom...: :bawling: :bawling: :closed:


Sajnálom Lili , de te legalább lejutottál és ottlehettél , és örültek neked , hogy ottvoltál ...
Gyógyulást ! és máskor vigyázz ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #209535 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár egyikük se tűnik itt lenni, de azért:

Boldog névnapot, Depth és Estel! :cheers: :hello: :dance:



ui: Van munkám!!! :D :D :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209534 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagyunk vagyunk vagyogatunk azért egy páran...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.581 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére