BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #153058 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia mindenki !!nem jar valaki a szent Laszlo gimibe??mert oda akarok menni a specko angolra, csak en nemetes voltam, de mar harom eve tanulok angolt!!Szoval:miket kerdeznek a felvetelin??mit kell tudni arrol a suleszrol,es arrol a szakrol??elore is koszi :wink: :?

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152984 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rogue, alvin koncerten kisebb-nagyobb sérülésekkel az első sorig jutottam!!!!!

mondjuk utána úgy kellett kitámogatni, de azért felejthetetlen élmény volt!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152968 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh: Hát, először egy tök ismeretlen blues-rock együttes, de naaaagyon jó volt, aztán meg magnóról mindenféle zene, de Alvinra volt a legjobbb...Hörr :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152895 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Arden!

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152893 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT ARDEN!!




+GERGŐK


+És akinek még van ünnepelni valója!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152889 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MINDENKINEK BOLDOG NEVNAPOT, SZULINAPOT

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152878 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: [size=9:34opw331]Bevallom, én fejből és pontosan csak Minerva szülinapját tudom... És azt se véletlenül...[/size] :oops:

Én is tudom a Tiédet :) Nem véletlenül :)
Meg nagyjából a szeptemberieket tudom, meg Ulmóét és Iruét, mert nekik egy napon van (csak 10 év különbséggel :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152865 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Azt javaslom, tünődj el azon (is) te kinek a "köszöntőáradatát" indítottad el idén.


Hát senkinek :roll: , de becsszó akartam! Igazán nem tehetek róla, hogy nem jutottam fel... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152861 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Brisa írta: Kíváncsi lennék, Te hányat. :wink:


Hát, nem túl sokat, de erre valók a bemutatkozások, meg az ember számít rá, hogy - épp azért, mert sokan vagyunk - akad egy ember, akinek ő fontos, és tudja. :roll: Te vajon miért pont ezeknek az embereknek a szülinapját tudod (főleg az első háromnak)? :wink:

[size=9:1wkj0euh]Galadh, a muszáj pontos j...[/size]


Pontosan erről van szó. Túl sokan vagyunk, ezért csak a hozzánk legközelebb állók szülinapját tudjuk. Plusz a "különleges eseteket". Pl. Ancalimon szülinapja éppen Apu születésének napjára esik. :wink:
Ezek a számunkra fontos emberek azok, akik általában beindítják a jókívánságokat. Azt javaslom, tünődj el azon (is) te kinek a "köszöntőáradatát" indítottad el idén. És ezt a gondolatsort lehetne még folytani, de az már nem tartozik a nyilvánosság elé.

A profilokat nézegető emberek sok mindent megjegyezhetnek, de a születési dátumot annyira talán nem... Én legalábbis tuti nem.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152854 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Boldog névnapot minden Gergőnek, Gergelynek !

ma csak Gergő névnap van mert a Gergelyek máskor ünneplik a névnapjukat...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152852 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Ardwenke! :wink:

Ismét rekordot döntöttünk létszámban!! Éljen!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152849 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nishirenirénna Ardenq!
(És minden Gergőnek!)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152838 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot minden Gergőnek, Gergelynek !

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152837 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Minden Gergőnek!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152835 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
DE Sil, ezt hetvenkettes rózsaszínnel kell beírni! :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152834 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Arwenke! :twisted:

[size=9:3lpy8o3q]Bevallom, én fejből és pontosan csak Minerva szülinapját tudom... És azt se véletlenül...[/size] :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152822 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Kíváncsi lennék, Te hányat. :wink:


Hát, nem túl sokat, de erre valók a bemutatkozások, meg az ember számít rá, hogy - épp azért, mert sokan vagyunk - akad egy ember, akinek ő fontos, és tudja. :roll: Te vajon miért pont ezeknek az embereknek a szülinapját tudod (főleg az első háromnak)? :wink:

[size=9:2vwovwyx]Galadh, a muszáj pontos j...[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152820 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igeeen, muszáj volt nekik :mrgreen:
jajj Arden, örülj, hogy mondták :itscool:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152815 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon szépen köszönöm aki gondolt rám a mai nap folyamán!
igazán kedves ez tőletek! :) )
és köszönöm a jókívánságokat...
Nimrodel Melian és Carnimirie...ezt fontos volt?? :?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152811 Írta: scalpel
scalpel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ismer valaki olyan lányt, aki Gödön lakik?
Esetleg van itt a fórumon gödi lakos?
Légyszi írjon, aki ismer ilyet! Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152808 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Jókívánságokkal kapcsolatban: ha egy ember kíván itt, akkor az összes többi is fog, de ha nem jut senkinek eszébe, akkor a szülinapos/névnapos nagyot csalódik... :roll:


Kincső, ez bizony így van. Túl sokan vagyunk ahhoz, hogy mindenkinek a szülnapját észben tartsuk. Ezért aztán mindig van egy ember, aki emlékezteti a többieket. És mivel ezek a "többiek" rendkívül jószívűek, köszöntik a barátjukat/társukat. Lelőhetetlenül. :mrgreen: Ami persze nem baj.

Fogadjuk el, hogy ez így működik és ne kérjünk számon másokon azt, amiről nem tehetnek.

Én speciel 4 ember szülinapját tudom fejből: Svin, Fin, Szméagol és Ancalimon. Kíváncsi lennék, Te hányat. :wink:


Drágáim, külön szülinapos és egyéb köszöntős topikról ne nagyon álmodozzatok. Svin mereven elutasítja, és bevallom, egyet értek vele. Ez a topik tökéletesen megfelel erre a célra (is.)

Ardennek és a többi Gergőnek boldog névnapot kívánok én is!

(Nem is tudtam, hogy két különböző név a Gergely és a Gergő...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152800 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Arden! :wink:

Jókívánságokkal kapcsolatban: ha egy ember kíván itt, akkor az összes többi is fog, de ha nem jut senkinek eszébe, akkor a szülinapos/névnapos nagyot csalódik... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152779 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozok Nimrodelhez és mindent köszönünk a Club nevében!

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152773 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:evil3: Hát ardie, ezt megkaptad :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152770 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot kívánok Arden "az egész IC" nevében!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152746 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Arden!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152694 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóóóódog Arden-napot Ardie! :bounce:
És veled is legyenek a cucctémák, meg ki ne hagyjuk, hogy "metál!" :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152680 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Arden báci!!! :) :lol:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152669 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mért, milyen koncert volt?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152667 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ardie:soksok bótit, zsöllyét, meg szittya dolgokat, és mellé még sok fekete ziherejsztűt, és egyáltalán, csak úgy boldog névnapot!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.611 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére