BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #190776 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: A végén nem is Batti lesz az anyagyilkos... :mrgreen: Diablerie rulez! :D


Léli a védelmem alatt áll! Ha csak egy haja szála is meggörbül...
[size=9:zyp1jkwf]7* úgy fogsz sírni mint Feanor![/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190753 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Görénycucc írta: Göréééééééééények :)
kep.tar.hu/silmeniel/images/pic4963874.jpg

silcucc ez nagggyon drága! dodie, az meg hmmm....nem gondoltam volna hogy ilyne feminim vonálokkal rendelkeznek a görények...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190750 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá, Kincső, hajrá, Kinga!!!! :hello: :hello:
.. meg a névtelen harmadik... :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190745 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga Kincső, és Pippin! :cooljump:

sok-sok boldogságot az ifjú párnak!!

Öhm, senki sem érzi magát Wittmann Dávidnak? :mrfrodo:

amúgy sziasztok elutazok 3 napra, és nem megyek ma veletek.. :closed:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190736 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most először (de valószínűleg nem utoljára) kérnék egy kis ungabungát hétvégére, mert országos sakk csapat diákolimpiára megyünk Szombathelyre! [size=9:29c3pa1v](A csapat: Pippin, egy oszt.társam és permí.)[/size]


[size=9:29c3pa1v]Megjegyzés: én szeretnék elmenni Velembe, hogy megnézzük mekkorára nőttek a fáink, de nem biztos hogy a többiek beleegyeznek! :roll: Ha igen hozok fényképeket! :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190730 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta:

Dínchamion írta: De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:


hmmmm, az én időmben a VBK még a vörösboros kólát jelentette :) , és azért a krimóba ugrottunk le :mrgreen:


Most is azt jelenti, csak közben rárakódott még egy jelentésréteg: Vasas Box Klub -- az ötlet egyenesen az rpg.hu-ról importálva. :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190729 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:


hmmmm, az én időmben a VBK még a vörösboros kólát jelentette :) , és azért a krimóba ugrottunk le :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190728 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, és hehe, túl vagyok az 500-on.
Tök komoly, vissza kéne fognom magam...
:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190727 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Nem sikerült. :P Helyes írás (remélem... :oops: ): ius primae noctis.


Tényleg, az "a" kimaradt.

Angwen írta: Csakhogy aki erre jogosan igényt tarthatna, az király urunk, vagyis Előd--akinél ez jelen esetben nem értelmezhető...


Én úgy tudtam, a földesurakat is megilleti a jog. ;) És Előd úgyis csak névleges király, a tényleges hatalom a forradalomé... :twisted:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190726 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem sikerült. :P Helyes írás (remélem... :oops: ): ius primae noctis. Csakhogy aki erre jogosan igényt tarthatna, az király urunk, vagyis Előd--akinél ez jelen esetben nem értelmezhető...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190724 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Gratulálok, éljen az ifjú pár!

Szép választás volt, Julcs: legalább az első éjszaka joga körüli gubancokat megúsztad! :twisted: :mrgreen:


Merthogy? Kizárólagos jogot formálok a ius prime noctisra*! :twisted: :mrgreen:

(Jelentkezők e-mailben, és kettes sorokban, hehe :D )



*: nagyon remélem, hogy sikerült jó leírni. :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190723 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok, éljen az ifjú pár!

Szép választás volt, Julcs: legalább az első éjszaka joga körüli gubancokat megúsztad! :twisted: :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190720 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Na, azért ne legyél ennyire beképzelt, Fiacskám! *előkészíti vassal bélelt kezét*


Nem beképzelt vagyok, hanem realista... :twisted:

Léli írta: (megjegyzem: Nem, NINCS THK! ez családon belüli verekedés :D )


A végén nem is Batti lesz az anyagyilkos... :mrgreen: Diablerie rulez! :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190718 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Léli írta:

Dínchamion írta: De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:


Nono, eleget aktívkodtál mostanában. Szobafogság lesz a vége, ha továbbra is sokat ugrálsz :nono:


Na, arra befizetek... :cooljump: :evil3:

Öten jöhetnek, a többiek hármasával melegítsenek... :cross: Csak gyorsan, mert nincs időm. :evil2:


Na, azért ne legyél ennyire beképzelt, Fiacskám! *előkészíti vassal bélelt kezét*

(megjegyzem: Nem, NINCS THK! ez családon belüli verekedés :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190717 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Léli írta:

Dínchamion írta: De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:


Nono, eleget aktívkodtál mostanában. Szobafogság lesz a vége, ha továbbra is sokat ugrálsz :nono:


Na, arra befizetek... :cooljump: :evil3:

Öten jöhetnek, a többiek hármasával melegítsenek... :cross: Csak gyorsan, mert nincs időm. :evil2:


macsó, macsó, macsó...!!! (c) Bérgyilkosok, Banderas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190716 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínc írta: egy - ezek szerint rossz - szóviccet sütettem el

Nem én mondtam! :mrgreen:

Azta! Előd, büszke vagyok rád! Ah... :oops:

Dínc pedig csak ne izéljen, mert a minap még ő közelített mindenféle bilinccsel és hasonlókkal! :roll: :twisted:
Egyébként is, azonnal visszaveszem a tüncészeti igazolványát!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190715 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Dínchamion írta: De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:


Nono, eleget aktívkodtál mostanában. Szobafogság lesz a vége, ha továbbra is sokat ugrálsz :nono:


Na, arra befizetek... :cooljump: :evil3:

Öten jöhetnek, a többiek hármasával melegítsenek... :cross: Csak gyorsan, mert nincs időm. :evil2:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190710 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim!

Ugye senki nem felejtette el, hogy április 30 ., azaz most péntek a tábori jelentkezések határideje?!

Noszauccuneki, hely még van, szóval, aki esetleg eddig elfelejtette, vagy most meggondolta magát, az még nyugodtan elküldheti (holnapi feladással) mailen vagy postán.

Mi szeretettel várunk Titeket!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190709 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:


Nono, eleget aktívkodtál mostanában. Szobafogság lesz a vége, ha továbbra is sokat ugrálsz :nono:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190706 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke: csak óvatosan, a Fiamat (és Forradalom-vezéremet) megvédem. És egyébként is, szvsz igaza van :D részvétem, elodyke, a kötöttségedért.... :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190705 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Megegyébkéntis
Dín.. őhm Én őt AKAROM és kész :D :D
és ebbe te nem fogsz beleszólni..


Nem is akarok. ;)

elodyke írta: nomeghogy
helye hulye az én Drága Júliám.. még ilyet
igy nyilvánosan a szemem láttára ilyet mondani róla..
ehhez ki kell mennunk a hegyre.. madj ott elintézzuk...
:fight:


Nem a te Júliádra gondoltam, hanem egy - ezek szerint rossz - szóviccet sütettem el a dínomdánom (meg dúnadánom... jó, abbahagyom) jelzőjével kapcsolatban.

De ha VBK-t akarsz, gyere öcsi, oszt' kimegyünk hóra... :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190704 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megegyébkéntis
Dín.. őhm Én őt AKAROM és kész :D :D
és ebbe te nem fogsz beleszólni..
nomeghogy
helye hulye az én Drága Júliám.. még ilyet
igy nyilvánosan a szemem láttára ilyet mondani róla..
ehhez ki kell mennunk a hegyre.. madj ott elintézzuk...
:fight:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190702 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÖNMODERÁLVA.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190701 Írta: Görénycucc
Görénycucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az úúúúúútragonoszGörénycucc :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190700 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Nólindir írta: Kedves drága egybegyűlt násznép, ezennel megosztom veletek, hogy a mai szent este folyamán hivatalosan is
megesküdtünk Előddel!


8O 8O Affene. :o

Nólindir írta: helye-hulya


Tán inkább helye-hülye. ;) :mrgreen:


Előd fiam, részvétem. De hát mindenki a saját életének elrontója... :lol:



hmph..
en szerintem azok közé tartozom, akik megválogatják az ismerőseiket..
es hidd el Dín.. sztem jol választottam ;)
[size=9:uxrd74db]de ez csak ijyen izémizé csetes cucc .. csak holnap unnepelunk [/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190699 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Előd fiam, részvétem. De hát mindenki a saját életének elrontója... :lol:

Illetve a saját szerencséjének kovácsa! Tudod te, milyen kitartó erkély-jelenetezés volt ahhoz szükséges, hogy egyáltalán beadjam a derekam??? (na és hogy beadjam neki, hogy el akar venni?! :mrgreen: ) Megdolgozott érte! 8)

Dodiee, iszonyú ez a kép...! :lol: :lol: :lol: HONNAN a csodából szerezted???

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190696 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
3szori próbálkozásra sem tudtam betenni egy réakás görényképet, mert 2szer elszállt, ugyhogy csak az utcsót rakom be.. a többi majd jön késQbb. :D
www.tigerden.com/~tycoon/Polecat.gif

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190695 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Kedves drága egybegyűlt násznép, ezennel megosztom veletek, hogy a mai szent este folyamán hivatalosan is
megesküdtünk Előddel!


8O 8O Affene. :o

Nólindir írta: helye-hulya


Tán inkább helye-hülye. ;) :mrgreen:


Előd fiam, részvétem. De hát mindenki a saját életének elrontója... :lol:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190692 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves drága egybegyűlt násznép, ezennel megosztom veletek, hogy a mai szent este folyamán hivatalosan is
megesküdtünk Előddel!
Lehet örülni. Az igazi lagzit holnap este tartjuk, széleskörű helye-hulya és dínom-dánom keretei közt.

Nólindir, az ifjú aragörény :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190690 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd azt hogy tudod jelölni hogy Alcar keresztlánya vagyok? :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.456 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére