BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #161098 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
El kell mondanom valakinek:
KAPTAM GITÁRT KARÁCSONYRA!!! :dance: :hello: [size=9:1umwp3zx](t.i. kértem)[/size]
Már csak játszani kell megtanulni rajta... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161097 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Boldog névnapot, Brisa, Leguán, Beleg, Daro! meg akinek még mostanában van!

És Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Aki meg még nem látta volna, Rabyn kérésére egy kis bakiparádé a Karib-tenger kalózai c. filmből (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
sil.uw.hu/blooper_reel.wmv


Megkesve bar, de torve nem (legalabbis remelem, hogy nem tortek fel a gepem, amig itthon vagyok), kivanok en is hasonlo szepeket es jokat az illetekes elFtarsaknak! Hegyes fuletek erjen bokaig! ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161087 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot!

[size=9:19h638te]és jelentkezzetek az F.SZ.SZ. be! ha érdekel küldök privit akárkinek ezzel kapcs. csak 9 tagunk van de psszt! :wink: [/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161064 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Brisa, Leguán, Beleg, Daro! meg akinek még mostanában van!

És Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Aki meg még nem látta volna, Rabyn kérésére egy kis bakiparádé a Karib-tenger kalózai c. filmből (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
sil.uw.hu/blooper_reel.wmv

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161059 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvan a TTT bővített :!: :hello: :hello: :hello: :bounce: :dance:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161057 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, az rúlz:)))
Művelődjön a nép, és jöjjön 29.-én koncertre! :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161048 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me csóró, úgyhogy ilyen vegyes írott cuccot kapott a drága. minden van rajta :) Az élet szagától kezdve a Teliholdon át az Ostobáig :) 28 szám :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161047 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nodlee: melyik lemezüket?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161046 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg Alvin cd-t adtam hugimnak, és tökre tetszett neki. Mégsincs teljesen elveszve szegény gyerek... legalább egy kis kultúrát csöpögtetek bele :D A másik hugom meg vámpírfogat kért karácsonyra. Azért látszik, hogy az én hugaim... :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161039 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Melyik? a legkisebb?
[size=9:38g9rxix](Arden, százszor megmondtam, ne rángasd a nyomorultat :D )[/size]

Igen a másfél éves...
pedig csak hajszárítás után hátravittem a hajam...nem tehetek rólka hogy utánoz...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161037 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyik? a legkisebb?
[size=9:du3t3mic](Arden, százszor megmondtam, ne rángasd a nyomorultat :D )[/size]

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161033 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kistesóm ma headbangelt délután párszor...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #161028 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Megkaptam Karácsonyra a FOTR bővítettet,és a Gyűrűk Urát (könyvet) angolul!!!!!Meg a HoME 3. részét [size=9:1ntl0l65](apukám azt hitte a Gyűrű keresése egyenlő az első 2 résszel,de nem baj)[/size],és persze ezt is angolul... :D :D :D :D
Nagyon állat!!!


Én meg a Morgoth's Ring-et!!!!!!!! A HoME-ből!! :D :D :D
Meg a RotK zenéjét! És ultraszuper!!! Sokkal jobb, mint az előző 2 film zenéje!!! Mondjuk a Prophecyt nem múlja felül semmi :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161004 Írta: Demonaz
Demonaz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eléggé új vagyok itt a fórumon, de olvasgatlak Titeket és nagyon aranyosak vagytok és nagyon teccik itt :D
Boldog Karácsonyt!!

"A boldogságot és a boldogtalanságot viseld egyaránt nyugodtan - minden elmúlik s elmúlsz te is."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161002 Írta: Neniel
Neniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk még mindig tart a karácsonyi láz, rohangálás, őrültek háza, az ötperces szünetet
kihasználva megragadom az alkalmat, és
BOLDOG, BÉKÉS, SZERETETTELJES
KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

"To the Sea, to the Sea! The white gulls are
crying,
The wind is blowing, and the white foam is
flying."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160990 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megkesve bar. de azer Boldog nevnapot Brisa, Beleg, Leguan, Valdin! :wink:
Most lesz igazan karacsony, mert sokan tul vannak az oruleten, szoval
most mindenkinek Meghitt karacsonyt! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160987 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Luinefaciel írta:

Nilraen írta: Más:
Volt már veletek olyan,hogy felnőtt ismerősötöket,vagy rokonotokat,vagy akárkit,beengedtek diákjeggyel a moziba???
Mert mi 4 diákjegyet kaptunk a ROTK-ra,de egy felnőtt is jön....Szerintetek be fogják engedni???? :roll: :roll: :roll:


[size=9:3d8oaubc]1100 :oops: [/size]


Naná, h beengedik :D Én már rengetegszer voltam...nem naon figyelik, szal no para. 8)

Nagy kő esett le a szívemről.. :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160986 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Más:
Volt már veletek olyan,hogy felnőtt ismerősötöket,vagy rokonotokat,vagy akárkit,beengedtek diákjeggyel a moziba???
Mert mi 4 diákjegyet kaptunk a ROTK-ra,de egy felnőtt is jön....Szerintetek be fogják engedni???? :roll: :roll: :roll:


[size=9:3jdkrxqu]1100 :oops: [/size]


Naná, h beengedik :D Én már rengetegszer voltam...nem naon figyelik, szal no para. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160980 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!!!

Mindenkinek kellemes, békés, boldog Karácsonyt!!! És boldog névnapot és szülinapot annak , akinek van! :D ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160973 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megkaptam Karácsonyra a FOTR bővítettet,és a Gyűrűk Urát (könyvet) angolul!!!!!Meg a HoME 3. részét [size=9:ukiifqzj](apukám azt hitte a Gyűrű keresése egyenlő az első 2 résszel,de nem baj)[/size],és persze ezt is angolul... :D :D :D :D
Nagyon állat!!!

Más:
Volt már veletek olyan,hogy felnőtt ismerősötöket,vagy rokonotokat,vagy akárkit,beengedtek diákjeggyel a moziba???
Mert mi 4 diákjegyet kaptunk a ROTK-ra,de egy felnőtt is jön....Szerintetek be fogják engedni???? :roll: :roll: :roll:


[size=9:ukiifqzj]1100 :oops: [/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160971 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem több, mint valószínű, hogy nincs már meg régi nyugtám... Ilyenkor mit lehet csinálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160959 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTT TAGOK!
INGYENESEN (AZ EGYIK PÉNZTÁRNÁL TAGSÁGI IGAZOLVÁNY FELVÉTELÉVEL) MEHET BE A LEPRE, AKINEK NINCS TAGDÍJHÁTRALÉKA.
JANUÁR 2-ÁN ESTE NÁLAM LEHET TAGDÍJAT BEFIZETNI.
FELTÉTEL: HOZNI AZ EDDIGI NYUGTÁKAT, BANKI IGAZOLÁSOKAT, STB., HOGY NE LEGYEN KAVARODÁS A TÁBLÁZATUNK ESETLEGES HIÁNYOSSÁGAI MIATT.
HA KORÁBBAN (PL. VALAMELYIK PRÓBÁN) TÖBBEN SZERETNÉNEK TAGDÍJAT FIZETNI, AKKOR KÉRÉSRE ODAMEGYEK.
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160948 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit utólag de boldog névnapot az Ádámoknak és Éváknak! :)
mekkora képet találtam...
a sötétség gyermekei: kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid ... eginnum=72

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160917 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Bódog nívnapot szittya paraszttárs! És még soksok betonon kapálást :D


Kösi TAJ paraszt! :D És mindenki másnak is.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160909 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódóg Karácsonytot mindenkinek és bódóg névnapot az Ádámoknak és az Éváknak!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160907 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog nívnapot szittya paraszttárs! És még soksok betonon kapálást :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160894 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Magadnak már kívántál? :mrgreen:

Boldog névnapot Daro-Ádám! :D :cheers:


:D KÖSZI SZÉPEN.Ja és ugye magának az ember csak nem kíván boldog névnapot(legalábbis nem mondja meg senkinek,de otthon,titokban,a tükör elött... :D )

még 1szer utoljára:BOLDOG KARÁCSONYT ÉS KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!!

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160892 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és boldog,sikeres és persze GyU-ban gazdag új évet kívánok mindenkinek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160873 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot az összes Évának és Ádámnak.És mégegyszer Nagyon Boldog Karácsonyt mindenkinek, és Gyűrűk Urában gazdag új évet! :D :D :D (és legalább ilyen színes új évet... :wink: )

Ja és köszönöm,hogy elmondtátok ki kicsoda volt a Viván..mostmár nagyjából képben vagyok. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160872 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a névnapi jó kívánságokat (is)! [size=9:1ljo5rij]Különösen azoknak, akik személyesen is megszólítottak. :wink: [/size]

DaroNight írta: BOLDOG NÉVNAPOT BRISA ÉS LEGUÁN!!!

És persze az összes többi Ádámnak és Évának akiket sajna nem ismerek! :hello: :hello:


Köszi. :D
Magadnak már kívántál? :mrgreen:

Boldog névnapot Daro-Ádám! :D :cheers:

És nektek is Leguán-Ádám és Valdin-Ádám. :wink:

Ring, Beleg, kedves névrokonok, nektek is valin estera!

És akkor már még egyszer boldog karácsonyt mindenkinek !

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.144 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére