BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #195379 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És végre itt a várva várt...
2000. :dance:

És egyben holnapután, azaz május 21-én betöltöm 2 éves fórumos születésnapomat. 8) [size=9:1kdtxmmo](Azért most írok, mert holnaptól vasárnapig nem leszek netközelben.)[/size]

Mit jelentett nekem ez a két év?... Ezt azt hiszem, nagyon nehéz lesz elmondani. Mégis megpróbálom összefoglalni. Nem mondom, hogy röviden... :roll: :P

Ha azon a májusi héten nem vagyok beteg, talán nem vagy csak sokára találok rá erre az oldalra. De hál'Istennek, idetaláltam, sőt hamarosan a fórumon is regisztráltam. Az MTT megalakulásáról alig egy hónapos fórumos lévén lemaradtam, de június 27-én már beléptem. Azt hittem, nem fogok tudni elmenni Kőhegyre, mert egybeesett egy sakkverseny időpontjával, de végül a versenyre nem mentünk, és így a sorsom megpecsételődőtt. :P Elmentem Kőhegyre, és bár legkisebb voltam, egy olyan fantasztikus társaságba csökkentem, ahol befogadtak és nagyon jól éreztem magam. És onnantól nem volt kérdés, hogy megyek Szegedre, kószatalira és még ki tudja hány talira, benne vagyok a noldás progiba, stb. Mégis a következő hatalmas élmény a LEP volt. Az egész napos rohanás, lelkesedés, hogy semmit nem láttam az előadásokból, de társasvezetés közben pont két csepelivel ismerkedtem meg (Kenza és Vénia). Hadd idézzem Rózsa (anyu) és az egyik CrossBorns-tag párbeszédét (nem szószerint) a koncert után este 11 körül: "Hogy lehetett ezt a hatalmas rendezvényt megszervezni?" "Kellett hozzá 40 őrült..."
Azután Farsang, noldás program, közben sok tali és fórumozás. Várgesztes 8) . Az első paródiaszekció tagja vagyok a sci-fi napon. 8) KHirályrét 8) . HC-re nem tudok menni :( , de Velem! Újabb hatalmas élmény (dúnadánok rúlz :P ), felejthetetlen hét. Első énekkari válogatás, nem kerülök be de mégis járhatok próbára és végül szerepelhetek! 8) Közben kismarosi felejhetetlen gyikosozás-dömping Kismaros emlékére. És az idei LEP... azt hiszem nem kell semmit mondanom: Feanor, NHE és az egész nap. Közben permí rászokik a csetre :roll: :) . Az idei Farsang... 8O Afterparty. Rengeteg zseniális emberke. Várgesztes. És most Szkíták.
Persze mindig voltak csalódások, rossz élmények is, de nem tudnék mondani egyetlen talit sem, amiről egészében véve rossz emlékem maradt volna. Elmegyek egy talira, és látom néhány ember arcán, hogy örül nekem, és érzem hogy idetartozom.
KÖSZÖNÖM! SZERETLEK TITEKET!!!


[size=9:1kdtxmmo]u.i.: köszönöm az ungabungát, szvsz jól sikerült a biosz. 8) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195378 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na, de brisa, már saját mákaneved is van...
www.groby.hu/index.big?p=prodinfo&id=MTMwNTE%3D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195359 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Nem igazán járogatok ide, úgy is elvesznék a sok fórumon, viszont múltkor valakinek a bemutatkozójában olvastam, hogy foglalkozik középkori vívással, csak már nem tudom ki volt az. Ha valaki magára ismer, kérem keressen meg magánban, mert engem nagyon érdekelne a téma! Megfelelő kardboltot már találtam. :-)

Beren
:fight:

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195332 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A KHE olvasható itt:

gilgalad.fw.hu/humor.html


Jah, igen, pont ezt akartam kérni tőled :) Köszi

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195331 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Figyelem!!!

Szóval jövőhét kedden (május 25.) 15:00-tól (tehát délután 3 órától) szereplőválogatás a KHE-re (Kis Humoros Előadás). Tali: a Margitszigeten, mondjuk a bejárónál a szokott megállóban (nem a 4-6 villamoséban, hanem a buszéban). Mindenkit szeretettel (és gonosz tekintetű bírákkal :twisted: ) várunk :D


A KHE olvasható itt:

gilgalad.fw.hu/humor.html

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195328 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!!!

Szóval jövőhét kedden (május 25.) 15:00-tól (tehát délután 3 órától) szereplőválogatás a KHE-re (Kis Humoros Előadás). Tali: a Margitszigeten, mondjuk a bejárónál a szokott megállóban (nem a 4-6 villamoséban, hanem a buszéban). Mindenkit szeretettel (és gonosz tekintetű bírákkal :twisted: ) várunk :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195315 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Laurelen írta: béla szpírz...no comment....

angol felvételi: örülök, hogy a zimbabwéből a zambwézin át zambwiába vándorló elefántok életéről is megtudtam valamit... :mrgreen:


Én a nyelvvizsgán tudtam meg 1-2 dolgot a Kínai Nagy Fal-ról.
(Többek között, hogy nem látszik a holdról... :wink: )


Nem-e?
Bár... lehet h onnan nem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195313 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ti nem olvastátok el a zene mellé az oldal tartalmát ??? :D Hát milyen emberek vagytok ti???? :D Az egész cucc ingyér letölthető az oldalról, sőt, igényesebbeknek még CDborító is rendelkezésre ál... :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195312 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: béla szpírz...no comment....

angol felvételi: örülök, hogy a zimbabwéből a zambwézin át zambwiába vándorló elefántok életéről is megtudtam valamit... :mrgreen:


Én a nyelvvizsgán tudtam meg 1-2 dolgot a Kínai Nagy Fal-ról.
(Többek között, hogy nem látszik a holdról... :wink: )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195309 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, hosszas távollét és lemaradás után: BN, BSZ, Grat, Unga-bunga, stb mindenkiek, akinek kell!

Bélát még nem mertem meghallgatni, mert nem vagyok egyedül a szobában... :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195300 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: halljátok, de komolyan ki van adva ez az album??? :? :wink:


Tuti nem. Iszonyatos jogdíjat kéne fizetnie...

Én is erősen lehalkított fülhallgatóval hallgattam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195293 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jééééééééézusooooom, ez a Béla Spírsz vmi kegyetlenül brutális! 8O
Nyitva van az ablak itt mellettem, de lehet, h. becsukom, mert ha ez kihallatszik az utcára, vége az összes maradék jóhíremnek is...! :lol:

HIT MÍÍÍÍÍ BÉÉÉÉJBIII VÁN MÓÓÓRE TÁÁÁÁJM!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195291 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
halljátok, de komolyan ki van adva ez az album??? :? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195283 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
béla szpírz...no comment....

angol felvételi: örülök, hogy a zimbabwéből a zambwézin át zambwiába vándorló elefántok életéről is megtudtam valamit... :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195273 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Nah, gyerekek, ez totál offtopic, de CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK , ezt hallani kell!!!!!!!!!

Bela Spears :twisted:
Töltsétek le, fájdalmas... Ha valaki nem akar sokat szenvedni, és a várható dolgokra kíváncsi, az egyből a megamix-szel kezdje... Fááááááj... Áú... :D


Űristen, ez kéééééééész!!! Annyira rossz és elmebeteg, hogy már jó! Majdhogynem tarjozoid :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195265 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: Béla Szpírsz!!!!!!!!!!!!!!
Ez valami nagggggyon teccc!!! :D :D :D
Ez iszonyat gátlástalan egy ürge.... :twisted:


És milyen sokat dolgozhat vele... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195256 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Béla Szpírsz!!!!!!!!!!!!!!
Ez valami nagggggyon teccc!!! :D :D :D
Ez iszonyat gátlástalan egy ürge.... :twisted:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195245 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fijatalaok, nekem teccett az angol központi... Legalábbis könnyebb volt, mint az a rohadt német tegnap... :)
Még cucuje is volt utána, összefutottam Angwennel, Lauval, mogyival és Előddel... :) Yeeeeeeah... :) Imádlak Titeket bogárkáim!!!!! :D
És köszönöm az Unga-bungát, hatásos volt!! :) Cóóóóóóóóók nektek!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195239 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Léli írta: Dín: ha el mered rontani az angol felvételidet, azt megbánod! :evil: ;) [size=9:2kx4ddt3](merhogy ő is ír ma)[/size]


:mrgreen:

Jelenleg ez a legkonstruktívabb, amit alkotni tudok, most megyek aludni, majd jövök. (Nem, nem az a sz*r volt nehéz, hanem baromirarohadtul korán keltem, és tök feleslegesen ültem bent három órát :? )


Mér ülted akkor végig? Kijöhettél volna előbb ;)

Bódog szülinapot, Ath! :) ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195236 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Dín: ha el mered rontani az angol felvételidet, azt megbánod! :evil: ;) [size=9:3a1cj64g](merhogy ő is ír ma)[/size]


:mrgreen:

Jelenleg ez a legkonstruktívabb, amit alkotni tudok, most megyek aludni, majd jövök. (Nem, nem az a sz*r volt nehéz, hanem baromirarohadtul korán keltem, és tök feleslegesen ültem bent három órát :? )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195230 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA MINDENKINEK, AKINEK KELL!

és:

BÉLASZPÍRZ RÚLZ! bakker, hogy lehet ilyen fájdalmas dolgot művelni?!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195216 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a kedvenc sztárom lett a Béla Spears! :wink: :D

A legjobb a Stronger szerintem: hogy nyúzza... :twisted: van tehetsége az biztos :D :D :D :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195212 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Nah, gyerekek, ez totál offtopic, de CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK , ezt hallani kell!!!!!!!!!

Bela Spears :twisted:
Töltsétek le, fájdalmas... Ha valaki nem akar sokat szenvedni, és a várható dolgokra kíváncsi, az egyből a megamix-szel kezdje... Fááááááj... Áú... :D

De súlyossss... :roll:

Mindenkinek drukk, aki igényt tart rá, angolosok, ügyesek legyetek!

És persze Te is, Áfi! :) [size=9:tmvi95ac]Szervek rulz![/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195210 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!

akinek szüksége van rá!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195209 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most alkottuk a chaten, (némi Irigy Hónaljmirigy utánérzés) szerzőtársat nem írom ide, elég, ha magamat égetem:

-Mit mond az émelygő rapper?
-???
-Hip - hop jön Vuk...
-És "híres nagy vadászok, jobb ha félreálltok..."



Mi a fenét csináljak magammal, szombat óta meg vagyok őrülve?? Csak tudnám, mi volt a TK-n abban a barack- és körtelében..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195207 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áfi Drága, akkora Unga meg Bunga , hogy az ki se fér ide... (nincs "esztelen nagy" méret...)

S a fentiek vonatkoznak mindenkire, akit illet!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195204 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én IRU-t szoktam látni rendszeresen :) Meg 1-2 ERU-val is találkoztam már :) Ja, meg legutóbb egy JAC-cal ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195203 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: Rendszámtáblák, amiket a napokban láttam:

EIA
ERY
IRU

No comment.
(számokat mellé nem jegyezetem meg)


EIA-t már én is láttam :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195200 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rendszámtáblák, amiket a napokban láttam:

EIA
ERY
IRU

No comment.
(számokat mellé nem jegyezetem meg)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195198 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Unga Bunga, Áfi!!

Meg Unga Bunga a ma vizsgázóknak/felvételizőknek!

Dín: ha el mered rontani az angol felvételidet, azt megbánod! :evil: ;) [size=9:igod904b](merhogy ő is ír ma)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.482 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére