BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #151016 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenna: a hozzászólásaid jobb felső sarkában kell lennie egy olyan gombnak, hogy "Szerkeszt". Javaslom, használd inkább azt, minthogy egymás után sokszor írj be dolgokat, mert 1.: nem néz ki jól 2.: a topicgazdák előszeretettel ritkítják meg ezeket a hozzászólásokat. 3.: helytakarékosság ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151012 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja es Rabyn:En is tanutam valaha furulyazni, lehet van 1 2 ilyen cuccom... MAJD MEGNEZEM!!! :lol:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151011 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Es kosz a biztatst Nimrocco ... :lol: :lol: :lol:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151010 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Koszi Brisa!!!ja a profilban csomo mindent irtam, azt nezd meg!!!! :lol: :D :) :wink: :wink:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151008 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa!Bemutatkozás megírva, el lehet olvasni, aztán majd meglátjuk, mennyi igazolódik be belőle.... :)
Tudtok karcagi MTT-seket???????

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150991 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szia tömeg!
lenne egy kérésem hezzátok!
Mostantályt tanulok újra furulyázni (a hugom közösen)
és mindenféle furulya ABC kottákat keresek (nemtudok kottázni..)
Ha valaki tud ilyenről dobjon mög egy privivel! (ha van a kottába félhang azt is mesélje el azt hogyan tudom lefogdosni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150988 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: *Rogue beteg... :( :evil: *

gyógyulj meg Rogue!!!!
sok-sok pozitív energiát küldök feléd! :)
[size=9:34fmjv4p]írj privit lécci...[/size]

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150985 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Karcagi, esetleg Jász-Nagykun-Szolnok megyei MTT-sekről tudtok?Szeretném valakivel felvenni a kapcsolatot fizikailag is. :!: :!: :!:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150982 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenna, mi is így kezdtünk ám. :wink:

És Sil azon nyugodt természetű bölcseink közé tartozik, aki ezedszer is szívesen megválaszolja a számunkra már evidensnek számító kérdéseket. Ráadásul jó helyen kérdezel, így még ezért sem szólhatunk.

Szóval csak bátran! Hamarosan már te is válaszolgatni fogsz az ilyen jellegű kérdésekre. :wink:


Azt viszont megtehetnéd, hogy a profilodat feltöltöd épületes információkkal magaddal kapcsolatba. Pl. Hány éves vagy? Tanusz-e vagy dolgozol, és mit? Merre laksz? Hogy találtál rá a GyU-ra? És a TolkienHU-ra? Az érdeklődési köröd? (Az olyan dolgok, mint a kedvenc zene, könyv, állat és hogy milyen területen szeretsz alkotni /vers, rajz, írás stb./... khm... szóval szeressük az ilyen infókat. :D ) Meg minden mást, amit tudatni szeretnél velünk.
És ez nemcsak Lennának szól... :roll:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150978 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi Lenna, én is új vagyok, de eddig csak tök jó fejekkel találkoztam itt! :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150927 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Koszi Sil csak uj vagyok itt es nehezemre esik mindent megtanulni..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ugye megertesz???([size=9:2s0ugizl]nagyon ciki?...)[/size]
:lol: :roll:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150918 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Karcagi MTT-sekről tudtok?Egyedül érzem magam.(Esetleg JNSZ megye) :(

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150893 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lenna írta: ja es Dodie???Hol a csudaba vagy te mostanaban??????/ 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?:

Jelentem péntek késő este fagyoskodik a buszmegállóban. Szegény. És még ráadásul a társaságomat is kénytelen elviselni. :lol:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150889 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenna, ha egy kicsit alaposabban megnézed, minden egyes hozzászólásod jobb felső sarkában találhatsz egy "szerkeszt" gombot... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150886 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ja es Dodie???Hol a csudaba vagy te mostanaban??????/ 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150885 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:3mxx2se9]bocs Galadh, kihagytam egy a-t...[/size]
Mondjatok meg nekem mert van az hogy immaron 2003an vagyunk van csomo uj felhasznalo, es a felenek nincs hozzaszolasa semmihez??? marmint az ujaknak...([size=9:3mxx2se9]en is az vagyok...)[/size] :oops:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150883 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galdh !!!+adod a cimed???es akko elkuldom neked!!!de az jo ha CD re masolom???hallgasd meg a 8. szamot, a LEGJOBB!!!!! :P :wink: :D :)
JA ES ELJEN ALVIN!!!!!![/ color]

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150871 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igen 25én jön.
én örülnék ha megnyerném

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150801 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Mindenkinek ajánlom figyelmébe a Danubius Online játékát!

Klikk ide!

Játsszatok minél többen!

Galadh írta: Hány oscart kapott a TTT kétezerháromban?
Segííítsetek, plííííz


Megjegyzem, hogy ott van néhány sorral fölötte. :) :roll:
Ha pedig rákattintotok egyik-másik feliratra, mondanak pár marhaságot....(Rádió-reklám eredetileg, gondolom.) :roll:

Tényleg, valaki felhomályosítana, hogy pontosan melyik napon is jelenik meg a bővített? Nov. 25.? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150743 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek szerint itt csupa zenebarát népek laknak :)
Ez ugyan teljesen off, de ha már így adódott, megkérdezem (aztán legfeljebb a topicgazda jól fenékbe rúg): hallott már valaki a Stormwitch nevű együttes Beauty and the Beast c. CD-jéről? Ha esetleg meg is volna valakinek (és persze engedné átmásolni...), azzal sok szenvedéstől kímélne meg...
Üdv, és jó hétvégét!

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150741 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, és még hozzátenném, hogy Alvint hallgatok és vááááááááááá de jó!!

ennyit akartam. háropm hozzászólásban sikerült is. Bocs :wink:

puszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150739 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hiányíoztstok...két napig nem voltam...egyszer nem tudtam bejönni netni, tegnap meg nem is voltam suliban.

*Rogue beteg... :( :evil: *

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150737 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HÖRRRRR :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150736 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melawar írta: na de ilyet :)

ime egy uj GYU szereplö , akiröl én spec nem is tudtam :)


ő lett a második szürke gandalf után!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150723 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na de ilyet :)

ime egy uj GYU szereplö , akiröl én spec nem is tudtam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150712 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Eia, ez megér egy tapsot ;)

Hány oscart kapott a TTT kétezerháromban? :oops:
Segííítsetek, plííííz


Kettőt
Legjobb hangvágás +legjobb trükkök...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150711 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia, ez megér egy tapsot ;)

Hány oscart kapott a TTT kétezerháromban? :oops:
Segííítsetek, plííííz

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150663 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek ajánlom figyelmébe a Danubius Online játékát!

Klikk ide!

Játsszatok minél többen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150656 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta:

Gandalf írta: Férfi szempontból mindkét ruhadarab tök Helytartó! :P

Oké, következő talira tangába és melltartóba jössz... ;)

Jajj... Most ezt elképzeltem... :x :lol: Aláfestésnek meg a Favágó-dal... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150655 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta:

Gandalf írta: Férfi szempontból mindkét ruhadarab tök Helytartó! :P

Oké, következő talira tangába és melltartóba jössz... ;)


De neked nem mutatom meg! :twisted:

Egyébként mi a farmerral vagyunk így, ránk az egészségtelen, mert túl szűk egyes helyeken... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.767 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére