BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #195192 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áfonya, fog az menni, mégpedig azért, mert mennie kell!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195190 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy ungabunga mindenkinek, aki szükségét érzi!

[size=9:7kbastpl]Én is kérek holnapra egy icipicit, mert lesz egy elég csúnya vizsgám... :quasi:[/size]

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195163 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legalább olyan sikeres unga-bungát mindenkinek, amelyet én kaptam!

(Különösen Maglornak!)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195160 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Hááát, én akkor is ungabungázok öcsémnek is, ha egyedül is maradok ezzel..

:tongue:


Nem vagy vele egyedül... csak nem mindenki írja be... nagyon- nagyon sok erőt és kitartást az öcsédnek. Hajrá, Andris, a Valák és minden jószándékú lények tudása és ereje legyen Veled, és mindenkivel, akinek most ez kell!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195159 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fúúú, tökjóvagy, apuuuuuuuu :P ;) Ungabunga mindenkinek, akinek kell, meg az összes vizsgaidőszakkal szenvedő sorstársamnak... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195158 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Hááát, én akkor is ungabungázok öcsémnek is, ha egyedül is maradok ezzel..

:tongue:


:( :( :( ...

nem néztem vissza eleget....

ANDRIS/MAGLOR!!! A Noldák ereje segítsen Téged!!!

(Alcar Veled van!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195157 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Hááát, én akkor is ungabungázok öcsémnek is, ha egyedül is maradok ezzel..

:tongue:

Hé, én ungabungáztam neki, csak szvsz nem olvastál eléggé vissza, már átcsúszott a következő oldalra a beírásom!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195155 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hááát, én akkor is ungabungázok öcsémnek is, ha egyedül is maradok ezzel..

:tongue:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195154 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Nah, gyerekek, ez totál offtopic, de CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK , ezt hallani kell!!!!!!!!!

Bela Spears :twisted:
Töltsétek le, fájdalmas... Ha valaki nem akar sokat szenvedni, és a várható dolgokra kíváncsi, az egyből a megamix-szel kezdje... Fááááááj... Áú... :D


Ez naggggggyon cooooool! :lol: :lol:

Kész. Dúúúúrva. :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195153 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Silmeniel Hugicám, Kincső, kis Keresztlányom:

UNGA!!! MEG BUNGA!!!

Ügyesek legyetek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195152 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi-köszi Léli, Kincső, Kincső, neked is unga-bunga... :)

Nah, gyerekek, ez totál offtopic, de CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK , ezt hallani kell!!!!!!!!!

Bela Spears :twisted:
Töltsétek le, fájdalmas... Ha valaki nem akar sokat szenvedni, és a várható dolgokra kíváncsi, az egyből a megamix-szel kezdje... Fááááááj... Áú... :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195145 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Ery! :wink:

Ungabunga, akinek kell! :wink:
Én is kérnék szépen holnapra, mert biosz TZ-t írok, és tudna olyat kérdezni, amit nem tudok! :roll: :o [size=9:3v80qtwl](/me ma 4-től fél 9-is tanult... :dead: persze nem csak bioszt...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195143 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: KérekszépenUNGABUNGA holnap 9körül! :)
Ma voltam német felvételin, de a holnapi angol parásabb... Számítok Rátok! :)
Puszika: Görény-Silcucc :twisted:


Unga Bunga!! Meg mindenkinek, akinek kell! Engem már békénhagynak szóbeli érettségiig :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195141 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KérekszépenUNGABUNGA holnap 9körül! :)
Ma voltam német felvételin, de a holnapi angol parásabb... Számítok Rátok! :)
Puszika: Görény-Silcucc :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195131 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Arwena írta:

Aeglos írta:
Ja, én meg megírtam az érettségit (az új cuccot) és nagyon könnyű.
uh, no para. 8)


te miből írtál?



Magyar középszint.
(Bár szívem szerint emeltet írtam volna :? )
És egyébként a matek egyszerűbb volt...


én angolból írtam középszintet az is nagyon eccerű volt

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195125 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

.Elessar király. írta: Na, it az utolsó próbálkozásom:
www.gyurukura.atw.hu
1024 x 768-ban a jó


A szöveg teteje még mindig kilóg a képből, és mondjuk szvsz olvashatatlan... De tán üdvösebb lenne, ha az intrót hagynád a fenébe, és inkább tartalmat adnál neki, mert 404-es az oldalad. :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195122 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

.Elessar király. írta: Na, it az utolsó próbálkozásom:
www.gyurukura.atw.hu
1024 x 768-ban a jó


sztem jó lesz

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195112 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, it az utolsó próbálkozásom:
www.gyurukura.atw.hu
1024 x 768-ban a jó

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195105 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwena írta:

Aeglos írta:
Ja, én meg megírtam az érettségit (az új cuccot) és nagyon könnyű.
uh, no para. 8)


te miből írtál?



Magyar középszint.
(Bár szívem szerint emeltet írtam volna :? )
És egyébként a matek egyszerűbb volt...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195094 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:
Ja, én meg megírtam az érettségit (az új cuccot) és nagyon könnyű.
uh, no para. 8)


te miből írtál?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195086 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

Léli írta: Amúgy megírtam ma a matekot.. :roll: :oops: Gáz, egy feladatot nem tudtam... egyről meg beláttam, hogy hibás... 8O :roll:

Léli, nekem is így volt... :roll: 5-öst nem tudtam, 6-os meg kicsit hibás lett, pár mínusz pont...
Te mit rontottál el?


A 7-est nem tudtam, és a 6-osra kijött, hogy nem jó a feladat.. :roll: Szóval az is rossz, mint kiderült.... (de nem biztos, hogy ugyanazt írtuk... az enyimnek a jele valami 4A volt, vagymi... ja, és délelőtt írtam)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195084 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Amúgy megírtam ma a matekot.. :roll: :oops: Gáz, egy feladatot nem tudtam... egyről meg beláttam, hogy hibás... 8O :roll:

Léli, nekem is így volt... :roll: 5-öst nem tudtam, 6-os meg kicsit hibás lett, pár mínusz pont...
Te mit rontottál el?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195073 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Alyr Arkhon írta: Én nem voltam legutóbbi TK-n tehát a tündék jók. és kész. :D :D :D


Hogy is mondta Ery "Hallgatnak a jó szóra" :twisted: Szóval igen, jók: jó könnyen befolyásolhatók :D


Nem vagyok ellene az ötletnek hogy a tündék sötétebb cuccokat hordjanak... :D
Ahogy Morticia Addams mondta volt: "Hogy szexuális rabszolgáddá tetted a férjem fivérét, még megbocsájtanám... de a stílusod... ezek a pasztellszínek... " (az idézet nem pontos, ld Addams family 2)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195071 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én nem voltam legutóbbi TK-n tehát a tündék jók. és kész. :D :D :D


Hogy is mondta Ery "Hallgatnak a jó szóra" :twisted: Szóval igen, jók: jó könnyen befolyásolhatók :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195070 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Alyr Arkhon írta:

Léli írta: Jah, ahogy a tündék se hiszik el, hogy előttük már léteztek a törpök? :)


Pontosan...
És ha hímsoviniszta akarnék lenni, azt mondanám, a hasonlat igen találó :D
De nem akarok... ;)


Hát, mint azt a legutóbbi TK-n kifejtettük, a tündék cseppet se olyan jók, mint az az általános köztudatban van.... Sőt, cseppet se várjuk őket vissza.... Akkómá inkább a törpék :D


Én nem voltam legutóbbi TK-n tehát a tündék jók. és kész. :D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195069 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Léli írta: Jah, ahogy a tündék se hiszik el, hogy előttük már léteztek a törpök? :)


Pontosan...
És ha hímsoviniszta akarnék lenni, azt mondanám, a hasonlat igen találó :D
De nem akarok... ;)


Hát, mint azt a legutóbbi TK-n kifejtettük, a tündék cseppet se olyan jók, mint az az általános köztudatban van.... Sőt, cseppet se várjuk őket vissza.... Akkómá inkább a törpék :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195068 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Szolgálati közlemény!

Köszönöm mindenkinek a szurkolást és unga-bungákat!

Megkaptam az állást!


GRATULÁLOK!!! ÉS NAGYON - NAGYON SOK ÖRÖMED TELJÉK A PÁLYÁDON!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195067 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Jólvannna :D :D :D Szerintem is van benne igazság, csak egy kicsit hülyén megfogalmazva... :? :D


Hülyén megfogalmazva? Pl?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195066 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jólvannna :D :D :D Szerintem is van benne igazság, csak egy kicsit hülyén megfogalmazva... :? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195064 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Alyr Arkhon írta:

Léli írta: Rabyn: Bakker nem megmondtam, hogy ez titok?!?!?! Hogy ezt nem tudhatják meg a "fiúk"?! :evil:


Nyugi Léli, úgyse hiszik el... :D :D :D


Jah, ahogy a tündék se hiszik el, hogy előttük már léteztek a törpök? :)


Pontosan...
És ha hímsoviniszta akarnék lenni, azt mondanám, a hasonlat igen találó :D
De nem akarok... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.547 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére