BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #209531 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van itt még vki rajtam kivül vagy mindenki a táborban van?
Nekem sajna haza kellett jönnöm,de amíg ott voltam nagyon jól éreztem magam!!!!! :cry: Most kb. ilyen a hangulatom...: :bawling: :bawling: :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209527 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
perme elvonul a közélettől az elkövetkezendő öt nap erejéig
legyetek, amilyenek lenni akartok, ha épp rosszak, akkor az, ha meg jók akartok lenni, csak tessék

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209522 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó utat Zarándok, kevésbé forró nyári fuvallat kisérjen utadon :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209521 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Viszlát, és jó mulatást!

És hiányzani :( (((((

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209510 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó utat, és majd gondolj a hátrahagyott boldogtalanokra! :)
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209508 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, minden ittlevő meg itt nem levő népnek további szép és fórumdús nyarat, permí most el, majd aug. 26.-án re.
Legyetek rosszak :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209507 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látom, azért nem mindenki van táborban.
Én is melóban punnyadok, és vágre volt időm/energiám a fórumot böngészni (mivel chat-en általában csak Papi van).
Csak ennyit akartam a kesergőhöz hozzáfűzni.
Kitartás! Minden véget ér egyszer!

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209489 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eleniel (csillaglany) írta: Végső megoldásként jó az a Word! 8) Lehet írogatni novellákat... meg verseket... :D


IGEN VERSET MÁR IRTAM! :D Mármint Wordben, szóval munkahelyen... :roll: izé egyik kolléganőm majdnem észrevette :oops:

[size=9:3sd5ji66]Ha vkinek megvolna Anne Rice- Lestat a vámpirja elektronikus formában és magyarul azt meg nagyon szivesen becsempészném olvasás céljából [/size]:wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209481 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végső megoldásként jó az a Word! 8) Lehet írogatni novellákat... meg verseket... :D

Esetleg becsempészel agy könyvet lemezen, és akkor olvasni is lehet viszonylag feltűnésmentesen... :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209468 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Asszem a modemes dologhoz műszaki analfabéla vok, de ötletneke nem rossz :twisted:


csak be kell dugni, és felrakni a gépre...aztán :twisted: :twisted:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209459 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta:

Timona írta:

Gyöngyszem írta:

Timona írta: Well hidd el az se jobb, ha annyira nincs munka, hogy 7 órán keresztül lógatod a lábad,... még akkor sem ha egy légkondicionált irodában üldögélsz, ahol ráadásul nincs internet, csak a Word meg a Pasziánsz működik... Más bajom nekem sincs :wink:


meg aknakereső.... :wink: :twisted:


Ja, de azt nem szeretem :P [size=9:2vg9padw]sőtt Excel is műxik :) [/size]


na miértnem csinálsz érdekes táblázatokat? :twisted: vagy írjál konyvet a Wordben.... vagy titokban vigyél egy modemet, és menj fel Matáv Nylít netre.. :twisted: majd ha megjon a telefonszámla a fonok infarktust kap... :twisted: (ha nem igyvan sorry...)


Asszem a modemes dologhoz műszaki analfabéla vok, de ötletneke nem rossz :twisted:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209457 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Gyöngyszem írta:

Timona írta: Well hidd el az se jobb, ha annyira nincs munka, hogy 7 órán keresztül lógatod a lábad,... még akkor sem ha egy légkondicionált irodában üldögélsz, ahol ráadásul nincs internet, csak a Word meg a Pasziánsz működik... Más bajom nekem sincs :wink:


meg aknakereső.... :wink: :twisted:


Ja, de azt nem szeretem :P [size=9:2kqwuawc]sőtt Excel is műxik :) [/size]


na miértnem csinálsz érdekes táblázatokat? :twisted: vagy írjál konyvet a Wordben.... vagy titokban vigyél egy modemet, és menj fel Matáv Nylít netre.. :twisted: majd ha megjon a telefonszámla a fonok infarktust kap... :twisted: (ha nem igyvan sorry...)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209456 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta:

Timona írta: Well hidd el az se jobb, ha annyira nincs munka, hogy 7 órán keresztül lógatod a lábad,... még akkor sem ha egy légkondicionált irodában üldögélsz, ahol ráadásul nincs internet, csak a Word meg a Pasziánsz működik... Más bajom nekem sincs :wink:


meg aknakereső.... :wink: :twisted:


Ja, de azt nem szeretem :P [size=9:1m8zr6fb]sőtt Excel is műxik :) [/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209451 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Well hidd el az se jobb, ha annyira nincs munka, hogy 7 órán keresztül lógatod a lábad,... még akkor sem ha egy légkondicionált irodában üldögélsz, ahol ráadásul nincs internet, csak a Word meg a Pasziánsz működik... Más bajom nekem sincs :wink:


meg aknakereső.... :wink: :twisted:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209448 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Well hidd el az se jobb, ha annyira nincs munka, hogy 7 órán keresztül lógatod a lábad,... még akkor sem ha egy légkondicionált irodában üldögélsz, ahol ráadásul nincs internet, csak a Word meg a Pasziánsz működik... Más bajom nekem sincs :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209436 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most akkor én is kesergek egy kicsit :) : a népek elmentek táborba, én meg itt ülök a melóban, az idő rossz, a főnököm meghülyült, és el vagyok mindennel maradva.
Más bajom nincs is :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209422 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me szereti finnországot...legalábbis az egy jo ország szvsz... 8)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209419 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áhhh, Finnország, de jó neked :) mi meg itt punnyadunk a hőguta kellős közepén :? No akkor én is csatlakozom: Jó utat!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209418 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom az előttem szólókhoz: Jó utat!

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209414 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eönwë írta: Nah, bár mostanában nem fórumoztam ( :oops: ) és bár most 90%-otok táborba van, azér elköszönök és elrepülök Finnországba.......aztán majd élménybeszámolok :wink:


jó utat :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209408 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
finnországba??? oh, az tokyo...

jo utazást!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209407 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, bár mostanában nem fórumoztam ( :oops: ) és bár most 90%-otok táborba van, azér elköszönök és elrepülök Finnországba.......aztán majd élménybeszámolok :wink:

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209406 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szgép tuti van,múltévben is volt, de nem tom, h van-e rajta net...Na mind1, majd kiderül, annyira nemis fontos.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209404 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: Kár, hogy nincs Velemben net.......


szerintem Mobil net van , sőt aszem szgép is akad :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209403 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez valóban igy van...gondolom. Bár én még nem néztem igy utána. De azok közül is vannak, akik nem a Közösség iránt éreklődnek, hanem például a film miatt jöttek, vagy egy szereplő miatt,akiről beszélhetnek a különboző Topicokban...stb.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209402 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hmm...azt néztem h van regelve nemtomhányezer felhasználo de ebbol az aránylag aktiv ( kb 60 hszosokig néztem) az olyan 300-350 fő.... ebbol se mindenki mert van aki egy ideig aktiv aztán eltávozik a forumrol..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209400 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta:

DaroNight írta:

Zarándok(Mist) írta: Daro:oké, bár szvsz nem jó helyen próbálkozunk... :wink:


Nem gondoltam komolyan(...)


én sem :wink:


Akkor jó :D

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209392 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta:

Zarándok(Mist) írta: Daro:oké, bár szvsz nem jó helyen próbálkozunk... :wink:


Nem gondoltam komolyan(...)


én sem :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209390 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: Daro:oké, bár szvsz nem jó helyen próbálkozunk... :wink:


Nem gondoltam komolyan, de igazad van, ha "illegálisan" akarnánk beszélgetni, ezzel magunkra haragítva a modikat, akkor erre tényleg nem a BESZÉLGETŐS topic lenne a legmegfelelőbb hely :)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209389 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár nincs itt túl sok nép, deazért Boldog névnapot Andriscucc, meg akit még érint:)
Daro:oké, bár szvsz nem jó helyen próbálkozunk... :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.665 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére