BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #154209 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Na ezt kukkantsátok meg!!!!!!!!!

www.nationalgeographic.hu/tv/lor ... lights.asp


Khmmm... szerintem dec. 7-én forogni fog Tolkien bácsi a sírjában. Erzsébet királynő??? A professzor biztos Galadrielt mintázta róla. :evil3:

Kár hogy nem maradtak meg a szerzők egyszerűen annál, hogy Tolkien a történelem előtti időszakot írta meg... Abból is izgis filmet lehetett volna kerekíteni. Na majd mi megcsináljuk... egyszer. :mrgreen:


Pangás: drágáim hétvége van, mit vártok?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154205 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Nem tudom, ti hogy látjátok, de szerintem borzasztó nagy pangás van mostanában a fórumon... és ez olyan roszz :(
Tessék aktívnak lenni, és írogatni!!!


Szerintem is... :roll: :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154199 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ezt kukkantsátok meg!!!!!!!!!

www.nationalgeographic.hu/tv/lor ... lights.asp

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154176 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Nem tudom, ti hogy látjátok, de szerintem borzasztó nagy pangás van mostanában a fórumon... és ez olyan roszz :(
Tessék aktívnak lenni, és írogatni!!!


*ő pedig nagyon aktívkodik (legalábbis próbál :P )*

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154172 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta:

Telcontar Léli írta:

Dodiee írta: Ne is emlegessétek a Társast.. hányok ha csak rágondolok..


Miért?

ű

Én sejtem miért. :) Tavaly LEPen, igaz???


a bájos kisgyerekek... :rmad2:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154170 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Dodiee írta: Ne is emlegessétek a Társast.. hányok ha csak rágondolok..


Miért?

ű

Én sejtem miért. :) Tavaly LEPen, igaz???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154169 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta: Ne is emlegessétek a Társast.. hányok ha csak rágondolok..


Miért?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154167 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, ti hogy látjátok, de szerintem borzasztó nagy pangás van mostanában a fórumon... és ez olyan roszz :(
Tessék aktívnak lenni, és írogatni!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154166 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne is emlegessétek a Társast.. hányok ha csak rágondolok..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154164 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

Elessar király... írta: Ma játszottam a tesómmal Lotr társasjátékot. (remélem ismeritek)
Meghaltam! Én voltam Samu, a Gyűrűhordozó, de Mordor 57. mezőjén Szauron elkapott! Most nagyon lehangolt vagyok! :( :cry: :evil: :bawling: :crying: :triste: :shake:

Ó, hát ez borzasztó....

Ez telleg az de veled vagyunk!! 8)

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154052 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Én nekem is volt elég sok ilyen esetem a társasjátékkal... Például tavaly a LEP-en Esgallal, a vendégek jobban játszották mint mi! :D

a szittyák ;) :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154049 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nekem is volt elég sok ilyen esetem a társasjátékkal... Például tavaly a LEP-en Esgallal, a vendégek jobban játszották mint mi! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154048 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Galadh: az, hogy meghalt, mint Samu, vagy a HP3? :twisted:
[size=9:9zmdmzst]Csak úgy elképzelem, milyen fejjel írhattad... :twisted: [/size]


Mindkettő... de én a társasra mondtam most :)
szerintem az elképzelt fej tükrözi az eredetit ;) :twisted: :roll:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154047 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh: az, hogy meghalt, mint Samu, vagy a HP3? :twisted:
[size=9:31zs9o17]Csak úgy elképzelem, milyen fejjel írhattad... :twisted: [/size]

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154045 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Elessar király... írta: Ma játszottam a tesómmal Lotr társasjátékot. (remélem ismeritek)
Meghaltam! Én voltam Samu, a Gyűrűhordozó, de Mordor 57. mezőjén Szauron elkapott! Most nagyon lehangolt vagyok! :( :cry: :evil: :bawling: :crying: :triste: :shake:

Ez igaz. De már vagy 40-szer játszottam vele és csak 10-szer nyertem kb.

Tudni kell, hogy ebben a játékban nagyon sokszor foglalja el Szauron Középföldét... :roll: :)
Kell hozzá rutin, hogy jól kihasználd a lehetőségeket, és nyerj. De legalább van több lehetőséged, Frodóéknak igaziból csak egy volt.


Tudom. De már vagy 40-szer játszottam vele és csak 10-szer nyertem kb.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154044 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elessar király... írta: Ma játszottam a tesómmal Lotr társasjátékot. (remélem ismeritek)
Meghaltam! Én voltam Samu, a Gyűrűhordozó, de Mordor 57. mezőjén Szauron elkapott! Most nagyon lehangolt vagyok! :( :cry: :evil: :bawling: :crying: :triste: :shake:


Tudni kell, hogy ebben a játékban nagyon sokszor foglalja el Szauron Középföldét... :roll: :)
Kell hozzá rutin, hogy jól kihasználd a lehetőségeket, és nyerj. De legalább van több lehetőséged, Frodóéknak igaziból csak egy volt.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #154043 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elessar király... írta: Ma játszottam a tesómmal Lotr társasjátékot. (remélem ismeritek)
Meghaltam! Én voltam Samu, a Gyűrűhordozó, de Mordor 57. mezőjén Szauron elkapott! Most nagyon lehangolt vagyok! :( :cry: :evil: :bawling: :crying: :triste: :shake:

Ó, hát ez borzasztó....

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154042 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Harry Potter 3. előzetes. Már nagyon várom!!
www.azkaban.com

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154041 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma játszottam a tesómmal Lotr társasjátékot. (remélem ismeritek)
Meghaltam! Én voltam Samu, a Gyűrűhordozó, de Mordor 57. mezőjén Szauron elkapott! Most nagyon lehangolt vagyok! :( :cry: :evil: :bawling: :crying: :triste: :shake:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153959 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek, megint itt állok gép nélkül, ugyanis a tesóm gépe is bedöglött teljesen... :cry: Most csak benéztem kicsit egy netcaféból, mert nem bírom ki nélkületek, de hétfőn leszek 2-től egy órácskát... :cry:
Sil

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153941 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenna: már elsütöttük egyeseknek :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153936 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van egy viccem!-Szia, te bolcsesz vagy???
-Ja, nem csak elbambultam!! :?
AAhh, most jutott el hozzamez a vicc a noveremtol, de nem egy nagy szam...

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153889 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta:

Aeglos írta: A különbség, hogy a bölcsészkaron belül csak a történelem ténytudomány...


Vagy az sem... :roll:


Nana! :nono: Egyik állítás sem igaz!


De jól hangzott...
Csak arra próbáltam célozni, hogy nekem úgy tűnik, a történelem is sokban feltételezéseken alapul...

Ahogy szinte minden tudomány a matematika kivételével...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153885 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta:

Aeglos írta: A különbség, hogy a bölcsészkaron belül csak a történelem ténytudomány...


Vagy az sem... :roll:


Nana! :nono: Egyik állítás sem igaz!


De jól hangzott...
Csak arra próbáltam célozni, hogy nekem úgy tűnik, a történelem is sokban feltételezéseken alapul...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153883 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Aeglos írta: A különbség, hogy a bölcsészkaron belül csak a történelem ténytudomány...


Vagy az sem... :roll:


Nana! :nono: Egyik állítás sem igaz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153848 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF
ÜDV NÉP!
Lenne egy kérésem!
Ha valamelyikőtök tud szerezni nagy Kill Bill, vagy Gyűrűk Ura plakátot, az szóljon nekem! Nagy segítség lenne...
Az is jó, ha csak meg tudjátok mondani, hogy honnét lehet ilyesmit szerezni, olcsón, vagy ingyen, mert úgy tudom, h csak úgy elég borsos ára van.
Ha esetleg valamelyikőtöknek van mozis érdekeltsége, és tudna nekem szerezni plakátokat, az dobjon meg egy privivel/e-mail-lel

Köszi!
Aeglos

ON
[size=9:3n5uk8rw](bocsi Eia :oops: )[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153820 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Ery írta: Bölcsészkaron szintúgy ugyanez a helyzet, szóval az eset nem egyedi...


A különbség, hogy a bölcsészkaron belül csak a történelem ténytudomány...


Vagy az sem... :roll:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153819 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Bölcsészkaron szintúgy ugyanez a helyzet, szóval az eset nem egyedi...


A különbség, hogy a bölcsészkaron belül csak a történelem ténytudomány... :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153746 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bölcsészkaron szintúgy ugyanez a helyzet, szóval az eset nem egyedi...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153741 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ámen!

Artemisz jól beszélt!

Uff
[size=9:2fcchuvi](a biológusok szólottak ;) )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.321 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére