BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152025 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos a cicánk már eléggé kinőtte a lakást, és el kell ajándékozni :(
Viszont biztos vagyok benne, hogy közületek valakinél biztos jó helye lenne. Szóval:

Kinek kell egy fél év körülni fekete-fehér hiperaktív emberevő nőstény cicus?
:twisted:

Lécci írjatok privit!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152017 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon köszönöm mindenkinek aki kicsit is részt vett ezen oldal készítésében,hogy ezt megtette!!
minden perc ajándék amit veletek lehetek!
remélem még sok örömünk-bánatunk lesz együtt!
Üdvözlök mindenkit egytől-egyig!!
Arden

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152008 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár nem vagyok túl régi fórumos,én is köszönök mindenkinek mindent és örülök,hogy megismerhettelek Titeket!!!! :lol:

Pusssz:Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151979 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, igen, és volt egy levlista - kár hogy behalt.
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151977 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem az öcsém szólt, egy-két hónap múlva három éve, hogy talált egy olyan honlapot, hogy tolkien.hu... 8)

Azóta itt örvendeztetem a társaságot. :wink:

Elég sok minden történt azóta: végigolvasott Vendégkönyv, Fórum, első személyes találkozások, Nilder Eldaron, MTT, :oops: , és most itt vagyok...

Veletek, és ezt nem tudom eléggé megköszönni!!!
Nagyon szeretlek Titeket!


Ui.: Svin és JaMaN, újra írom, nagyok vagytok!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151969 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést az illetőtől, tudom, hogy nagyon nem illik ilyesmit mondani, de nekem a vezető felhasználónv a szeretnék egy fiút! no comment!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151943 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek:)

Megvan a kedvenc új felhasználóm!

Lady of the rings...

Gandalfbab, Lady Arwen Undómiel és akkoris LEGOLAS!!! után már a negyedik a toplistámon :D
Najó, azért "Galadriel a fák úrnője" és "Éowyn, Rohan fehér úrnője" se semmi :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151940 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nekem most is zöld a háttér...
A zöld fórum az igazi fórum! :D

Egy ideig nekem is az volt, de aztán rájöttem, hogy kék is van :) És az a kedvenc színem 8)

Hajjrá Svin! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151939 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem most is zöld a háttér...
A zöld fórum az igazi fórum! :D

A régi szép idők, amikor az "elen síla lúmenn omentielvo" helyesírását vitattuk meg a vendégkönyvben, aztán fórum, Asmodeus leírja az első paródiát....
Később több, a tudomány magasságaiban jártas illető felveti, milyen jó lenne, ha lenne egy társaság ahol Tolkien műveivel irodalmi szinten foglalkoznának...
Ezután kiderítettem magamról, hogy lám, mily keveset is tudok én ebben a témában... (azóta próbálom pótolni)
Dodie: nem tudom, mért nem akarsz fórumos lenni ha már lesz 3 gyereked...
Az ide írók közül nem egy illetőnek van gyereke, és ettől még leülnek a gép elé fórumozni...
Én remélem, hogy amíg élek, fogok fórumozni...

Éljen soká Svindler!!!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151925 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jé, még én is "csak" két éve járok ide ;) Még emlékszem a régi szép időkre, zöld háttér, zöld fórum :mrgreen: , írtam az ősidők vendégkönyvébe is, amikor először jártam erre... *sóhaj* *Min nosztaligázik*

CUPP CUPP CUPP TOLKIENHU! :D :dance: :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151911 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hopp, mikről maradok én itt le... :oops:

Valin Nostare, Tolkien.hu! :hello:

[size=9:3avfpsg9]Igaz, én sokakhoz képest egész "fiatalnak" számítok, hiszen valamikor január közepén leszek 2 éves (ha az olvasgatást vesszük), de azt hiszem, én is elmondhatom, hogy az életem része lett az oldal, és ti mind...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151884 Írta: Szilszakáll
Szilszakáll válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már meg sem kérdezem, hogy emlékszik-e valaki Szilszakállra, aki lassan fává válik. Viszont ritka megjelenéseim közül ezt most arra használom, hogy gratuláljak a szülinapon, és egy kedves Tolkien versem ideírjam Nektek és kiemelten Svindlernek, a következő szellemi utakra útravalónak:

Indul a küszöbről az út,
Ha nem vigyázok elszelel.
Felkötöm én is a sarút,
Gyerünk utánna, menni kell.
Utak találkozása vár,
Futok a lábam bizsereg.
Csak ott lehetnék végre már!
Aztán hová? Ki mondja meg?

"Föld-fia entek, kőszál-vének"
Burárum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151871 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

.... és köszönöm Gandalfnak is. Talán páran furcsálják, na neki vajon miért.. Ház a Völgyzugolyért, első kis menedékemért, és azon belül is az Utak menüpontért, ahol ráleltem erre az oldalra.


:oops: :oops: :oops: Ez naon jól esett! Na, az ilyenekért érdemes honlapot készíteni! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151863 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huhh.. Dodiee, akkor Hozzád képest is fiatal vaok... én ősszel leszek 3 éves... :oops:

3 év... Bilbót tudnám idézni: "...milyen határtalanul szeretek itt mindenkit, és milyen kevés ez a száztizenegy esztendő, ha ilyen kiváló és nagyszerű hobbitok közt élhet az ember"
Igaz, 111 helyett 3 év, de reméljük a 111-et is ilyen.. vagy még ennél szebben megéljük.
No és persze nem csak hobbitok vannak itt, de mindenki kiváló és nagyszerű ;)

"Az itt jelenlévőknek a felét sem ismerem fele olyan jól, mint szeretnlm, és a fele részüket se szeretem fele annyira, mint ahogy megérdemelnék."
És ez is mien igaz. (Erről egy chaten lejátszódott esemény jutott eszembe.. Alyr, Estel és a felezések... aki kíváncsi rá, Mordor (Sesy oldala) fórumán keresse meg ;) )

3 év... mien hosszú idő.. az oldal is sokat változott, és mi is vele együtt változtunk... egy kicsiny csapatból egy nagy társaság... újak jöttek, újak mentek, a régiek is eltűntek... máraki. Én rettenetesen hálás vaok, hogy ezt a szülinapot is Veletek ünnepelhetem, és hogy még mindig ide tartozom. Ahogy Murphy(?) mondaná:"Az iskola a második otthonunk. Az otthon meg a harmadik." ..és a Tolkien.HU az első ;) Mint egy nagy család.. :D hüpphüpp :)
És ahogy Dodiee köszönetet mondott Gandalfnak, én úgy köszönetet mondok JaMaNnak, hiszen az ő oldaláról kerültem ide.. hála az ottani kis társaságnak... és köszönöm Svindlernek, hogy van ez az oldal... meg köszönöm Mindenkinek, hogy itt élek :D

Pussznép :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151856 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nemtudom!!!!
én a metróban álltam ott néztem. aztán jött a metró

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151854 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
3 év?????? gyerekek, így rohan az idő??? én is valamikor tavasszal leszek 3 éves itt(nem tudom, mennyivel később mint Alyr, de azt tudom hogy utánna.) nem kis nosztalgiával tekintek erre a 3 évre, főleg az utolsó harmadára, mert ez volt az az időszak(most már több, mint egy év), amiben nagyon sok jó embert megismertem, és nagyon sok eszméletlen dolgot éltem át. Mint már vagy 2x mondtam( a 3 év alatt nem is sok..), nekem ez a hely megváltoztatta az életemet, és ha ez fellengzősen, vagy netán nyálasan hangzik, állok elébe, mert ezt érzem. szeretlek titeket, és ezt a helyet, nem tudnám elképzelni az életem nélküle(pedig egyszer majd el kell, vicces lenne azthiszem, hogy miután ágyba raktam a 3 gyerekemet, megetettem a macskákat/esetleg mát, tyúkokat, birkákat teheneket/, főztem, vasaltam egyebek, leülnék a gép elég és fórumoznék..), és nélkületek. Sokat változott az oldal, sokat változott a fórum, és sokat változtunk mi is, én is. Már nem kérdezem meg, hogy Legolas tényleg herceg-e, és egyéb hülyeségeket, kevesebbet táncolok a "nagyok" idegein, és kétszer is meggondolom, mielőtt beírok valami oltári baromságot(aztán úgyis beírom, de talán má megszoktátok tőlem..) Sosem felejtem el(főleg mivel lementettem a privit), hogy mikor 3 hónap kimaradás után(lemaradtam az első táborról, aztán a póttáborról, és sok sok taliról..) visszatértem, és feltettem a kérdést, tudja e még valaki, ki is vagyok én, kaptam egy privit Victől és ÉSzAH-tól, hogy tudják, persze hogy tudják ki vagyok.. talán megint hülyén hangzik, de mintha hazaérkeztem volna. Köszönöm nektek, és köszönöm Svinnek is, hogy a MI Svinünk, és hogy ha este le ülök a gép elé, a Tolkien.hu-t itt találom(kivéve ha épp nem, mert valami gubanc van, de ezt nem vetjük a szemére, igaz?:)) ), és köszönöm Gandalfnak is. Talán páran furcsálják, na neki vajon miért.. Ház a Völgyzugolyért, első kis menedékemért, és azon belül is az Utak menüpontért, ahol ráleltem erre az oldalra. Mindent, mindent köszönök. Nem tudnám leírni azt a sok mindent, amit itt átéltem, és azokat a dolgokat, amivel többé tette ez a hely az életemet, ami volt. csak.. csak köszönöm és kész:))
nagy pussz és fülhúzás a Tolkien.hu-nak, éljen soká!!!

Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151848 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi!Most építik a házunkat.Elég csórón néz ki,egyenlőre. :wink: :wink: :crap: :crap: :crap: :crap: :wink: Mondjátok,hogy jobb lesz!!!! :confused2: Basszus,és hogy lehetnek iyenek a tanárok???Rengeteg Tz.-t iratnak :deal: :deal: :dead: :dead: :dead: :quasi: :quasi: ,mert most lesz a negyedévi értékelés. :bawling: :bawling: :bawling: De aztán jön a TÉLISZÜNET!!!!!!! :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: Na pá!!! :closed: :closed: :closed:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151836 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó, de Te régebbi fórumos vagy, és sokkal több helyen, meg aktívabb, meg minden... én nagyon ritkán szólalok meg... többnyire...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151833 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh, első dolgom lesz ezt a megjegyzésedet törölni... :evil3: ;)

Anyám: 906 - már meginnt megelőztelek :evil2:
[size=9:3mrmrak1]Bocs Anyám[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151832 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli, neked legalább nem törli ki Eia, nem úgy, mint... MÁSOKNAK. khm. ;)
Draku!

Nem tud vki Aurora vagy Picsa cd-t kölcsönadni?

Később: :)
Jujj, kicsillagozta... akkor, ki tud vki HétköznaPI CSAlódások cd-t kölcsönadni?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151828 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már csakazértis: 800 8) :dance: :aragorn1: :deal:

[size=9:3v5wcmkn]Bocsi Eiám[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151823 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvettem a Népszabadságot, de nem találom a cikket.Hanyadik oldalon van? :?:
Én már nem szülinapozok, úgyis tudjátok... :D
Ua. mint Nilraen, csak okt. óta!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151813 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT TOLKIEN.HU
Igazából én még csak fél éve (kb.) találtam rá a honlapra...de ez az idő is csodás volt itt,veletek!Köszönök mindent!Főleg a készítőknek...és csak kitartás!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151810 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa beszólása engem is megragadott: :D

Mi Atyánk, Svindler, Ki vagy a mennyekben!!!! :evil3: Köszönjük néked hogy három éve szerkesztegeted ezt az oldalt és hogy ennyi ökörséget kibírsz by MTT-sek!!!!! Köszike minden MTT-nek ezt a három évet és még ennél sokkal több legyen a Tolkien.hu (MTT) élete!!!!! :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151807 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: És ami a legfontosabb: Hatalmas puszi Svinnek , amiért a lapot immáron 3. éve szépítgeti, fejlesztegi, és jóban-rosszban kitart mellette...


[size=9:3v0773xq]Néha elég nehezen... Szóval csak dicsérjétek, ne fukarkodjatoka szép szavakkal. :mrgreen: [/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151798 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Oisin írta: Sziasztok,

Tudja valaki a CD-fű számát? Van esetleg valakinél PestiEst, amiben meg tudja nézni? Asztalt akartam foglalni, de a szám amit a neten találtam (317-5094) nem jó! Segítsetek lsz. Kösz.

Üdv, Oisin

PestiEST van nálam, de azzal sajna nem sokra mentem, mert eddig még egyik számában sem sikerült többszöri figyelmes átnyálazás után sem ráakadni a CD-fű paramétereire... A neten talált szám viszont több másik weboldal alapján is megerősítve, úgyhogy csak azt tudom tanácsolni, próbálkozz... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151796 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Svin!

Nagyon szép lett a honlap!!! Köszönöm Neked és mindenkinek, aki ebben közreműködött, hogy él és működik a lap, és azt a sok örömet, amit ennek a honlapnak a révén kaptam! köszönöm ezt Tolkiennek is, mert ha Ő nem írta volna meg a műveit, most mi sem írogatnánk egymásnak, vagy legalábbis kevesebb valószínűséggel...

És köszönöm a türelmedet, Svin...


Kívánom, hogy éljen és virágozzék mind a honlap, mind az MTT nagyon- nagyon sokáig!

BOLDOG HONLAPOS SZÜLETÉSNAPOT!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151792 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:
És ami a legfontosabb: Hatalmas puszi Svinnek , amiért a lapot immáron 3. éve szépítgeti, fejlesztegi, és jóban-rosszban kitart mellette...

Köszönjük, Svin :bounce:


IGEEEEEN!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151791 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare TOLKIEN.HU [size=9:1t58t9l7]]/ha már mindenki... :) /[/size]

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151787 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Tolkien.hu! :D :hello:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.451 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére